Zajęcia sportowe w Wrocławiu dzielnica Fabryczna

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:30 dziś
    PHYSIO CROSS
    08:00 sobota
    CROSS TRAINING
    09:30 sobota
    CROSS TRAINING
    18:30 poniedziałek
    PHYSIO CROSS
    20:00 poniedziałek
    BABSKI TRENING
    08:15 wtorek
    TRENING FUNKCJONALNY
    18:00 wtorek
    CROSS TRAINING
    19:30 wtorek
    CROSS TRAINING
    18:30 środa
    PHYSIO CROSS
    20:00 środa
    BABSKI TRENING
    08:15 czwartek
    TRENING FUNKCJONALNY
    18:00 czwartek
    CROSS TRAINING
    19:30 czwartek
    CROSS TRAINING
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Sambhala

    (1  opinia)

    16:00 poniedziałek
    Joga Stretching
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:30 poniedziałek
    Trening powięziowy
    11:30 wtorek
    Trening w ciąży
    16:00 wtorek
    Zdrowe plecy
    18:00 wtorek
    Joga Iyengara - początkujący poz I
    19:30 wtorek
    Joga Iyengara - ogólna poz II
    18:00 środa
    Trening powięziowy
    19:30 środa
    Joga Iyengara - początkujący poz I
    11:30 czwartek
    Trening w ciąży
    16:30 czwartek
    Zdrowe plecy
    17:45 czwartek
    International Yoga lev I
    19:30 czwartek
    Joga Iyengara - ogólna poz II
    pokaż więcej
  • 19:15 poniedziałek
    Joga Kundalini
    21:00 poniedziałek
    Zajęcia relakasacyjne
  • 18:30 wtorek
    Kung Fu
    Mariusz Pieńkowski
    18:30 czwartek
    Kung Fu
    Mariusz Pieńkowski
  • 18:00 dziś
    Kung Fu
    Piotr Zjawiony
    17:45 środa
    Kung Fu
    Piotr Zjawiony
  • 17:00 poniedziałek
    Capoeira - dzieci/młodzież
    17:00 czwartek
    Capoeira - dzieci/młodzież
  • 18:45 dziś
    Taekwon-do
    17:45 poniedziałek
    Taekwon-do dla dzieci
    18:45 poniedziałek
    Taekwon-do
    17:45 środa
    Taekwon-do dla dzieci
    18:45 środa
    Taekwon-do
    pokaż więcej
  • 19:00 poniedziałek
    Joga
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 środa
    TBC
    20:00 środa
    Pilates
    20:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Fat burning
    18:00 dziś
    Stretching
    19:00 dziś
    Zumba
    20:00 dziś
    Drums Alive
    09:00 sobota
    Zumba Twerk
    10:00 sobota
    Shape
    10:00 niedziela
    TBC
    18:00 niedziela
    CrossFit
    09:00 poniedziałek
    Start up
    10:00 poniedziałek
    Mama + baby
    17:00 poniedziałek
    Latino
    17:00 poniedziałek
    Balet dla dzieci
    18:00 poniedziałek
    Taniec brzucha
    18:00 poniedziałek
    Atak na brzuch
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    TRX
    20:00 poniedziałek
    Urbhanize
    20:00 poniedziałek
    Joga classic
    09:00 wtorek
    Zumba
    10:00 wtorek
    Fit 50+
    17:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Angielski w ruchu dla dzieci
    19:00 wtorek
    Antycellulit
    20:00 wtorek
    Trening funkcjonalny + TRX
    20:00 wtorek
    Antycellulit
    10:00 środa
    Pilates
    17:00 środa
    Joga classic
    17:00 środa
    Balet dla dzieci
    18:00 środa
    Urbhanize
    18:00 środa
    Zdrowe plecy
    19:00 środa
    Zumba
    19:00 środa
    Pilates
    20:00 środa
    ABT - Tabata
    09:00 czwartek
    Start up
    10:00 czwartek
    Mama + baby
    17:00 czwartek
    Antycellulit
    17:00 czwartek
    Latino
    18:00 czwartek
    Zumba
    18:00 czwartek
    Antycellulit
    19:00 czwartek
    Atak na brzuch
    19:00 czwartek
    Sexy dance
    20:00 czwartek
    Joga soft
    20:00 czwartek
    TRX
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Fabryczna"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub