Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Łagiewniki-Borek Fałęcki

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 dziś
    Cycling wytrzymałość
    Jolanta Mikusińska
    09:00 dziś
    Kettlebell workout
    Paulina Jopek
    10:00 dziś
    Pilates
    Paulina Jopek
    10:00 dziś
    GT
    11:00 dziś
    Aktywny senior
    Wojtek Srebrowski
    12:00 dziś
    Stretching senior
    Wojtek Srebrowski
    15:00 dziś
    Flow&Bosu
    Patrycja Świerczyńska
    16:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Patrycja Świerczyńska
    16:00 dziś
    Płaski brzuch
    Katarzyna Śmitkowska
    17:00 dziś
    Judo 3-6 lat
    17:00 dziś
    TBC + Step
    Katarzyna Śmitkowska
    17:30 dziś
    Judo 7-11 lat
    18:00 dziś
    Mental Body
    Paulina Jopek
    18:30 dziś
    Cycling Interval
    Marcin. K
    19:00 dziś
    ABT
    Anna Śnieżek
    19:00 dziś
    GT
    19:30 dziś
    Cycling siła
    Marcin. K
    20:00 dziś
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    20:00 dziś
    Pilates
    Paulina Jopek
    20:30 dziś
    Cycling wytrzymałość
    Jolanta Mikusińska
    21:00 dziś
    Kick - Boxing
    Marek Łukasik
    21:00 dziś
    Pole Dance
    Kinga Ptasińska
    09:00 wtorek
    Pump
    Michał Dziwina
    10:00 wtorek
    Latino fit
    Marcin Węgrzynek
    10:00 wtorek
    ABT
    Michał Dziwina
    11:00 wtorek
    Aktywny senior
    Bartek Sioma
    15:00 wtorek
    ABT
    Przemek Wałaszczyk
    16:00 wtorek
    TBC + Step
    Przemek Wałaszczyk
    17:00 wtorek
    Zumba
    Emilia Furman
    18:00 wtorek
    STREET FIGHTING
    Krzysztof Kowalski
    18:00 wtorek
    GT
    19:00 wtorek
    Dance Aerobic
    Katarzyna Śmitkowska
    19:00 wtorek
    Funcional Shape
    Patrycja Świerczyńska
    19:30 wtorek
    Cycling wytrzymałość
    20:00 wtorek
    Stretching
    Marta Jarosz
    20:00 wtorek
    Asymetric Pump
    Katarzyna Śmitkowska
    20:30 wtorek
    Cycling siła
    21:00 wtorek
    Kettlebell workout
    Kuba Wróbel
    21:00 wtorek
    Pole Dance
    Patrycja Szczepańska
    pokaż więcej
  • 15:00 wtorek
    Młodsi białe pasy 6-9 lat
  • 06:30 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Grzegorz Piekarczyk
    06:30 dziś
    CrossFit Beginners Strefa I
    Damian Milewski
    07:30 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 dziś
    CrossFit Strefa I
    Damian Milewski
    08:30 dziś
    CrossFit Mixed
    Joanna Czerniak
    12:30 dziś
    CrossFit Beginners Strefa I
    Michał Rogoziński
    13:30 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    16:00 dziś
    CrossFit Beginners Strefa I
    Piotr Krupiński
    16:00 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Joanna Czerniak
    17:00 dziś
    Muay Thai
    Paweł Flasza
    18:00 dziś
    TRX Fire (72D Burn)
    Damian Milewski
    18:00 dziś
    GTX Force
    Paulina Soleńska
    18:00 dziś
    CrossFit Beginners Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    19:00 dziś
    CrossFit Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    19:00 dziś
    72D Athlete Bike
    Joanna Czerniak
    19:00 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    20:00 dziś
    CrossFit Intro Strefa I
    Michał Rogoziński
    20:00 dziś
    Gymnastics 72D
    Kuba Tyrpa
    21:00 dziś
    CrossFit Intro Strefa I
    Michał Rogoziński
    21:00 dziś
    CrossFit Starter Strefa II
    Grzegorz Piekarczyk
    06:30 wtorek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Damian Milewski
    06:30 wtorek
    CrossFit Starter Strefa II
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 wtorek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Grzegorz Piekarczyk
    07:30 wtorek
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    07:30 wtorek
    GTX Power
    Paulina Soleńska
    08:30 wtorek
    CrossFit Mixed
    Joanna Czerniak
    12:30 wtorek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Michał Rogoziński
    13:30 wtorek
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    16:00 wtorek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Piotr Krupiński
    16:00 wtorek
    CrossFit Starter Strefa II
    Michał Rogoziński
    17:00 wtorek
    CrossFit Mobility
    Piotr Krupiński
    17:00 wtorek
    CrossFit Strenght
    Joanna Czerniak
    18:00 wtorek
    TRX Force (72D Burn)
    Paulina Soleńska
    18:00 wtorek
    72D Athlete Ski
    Michał Rogoziński
    18:00 wtorek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Joanna Czerniak
    19:00 wtorek
    72D Athlete Run
    Paulina Soleńska
    19:00 wtorek
    CrossFit Starter Strefa II
    Piotr Krupiński
    19:00 wtorek
    CrossFit Strefa I
    Joanna Czerniak
    20:00 wtorek
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    20:00 wtorek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Tomasz Kowalczyk
    21:00 wtorek
    CrossFit Beginners Strefa I
    Tomasz Kowalczyk
    21:00 wtorek
    CrossFit Starter Strefa II
    Damian Milewski
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Łagiewniki-Borek Fałęcki"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub