Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Łagiewniki-Borek Fałęcki

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 15:00 dziś
    ABT
    Przemek Wałaszczyk
    16:00 dziś
    TBC + Step
    Przemek Wałaszczyk
    17:00 dziś
    Zumba
    Emilia Furman
    18:00 dziś
    STREET FIGHTING
    Krzysztof Kowalski
    18:00 dziś
    GT
    19:00 dziś
    Dance Aerobic
    Katarzyna Śmitkowska
    19:00 dziś
    Funcional Shape
    Patrycja Świerczyńska
    19:30 dziś
    Cycling wytrzymałość
    20:00 dziś
    Stretching
    Marta Jarosz
    20:00 dziś
    Asymetric Pump
    Katarzyna Śmitkowska
    20:30 dziś
    Cycling siła
    21:00 dziś
    Kettlebell workout
    Kuba Wróbel
    21:00 dziś
    Pole Dance
    Patrycja Szczepańska
    08:00 środa
    GT
    09:00 środa
    Funcional Shape
    Paulina Jopek
    10:00 środa
    Stretching
    Paulina Jopek
    10:00 środa
    ABT
    Aleksandra Rzepa
    11:00 środa
    Tai Chi
    Bartłomiej Grad
    15:00 środa
    Funcional Shape
    Michał Dziwina
    16:00 środa
    Pump
    Michał Dziwina
    17:00 środa
    Judo 3-6 lat
    17:00 środa
    FIT BRASIL
    Fernando Junior Gomes sa Silva
    17:30 środa
    Judo 7-11 lat
    17:30 środa
    Cycling wytrzymałość
    Michał Dziwina
    18:00 środa
    Step
    Katarzyna Śmitkowska
    18:00 środa
    Płaski brzuch
    Anna Śnieżek
    18:30 środa
    Cycling Interval
    Marcin. K
    19:00 środa
    Flow&Bosu
    Anna Śnieżek
    19:00 środa
    GT
    20:00 środa
    Mix training
    Tomek Kleszcz
    20:00 środa
    Kick-Boxing
    Marek Łukasik
    20:30 środa
    Cycling Interval
    Jolanta Mikusińska
    21:00 środa
    ABT
    Aleksandra Rzepa
    21:00 środa
    Pole Dance
    07:30 czwartek
    Joga
    Julian Tomaszuk
    09:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Przemek Wałaszczyk
    09:00 czwartek
    Zumba
    Emilia Furman
    09:00 czwartek
    Cycling wytrzymałość
    10:00 czwartek
    Pump
    Michał Dziwina
    11:00 czwartek
    Aktywny senior
    Wojtek Srebrowski
    15:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Paulina Jopek
    16:00 czwartek
    Pilates
    Paulina Jopek
    17:00 czwartek
    Kettelbells
    Kuba Wróbel
    17:00 czwartek
    Fat burning
    Patrycja Świerczyńska
    18:00 czwartek
    Stretching
    Patrycja Świerczyńska
    18:00 czwartek
    Pump
    Przemek Wałaszczyk
    18:30 czwartek
    Cycling Interval
    Adrian Woźniak
    19:00 czwartek
    ABT
    Przemek Wałaszczyk
    20:00 czwartek
    zdrowy kęgosłup
    Marta Jarosz
    20:00 czwartek
    Salsa solo
    Katarzyna Milewska
    21:00 czwartek
    MMA
    Dawid Wolny
    21:00 czwartek
    GT Interval
    09:00 piątek
    zdrowy kęgosłup
    Patrycja Świerczyńska
    09:00 piątek
    GT
    10:00 piątek
    ABT
    Patrycja Świerczyńska
    11:00 piątek
    Aktywny senior
    Patrycja Świerczyńska
    16:00 piątek
    Stretch
    Paulina Jopek
    16:00 piątek
    TBC + Step
    Adam Szostak
    17:00 piątek
    ABT
    Anna Śnieżek
    17:00 piątek
    Dance Aerobic
    Adam Szostak
    18:00 piątek
    STREET FIGHTING
    Krzysztof Kowalski
    18:00 piątek
    Zumba
    Emilia Furman
    18:00 piątek
    Cycling Interval
    Marcin. K
    19:00 piątek
    Joga
    Julian Tomaszuk
    19:00 piątek
    Funcional Shape
    Paulina Jopek
    20:00 piątek
    GT
    09:00 sobota
    Zumba
    Emilia Furman
    10:00 sobota
    Pump
    Przemek Wałaszczyk
    11:00 sobota
    ABT
    Przemek Wałaszczyk
    12:00 sobota
    GT
    12:30 sobota
    Latino fit
    Marcin Węgrzynek
    16:00 sobota
    Płaski brzuch
    Anna Śnieżek
    17:00 sobota
    Flow&Bosu
    Anna Śnieżek
    12:00 niedziela
    Pump
    Anna Śnieżek
    16:00 niedziela
    Kettelbells
    Anna Śnieżek
    17:00 niedziela
    ABT
    Anna Śnieżek
    18:00 niedziela
    Stretching
    Anna Śnieżek
    09:00 poniedziałek
    Cycling wytrzymałość
    Jolanta Mikusińska
    09:00 poniedziałek
    Kettlebell workout
    Paulina Jopek
    10:00 poniedziałek
    Pilates
    Paulina Jopek
    10:00 poniedziałek
    GT
    11:00 poniedziałek
    Aktywny senior
    Wojtek Srebrowski
    12:00 poniedziałek
    Stretching senior
    Wojtek Srebrowski
    15:00 poniedziałek
    Flow&Bosu
    Patrycja Świerczyńska
    16:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Patrycja Świerczyńska
    16:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Katarzyna Śmitkowska
    17:00 poniedziałek
    Judo 3-6 lat
    17:00 poniedziałek
    TBC + Step
    Katarzyna Śmitkowska
    17:30 poniedziałek
    Judo 7-11 lat
    18:00 poniedziałek
    Mental Body
    Paulina Jopek
    18:30 poniedziałek
    Cycling Interval
    Marcin. K
    19:00 poniedziałek
    ABT
    Anna Śnieżek
    19:00 poniedziałek
    GT
    19:30 poniedziałek
    Cycling siła
    Marcin. K
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    Paulina Jopek
    20:30 poniedziałek
    Cycling wytrzymałość
    Jolanta Mikusińska
    21:00 poniedziałek
    Kick - Boxing
    Marek Łukasik
    21:00 poniedziałek
    Pole Dance
    Kinga Ptasińska
    pokaż więcej
  • 15:00 dziś
    Młodsi białe pasy 6-9 lat
    14:00 piątek
    Młodsi białe pasy 6-9 lat
    15:00 piątek
    Młodsi początkujący 5-8 lat
  • 13:30 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    16:00 dziś
    CrossFit Beginners Strefa I
    Piotr Krupiński
    16:00 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    17:00 dziś
    CrossFit Mobility
    Piotr Krupiński
    17:00 dziś
    CrossFit Strenght
    Joanna Czerniak
    18:00 dziś
    TRX Force (72D Burn)
    Paulina Soleńska
    18:00 dziś
    72D Athlete Ski
    Michał Rogoziński
    18:00 dziś
    CrossFit Beginners Strefa I
    Joanna Czerniak
    19:00 dziś
    72D Athlete Run
    Paulina Soleńska
    19:00 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Piotr Krupiński
    19:00 dziś
    CrossFit Strefa I
    Joanna Czerniak
    20:00 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    20:00 dziś
    CrossFit Beginners Strefa I
    Tomasz Kowalczyk
    21:00 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    21:00 dziś
    CrossFit Beginners Strefa I
    Tomasz Kowalczyk
    06:30 środa
    CrossFit Starter Strefa II
    Joanna Czerniak
    06:30 środa
    CrossFit Endurance
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 środa
    CrossFit Beginners Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 środa
    CrossFit Starter Strefa II
    Joanna Czerniak
    08:30 środa
    CrossFit Mixed
    Joanna Czerniak
    12:30 środa
    CrossFit Beginners Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    13:30 środa
    CrossFit Starter Strefa II
    Grzegorz Piekarczyk
    16:00 środa
    CrossFit Beginners Strefa I
    Piotr Krupiński
    16:00 środa
    CrossFit Starter Strefa II
    Piotr Krupiński
    17:00 środa
    Gymnastics 72D - Kids
    Jacek Czerniak
    17:00 środa
    P90X (72D Burn)
    Paulina Soleńska
    17:00 środa
    Muay Thai
    Paweł Flasza
    18:00 środa
    GTX Force
    Aleksandra Kwietniowska
    18:00 środa
    Gymnastics 72D
    Jacek Czerniak
    18:00 środa
    CrossFit Beginners Strefa I
    Piotr Krupiński
    18:00 środa
    TRX Power (72D Burn)
    Paulina Soleńska
    19:00 środa
    72D Athlete Bike
    19:00 środa
    CrossFit Beginners Strefa I
    Piotr Krupiński
    20:00 środa
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    21:00 środa
    CrossFit Beginners Strefa I
    Michał Rogodziński
    21:00 środa
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    06:30 czwartek
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    06:30 czwartek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 czwartek
    TRX Core (72D Burn)
    Paulina Soleńska
    07:30 czwartek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 czwartek
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogodziński
    08:30 czwartek
    CrossFit Mixed
    Piotr Krupiński
    12:30 czwartek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Joanna Czerniak
    13:30 czwartek
    CrossFit Starter Strefa II
    Joanna Czerniak
    16:00 czwartek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Michał Rogoziński
    16:00 czwartek
    CrossFit Starter Strefa II
    Piotr Krupiński
    17:00 czwartek
    CrossFit Mobility
    Michał Rogoziński
    17:00 czwartek
    CrossFit Strenght
    Piotr Krupiński
    18:00 czwartek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Joanna Czerniak
    18:00 czwartek
    72D Athlete Ski
    Michał Rogoziński
    18:00 czwartek
    Kettlebell
    Marcin Hajek
    19:00 czwartek
    CrossFit Starter Strefa II
    Joanna Czerniak
    19:00 czwartek
    TRX Fire (72D Burn)
    Damian Milewski
    19:00 czwartek
    CrossFit Strefa I
    Piotr Krupiński
    20:00 czwartek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Joanna Czerniak
    20:00 czwartek
    CrossFit Starter Strefa II
    Joanna Czerniak
    21:00 czwartek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Joanna Czerniak
    21:00 czwartek
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    06:30 piątek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Damian Milewski
    06:30 piątek
    CrossFit Starter Strefa II
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 piątek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 piątek
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    08:30 piątek
    CrossFit Mixed
    Joanna Czerniak
    12:30 piątek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Joanna Czerniak
    13:30 piątek
    CrossFit Starter Strefa II
    Joanna Czerniak
    16:00 piątek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Michał Rogoziński
    16:00 piątek
    CrossFit Starter Strefa II
    Joanna Czerniak
    17:00 piątek
    Muay Thai
    Paweł Flasza
    17:00 piątek
    Rep Reebok (72D Burn)
    Paulina Soleńska
    18:00 piątek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Michał Rogoziński
    18:00 piątek
    GTX Core
    Aleksandra Kwietniowska
    18:00 piątek
    TRX Core (72D Burn)
    Paulina Soleńska
    19:00 piątek
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    19:00 piątek
    CrossFit Strefa I
    Damian Milewski
    20:00 piątek
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    10:30 sobota
    CrossFit Starter Strefa II
    11:30 sobota
    CrossFit Beginners Strefa I
    06:30 poniedziałek
    CrossFit Starter Strefa II
    Grzegorz Piekarczyk
    06:30 poniedziałek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Damian Milewski
    07:30 poniedziałek
    CrossFit Starter Strefa II
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 poniedziałek
    CrossFit Strefa I
    Damian Milewski
    08:30 poniedziałek
    CrossFit Mixed
    Joanna Czerniak
    12:30 poniedziałek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Michał Rogoziński
    13:30 poniedziałek
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    16:00 poniedziałek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Piotr Krupiński
    16:00 poniedziałek
    CrossFit Starter Strefa II
    Joanna Czerniak
    17:00 poniedziałek
    Muay Thai
    Paweł Flasza
    18:00 poniedziałek
    TRX Fire (72D Burn)
    Damian Milewski
    18:00 poniedziałek
    GTX Force
    Paulina Soleńska
    18:00 poniedziałek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    19:00 poniedziałek
    CrossFit Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    19:00 poniedziałek
    72D Athlete Bike
    Joanna Czerniak
    19:00 poniedziałek
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    20:00 poniedziałek
    CrossFit Intro Strefa I
    Michał Rogoziński
    20:00 poniedziałek
    Gymnastics 72D
    Kuba Tyrpa
    21:00 poniedziałek
    CrossFit Intro Strefa I
    Michał Rogoziński
    21:00 poniedziałek
    CrossFit Starter Strefa II
    Grzegorz Piekarczyk
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Łagiewniki-Borek Fałęcki"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub