Zajęcia sportowe w Wrocławiu dzielnica Śródmieście

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:40 poniedziałek
    joga
    Ryszard Puchalski
  • CrossFit Veles
    CrossFit Veles
    Ludomira Różyckiego 1C Wroclaw
    07:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 poniedziałek
    WOD
    09:00 poniedziałek
    Open Gym
    11:30 poniedziałek
    Beginner
    12:30 poniedziałek
    WOD
    13:30 poniedziałek
    Open Gym
    16:00 poniedziałek
    WOD
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    Beginner
    19:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 wtorek
    WOD
    09:00 wtorek
    Open Gym
    11:30 wtorek
    Beginner
    12:30 wtorek
    WOD
    13:30 wtorek
    Open Gym
    16:00 wtorek
    WOD
    17:00 wtorek
    Weightlifting
    18:00 wtorek
    Beginner
    19:00 wtorek
    WOD
    20:00 wtorek
    Intro
    07:00 środa
    WOD
    08:00 środa
    Weightlifting
    09:00 środa
    Open Gym
    11:30 środa
    Beginner
    12:30 środa
    WOD
    13:30 środa
    Open Gym
    16:00 środa
    WOD
    17:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    Beginner
    19:00 środa
    Kettlebell
    08:00 czwartek
    WOD
    09:00 czwartek
    Open Gym
    11:30 czwartek
    Beginner
    12:30 czwartek
    WOD
    13:30 czwartek
    Open Gym
    16:00 czwartek
    WOD
    17:00 czwartek
    Weightlifting
    18:00 czwartek
    Beginner
    19:00 czwartek
    WOD
    20:00 czwartek
    Intro
    07:00 piątek
    WOD
    08:00 piątek
    WOD
    09:00 piątek
    Open Gym
    11:30 piątek
    Beginner
    12:30 piątek
    WOD
    13:30 piątek
    Open Gym
    16:00 piątek
    WOD
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    Beginner
    19:00 piątek
    WOD
    11:30 sobota
    Advanced Weightlifting
    12:30 sobota
    Hero WOD
    13:30 sobota
    Open Gym
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Idealna figura
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    18:00 wtorek
    Zumba
    19:00 wtorek
    Rzeźba ciała
    19:00 wtorek
    Boks
    18:00 środa
    TBC
    18:00 czwartek
    Zumba
    19:00 czwartek
    Pilates
    19:00 piątek
    Boks
    pokaż więcej
  • 15:15 poniedziałek
    Capoeira - dzieci
    15:15 środa
    Capoeira - dzieci
  • 17:00 poniedziałek
    Taekwondo Kids
    17:00 poniedziałek
    Judo junior
    Tomasz Skórkowski
    17:00 poniedziałek
    Cross Start
    Robert Rześniowiecki
    18:00 poniedziałek
    MMA Start
    18:00 poniedziałek
    Cross WOD
    Robert Rześniowiecki
    19:00 poniedziałek
    Boks start
    Roman Zięba
    19:00 poniedziałek
    BJJ Start
    Paweł Korycki
    19:00 poniedziałek
    Cross WOD
    Robert Rześniowiecki
    20:00 poniedziałek
    Boks zaawanowana
    Roman Zięba
    20:00 poniedziałek
    BJJ/MMA PRO NO GI
    Tomasz Skórkowski
    11:00 wtorek
    BJJ/MMA PRO NO GI
    Tomasz Skórkowski
    17:00 wtorek
    Judo fun start
    17:00 wtorek
    Cross Start
    18:00 wtorek
    Judo Fun
    18:00 wtorek
    Boks rekreacyjny dla wszystkich
    Roman Zięba
    18:00 wtorek
    Cross WOD
    19:00 wtorek
    MMA zaawansowana
    Tomasz Skórkowski
    19:00 wtorek
    Cross WOD
    19:00 wtorek
    Outdoor Cycling
    Robert Rześniowiecki
    20:00 wtorek
    BJJ Średniozaawansowana
    Paweł Korycki
    20:00 wtorek
    Kalistenika
    17:00 środa
    Taekwondo Kids
    17:00 środa
    BJJ Junior
    Tomasz Skórkowski
    17:00 środa
    Cross Start
    Roman Zięba
    18:00 środa
    MMA Start
    18:00 środa
    Cross WOD
    Robert Rześniowiecki
    19:00 środa
    BJJ Start
    Paweł Korycki
    19:00 środa
    Cross WOD
    Robert Rześniowiecki
    19:00 środa
    Boks start
    Roman Zięba
    20:00 środa
    BJJ Zaawansowana
    Tomasz Skórkowski
    20:00 środa
    Boks zaawanowana
    Roman Zięba
    11:00 czwartek
    BJJ/MMA PRO NO GI
    Tomasz Skórkowski
    17:00 czwartek
    Judo fun start
    17:00 czwartek
    Cross Start
    18:00 czwartek
    Judo Fun
    18:00 czwartek
    Cross WOD
    18:00 czwartek
    Boks rekreacyjny dla wszystkich
    Roman Zięba
    19:00 czwartek
    MMA zaawansowana
    Tomasz Skórkowski
    19:00 czwartek
    Outdoor Cycling
    Robert Rześniowiecki
    19:00 czwartek
    Cross WOD
    20:00 czwartek
    BJJ Średniozaawansowana
    Paweł Korycki
    17:00 piątek
    Judo junior
    Tomasz Skórkowski
    17:00 piątek
    Cross Start
    18:00 piątek
    Cross WOD
    18:00 piątek
    MMA ALL
    18:00 piątek
    BJJ All Drill
    Tomasz Skórkowski
    19:00 piątek
    Trening obwodowo-stacyjny
    Tomasz Skórkowski
    10:00 sobota
    Maluchy na macie
    11:00 sobota
    BJJ Randori
    pokaż więcej
  • Wrocław Squash Club
    Wrocław Squash Club
    ul. Jana Długosza 71 (teren zakładów ASPA)
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    Fat burning
    19:00 poniedziałek
    SquashFit
    21:00 poniedziałek
    SquashFit
    19:00 środa
    SquashFit
    21:00 środa
    SquashFit
    17:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 piątek
    Pilates
    19:00 piątek
    Fat burning
    20:00 piątek
    SquashFit
    pokaż więcej
  • 08:00 poniedziałek
    ATC
    Agata Sari
    09:00 poniedziałek
    ABP
    Agata Sari
    10:00 poniedziałek
    Senior Fit
    Agata Sari
    11:00 poniedziałek
    Aktywna ciąża
    Agata Sari
    14:45 poniedziałek
    ABP
    15:45 poniedziałek
    ATC
    Marta Bartoszek
    16:45 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    17:15 poniedziałek
    Fat Circle
    Justyna Troszczyńska
    17:45 poniedziałek
    Pilates
    Katarzyna Szczypek
    18:15 poniedziałek
    Fat Circle
    Justyna Troszczyńska
    19:00 poniedziałek
    ATC
    Katarzyna Szczypek
    19:15 poniedziałek
    Rowery
    Justyna Troszczyńska
    20:00 poniedziałek
    Body Shape
    Katarzyna Szczypek
    20:15 poniedziałek
    Rowery
    Justyna Troszczyńska
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Aleksanda Kozłowska
    08:00 wtorek
    ATC
    09:00 wtorek
    ATC - bikini
    10:00 wtorek
    Senior Fit
    Joanna Milewska-Bulbiak
    11:15 wtorek
    Mama i dziecko
    Joanna Milewska-Bulbiak
    14:45 wtorek
    Aktywna ciąża
    Katarzyna Szczypek
    15:45 wtorek
    ATC
    Katarzyna Szczypek
    16:45 wtorek
    Zumba
    Natalia Szwed
    17:15 wtorek
    Fat Circle
    Barbara Oleszko
    17:45 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Julia Tomasiak
    18:15 wtorek
    Rowery
    Barbara Oleszko
    19:00 wtorek
    ATC - Ski
    Julia Tomasiak
    19:15 wtorek
    Rowery
    Barbara Oleszko
    20:00 wtorek
    ABP
    Magdalena Konarska
    20:00 wtorek
    Fat Circle
    Julia Tomasiak
    21:00 wtorek
    Fit ball
    Magdalena Konarska
    08:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    09:00 środa
    Fit ball
    Agata Sari
    10:00 środa
    Senior Fit
    Agata Sari
    11:00 środa
    Joga
    Gosia Listwan
    15:45 środa
    ATC
    Joanna Milewska-Bulbiak
    16:45 środa
    ATC - bikini
    Magdalena Duczmańska
    17:45 środa
    Body Shape
    Magdalena Duczmańska
    19:00 środa
    Tabata
    Magdalena Duczmańska
    19:00 środa
    Rowery
    Barbara Oleszko
    19:00 środa
    ATC
    Agata Sari
    19:30 środa
    Atak na brzuch
    Magdalena Duczmańska
    20:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Szczypek
    21:00 środa
    Body Shape
    Katarzyna Szczypek
    09:00 czwartek
    ATC
    Paulina Pastuszka
    10:00 czwartek
    Senior Fit
    Paulina Pastuszka
    11:00 czwartek
    Aktywna ciąża
    Paulina Pastuszka
    12:00 czwartek
    Zajęcia z wózkami
    Paulina Pastuszka
    14:45 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    15:45 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    16:45 czwartek
    Fitball
    Magdalena Duczmańska
    17:45 czwartek
    ATC
    Magdalena Duczmańska
    18:00 czwartek
    Fat Circle
    Julia Tomasiak
    18:15 czwartek
    Rowery
    Justyna Troszczyńska
    19:00 czwartek
    Abdo - Stretch
    Magdalena Duczmańska
    19:15 czwartek
    Rowery
    Justyna Troszczyńska
    20:00 czwartek
    Dance
    Agata Sari
    20:15 czwartek
    Tabata
    Magdalena Duczmańska
    21:00 czwartek
    Joga
    Gosia Listwan
    08:00 piątek
    ABP
    09:00 piątek
    ATC
    Agata Sari
    10:00 piątek
    Senior Fit
    Agata Sari
    11:00 piątek
    Joga
    Krysia Klimowicz
    12:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup + Dziecko
    Krysia Klimowicz
    14:45 piątek
    ATC
    15:45 piątek
    Body Shape
    16:45 piątek
    Zumba
    Emilia Krumin
    17:15 piątek
    Fat Circle
    Julia Tomasiak
    17:45 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Justyna Troszczyńska
    18:15 piątek
    Rowery
    19:00 piątek
    ATC
    Agata Sari
    20:00 piątek
    Pilates
    Agata Sari
    21:00 piątek
    Zumba
    Emilia Krumin
    09:30 sobota
    Rowery
    Justyna Troszczyńska
    09:30 sobota
    ATC
    Magdalena Duczmańska
    10:30 sobota
    ATC
    Magdalena Duczmańska
    pokaż więcej
  • 09:30 poniedziałek
    Hatha Joga
    09:30 wtorek
    Hatha Joga
    09:30 czwartek
    Hatha Joga
    11:00 czwartek
    Joga dla seniora
    17:30 czwartek
    Hatha Joga
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    Power body mix
    17:30 poniedziałek
    Kettlebell
    Tomek Kocjan
    18:30 poniedziałek
    TRX
    Tomek Kocjan
    19:30 poniedziałek
    TBC
    20:30 poniedziałek
    Brzuch + Pośladki
    09:00 wtorek
    TBC
    17:30 wtorek
    TBC
    Dominika Bakalarz
    18:30 wtorek
    Zumba
    Dominika Bakalarz
    19:30 wtorek
    ABT + Plaski brzuch
    Paulina Nowicka
    20:30 wtorek
    Tabata
    Paulina Nowicka
    09:00 środa
    Trening funkcjonalny
    17:30 środa
    Power body mix
    Olga Borysławska
    18:30 środa
    Pilates
    Olga Borysławska
    19:30 środa
    Twerkout - trening na pośladki
    Olga Borysławska
    20:30 środa
    TRX
    09:00 czwartek
    Brzuch, uda, pośladki
    17:30 czwartek
    ABT + Plaski brzuch
    18:30 czwartek
    Super spalanie
    19:30 czwartek
    TBC
    Paulina Nowicka
    20:30 czwartek
    Brzuch + Pośladki
    Paulina Nowicka
    09:00 piątek
    Pilates + Brzuch
    17:30 piątek
    TBC
    Olga Borysławska
    18:30 piątek
    Pilates + Stretching
    Olga Borysławska
    19:45 piątek
    TRX
    11:00 sobota
    TBC
    Olga Borysławska
    pokaż więcej
  • 17:30 poniedziałek
    Karate - grupa średniozaawansowana
    Mateusz Piskorski
    17:30 poniedziałek
    Karate - grupa zaawansowana
    Henryk Pepliński
    17:30 środa
    Karate - grupa średniozaawansowana
    Mateusz Piskorski
    17:30 środa
    Karate - grupa zaawansowana
    Henryk Pepliński
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Śródmieście"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub