Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Stare Miasto

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 12:00 dziś
    Pure fire
    Radosław Bzówka
    15:00 dziś
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Paweł Kantor
    09:00 niedziela
    TBC
    Kasia Strażyńska
    10:00 niedziela
    Pilates + Stretch
    Kasia Strażyńska
    13:00 niedziela
    Pure pump
    Kasia Strażyńska
    15:00 niedziela
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Gosia Pilińska
    16:00 niedziela
    Pilates
    Gosia Pilińska
    16:15 niedziela
    Kettlebell workout
    Katarzyna Majewska
    17:00 niedziela
    Latino
    Marcin Węgrzynek
    17:30 niedziela
    Cycling
    Michał Ejiofor
    18:00 niedziela
    TBC
    Katarzyna Majewska
    19:00 niedziela
    Pure pump
    Katarzyna Majewska
    19:00 niedziela
    Joga
    Julian Tomaszuk
    20:00 niedziela
    Step
    Łukasz Balicki
    20:30 niedziela
    Belly dance
    Ewelina Kostepska
    21:00 niedziela
    MMA
    Łukasz Chlewicki
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Katarzyna Majewska
    10:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Majewska
    16:00 poniedziałek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Gosia Pilińska
    17:00 poniedziałek
    Fit ball
    Gosia Pilińska
    17:00 poniedziałek
    Ski class
    Kinga Dobrzańska
    17:30 poniedziałek
    Kettlebell workout
    Kinga Dobrzańska
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    Ala Turczyńska-Bryl
    19:00 poniedziałek
    Pure pump
    Kasia Strażyńska
    19:00 poniedziałek
    Cycling
    Monika Piasecka
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    Kasia Strażyńska
    20:00 poniedziałek
    Boxing class
    09:00 wtorek
    ABT
    Gosia Pilińska
    10:00 wtorek
    Pilates
    Gosia Pilińska
    13:00 wtorek
    TBC
    Katarzyna Majewska
    16:00 wtorek
    ABT
    Kasia Strażyńska
    17:00 wtorek
    Joga
    17:00 wtorek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Kasia Strażyńska
    18:00 wtorek
    Pure pump
    Klaudia Koźbiał
    18:30 wtorek
    Power ABS
    Agnieszka Szewczyk
    19:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Damian Michalik
    19:00 wtorek
    Cycling
    Klaudia Koźbiał
    20:00 wtorek
    Bokwa
    Izabela Siudy
    20:00 wtorek
    Samoobrona
    Pavlo Gorbatiuk
    09:00 środa
    Pure pump
    Klaudia Koźbiał
    10:00 środa
    Cycling
    Michał Ejiofor
    14:00 środa
    Fit ball
    16:00 środa
    Functional core
    16:15 środa
    Boot camp
    Katarzyna Majewska
    17:00 środa
    Aerobox
    Katarzyna Majewska
    18:00 środa
    Step
    Katarzyna Majewska
    19:00 środa
    Zumba toning
    Ala Turczyńska-Bryl
    19:00 środa
    Cycling
    Andrzej Tokarski
    20:00 środa
    Kettlebell workout
    Tomasz Nosal
    20:00 środa
    Power stretch
    Paweł Kantor
    09:00 czwartek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Gosia Pilińska
    10:00 czwartek
    Fit ball
    Gosia Pilińska
    12:00 czwartek
    TBC
    Gosia Pilińska
    16:00 czwartek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Katarzyna Majewska
    17:00 czwartek
    Zumba
    Ala Turczyńska-Bryl
    18:00 czwartek
    Pure pump
    Maria Kozerska
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Maria Kozerska
    19:00 czwartek
    Cycling
    Łukasz Nędzka
    10:00 piątek
    Pure pump
    11:00 piątek
    Cycling
    Łukasz Nędzka
    16:00 piątek
    TBC
    Klaudia Koźbiał
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:00 dziś
    ABT
    Justyna Szarawarska
    10:00 dziś
    Les Mills Bodypump
    Justyna Szarawarska
    12:00 dziś
    Cross Fitness
    16:00 dziś
    Pumpomania
    16:00 dziś
    GT Mobility
    Sylwia Załęska
    17:00 dziś
    Zumba
    Weronika Kosmowska
    18:00 dziś
    Body Shape
    Joanna Kmon
    19:00 dziś
    ABS
    09:00 niedziela
    ABS
    09:00 niedziela
    Brzuchomania
    Ewelina Oberc
    10:00 niedziela
    Pilates
    Ewelina Oberc
    11:00 niedziela
    Fat Burning
    Ewelina Oberc
    12:00 niedziela
    GT Special
    Sylwia Załęska
    16:00 niedziela
    ABS
    16:00 niedziela
    TRX
    Ewa Michniak
    17:00 niedziela
    Stretching
    Ewa Michniak
    08:00 poniedziałek
    ABS
    08:00 poniedziałek
    Body Shape
    Ewelina Oberc
    09:00 poniedziałek
    ABT
    Ewelina Oberc
    15:00 poniedziałek
    ABT
    Katarzyna Habura
    16:00 poniedziałek
    ABS
    16:00 poniedziałek
    Les Mills Bodypump
    Katarzyna Habura
    17:00 poniedziałek
    Pilates
    Małgorzata Hawajska
    17:00 poniedziałek
    Cross Fitness
    18:00 poniedziałek
    Cardio
    18:00 poniedziałek
    GT Beginners
    Anna Krajka
    18:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Paweł Kordek
    19:00 poniedziałek
    ABS
    19:00 poniedziałek
    Platinium Insanity
    Paweł Kordek
    20:00 poniedziałek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 poniedziałek
    GT Strenght
    Justyna Szarawarska
    21:00 poniedziałek
    Pumpomania
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    07:00 wtorek
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    08:00 wtorek
    ABS
    08:00 wtorek
    Fat Burning
    Jaga Stypuła
    09:00 wtorek
    Body Shape
    Katarzyna Habura
    10:00 wtorek
    ABT
    Katarzyna Habura
    15:00 wtorek
    Brzuchomania
    Justyna Szarawarska
    16:00 wtorek
    ABS
    16:00 wtorek
    TRX
    Justyna Szarawarska
    17:00 wtorek
    Zumba
    Katarzyna Hojoł
    18:00 wtorek
    Cardio
    18:00 wtorek
    GT Power
    Andrzej Kozubowski
    19:00 wtorek
    ABS
    19:00 wtorek
    Body Shape
    Ines Madejska
    20:00 wtorek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 wtorek
    Step
    Ines Madejska
    21:00 wtorek
    ABT
    Ines Madejska
    08:00 środa
    ABS
    08:00 środa
    TRX
    Ines Madejska
    09:00 środa
    Brzuchomania
    Ines Madejska
    10:00 środa
    Kettlebell
    Izabela Siudy
    11:00 środa
    ABT
    Izabela Siudy
    15:00 środa
    Body Shape
    Joanna Kmon
    16:00 środa
    ABS
    16:00 środa
    ABT
    Jaga Stypuła
    17:00 środa
    Cross Fitness
    17:00 środa
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    18:00 środa
    Cardio
    18:00 środa
    GT Beginners
    Anna Krajka
    18:00 środa
    Pilates
    Małgorzata Hawajska
    19:00 środa
    ABS
    19:00 środa
    GT Core
    Andrzej Kozubowski
    20:00 środa
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 środa
    TRX
    Ewa Michniak
    21:00 środa
    Pumpomania
    21:00 środa
    Stretching
    Ewa Michniak
    07:00 czwartek
    ABT
    Katarzyna Habura
    08:00 czwartek
    ABS
    08:00 czwartek
    Les Mills Bodypump
    Katarzyna Habura
    09:00 czwartek
    Pilates
    Ewa Michniak
    10:00 czwartek
    TRX
    Ewa Michniak
    15:00 czwartek
    Brzuchomania
    Jaga Stypuła
    16:00 czwartek
    ABS
    16:00 czwartek
    Fat Burning
    Jaga Stypuła
    17:00 czwartek
    Les Mills Bodypump
    Justyna Szarawarska
    18:00 czwartek
    Cardio
    18:00 czwartek
    ABT
    Justyna Szarawarska
    19:00 czwartek
    ABS
    19:00 czwartek
    TRX
    Kamil Zasada
    20:00 czwartek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 czwartek
    TBC + Step
    Kamil Zasada
    21:00 czwartek
    GT Compact
    Andrzej Kozubowski
    08:00 piątek
    ABS
    08:00 piątek
    ABT
    Izabela Siudy
    09:00 piątek
    Brzuchomania
    Izabela Siudy
    10:00 piątek
    TBC + Step
    Izabela Siudy
    15:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Beata Przała
    16:00 piątek
    ABS
    16:00 piątek
    ABT
    Beata Przała
    17:00 piątek
    GT WOD
    Andrzej Kozubowski
    18:00 piątek
    Cardio
    18:00 piątek
    TRX
    Ewa Michniak
    19:00 piątek
    ABS
    19:00 piątek
    Pilates
    Ewa Michniak
    20:00 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 piątek
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    pokaż więcej
  • Sadhana

    (1  opinia)

    09:00 dziś
    Joga - grupa początkująca
    Bartosz Kwapień
    17:30 niedziela
    Joga - grupa początkująca
    19:00 niedziela
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    19:30 niedziela
    Joga - grupa początkująca
    Bartosz Kwapień
    08:30 poniedziałek
    Joga - dynamiczna praktyka
    Agata Rozkocha
    10:00 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca +
    Ewa Wardzała
    16:30 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Marek Gołąb
    16:30 poniedziałek
    Joga - terapeutyczna
    Romek Grzeszykowski
    18:00 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca +
    Ewa Wardzała
    18:15 poniedziałek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Romek Grzeszykowski
    19:30 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca +
    Romek Grzeszykowski
    20:00 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Wardzała
    08:30 wtorek
    Joga dla kręgosłupa
    Ewa Wardzała
    10:00 wtorek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Monika Wija
    10:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Wardzała
    11:30 wtorek
    Joga - zaawansowana
    Konrad Kocot
    12:00 wtorek
    Joga - kurs dla początkujacych X-XI
    Marta Murzańska-Potasińska
    15:45 wtorek
    Joga dla dzieci
    Romek Grzeszykowski
    16:30 wtorek
    Joga dla kręgosłupa
    Romek Grzeszykowski
    17:00 wtorek
    Joga - kurs dla początkujacych X-XI
    Dorota Wacek
    18:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Tomek Mikler
    18:15 wtorek
    Joga - zaawansowana/początkujaca plus
    Romek Grzeszykowski
    19:30 wtorek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Tomek Mikler
    20:00 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Romek Grzeszykowski
    08:30 środa
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Dorota Wacek
    08:30 środa
    Joga - grupa początkująca
    Tomek Mikler
    10:00 środa
    Joga - grupa początkująca +
    Tomek Mikler
    16:30 środa
    Joga - grupa początkująca
    Dorota Wacek
    16:30 środa
    Joga - terapeutyczna
    Ewa Wardzała
    18:00 środa
    Joga - grupa początkująca
    Kasia Podgórni
    18:15 środa
    Joga - kurs dla początkujacych X-XI
    Marek Gołąb
    19:30 środa
    Joga - zaawansowana/początkujaca plus
    Ewa Wardzała
    20:00 środa
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Katarzyna Podgórni
    08:30 czwartek
    Joga dla kręgosłupa
    Dorota Wacek
    10:00 czwartek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Marek Gołąb
    12:00 czwartek
    Joga - kurs dla początkujacych X-XI
    Marta Murzańska-Potasińska
    16:30 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Tomek Mikler
    17:00 czwartek
    Joga - kurs dla początkujacych X-XI
    Dorota Wacek
    18:00 czwartek
    Joga - grupa początkująca +
    Tomek Mikler
    18:30 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Agata Rozkocha
    19:30 czwartek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Tomek Mikler
    20:00 czwartek
    Joga - grupa początkująca +
    Agata Rozkocha
    08:30 piątek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Dorota Wacek
    08:30 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Tomek Mikler
    10:00 piątek
    Joga - grupa początkująca +
    Tomek Mikler
    12:00 piątek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Kasia Podgórni
    16:30 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Dorota Wacek
    17:00 piątek
    Joga dla kręgosłupa
    Marek Gołąb
    18:00 piątek
    Joga - kurs dla początkujacych XI-XII
    Dorota Wacek
    18:30 piątek
    Joga - kurs dla początkujacych X-XI
    Katarzyna Podgórni
    19:30 piątek
    Joga - grupa początkująca
    Marek Gołąb
    20:00 piątek
    Joga - grupa początkująca +
    Kasia Podgórni
    pokaż więcej
  • 09:15 poniedziałek
    Boks
    17:15 poniedziałek
    Boks - początkujący
    18:30 poniedziałek
    Boks - zaawansowani
    20:00 poniedziałek
    Boks - średniozaawansowani
    09:15 wtorek
    Boks
    17:15 wtorek
    Boks - początkujący
    18:30 wtorek
    Boks - zaawansowani
    20:00 wtorek
    Boks - średniozaawansowani
    09:15 środa
    Boks
    18:30 środa
    Boks - zaawansowani
    20:00 środa
    Boks - średniozaawansowani
    09:15 czwartek
    Boks
    17:15 czwartek
    Boks - początkujący
    18:30 czwartek
    Boks - zaawansowani
    20:00 czwartek
    Boks - średniozaawansowani
    18:00 piątek
    Boks - średniozaawansowani
    19:00 piątek
    Boks
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Body shape
    Paweł Kordek
    09:00 dziś
    ABS
    10:00 dziś
    Brzuchomania
    Paweł Kordek
    11:00 dziś
    GT Mobility
    Anna Torba
    16:00 dziś
    ABT
    Ewa Michniak
    16:00 dziś
    Pumpomania
    17:00 dziś
    Stretching & Pilates
    Ewa Michniak
    18:00 dziś
    ABS
    09:00 niedziela
    ABT
    Joanna Kmon
    09:00 niedziela
    ABS
    10:00 niedziela
    TBC + Step
    Joanna Kmon
    16:00 niedziela
    Brzuchomania
    Paweł Kordek
    17:00 niedziela
    Platinium Insanity
    Paweł Kordek
    18:00 niedziela
    ABS
    08:00 poniedziałek
    Pilates
    Natalia Przybylska
    09:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Natalia Przybylska
    09:00 poniedziałek
    ABS
    10:00 poniedziałek
    TRX
    Karolina Ciurka-Baster
    11:00 poniedziałek
    GT Strength
    Karolina Ciurka-Baster
    13:00 poniedziałek
    Body shape
    Kasia Habura
    15:00 poniedziałek
    Pilates
    Gosia Hawajska
    16:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Ewa Michniak
    16:00 poniedziałek
    Cardio
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Michniak
    18:00 poniedziałek
    GT Strength
    Karolina Ciurka-Baster
    18:00 poniedziałek
    ABS
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    19:00 poniedziałek
    Trening obwodowy dla Pań
    20:00 poniedziałek
    ABT
    Klaudia Zasada
    20:00 poniedziałek
    ABS
    21:00 poniedziałek
    Kettlebell
    Klaudia Zasada
    21:00 poniedziałek
    Pumpomania
    08:00 wtorek
    Body shape
    Katarzyna Piotrowska
    09:00 wtorek
    Kettlebell
    Karolina Ciurka-Baster
    09:00 wtorek
    ABS
    10:00 wtorek
    GT Power
    Karolina Ciurka-Baster
    13:00 wtorek
    Brzuchomania
    Paweł Kordek
    15:00 wtorek
    XCO
    Paweł Kordek
    16:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Michniak
    16:00 wtorek
    Cardio
    17:00 wtorek
    GT Power
    Tomasz Ogar
    17:00 wtorek
    GT Beginners
    Anna Torba
    18:00 wtorek
    FFK
    Przemek Widyna
    18:00 wtorek
    ABS
    19:00 wtorek
    Trening obwodowy dla Pań
    19:00 wtorek
    Body Art
    Przemek Widyna
    20:00 wtorek
    TRX
    Ewa Michniak
    20:00 wtorek
    ABS
    21:00 wtorek
    Pilates
    Ewa Michniak
    21:00 wtorek
    Pumpomania
    07:00 środa
    Brzuchomania
    Paweł Kordek
    08:00 środa
    ABT
    Paweł Kordek
    09:00 środa
    Pilates
    Gosia Hawajska
    09:00 środa
    ABS
    10:00 środa
    XCO
    Paweł Kordek
    15:00 środa
    TBC + Step
    Kasia Habura
    16:00 środa
    ABT
    Kasia Habura
    16:00 środa
    Cardio
    17:00 środa
    Les Mills Bodypump
    Kasia Habura
    18:00 środa
    Stretching
    Klaudia Zasada
    18:00 środa
    ABS
    19:00 środa
    Brzuchomania
    Klaudia Zasada
    19:00 środa
    Trening obwodowy dla Pań
    20:00 środa
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    20:00 środa
    ABS
    21:00 środa
    GT Core
    Justyna Szarawarska
    21:00 środa
    Pumpomania
    08:00 czwartek
    TRX / Kettlebells
    Natalia Owczarska
    09:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Natalia Owczarska
    09:00 czwartek
    ABS
    10:00 czwartek
    Brzuchomania
    Natalia Owczarska
    15:00 czwartek
    Pilates
    Gosia Hawajska
    16:00 czwartek
    GT Compact
    Tomasz Ogar
    16:00 czwartek
    Cardio
    17:00 czwartek
    Body shape
    Joanna Kmon
    17:00 czwartek
    GT Beginners
    Anna Torba
    18:00 czwartek
    Fight kick
    Przemek Widyna
    18:00 czwartek
    ABS
    19:00 czwartek
    Stretching
    Przemysław Widyna
    19:00 czwartek
    Trening obwodowy dla Pań
    20:00 czwartek
    ABT
    Beata Przała
    20:00 czwartek
    ABS
    21:00 czwartek
    Brzuchomania
    Beata Przała
    08:00 piątek
    ABT
    Kasia Habura
    09:00 piątek
    ABS
    09:00 piątek
    TRX
    Karolina Ciurka-Baster
    10:00 piątek
    GT WOD
    Karolina Ciurka-Baster
    11:00 piątek
    Kettlebell
    Klaudia Zasada
    12:00 piątek
    Stretching
    Klaudia Zasada
    15:00 piątek
    Brzuchomania
    Natalia Przybylska
    16:00 piątek
    TRX
    Natalia Przybylska
    16:00 piątek
    Cardio
    17:00 piątek
    ABT
    Natalia Przybylska
    18:00 piątek
    Zumba
    Małgorzata Śliwińska
    18:00 piątek
    ABS
    19:00 piątek
    Les Mills Bodypump
    Justyna Szarawarska
    19:00 piątek
    Trening obwodowy dla Pań
    20:00 piątek
    Stretching
    Justyna Szarawarska
    20:00 piątek
    ABS
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Mental Body
    Elżbieta Drożdż
    10:00 dziś
    Specjalny program na spalanie
    Elżbieta Drożdż
    10:00 poniedziałek
    Senior Lady
    Elżbieta Drożdż
    16:00 poniedziałek
    Gimnastyka francuska
    Elżbieta Drożdż
    17:00 poniedziałek
    Total Body Step
    18:00 poniedziałek
    Lady Slim
    19:00 poniedziałek
    Core training
    16:00 wtorek
    Perfekt Body
    Elżbieta Drożdż
    17:00 wtorek
    Program na jędrne ciało
    Magda Wrona
    18:00 wtorek
    Tabata Mix
    19:00 wtorek
    Gimnastyka francuska
    Elżbieta Drożdż
    20:00 wtorek
    3-2-1 ABS
    Elżbieta Drożdż
    10:00 środa
    Senior Lady
    Elżbieta Drożdż
    16:00 środa
    Pilates
    Elżbieta Drożdż
    17:00 środa
    Specjalny program na brzuch
    18:00 środa
    Belly Slim Fit
    19:00 środa
    Lady Slim
    Elżbieta Drożdż
    20:00 środa
    Core training
    Elżbieta Drożdż
    10:00 czwartek
    Senior Lady
    Elżbieta Drożdż
    16:00 czwartek
    Specjalny program na brzuch
    Magda Wrona
    17:00 czwartek
    Specjalny program na pośladki
    Magda Wrona
    18:00 czwartek
    Tabata
    10:00 piątek
    Senior Lady
    Elżbieta Drożdż
    16:00 piątek
    Face fitness
    17:00 piątek
    Trening Cross
    18:00 piątek
    Trening metaboliczny
    Elżbieta Drożdż
    19:00 piątek
    Perfekt Body
    Elżbieta Drożdż
    pokaż więcej
  • 10:00 niedziela
    Kung Fu
  • 11:00 niedziela
    Capoeira - początkujący
    Adam Faba
    11:00 niedziela
    Capoeira - zaawansowani
    18:30 wtorek
    Capoeira - początkujący
    Adam Faba
    20:00 wtorek
    Capoeira - zaawansowani
    18:30 czwartek
    Capoeira - początkujący
    Adam Faba
    20:00 czwartek
    Capoeira - zaawansowani
    pokaż więcej
  • 09:00 wtorek
    Pilates z przyborami
    10:30 wtorek
    Pilates + stretching
    09:00 czwartek
    Pilates z przyborami
    09:30 piątek
    Pilates
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Stare Miasto"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub