Zajęcia sportowe w Wrocławiu dzielnica Stare Miasto

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 17:00 poniedziałek
    joga dla zaawansowanych
    Halina Blonka
    18:00 poniedziałek
    joga dla początkujących
    Joanna Blonka
    18:00 poniedziałek
    joga dla początkujących
    Halina Blonka
    17:00 wtorek
    joga dla początkujących
    Halina Blonka
    18:00 wtorek
    joga dla zaawansowanych
    Halina Blonka
    17:00 środa
    joga dla zaawansowanych
    Halina Blonka
    18:00 środa
    joga dla początkujących
    Joanna Blonka
    18:00 środa
    joga dla początkujących
    Halina Blonka
    17:00 czwartek
    joga dla początkujących
    Halina Blonka
    18:00 czwartek
    joga dla zaawansowanych
    Halina Blonka
    pokaż więcej
  • 16:20 poniedziałek
    Pole Dance
    17:15 poniedziałek
    Pole Dance
    17:15 poniedziałek
    Pole Dance
    18:00 poniedziałek
    Zouk
    18:15 poniedziałek
    Pole Dance
    18:15 poniedziałek
    Pole Dance
    19:00 poniedziałek
    Bachata
    19:00 poniedziałek
    Zouk
    19:00 poniedziałek
    Kizomba
    19:15 poniedziałek
    Pole Dance
    19:15 poniedziałek
    Pole Dance
    19:30 poniedziałek
    West Coast Swing
    20:00 poniedziałek
    Salsa Cubana
    20:00 poniedziałek
    Salsa Cubana
    20:00 poniedziałek
    Kizomba
    20:15 poniedziałek
    Trening Siłowy
    20:15 poniedziałek
    Pole Dance
    20:30 poniedziałek
    jazz
    21:00 poniedziałek
    Salsa Cubana
    21:00 poniedziałek
    Kizomba
    21:15 poniedziałek
    Pole Dance
    21:15 poniedziałek
    Pole Dance
    21:15 poniedziałek
    Bachata
    17:00 wtorek
    Taniec Użytkowy
    17:00 wtorek
    Salsa Cubana
    17:15 wtorek
    Pole Dance
    17:15 wtorek
    Wyzwanie szpagat
    17:15 wtorek
    Izolacje
    18:00 wtorek
    Taniec Użytkowy
    18:00 wtorek
    Tarraxinha
    18:00 wtorek
    Salsa Cubana
    18:15 wtorek
    Pole Dance
    18:15 wtorek
    Pole Dance
    18:15 wtorek
    Salsa Cubana
    19:00 wtorek
    West Coast Swing
    19:00 wtorek
    Kizomba
    19:00 wtorek
    Salsa Cubana
    19:15 wtorek
    Pole Dance
    19:15 wtorek
    Pole Dance
    19:15 wtorek
    Salsa Cubana
    20:00 wtorek
    Bachata
    20:00 wtorek
    Kizomba
    20:00 wtorek
    Salsa Cubana
    20:15 wtorek
    Pole Dance
    20:15 wtorek
    Pole Dance
    20:15 wtorek
    Tango Argentyńskie
    21:00 wtorek
    Bachata
    21:00 wtorek
    Tarraxinha
    21:15 wtorek
    Pole Dance
    21:15 wtorek
    Pole Dance
    21:15 wtorek
    Tango Argentyńskie
    17:00 środa
    Taniec Użytkowy
    17:15 środa
    Pole Dance
    17:15 środa
    Wyzwanie szpagat
    17:30 środa
    Reggeaton
    18:00 środa
    Salsa Cubana
    18:00 środa
    Kizomba
    18:15 środa
    Pole Dance
    18:15 środa
    Pole Dance
    18:15 środa
    Bachata
    18:30 środa
    Bachata
    19:00 środa
    Salsa Cubana
    19:00 środa
    Kizomba
    19:15 środa
    Pole Dance
    19:15 środa
    Bachata
    19:30 środa
    Tango Argentyńskie
    20:00 środa
    Bachata
    20:15 środa
    Pole Dance
    20:15 środa
    Bachata
    20:15 środa
    Pole Dance
    20:30 środa
    Semba
    20:30 środa
    Salsa Cubana
    21:00 środa
    Bachata
    21:15 środa
    Pole Dance
    21:15 środa
    Bachata
    21:30 środa
    Salsa Cubana
    17:00 czwartek
    Kizomba
    17:15 czwartek
    Pole Dance
    17:15 czwartek
    Stretching
    17:15 czwartek
    Pole Dance
    18:00 czwartek
    Reggeaton
    18:00 czwartek
    Kizomba
    18:15 czwartek
    Pole Dance
    18:15 czwartek
    Pole Dance
    18:30 czwartek
    Salsa Cubana
    18:30 czwartek
    Zouk
    19:00 czwartek
    Salsa Cubana
    19:00 czwartek
    Kizomba
    19:15 czwartek
    Pole Dance
    19:15 czwartek
    Pole Dance
    19:30 czwartek
    Taniec Użytkowy
    19:30 czwartek
    Salsa Cubana
    20:00 czwartek
    Bachata
    20:00 czwartek
    Tarraxinha
    20:15 czwartek
    Pole Dance
    20:15 czwartek
    Stretching
    20:30 czwartek
    Taniec Użytkowy
    20:30 czwartek
    Rueda de Casino
    21:00 czwartek
    West Coast Swing
    21:15 czwartek
    Pole Dance
    21:15 czwartek
    Pole Dance
    21:15 czwartek
    Bachata
    17:15 piątek
    Pole Dance
    17:15 piątek
    Pole Dance
    18:15 piątek
    Pole Dance
    18:15 piątek
    Pole Dance
    19:00 piątek
    Kizomba
    19:00 piątek
    Taniec Użytkowy
    19:15 piątek
    Pole Dance
    20:00 piątek
    Bachata
    20:00 piątek
    Salsa Cubana
    20:00 piątek
    Kizomba
    20:00 piątek
    Taniec Użytkowy
    21:00 piątek
    Bachata
    21:10 piątek
    Taniec Użytkowy
    21:20 piątek
    Zouk
    pokaż więcej
  • 08:30 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    Sandra Kromer
    09:30 poniedziałek
    Fit senior
    Aleksandra Sadzia
    10:30 poniedziałek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    14:30 poniedziałek
    Aktywne 9 miesięcy
    Sandra Kromer
    16:00 poniedziałek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Sadzia
    19:00 poniedziałek
    Brzuch, uda i pośladki
    Aleksandra Sadzia
    20:00 poniedziałek
    Stretching
    Aleksandra Sadzia
    20:00 poniedziałek
    Joga
    Małgorzata Listwan
    14:30 wtorek
    Mama i bobas
    Sandra Kromer
    17:00 wtorek
    Pilates
    Małgorzata Listwan
    17:00 wtorek
    Fit dziecko w grocie solnej
    Urszula Kszyszczuk
    18:00 wtorek
    Stretching
    Małgorzata Listwan
    18:00 wtorek
    Zajęcia relaksacyjne w grocie solnej
    Urszula Kszyszczuk
    19:00 wtorek
    Pilates
    Małgorzata Listwan
    20:00 wtorek
    Aktywny relaks
    20:00 wtorek
    Joga
    Małgorzata Listwan
    08:30 środa
    Trening funkcjonalny
    Sandra Kromer
    15:00 środa
    Aktywne 9 miesięcy
    Sandra Kromer
    16:00 środa
    Pilates
    Sandra Kromer
    17:00 środa
    Atak na brzuch
    Aleksandra Sadzia
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 środa
    Joga
    Małgorzata Listwan
    20:00 środa
    Joga
    Małgorzata Listwan
    14:30 czwartek
    Mama i bobas
    Sandra Kromer
    16:00 czwartek
    Pilates
    17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 czwartek
    Brzuch, uda i pośladki
    19:00 czwartek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    20:00 czwartek
    Aktywny relaks
    20:00 czwartek
    Stretching
    Aleksandra Sadzia
    08:30 piątek
    Trening funkcjonalny
    Sandra Kromer
    09:30 piątek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    10:30 piątek
    Fit senior
    Aleksandra Sadzia
    14:30 piątek
    Mama i bobas
    Sandra Kromer
    16:00 piątek
    Pilates
    17:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 piątek
    Fitball
    19:00 piątek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    20:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Sadzia
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Szkoła Tańca Towarzyskiego 6 - 10 lat
    17:00 poniedziałek
    Formacja Show Dance 6 - 10 lat
    17:00 poniedziałek
    Pole Dance
    Volodymyr
    18:00 poniedziałek
    Stretching
    Volodymyr
    18:00 poniedziałek
    Hobby Taniec Towarzyski
    Rafał Augustyniak
    19:00 poniedziałek
    Pole Dance
    Volodymyr
    19:00 poniedziałek
    Salsa Cubana
    Rafał Augustyniak
    20:00 poniedziałek
    Pole Dance
    Volodymyr
    20:00 poniedziałek
    Salsa Cubana 19+
    Rafał Augustyniak
    21:00 poniedziałek
    Pole Dance
    Volodymyr
    17:00 wtorek
    Kids Latino Solo
    Evelina
    17:00 wtorek
    Pole Stretch
    Sandra Bonar
    18:00 wtorek
    Salsa Solo
    Evelina
    19:00 wtorek
    Hobby Taniec Towarzyski
    Marta Kołodziejczyk
    20:00 wtorek
    Discofox
    Evelina
    21:00 wtorek
    Party Dance 19+
    Evelina
    21:15 wtorek
    Pole Dance
    Sandra Bonar
    15:30 środa
    Kids
    Elena
    16:00 środa
    Senior Dance
    Elena
    17:00 środa
    Latino Solo
    Marcin Starzyński
    17:00 środa
    Kids Show Dance
    Elena
    18:00 środa
    Sams-Amar
    Klara Kupińska
    18:00 środa
    Hobby Taniec Towarzyski
    Marcin Starzyński
    18:00 środa
    Salsa Cubana
    Rafał Augustyniak
    19:00 środa
    Sexy Dance
    Klara Kupińska
    19:00 środa
    Discofox
    Marcin Starzyński
    20:00 środa
    Bachata 19+
    Klara Kupińska
    21:00 środa
    Zouk
    Klara Kupińska
    17:00 czwartek
    Pole Fitness
    Marta Gajda
    18:00 czwartek
    Pole Dance
    Marta Gajda
    18:00 czwartek
    Pole Stretch
    Sandra Bonar
    19:00 czwartek
    Hobby Taniec Towarzyski
    Rafał Augustyniak
    19:00 czwartek
    Strip Plastic
    Elena
    20:00 czwartek
    Exotic Pole Dance
    Elena
    20:00 czwartek
    Salsa Cubana 19+
    Rafał Augustyniak
    21:00 czwartek
    Wedding Dance
    Rafał Augustyniak
    17:00 piątek
    Stretching
    Volodymyr
    18:00 piątek
    Sexy Dance
    Volodymyr
    19:00 piątek
    Pole Dance
    Volodymyr
    20:00 piątek
    Pole Sport
    Volodymyr
    pokaż więcej
  • 17:30 wtorek
    Kadra klubu
    Łukasz Wójcik
    19:30 wtorek
    Karate czarne/brązowe pasy dorośli
    Łukasz Wójcik
    17:30 czwartek
    Kadra klubu
    Łukasz Wójcik
    19:30 czwartek
    Karate czarne/brązowe pasy dorośli
    Łukasz Wójcik
    pokaż więcej
  • 10:15 poniedziałek
    Aqua basic
    Agnieszka Grzywińska
    16:15 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup / Stretching
    Marcelina Łoboda
    16:15 poniedziałek
    Aqua TBC
    Alicja Zawadzka
    16:15 poniedziałek
    Spinning Mix
    17:15 poniedziałek
    Aqua basic
    Alicja Zawadzka
    17:15 poniedziałek
    Pilates
    18:15 poniedziałek
    Shape
    Marcelina Łoboda
    18:15 poniedziałek
    Aqua TBC
    Magdalena Mężyk
    19:15 poniedziałek
    Aqua Power
    Magdalena Mężyk
    20:15 poniedziałek
    Aqua basic
    Magdalena Mężyk
    07:15 wtorek
    Aqua TBC
    Agnieszka Grzywińska
    16:15 wtorek
    Cellu Stop
    Małgorzata Szydełko
    16:15 wtorek
    Aqua basic
    Alicja Zawadzka
    16:15 wtorek
    Spinning Low
    17:15 wtorek
    Shape
    Alicja Zawadzka
    17:15 wtorek
    Aqua Power
    Małgorzata Szydełko
    18:15 wtorek
    Pilates
    18:15 wtorek
    Aqua TBC
    Paulina Orzechowska
    19:15 wtorek
    Body Pump
    Paulina Orzechowska
    19:15 wtorek
    Aqua TBC
    Magdalena Jura
    19:15 wtorek
    Spinning Low
    16:15 środa
    Pilates
    16:15 środa
    Aqua TBC
    Alicja Zawadzka
    16:15 środa
    Spinning Mix
    17:15 środa
    Joga
    17:15 środa
    Aqua TBC
    Alicja Zawadzka
    18:15 środa
    Shape
    18:15 środa
    Aqua basic
    Alicja Zawadzka
    19:15 środa
    Aqua Power
    Agnieszka Grzywińska
    20:15 środa
    Aqua basic
    Agnieszka Grzywińska
    07:15 czwartek
    Aqua TBC
    Agnieszka Grzywińska
    16:15 czwartek
    Shape
    Paulina Orzechowska
    16:15 czwartek
    Aqua basic
    Alicja Zawadzka
    17:15 czwartek
    Body Pump
    Paulina Orzechowska
    17:15 czwartek
    Aqua TBC
    Alicja Zawadzka
    18:15 czwartek
    Cellu Stop
    18:15 czwartek
    Aqua TBC
    Justyna Tabor
    19:15 czwartek
    Aqua Power
    Justyna Tabor
    19:15 czwartek
    Joga
    19:15 czwartek
    Spinning Mix
    10:15 piątek
    Aqua TBC
    Agnieszka Grzywińska
    16:15 piątek
    Zdrowy kręgoslup
    Małgorzata Szydełko
    16:15 piątek
    Aqua basic
    Alicja Zawadzka
    16:15 piątek
    Spinning Low
    17:15 piątek
    Cellu Stop
    17:15 piątek
    Aqua TBC
    Małgorzata Szydełko
    18:15 piątek
    Shape
    pokaż więcej
  • 18:30 poniedziałek
    Kurs dla początkujących
    20:15 poniedziałek
    Choreografia i muzykalność - średniozaawansowani i zaawansowani
    18:30 wtorek
    Technika dla kobiet
    20:15 wtorek
    Technika
    20:15 środa
    Technika w parach - kontynuacja i średniozaawanswani
    pokaż więcej
  • 16:00 poniedziałek
    Siłownia
    Mikołaj Kleniewski
    17:00 poniedziałek
    Sexy dance
    18:00 poniedziałek
    Tango Argentino
    Łukasz Kraul
    19:00 poniedziałek
    Taniec towarzyski
    Łukasz Kraul
    20:00 poniedziałek
    Taniec towarzyski/taniec użytkowy
    Piotr Gębarowski
    21:00 poniedziałek
    Taniec towarzyski/taniec użytkowy
    Piotr Gębarowski
    15:45 wtorek
    Zajecia taneczne dla młodzieży
    17:15 wtorek
    Pary sportowe
    Jerzy Michalski
    18:00 wtorek
    ABT
    Izabela Iłów
    19:00 wtorek
    Taniec towarzyski 4 tańce: mambo, cha-cha, jive, walc angielski
    Jerzy Michalski
    19:00 wtorek
    Siłownia
    Mikołaj Kleniewski
    20:00 wtorek
    Taniec towarzyski
    Jerzy Michalski
    21:00 wtorek
    Taniec towarzyski
    Jerzy Michalski
    15:00 środa
    Siłownia
    Mikołaj Kleniewski
    15:00 środa
    Siłownia
    17:00 środa
    Joga
    18:00 środa
    Taniec towarzyski
    Bartłomiej Boluk
    19:00 środa
    Taniec towarzyski/taniec użytkowy
    Bartłomiej Boluk
    20:00 środa
    Taniec towarzyski/taniec użytkowy
    Bartłomiej Boluk
    21:00 środa
    Taniec towarzyski
    Bartłomiej Boluk
    10:00 czwartek
    Taniec towarzyski
    Bartłomiej Boluk
    17:00 czwartek
    Latino/Salsa solo
    Izabela Iłów
    18:00 czwartek
    Taniec towarzyski
    Jerzy Michalski
    18:00 czwartek
    Siłownia
    Mikołaj Kleniewski
    19:00 czwartek
    Taniec towarzyski
    Jerzy Michalski
    20:00 czwartek
    Taniec towarzyski
    Jerzy Michalski
    21:00 czwartek
    Taniec towarzyski/taniec użytkowy
    Jerzy Michalski
    16:00 piątek
    Siłownia
    Mikołaj Kleniewski
    17:00 piątek
    Zajęcia siłowe z elementami walki
    Mikołaj Kleniewski
    19:00 piątek
    Taniec towarzyski
    Bartłomiej Boluk
    20:00 piątek
    Taniec towarzyski
    Bartłomiej Boluk
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Joga
    18:30 poniedziałek
    Bachata w parach
    19:30 poniedziałek
    Salsa w parach
    20:30 poniedziałek
    tango argentyńskie
    17:30 wtorek
    Latino Solo
    17:30 wtorek
    Salsa solo
    17:30 wtorek
    Bachata solo
    17:30 wtorek
    Joga
    18:30 wtorek
    Bachata w parach
    19:30 wtorek
    Salsa w parach
    20:30 wtorek
    Pierwszy taniec - gr początkująca
    20:30 wtorek
    tango argentyńskie
    20:30 wtorek
    Taniec towarzyski - pary
    20:30 wtorek
    Taniec użytkowy - gr. początkująca
    17:30 środa
    Dancehall - gr. początkująca
    17:30 środa
    Joga
    18:30 środa
    Bachata Styling & Tricks on the Dancefloor
    19:30 środa
    Salsa w parach
    20:30 środa
    Taniec użytkowy - gr. początkująca
    20:30 środa
    Reggaeton
    20:30 środa
    Taniec towarzyski - pary
    20:30 środa
    tango argentyńskie
    17:30 czwartek
    Latino Solo
    17:30 czwartek
    Salsa solo
    17:30 czwartek
    Bachata solo
    17:30 czwartek
    Joga
    18:30 czwartek
    Bachata w parach
    19:00 czwartek
    Taniec Brzucha
    19:30 czwartek
    Salsa w parach
    20:30 czwartek
    tango argentyńskie
    18:00 piątek
    Joga
    18:30 piątek
    Latino Solo
    18:30 piątek
    Bachata w parach
    19:00 piątek
    Orientalny taniec brzucha
    19:00 piątek
    Nowoczesny taniec brzucha
    19:30 piątek
    Kizomba
    20:30 piątek
    Pierwszy taniec - gr początkująca
    20:30 piątek
    Taniec towarzyski - pary
    20:30 piątek
    tango argentyńskie
    20:30 piątek
    Taniec użytkowy - gr. początkująca
    pokaż więcej
  • Open Fitness

    (1  opinia)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Stare Miasto"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub