Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Podgórze Duchackie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 niedziela
    Pilates
    Barbara Bernasik
    10:00 niedziela
    TRX
    Barbara Bernasik
    17:00 poniedziałek
    Body Shape
    Klaudia Noworyta
    18:00 poniedziałek
    Pilates+Stretching
    Aneta Szmyd
    19:00 poniedziałek
    Spinning
    Marlena Mazur
    19:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Aneta Szmyd
    20:00 poniedziałek
    Spinning
    Marlena Mazur
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Ula Sikorska
    21:00 poniedziałek
    TRX
    Ula Sikorska
    17:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Trening obwodowy
    19:00 wtorek
    Spinning
    Marlena Mazur
    19:00 wtorek
    Pilates
    Barbara Bernasik
    20:00 wtorek
    Spinning
    Marcin Kieres
    20:00 wtorek
    TRX
    Barbara Bernasik
    21:00 wtorek
    Body Shape
    Anna Dobrowolska
    17:00 środa
    BPU
    Agnieszka Matkowska
    18:00 środa
    Pilates
    Agnieszka Matkowska
    19:00 środa
    Spinning
    Marcin Tkaczyk
    19:00 środa
    Zumba
    Ula Sikorska
    20:00 środa
    Spinning
    Marcin Tkaczyk
    20:00 środa
    Body Shape
    Iwona Gramatyka
    21:00 środa
    Zgrabna pupa
    Iwona Gramatyka
    17:00 czwartek
    TRX
    18:00 czwartek
    Spinning
    Adrian Woźniak
    18:00 czwartek
    Zumba
    Ula Sikorska
    19:00 czwartek
    Spinning
    Adrian Woźniak
    19:00 czwartek
    Stretching
    Aneta Szmyd
    20:00 czwartek
    ABT
    Aneta Szmyd
    21:00 czwartek
    Pilates
    Aneta Szmyd
    18:00 piątek
    Zumba
    19:00 piątek
    Spinning
    Marcin Kieres
    19:00 piątek
    Tabata
    20:00 piątek
    Brzuchomania
    pokaż więcej
  • 16:45 poniedziałek
    Małe smoki 3-4 lata
    17:30 poniedziałek
    Młodsi poczatkujący 7-11 lat
    17:30 poniedziałek
    Młodsi średniozaawansowani 7-11 lat
    18:30 poniedziałek
    Młodsi zaawansowani 7-11 lat
    19:05 poniedziałek
    Starsi zielone pasy
    20:05 poniedziałek
    Starsi niebieskie, czerwone i czarne pasy
    20:05 poniedziałek
    Starsi niebieskie, czerwone i czarne pasy
    17:30 wtorek
    Małe smoki 5-6 lat
    19:00 wtorek
    Starsi białe pasy
    20:00 wtorek
    Starsi żółte pasy
    16:45 środa
    Małe smoki 5-6 lat
    17:30 środa
    Młodsi średniozaawansowani 7-11 lat
    18:30 środa
    Młodsi zaawansowani 7-11 lat
    19:05 środa
    Starsi zielone pasy
    19:00 czwartek
    Starsi białe pasy
    20:00 czwartek
    Starsi żółte pasy
    pokaż więcej
  • Studio 5
    Studio 5
    ul. Gromady Grudziąż 5
    09:00 poniedziałek
    Piłki+BPU
    19:00 poniedziałek
    Zgrabna Sylwetka
    20:00 poniedziałek
    BPU
    09:00 wtorek
    Trening obwodowy
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:30 wtorek
    Spinning
    19:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    19:30 wtorek
    Spinning
    20:00 wtorek
    Tabata
    21:00 wtorek
    Salsa
    09:00 środa
    Body Sculpt
    17:00 środa
    Latino dla zaawansowanych
    18:00 środa
    Roztańczone kalorie
    19:00 środa
    BPU
    20:00 środa
    TBC
    21:00 środa
    Płaski brzuch
    09:00 czwartek
    Trening obwodowy
    17:00 czwartek
    Latino dla zaawansowanych
    18:00 czwartek
    Roztańczone kalorie
    18:00 czwartek
    Spinning
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    20:00 czwartek
    Spinning
    21:00 czwartek
    Dance&Shape
    09:00 piątek
    Izometria + Stretching
    18:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 piątek
    Płaski brzuch
    20:00 piątek
    Fat burning
    pokaż więcej
  • 13:10 poniedziałek
    Gimnastyka korekcyjna
    20:00 poniedziałek
    OPIDO-Pilates
    13:10 wtorek
    Gimnastyka korekcyjna
    18:00 wtorek
    ARTECH
    19:00 wtorek
    ARTECH
    13:10 środa
    Gimnastyka korekcyjna
    19:00 środa
    ARTECH
    08:40 czwartek
    Gimnastyka korekcyjna
    13:10 czwartek
    Gimnastyka korekcyjna
    18:00 czwartek
    ARTECH
    13:10 piątek
    Gimnastyka korekcyjna
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Slimnastik
    19:00 poniedziałek
    Power Step
    20:00 poniedziałek
    Step & Shape
    18:30 wtorek
    BPU
    19:30 wtorek
    Power Step
    20:30 wtorek
    Step / Brzuch
    18:30 środa
    BPU
    19:30 środa
    BPU
    20:30 środa
    Hi-lo + brzuch
    18:30 czwartek
    TBC Brzuch
    19:30 czwartek
    BPU
    20:30 czwartek
    Body Sculpt
    18:30 piątek
    Hi LO
    19:30 piątek
    Hi-lo + brzuch
    pokaż więcej
  • 15:00 dziś
    Urodziny dla dzieci
    Ewa Kopyść
    08:00 poniedziałek
    BPU Wake up
    Katarzyna Bartosiewicz
    09:00 poniedziałek
    Forma 50+
    Katarzyna Bartosiewicz
    09:30 poniedziałek
    Hopsasanki
    Ewa Kopyść
    11:00 poniedziałek
    Przytulanki
    Ewa Kopyść
    17:00 poniedziałek
    Joga MED
    Jakub Zembaty
    17:30 poniedziałek
    Fitness początki
    Dorota Żabińska
    18:00 poniedziałek
    Pilates 50+
    Jakub Zembaty
    18:30 poniedziałek
    Konsultacje z instruktorem
    Dorota Żabińska
    19:00 poniedziałek
    BPU
    Dorota Żabińska
    20:00 poniedziałek
    TBC
    Łukasz Tereszko
    21:00 poniedziałek
    Pilates II
    Łukasz Tereszko
    07:15 wtorek
    BPU Wake up
    Diana Grasza
    08:30 wtorek
    Joga dla zaawansowanych
    Emilia Figurniak
    09:30 wtorek
    Hopsasanki
    Ewa Kopyść
    10:00 wtorek
    Rehabilitacja poporodowa
    Lidia Kaltenberg
    16:30 wtorek
    Hopsasanki
    Ewa Kopyść
    17:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Sylwia Jabłońska
    17:30 wtorek
    Tańce Hulańce
    Ewa Kopyść
    19:00 wtorek
    Shape
    Marcela Kiełt
    19:30 wtorek
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Lidia Kaltenberg
    20:00 wtorek
    Zumba
    Marcela Kiełt
    21:00 wtorek
    Pilates dla kręgosłupa
    Lidia Kaltenberg
    08:30 środa
    Konsultacje dla kobiet w ciąży i po porodzie
    Lidia Kaltenberg
    09:00 środa
    Piłki
    Lidia Kaltenberg
    09:30 środa
    Hopsasanki
    Ewa Kopyść
    10:00 środa
    Forma 50+ zajęcia rehabilitacyjne
    Lidia Kaltenberg
    10:30 środa
    Sensorki
    Ewa Kopyść
    11:00 środa
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Lidia Kaltenberg
    12:00 środa
    Fit Mama&Baby
    Lidia Kaltenberg
    13:00 środa
    Konsultacje dla kobiet w ciąży i po porodzie
    Lidia Kaltenberg
    16:00 środa
    Rehabilitacja
    Jakub Zembaty
    17:00 środa
    Joga MED
    Jakub Zembaty
    18:00 środa
    Pilates I
    Ewelina Pach
    18:30 środa
    Fitness początki
    Kamila Kretkowicz
    19:00 środa
    BPU
    Ewelina Pach
    19:30 środa
    Konsultacje z instruktorem
    Kamila Kretkowicz
    20:00 środa
    Płaskibrzuch + nogi
    Kamila Kretkowicz
    21:00 środa
    Zdrowy kręgosłup/Stretch
    Kamila Kretkowicz
    08:00 czwartek
    BPU Wake up
    Małgorzata Leśniak
    09:00 czwartek
    Forma 50+
    Małgorzata Leśniak
    09:30 czwartek
    Hopsasanki
    Ewa Kopyść
    09:30 czwartek
    Hopsasanki
    Ewa Kopyść
    10:00 czwartek
    Pilates I
    Małgorzata Leśniak
    11:00 czwartek
    Taniec w chustach z dzieckiem
    Marta Łasocha
    16:30 czwartek
    Wygibasy
    Ewa Kopyść
    17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup/Stretch
    Kamila Kretkowicz
    17:30 czwartek
    Balet
    Ewa Kopyść
    18:30 czwartek
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Małgorzata Leśniak
    19:00 czwartek
    Zumba
    Marcela Kiełt
    20:00 czwartek
    Pilates
    Małgorzata Leśniak
    21:00 czwartek
    Piłki
    Małgorzata Leśniak
    09:00 piątek
    Joga ogólna
    Emilia Figurniak
    10:00 piątek
    Forma 50+ zajęcia rehabilitacyjne
    Lidia Kaltenberg
    10:15 piątek
    Konsultacje z pedagogiem
    Ewa Kopyść
    11:00 piątek
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Lidia Kaltenberg
    11:30 piątek
    Skakańsce
    Ewa Kopyść
    12:00 piątek
    Fit Mama&Baby
    Lidia Kaltenberg
    13:00 piątek
    Konsultacje dla kobiet w ciąży i po porodzie
    Lidia Kaltenberg
    17:00 piątek
    Gimnastyka 50+
    Marcela Kiełt
    19:00 piątek
    Sztangi
    Ela Piekarska
    20:00 piątek
    Step
    Ela Piekarska
    21:00 piątek
    Pilates II
    Ela Piekarska
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Podgórze Duchackie"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub