Zajęcia sportowe w Wrocławiu dzielnica Fabryczna

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 dziś
    KETTLEBEL
    20:00 dziś
    BABSKI RENING
    08:15 wtorek
    TRENING FUNKCJONALNY
    18:00 wtorek
    CROSS TRAINING
    19:30 wtorek
    CROSS TRAINING
    18:00 środa
    KETTLEBEL
    20:00 środa
    BABSKI RENING
    08:15 czwartek
    TRENING FUNKCJONALNY
    18:00 czwartek
    CROSS TRAINING
    19:30 czwartek
    CROSS TRAINING
    17:00 piątek
    MOBILITY
    18:30 piątek
    TRENING FUNKCJONALNY
    09:00 sobota
    CROSS TRAINING
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Sambhala

    (1  opinia)

    16:00 dziś
    Joga Stretching
    18:00 dziś
    Pilates
    19:30 dziś
    Trening powięziowy
    11:30 wtorek
    Trening w ciąży
    16:00 wtorek
    Zdrowe plecy
    18:00 wtorek
    Joga Iyengara - początkujący poz I
    19:30 wtorek
    Joga Iyengara - ogólna poz II
    18:00 środa
    Trening powięziowy
    19:30 środa
    Joga Iyengara - początkujący poz I
    11:30 czwartek
    Trening w ciąży
    16:30 czwartek
    Zdrowe plecy
    17:45 czwartek
    International Yoga lev I
    19:30 czwartek
    Joga Iyengara - ogólna poz II
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Latino
    17:00 dziś
    Balet dla dzieci
    18:00 dziś
    Taniec brzucha
    18:00 dziś
    Atak na brzuch
    19:00 dziś
    Pilates
    19:00 dziś
    TRX
    20:00 dziś
    Urbhanize
    20:00 dziś
    Joga classic
    09:00 wtorek
    Zumba
    10:00 wtorek
    Fit 50+
    17:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Angielski w ruchu dla dzieci
    19:00 wtorek
    Antycellulit
    20:00 wtorek
    Trening funkcjonalny + TRX
    20:00 wtorek
    Antycellulit
    10:00 środa
    Pilates
    17:00 środa
    Joga classic
    17:00 środa
    Balet dla dzieci
    18:00 środa
    Urbhanize
    18:00 środa
    Zdrowe plecy
    19:00 środa
    Zumba
    19:00 środa
    Pilates
    20:00 środa
    ABT - Tabata
    09:00 czwartek
    Start up
    10:00 czwartek
    Mama + baby
    17:00 czwartek
    Antycellulit
    17:00 czwartek
    Latino
    18:00 czwartek
    Zumba
    18:00 czwartek
    Antycellulit
    19:00 czwartek
    Atak na brzuch
    19:00 czwartek
    Sexy dance
    20:00 czwartek
    Joga soft
    20:00 czwartek
    TRX
    09:00 piątek
    Zumba
    17:00 piątek
    Zdrowe plecy
    17:00 piątek
    Angielski w ruchu dla dzieci
    18:00 piątek
    Stretching
    18:00 piątek
    Fat burning
    19:00 piątek
    Zumba
    20:00 piątek
    Drums Alive
    09:00 sobota
    Zumba Twerk
    10:00 sobota
    Shape
    10:00 niedziela
    TBC
    18:00 niedziela
    CrossFit
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Cellu stop
    Marta Nowacka
    17:00 dziś
    Step + brzuszki
    Marta Nowacka
    18:00 dziś
    Pump, burn & shape
    Dorota Galińska
    18:00 dziś
    Aktywne 9 miesięcy
    19:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Julia Fusiecka
    19:00 dziś
    Super linia
    19:00 dziś
    Interval
    Maciek Stanowicz
    19:00 dziś
    Trening funkcjonalny
    Dawid Wika
    20:00 dziś
    TBC
    20:00 dziś
    Endurance
    Maciek Stanowicz
    21:00 dziś
    Zumba
    Kamila Kryszak
    09:00 wtorek
    Shape light
    10:00 wtorek
    Super Brzuch
    17:00 wtorek
    Callanetics
    Teresa Popowicz
    18:00 wtorek
    Cellu stop
    Ania Kowalska
    19:00 wtorek
    TBC
    Ania Kowalska
    19:00 wtorek
    Strength
    20:00 wtorek
    Pilates
    Dorota Galińska
    20:00 wtorek
    Endurance
    Ania Kowalska
    21:00 wtorek
    Boks
    16:00 środa
    ABT
    Kasia Karbownik
    17:00 środa
    Zumba
    Michał Michalski
    18:00 środa
    Fatburn Step
    Ania Kowalska
    19:00 środa
    Endurance
    Maciek Stanowicz
    19:00 środa
    Trening funkcjonalny
    Dawid Wika
    19:00 środa
    Power Pump
    Ania Kowalska
    20:00 środa
    Shape funkcjonalny
    Ania Kowalska
    20:00 środa
    Interval
    Maciek Stanowicz
    09:00 czwartek
    Shape light
    16:00 czwartek
    Shape
    Jola Faściszewska
    17:00 czwartek
    TBC
    Jola Faściszewska
    18:00 czwartek
    Pump Burn & Shape
    Dorota Galińska
    18:00 czwartek
    Aktywne 9 miesięcy
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Julia Fusiecka
    19:00 czwartek
    Callanetics
    Teresa Popowicz
    19:00 czwartek
    Endurance
    Maciek Stanowicz
    20:00 czwartek
    Cellu stop
    20:00 czwartek
    Interval
    Maciek Stanowicz
    21:00 czwartek
    Boks
    16:00 piątek
    Cellu stop
    17:00 piątek
    Interval
    Ania Kowalska
    18:00 piątek
    ABT
    Ania Kowalska
    19:00 piątek
    Pilates
    Ania Kowalska
    19:00 piątek
    Endurance
    20:00 piątek
    Bokwa/Zumba
    Ania Kowalska
    09:00 sobota
    Shape
    Emilia Sołoniuk
    10:00 sobota
    Bodystep
    Emilia Sołoniuk
    10:00 sobota
    Callanetics
    Teresa Popowicz
    10:00 sobota
    Endurance
    16:00 niedziela
    Shape
    17:00 niedziela
    Super Brzuch
    18:00 niedziela
    Zumba
    Michał Michalski
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Show Dance dla dzieci pow. 11 lat
    19:10 dziś
    ABT
    20:10 dziś
    Zumba
    21:10 dziś
    Pilates
    15:30 wtorek
    Spotkanie Seniorów taniec 50+
    16:30 wtorek
    Balet dla dzieci gr. podstawowa
    17:30 wtorek
    Balet dla dzieci gr. zaawansowana
    19:10 wtorek
    Brzuch, uda i pośladki
    20:10 wtorek
    Cross Training
    21:10 wtorek
    Arabski taniec brzucha (zespół)
    09:10 środa
    Slim figura
    17:00 środa
    Show Dance dla dzieci do 10 lat
    19:10 środa
    ABT & Płaski brzuch
    20:10 środa
    Zumba
    21:10 środa
    Pilates activ
    15:30 czwartek
    Spotkanie Seniorów taniec 50+
    18:10 czwartek
    Brzuch, uda i pośladki
    19:10 czwartek
    HIIT Trening Interwałowy
    20:10 czwartek
    Fat burning
    21:10 czwartek
    Zdrowe plecy
    09:10 piątek
    Slim figura
    10:10 piątek
    Mama i dziecko
    18:10 piątek
    Cardio&Stretch
    19:10 piątek
    Zumba Master Class
    20:10 piątek
    Cross Training
    21:10 piątek
    Musical Jazz
    09:10 sobota
    Slim I - cardio
    10:10 sobota
    Slim II - Body
    11:10 sobota
    Taniec/akrobatyka dla dzieci pow. 11 lat
    12:10 sobota
    Taniec/akrobatyka dla dzieci pow. 11 lat
    12:10 sobota
    Taniec/akrobatyka dla dzieci do 10 lat
    13:10 sobota
    Taniec przedszkolaki
    pokaż więcej
  • 17:15 dziś
    Trening obwodowy
    17:15 dziś
    Body workout
    18:15 dziś
    Hill
    18:15 dziś
    WOD
    18:15 dziś
    FA Pump
    19:15 dziś
    Mix class
    19:15 dziś
    Tabata
    19:15 dziś
    Pilates
    20:15 dziś
    Low
    20:15 dziś
    Trening motoryczny
    20:15 dziś
    Zumba
    08:30 wtorek
    Hill
    08:30 wtorek
    FA Pump
    09:30 wtorek
    Tabata
    09:30 wtorek
    Body workout
    10:30 wtorek
    Vinyasa Joga
    17:15 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    17:15 wtorek
    WOD
    18:15 wtorek
    Mix class
    18:15 wtorek
    Trening obwodowy
    18:15 wtorek
    Body workout
    19:15 wtorek
    Low
    19:15 wtorek
    Kettle workout
    19:15 wtorek
    Step Basic
    20:15 wtorek
    Intro
    20:15 wtorek
    ABT
    21:15 wtorek
    Stretching
    08:30 środa
    Trening obwodowy
    08:30 środa
    ABT
    09:30 środa
    Low
    09:30 środa
    Intro
    09:30 środa
    Aktywna mama
    10:30 środa
    Zumba
    16:15 środa
    Aktywny senior
    17:15 środa
    Fitball
    17:45 środa
    Master class
    18:15 środa
    WOD
    18:15 środa
    Body workout
    19:15 środa
    Mix class
    19:15 środa
    Trening motoryczny
    19:15 środa
    FA Pump
    20:15 środa
    Tabata
    20:15 środa
    Zumba
    08:30 czwartek
    High
    08:30 czwartek
    Body workout
    09:30 czwartek
    Trening motoryczny
    09:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    10:30 czwartek
    Vinyasa Joga
    17:15 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    17:15 czwartek
    WOD
    18:15 czwartek
    Mix class
    18:15 czwartek
    Trening obwodowy
    18:15 czwartek
    FA Pump
    19:15 czwartek
    Low
    19:15 czwartek
    Kettle workout
    19:15 czwartek
    ABT
    20:15 czwartek
    Stretching
    21:15 czwartek
    Trening funkcjonlany
    08:30 piątek
    WOD
    08:30 piątek
    FA Pump
    09:30 piątek
    Mix class
    09:30 piątek
    Pilates
    10:30 piątek
    ABT
    16:15 piątek
    Aktywny senior
    17:15 piątek
    Intro
    17:15 piątek
    Pilates
    18:15 piątek
    Low
    18:15 piątek
    WOD
    18:15 piątek
    Body workout
    19:15 piątek
    Mix class
    19:15 piątek
    Tabata
    19:15 piątek
    Zumba
    20:15 piątek
    Salsation
    08:30 sobota
    Tabata
    08:30 sobota
    Power Joga
    09:15 sobota
    Mix class
    09:30 sobota
    Body workout
    10:30 sobota
    ABT
    11:30 sobota
    Zumba
    16:15 sobota
    Salsation
    17:15 sobota
    Trening funkcjonlany
    18:15 sobota
    FA Pump
    17:15 niedziela
    Body workout
    18:15 niedziela
    Stretching
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    WOD
    17:00 dziś
    Gymnastics
    18:00 dziś
    Beginners
    19:00 dziś
    WOD
    19:00 dziś
    Teens
    20:00 dziś
    INTRO
    20:00 dziś
    Mobility
    06:30 wtorek
    WOD
    11:00 wtorek
    WOD
    12:00 wtorek
    Open Gym
    17:00 wtorek
    Weightlifting
    18:00 wtorek
    WOD
    19:00 wtorek
    WOD
    19:00 wtorek
    Mobility
    20:00 wtorek
    WOD
    06:30 środa
    WOD
    11:00 środa
    WOD
    12:00 środa
    Open Gym
    17:00 środa
    Kalistenika
    17:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    Beginners
    19:00 środa
    WOD
    19:00 środa
    Teens
    20:00 środa
    WOD
    06:30 czwartek
    WOD
    11:00 czwartek
    WOD
    12:00 czwartek
    Open Gym
    17:00 czwartek
    Weightlifting
    17:00 czwartek
    Gymnastics
    18:00 czwartek
    Beginners
    19:00 czwartek
    WOD
    19:00 czwartek
    Mobility
    20:00 czwartek
    WOD
    06:30 piątek
    WOD
    11:00 piątek
    WOD
    12:00 piątek
    Open Gym
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    Beginners
    19:00 piątek
    WOD
    11:00 sobota
    WOD
    12:00 sobota
    Teens
    11:00 niedziela
    WOD
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Beginners
    18:00 dziś
    Advanced
    19:00 dziś
    Beginners
    20:00 dziś
    On-Ramp
    06:30 wtorek
    Beginners
    07:30 wtorek
    Beginners
    09:00 wtorek
    Open Gym
    12:00 wtorek
    Beginners
    13:00 wtorek
    Open Gym
    17:00 wtorek
    Sport Kids (8-10 lat)
    17:30 wtorek
    Sports teens
    18:00 wtorek
    Beginners
    19:00 wtorek
    Klasa techniczna
    20:00 wtorek
    Gimnastyka
    06:30 środa
    Beginners
    07:30 środa
    Beginners
    09:00 środa
    Open Gym
    12:00 środa
    Beginners
    13:00 środa
    Open Gym
    17:00 środa
    Beginners
    18:00 środa
    Mobility
    19:00 środa
    Beginners
    20:00 środa
    On-Ramp
    06:30 czwartek
    Beginners
    07:30 czwartek
    Beginners
    09:00 czwartek
    Open Gym
    12:00 czwartek
    Beginners
    13:00 czwartek
    Open Gym
    17:00 czwartek
    Sport Kids (8-10 lat)
    17:30 czwartek
    Sports teens
    18:00 czwartek
    Beginners
    19:00 czwartek
    Beginners
    20:00 czwartek
    Beginners
    06:30 piątek
    Beginners
    07:30 piątek
    INTRO
    09:00 piątek
    Open Gym
    12:00 piątek
    Beginners
    13:00 piątek
    Open Gym
    17:00 piątek
    Beginners
    18:00 piątek
    Runner
    19:00 piątek
    Advanced
    10:00 sobota
    Sports Kids
    11:00 sobota
    Sports teens
    12:00 sobota
    HERO WOD
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Fabryczna"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub