Zajęcia sportowe w Krakowie dzielnica Bieżanów-Prokocim

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:00 dziś
    Pumpownia
    Justyna Smołkowicz
    16:00 dziś
    Cardio
    17:00 dziś
    Pilates
    Justyna Smołkowicz
    18:00 dziś
    ABS
    19:00 dziś
    Trening obwodowy dla kobiet
    09:00 niedziela
    Pumpownia
    Justyna Smołkowicz
    09:00 niedziela
    ABS
    10:00 niedziela
    Pilates
    Justyna Smołkowicz
    11:00 niedziela
    GT Stretch
    Agnieszka Mordarska
    15:00 niedziela
    ABT
    Justyna Jurek
    16:00 niedziela
    Cardio
    18:00 niedziela
    ABS
    19:00 niedziela
    Trening obwodowy dla kobiet
    09:00 poniedziałek
    Pumpownia
    Natalia Owczarska
    09:00 poniedziałek
    ABS
    09:30 poniedziałek
    Zumba
    Katarzyna Hojoł
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Natalia Owczarska
    16:00 poniedziałek
    Cardio
    17:00 poniedziałek
    GT Stretch
    Tomasz Ogar
    17:30 poniedziałek
    Zumba
    Emilia Furman
    18:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Marcin Czyżowski
    18:00 poniedziałek
    ABS
    18:30 poniedziałek
    Platinium Insanity
    Ines Madejska
    19:00 poniedziałek
    Pump
    Marcelina Augustyn
    19:30 poniedziałek
    ABT
    Ines Madejska
    19:30 poniedziałek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 poniedziałek
    Step II
    Kamil Zasada
    20:00 poniedziałek
    ABS
    20:00 poniedziałek
    Cross Fitness
    Grzegorz Salwierak
    20:30 poniedziałek
    TRX
    Natalia Owczarska
    21:00 poniedziałek
    Body Shape
    Kamil Zasada
    21:00 poniedziałek
    Pumpownia
    09:00 wtorek
    Pilates
    Ewa Michniak
    09:00 wtorek
    ABS
    09:30 wtorek
    ABT
    Kamil Zasada
    10:00 wtorek
    Body Shape
    Ewa Michniak
    16:00 wtorek
    Cardio
    16:30 wtorek
    TRX
    Michał Dziwina
    17:00 wtorek
    Body Shape
    Kamil Zasada
    17:00 wtorek
    Cross Fitness
    Grzegorz Salwierak
    17:30 wtorek
    Platinium Insanity
    Michał Dziwina
    17:30 wtorek
    GT Beginners
    Justyna Pulsakowska
    18:00 wtorek
    Stretching
    Klaudia Zasada
    18:00 wtorek
    ABS
    18:30 wtorek
    ABT
    Kamil Zasada
    19:00 wtorek
    Brzuchomania
    Klaudia Zasada
    19:30 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    19:30 wtorek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 wtorek
    Fit ball
    Klaudia Zasada
    20:00 wtorek
    ABS
    20:30 wtorek
    Trening obwodowy
    Konrad Kapuściński
    21:00 wtorek
    GT Power
    Jakub Podgórski
    21:00 wtorek
    Pumpownia
    08:30 środa
    ABT
    Ewa Michniak
    09:00 środa
    Fit ball
    Klaudia Zasada
    09:00 środa
    ABS
    09:30 środa
    TRX
    Ewa Michniak
    10:00 środa
    Stretching
    Klaudia Zasada
    16:00 środa
    Cardio
    17:00 środa
    Brzuchomania
    Kamil Zasada
    17:30 środa
    XCO
    Marcin Czyżowski
    18:00 środa
    TBC + Step
    Kamil Zasada
    18:00 środa
    ABS
    18:30 środa
    TRX / Kettlebell
    Marcin Czyżowski
    19:00 środa
    GT Core
    Marcin Czyżowski
    19:30 środa
    ABT
    Ines Madejska
    19:30 środa
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 środa
    Bodypump
    Michał Dziwina
    20:00 środa
    ABS
    20:00 środa
    Cross Fitness
    Grzegorz Salwierak
    20:30 środa
    Zumba
    Emilia Furman
    21:00 środa
    Pumpownia
    21:00 środa
    Stretching
    Ines Madejska
    09:00 czwartek
    Brzuchomania
    Klaudia Zasada
    09:00 czwartek
    ABS
    09:30 czwartek
    Zumba
    Katarzyna Hojoł
    10:00 czwartek
    Body Shape
    Ines Madejska
    16:00 czwartek
    Cardio
    16:30 czwartek
    Platinium Insanity
    Konrad Kapuściński
    17:00 czwartek
    Fit ball
    Agnieszka Stasik
    17:00 czwartek
    GT Beginners
    Justyna Pulsakowska
    17:30 czwartek
    TRX
    Konrad Kapuściński
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Natalia Owczarska
    18:00 czwartek
    ABS
    18:30 czwartek
    ABT
    Renata Mączyńska
    19:00 czwartek
    Brzuchomania
    Natalia Owczarska
    19:30 czwartek
    XCO
    Renata Mączyńska
    19:30 czwartek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 czwartek
    GT Compact
    Jakub Podgórski
    20:00 czwartek
    ABS
    20:30 czwartek
    Zumba
    Agnieszka Stasik
    21:00 czwartek
    Bodypump
    Michał Dziwina
    08:30 piątek
    TRX
    Ewa Michniak
    09:00 piątek
    TBC + Step
    Kamil Zasada
    09:00 piątek
    ABS
    09:30 piątek
    ABT
    Ewa Michniak
    16:00 piątek
    Cardio
    17:00 piątek
    Brzuchomania
    Kasia Habura
    18:00 piątek
    Bodypump
    Kasia Habura
    18:00 piątek
    ABS
    18:30 piątek
    Zumba
    Emilia Furman
    19:00 piątek
    Pumpownia
    Natalia Owczarska
    19:30 piątek
    Trening obwodowy dla kobiet
    20:00 piątek
    Pilates
    Natalia Owczarska
    20:00 piątek
    ABS
    20:30 piątek
    Kettlebells
    Michał Dziwina
    21:00 piątek
    GT WOD
    Tomasz Ogar
    pokaż więcej
  • 18:00 niedziela
    Trening obwodowy
    19:00 niedziela
    Stretching
    17:30 poniedziałek
    Pilates piłki
    18:30 poniedziałek
    Fat burning
    19:30 poniedziałek
    BPU
    20:30 poniedziałek
    Stretching roller massage
    17:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:30 wtorek
    BPU
    19:30 wtorek
    TBC
    20:30 wtorek
    Sztangi tubingi
    17:30 środa
    Body Shape
    18:30 środa
    BPU
    19:30 środa
    Pilates
    20:30 środa
    Body Sculpt
    17:30 czwartek
    BPU sztangi
    18:30 czwartek
    TBC
    19:30 czwartek
    Sztangi kettelebell
    20:30 czwartek
    Power Shape
    17:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:30 piątek
    TBC
    19:30 piątek
    Power pilates
    20:30 piątek
    Latino dance
    pokaż więcej
  • 11:45 czwartek
    Młodsi poczatkujący 6-7 lat
    13:00 czwartek
    Młodsi początkujący 8-9 lat
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Bieżanów-Prokocim"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub