Zajęcia sportowe w Wrocławiu dzielnica Psie Pole

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:15 dziś
    MIX Class
    Agnieszka Lee
    17:15 dziś
    FA Pump
    Agnieszka Lee
    18:15 dziś
    Trening Obwodowy
    Agnieszka Lee
    08:30 poniedziałek
    Kick power
    Magadalena Duda
    08:30 poniedziałek
    Race + ABS
    Michał Kurpik
    09:30 poniedziałek
    MIX Class
    Michał Kurpik
    09:30 poniedziałek
    FA Pump
    Magdalena Duda
    09:30 poniedziałek
    Fitness Senior
    Agnieszka Jabłonowska
    10:30 poniedziałek
    Fit Mama
    Agnieszka Jabłonowska
    10:30 poniedziałek
    Race walking
    Agnieszka Lee
    16:15 poniedziałek
    Zumba
    Aleksandra Kordula
    16:15 poniedziałek
    Race + ABS
    Magdalena Duda
    17:15 poniedziałek
    TRX
    Magdalena Duda
    18:15 poniedziałek
    TRX
    Magadalena Duda
    18:15 poniedziałek
    Stretching
    Dominika Józefowiak
    18:15 poniedziałek
    Hill
    Agnieszka Lee
    19:15 poniedziałek
    Step średni
    Adrianna Adamczak
    19:15 poniedziałek
    BODY ART
    Dominika Józefowiak
    19:15 poniedziałek
    Interval
    Agnieszka Lee
    19:15 poniedziałek
    BODY ART
    Dominika Józefowiak
    20:15 poniedziałek
    FA Pump
    Agnieszka Lee
    20:15 poniedziałek
    Race run
    Agnieszka Jabłonowska
    20:15 poniedziałek
    MIX Class
    Adrianna Adamczak
    21:15 poniedziałek
    Body workout
    Agnieszka Jabłonowska
    21:15 poniedziałek
    Express brzuch
    08:30 wtorek
    BODY ART
    Dominika Józefowiak
    08:30 wtorek
    TRX
    Magadalena Duda
    08:30 wtorek
    MIX Class
    Izabela Dominiak
    09:30 wtorek
    Body workout
    Dominika Józefowiak
    09:30 wtorek
    Fit Ball
    Magdalena Duda
    09:30 wtorek
    Tabata
    Kamil Uchnast
    10:30 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Kamil Uchnast
    16:15 wtorek
    Deep Work
    Dominika Józefowiak
    17:15 wtorek
    Piloxing
    Agnieszka Tyborowska-Paszek
    17:15 wtorek
    Race walking
    Adrianna Adamczak
    18:15 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Tyborowska-Paszek
    18:15 wtorek
    Race + ABS
    Małgorzata Jażdżyk
    18:15 wtorek
    Low
    Adrianna Adamczak
    19:15 wtorek
    Trening Obwodowy
    Dawid Szumilas
    19:15 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzata Jażdżyk
    19:15 wtorek
    MIX Class
    Adrianna Adamczak
    20:15 wtorek
    ABT
    Magdalena Szymańska
    20:15 wtorek
    FA Pump
    Małgorzata Jażdżyk
    20:15 wtorek
    Drużyna kolarska
    Michał Kurpik
    20:15 wtorek
    Runmagedon training
    Dawid Szumilas
    08:30 środa
    FA Pump
    Michał Kurpik
    08:30 środa
    Race + ABS
    Magadalena Duda
    09:30 środa
    Power stretch
    Magadalena Duda
    09:30 środa
    High
    Michał Kurpik
    16:15 środa
    BODY ART
    Dominika Józefowiak
    16:15 środa
    Zumba
    Aleksandra Kordula
    17:15 środa
    Fit ball
    Magdalena Duda
    17:15 środa
    Deep Work
    Dominika Józefowiak
    18:00 środa
    Fa Running Team
    18:15 środa
    Pilates
    Małgorzata Żukowska
    18:15 środa
    Kick power
    Magadalena Duda
    18:15 środa
    High
    Paulina Średniawa
    19:15 środa
    TRX
    Magdalena Duda
    19:15 środa
    Low
    Paulina Średniawa
    19:15 środa
    Race + ABS
    Małgorzata Żukowska
    19:15 środa
    Drużyna kolarska
    Dawid Szumilas
    20:15 środa
    Tabata
    Dawid Szumilas
    20:15 środa
    Race run
    Małgorzata Żukowska
    21:15 środa
    Express brzuch
    08:30 czwartek
    MIX Class
    Michał Kurpik
    08:30 czwartek
    Trening funkcjonalny
    Dominika Józefowiak
    09:30 czwartek
    BODY ART
    Dominika Józefowiak
    09:30 czwartek
    Tabata
    Magdalena Szymańska
    16:15 czwartek
    Fight Class
    Kamil Uchnast
    16:15 czwartek
    ABT
    16:45 czwartek
    Intro
    Izabela Dominiak
    17:15 czwartek
    Trening Obwodowy
    Kamil Uchnast
    17:15 czwartek
    Low
    Izabela Dominiak
    17:20 czwartek
    Race walking
    Agnieszka Jabłonowska
    18:15 czwartek
    TRX
    Małgorzata Jażdżyk
    18:15 czwartek
    Race run
    Agnieszka Jabłonowska
    18:15 czwartek
    MIX Class
    Izabela Dominiak
    19:00 czwartek
    Runmagedon training
    Zbigniew Ziober
    19:00 czwartek
    Runmagedon training
    Zbigniew Ziober
    19:15 czwartek
    FA Pump
    Małgorzata Jażdżyk
    19:15 czwartek
    Stretching
    Agnieszka Jabłonowska
    19:15 czwartek
    Drużyna kolarska
    Izabela Dominiak
    20:15 czwartek
    Zumba
    Agnieszka Tyborowska-Paszek
    20:15 czwartek
    Deep Work
    Małgorzata Jażdżyk
    21:15 czwartek
    Express brzuch
    08:30 piątek
    FA Pump
    Michał Kurpik
    08:30 piątek
    ABT
    Agnieszka Jabłonowska
    09:30 piątek
    Stretching
    Agnieszka Jabłonowska
    09:30 piątek
    High
    Michał Kurpik
    10:30 piątek
    Fitness Senior
    Agnieszka Jabłonowska
    16:15 piątek
    Step & Płaski brzuch
    Magadalena Szymańska
    17:15 piątek
    Fit Mama
    Agnieszka Jabłonowska
    17:15 piątek
    MIX Class
    Izabela Dominiak
    17:15 piątek
    MIX Class
    Izabela Dominiak
    17:15 piątek
    Tabata
    Agnieszka Lee
    18:15 piątek
    Low
    Izabela Dominiak
    18:15 piątek
    Race walking
    Agnieszka Jabłonowska
    18:15 piątek
    FA Pump
    Agnieszka Lee
    19:15 piątek
    TRX
    Dawid Szumilas
    19:15 piątek
    Stretching
    Agnieszka Jabłonowska
    20:15 piątek
    Trening funkcjonalny
    Dawid Szumilas
    20:15 piątek
    Piloxing
    Agnieszka Tyborowska-Paszek
    09:30 sobota
    Deep Work
    Małgorzata Jażdżyk
    09:30 sobota
    MIX Class
    Adrianna Adamczak
    10:30 sobota
    Race + ABS
    Adrianna Adamczak
    10:30 sobota
    BODY ART
    Małgorzata Jażdżyk
    11:30 sobota
    FA Pump
    Małgorzata Jażdżyk
    18:15 sobota
    Body workout
    Magdalena Szymańska
    19:15 sobota
    Tabata
    19:15 sobota
    Race walking
    Magdalena Szymańska
    pokaż więcej
  • 07:00 poniedziałek
    Cross Spartan
    Paweł Dachowski
    09:00 poniedziałek
    Trening poranny
    Adrian Skrzypacz
    10:00 poniedziałek
    Krav Maga
    Robert Gołębiowski
    17:00 poniedziałek
    Super Brzuch
    Tomasz Kraus
    17:00 poniedziałek
    Trening kolarski
    Mateusz Czajkowski
    18:00 poniedziałek
    Shape
    Tomasz Kraus
    18:30 poniedziałek
    Spinning
    Dorota Nizielska
    19:00 poniedziałek
    BODY ART
    Angelika Piżyk
    20:00 poniedziałek
    Power Bar
    Angelika Piżyk
    09:00 wtorek
    Cellu stop
    Jacek Karpiński
    10:00 wtorek
    Latino
    Jacek Karpiński
    17:00 wtorek
    Shape
    Aleksandra Kordula
    18:00 wtorek
    Cross Spartan
    Paweł Dachowski
    19:00 wtorek
    Cellu stop
    Jacek Karpiński
    19:30 wtorek
    Spinning
    Mateusz Czajkowski
    20:00 wtorek
    Zumba Toning
    Jacek Karpiński
    21:00 wtorek
    Fit ball
    Adrian Skrzypacz
    07:00 środa
    Cross Spartan
    Paweł Dachowski
    09:00 środa
    Trening poranny
    Adrian Skrzypacz
    10:00 środa
    Krav Maga
    Robert Gołębiowski
    17:00 środa
    Cellu stop
    Tomasz Kraus
    17:00 środa
    Trening kolarski
    Mateusz Czajkowski
    18:00 środa
    Shape
    Tomasz Kraus
    18:00 środa
    Spartan Run Team
    Adrian Skrzypacz
    18:30 środa
    Spinning
    Dorota Nizielska
    19:00 środa
    Zumba Toning
    Tomasz Kraus
    20:00 środa
    Cross Spartan
    Paweł Dachowski
    21:00 środa
    Full Bodyworkout
    09:00 czwartek
    TBC
    Jacek Karpiński
    10:00 czwartek
    Zumba
    Jacek Karpiński
    17:00 czwartek
    Super Brzuch
    Aleksandra Kordula
    18:00 czwartek
    Cross Spartan
    Paweł Dachowski
    19:00 czwartek
    TBC
    Jacek Karpiński
    19:30 czwartek
    Spinning
    Jacek Karpiński
    20:00 czwartek
    Zumba
    Jacek Karpiński
    20:30 czwartek
    Spinning
    21:00 czwartek
    Trening stabilizacyjny
    Adrian Skrzypacz
    07:00 piątek
    Cross Spartan
    Paweł Dachowski
    09:00 piątek
    Stretching
    Anna Skibińska
    10:00 piątek
    Trening poranny
    Adrian Skrzypacz
    17:00 piątek
    Zumba
    Anna Skibińska
    17:00 piątek
    Trening kolarski
    Mateusz Czajkowski
    18:00 piątek
    ABT
    Anna Skibińska
    18:30 piątek
    Spinning
    19:00 piątek
    BODY ART
    Angelika Piżyk
    20:00 piątek
    Power Bar
    Angelika Piżyk
    09:00 sobota
    Cross Spartan
    Paweł Dachowski
    10:00 sobota
    Cellu stop
    Tomasz Kraus
    10:00 sobota
    Trening kolarski
    Mateusz Czajkowski
    11:00 sobota
    Shape
    Tomasz Kraus
    12:00 sobota
    Spinning
    13:00 sobota
    Zumba
    Anna Skibińska
    14:00 sobota
    Latino Solo
    Anna Skibińska
    15:00 sobota
    Krav Maga
    Robert Gołębiowski
    pokaż więcej
  • 07:00 poniedziałek
    Class
    16:00 poniedziałek
    Class
    17:00 poniedziałek
    Mobility
    18:00 poniedziałek
    Class
    19:00 poniedziałek
    Beginners
    20:00 poniedziałek
    Class
    17:00 wtorek
    Class
    18:00 wtorek
    Class
    19:00 wtorek
    Gymnastic
    20:00 wtorek
    Class
    07:00 środa
    Class
    17:00 środa
    Class
    18:00 środa
    Class
    19:00 środa
    Beginners
    20:00 środa
    Class
    17:00 czwartek
    Class
    18:00 czwartek
    Class
    19:00 czwartek
    Weightlifting
    20:00 czwartek
    Class
    16:00 piątek
    Class
    17:00 piątek
    Class
    18:00 piątek
    Beginners
    19:00 piątek
    Beginners
    11:00 sobota
    Weekend WOD
    pokaż więcej
  • 18:30 poniedziałek
    Capoeira - dzieci
    19:15 poniedziałek
    Capoeira - młodzież/dorośli
    19:00 środa
    Capoeira - dzieci
    19:45 środa
    Capoeira - młodzież/dorośli
    pokaż więcej
  • 15:45 wtorek
    Capoeira - dzieci/młodzież
    15:45 czwartek
    Capoeira - dzieci/młodzież
  • 09:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    17:00 poniedziałek
    Dzieci 4-6 lat
    17:45 poniedziałek
    Dzieci 4-6 lat
    19:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    09:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    17:00 wtorek
    Dzieci 3-5 lat
    17:45 wtorek
    Dzieci 4-6 lat
    18:40 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:20 wtorek
    Aqua Aerobic
    17:00 środa
    Dzieci 4-6 lat
    17:45 środa
    Dzieci 4-6 lat
    19:00 środa
    Aqua Aerobic
    17:00 czwartek
    Dzieci 4-6 lat
    17:45 czwartek
    Dzieci 4-6 lat
    18:40 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:20 czwartek
    Aqua Aerobic
    09:00 piątek
    Aqua Aerobic
    17:00 piątek
    Dzieci 4-6 lat
    17:45 piątek
    Dzieci 4-6 lat
    19:00 piątek
    Aqua Aerobic
    09:00 sobota
    Aqua Aerobic
    10:00 sobota
    Dzieci 3-5 lat
    10:45 sobota
    Dzieci 4-6 lat
    11:30 sobota
    Dzieci 4-6 lat
    12:15 sobota
    Dzieci 4-6 lat
    13:00 sobota
    Dzieci 4-6 lat
    13:45 sobota
    Dzieci 4-6 lat
    16:15 sobota
    Dorośli - nauka pływania
    18:00 sobota
    Aqua Aerobic
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Step funkcjonalny
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    20:00 poniedziałek
    Vinyasa joga
    Dominika Fuga
    17:00 wtorek
    TABATA
    18:00 wtorek
    Płaski brzuch
    19:00 wtorek
    Pilates
    20:00 wtorek
    Zumba
    21:00 wtorek
    Trening obwodowy
    18:00 środa
    Cellu stop
    19:00 środa
    Płaski brzuch
    20:00 środa
    Ashtanga Vinyasa JOGA dla zaawans.
    Dominika Fuga
    17:00 czwartek
    Power Body
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 czwartek
    ABT
    20:00 czwartek
    Sexy uda i ramiona
    21:00 czwartek
    Zumba
    17:00 piątek
    Sexy uda i ramiona
    18:00 piątek
    Body Shape
    19:00 piątek
    Zumba
    20:00 piątek
    Vinyasa joga
    Dominika Fuga
    10:30 sobota
    Cellu stop
    Rafał Lach
    11:30 sobota
    Zajęcia dla dzieci
    Rafał Lach
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    Karate dla dzieci
    Natalia Mazurkiewicz
    09:00 piątek
    Karate dla dzieci
    Natalia Mazurkiewicz
  • 18:00 dziś
    Body Workout
    Kamila Kot
    08:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Jakub Pingot
    09:00 poniedziałek
    Tabata
    Jakub Pingot
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Agnieszka Żyła
    11:00 poniedziałek
    Fit mama
    Agnieszka Żyła
    16:00 poniedziałek
    Fit Ball
    Patrycja Proskura
    17:00 poniedziałek
    Body Workout
    Patrycja Proskura
    18:00 poniedziałek
    Express WOD
    18:00 poniedziałek
    FA Pump
    Patrycja Proskura
    19:00 poniedziałek
    Exress brzuch
    19:00 poniedziałek
    HILL
    Paweł Kotowski
    19:00 poniedziałek
    ABT
    Patrycja Proskura
    20:00 poniedziałek
    LOW
    Paweł Kotowski
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Magda Sanojca
    08:00 wtorek
    FA Pump
    Sonia Jarczak
    09:00 wtorek
    Body Workout
    Sonia Jarczak
    10:00 wtorek
    Pilates
    Sonia Jarczak
    11:00 wtorek
    Senior Class
    Agnieszka Żyła
    17:00 wtorek
    Body Workout
    Agnieszka Żyła
    18:00 wtorek
    LOW
    Monika Janik
    18:00 wtorek
    Cellu-Stop
    Kamila Kot
    19:00 wtorek
    Exress brzuch
    19:00 wtorek
    Mix class
    Monika Janik
    19:00 wtorek
    Zumba
    Izabela Kucza
    20:00 wtorek
    Express WOD
    20:00 wtorek
    ABT
    Patrycja Proskura
    08:00 środa
    Body Workout
    Agnieszka Żyła
    09:00 środa
    Mix class
    Artur Niemczycki
    09:00 środa
    ABT
    Agnieszka Żyła
    10:00 środa
    Relax Joga
    Izabela Gorączko
    16:00 środa
    Fit Ball
    Agnieszka Żyła
    17:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Żyła
    18:00 środa
    Express WOD
    18:00 środa
    Mix class
    Ada Adamczyk
    18:00 środa
    FA Pump
    Agnieszka Żyła
    19:00 środa
    Exress brzuch
    19:00 środa
    Intervall
    Ada Adamczyk
    19:00 środa
    Tabata
    Jakub Pingot
    20:00 środa
    Zumba
    Magda Sanojca
    08:00 czwartek
    Body Workout
    Sonia Jarczak
    09:00 czwartek
    FA Pump
    Sonia Jarczak
    10:00 czwartek
    Senior Class
    Sonia Jarczak
    17:00 czwartek
    ABT
    Patrycja Proskura
    18:00 czwartek
    Body Workout
    Patrycja Proskura
    19:00 czwartek
    Exress brzuch
    19:00 czwartek
    LOW
    Artur Niemczycki
    19:00 czwartek
    Tabata
    Jakub Pingot
    20:00 czwartek
    Express WOD
    20:00 czwartek
    Mix class
    Artur Niemczycki
    20:00 czwartek
    Trening obwodowy
    Jakub Pingot
    08:00 piątek
    Trening obwodowy
    Mariusz Mulak
    09:00 piątek
    Tabata
    Mariusz Mulak
    10:00 piątek
    Joga
    Izabela Gorączko
    16:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Żyła
    17:00 piątek
    LOW
    Artur Niemczycki
    17:00 piątek
    FA Pump
    Agnieszka Żyła
    18:00 piątek
    Express WOD
    18:00 piątek
    Mix class
    Artur Niemczycki
    18:00 piątek
    Body Workout
    Sonia Jarczak
    19:00 piątek
    Exress brzuch
    19:00 piątek
    Step Basic
    Sonia Jarczak
    20:00 piątek
    Stretching
    Sonia Jarczak
    09:00 sobota
    Body Workout
    Kamila Kot
    10:00 sobota
    Cellu-Stop
    Kamila Kot
    11:00 sobota
    Mix class
    Artur Niemczycki
    11:00 sobota
    FA Pump
    Kamila Kot
    18:00 sobota
    Trening funkcjonalny
    Sonia Jarczak
    19:00 sobota
    Body Workout
    Sonia Jarczak
    pokaż więcej
  • 08:00 poniedziałek
    Joga
    Agnieszka Witczak
    19:00 poniedziałek
    Body Art
    Anna Parol-Duchińska
    19:00 poniedziałek
    Cross Training
    Jakub Zaręba
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    20:00 poniedziałek
    TRX
    Tomasz Kocjan
    09:00 wtorek
    Wake Up Workout
    Agnieszka Witczak
    17:00 wtorek
    DeepWork
    Anna Parol-Duchińska
    18:00 wtorek
    Fit mama
    Anna Parol-Duchińska
    19:00 wtorek
    Shape
    Agnieszka Witczak
    19:30 wtorek
    Joga
    Agnieszka Witczak
    20:00 wtorek
    TRX
    Tomasz Kocjan
    19:00 środa
    Step Basic
    19:00 środa
    Cross Training
    Jakub Zaręba
    20:00 środa
    Pilates
    Anna Parol-Duchińska
    20:00 środa
    TRX/Kettlebell
    Jakub Zaręba
    09:00 czwartek
    Wake Up Workout
    Agnieszka Witczak
    17:00 czwartek
    DeepWork
    Anna Parol-Duchińska
    18:00 czwartek
    Fit mama
    Anna Parol-Duchińska
    19:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Agnieszka Witczak
    19:00 czwartek
    TRX
    Tomasz Kocjan
    20:00 czwartek
    Zumba
    18:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Barbara Werner
    19:00 piątek
    Joga
    Agnieszka Witczak
    19:00 piątek
    Cross Training
    Jakub Zaręba
    20:00 piątek
    Kettelbells
    Jakub Zaręba
    09:00 sobota
    Joga
    Agnieszka Witczak
    10:00 sobota
    City Hit
    Barbara Werner
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Psie Pole"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub