Zajęcia sportowe w Wrocławiu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 19:30 dziś
    CROSS TRAINING
    17:00 piątek
    MOBILITY
    18:30 piątek
    PHYSIO CROSS
    08:00 sobota
    CROSS TRAINING
    09:30 sobota
    CROSS TRAINING
    18:30 poniedziałek
    PHYSIO CROSS
    20:00 poniedziałek
    BABSKI TRENING
    08:15 wtorek
    TRENING FUNKCJONALNY
    18:00 wtorek
    CROSS TRAINING
    19:30 wtorek
    CROSS TRAINING
    18:30 środa
    PHYSIO CROSS
    20:00 środa
    BABSKI TRENING
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    17:00 poniedziałek
    jazz dla dzieci
    Magdalena Targoni
    18:00 poniedziałek
    model look
    Aneta Pęczar
    19:00 poniedziałek
    trening obwodowy
    Aneta Pęczar
    20:00 poniedziałek
    fitball ( piłki)
    Oliwia Kimbar
    21:00 poniedziałek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    09:00 wtorek
    tbc
    Oliwia Kimbar
    10:00 wtorek
    aerial joga ( antigravity joga)
    Marta Koszarowska
    17:00 wtorek
    stretching
    Oliwia Kimbar
    18:00 wtorek
    taniec użytkowy
    Anna Mischenyova
    19:00 wtorek
    zumba
    Anna Mischenyova
    20:00 wtorek
    tabata+atak na brzuch
    Anna Mischenyova
    21:00 wtorek
    joga yin
    Dominika Fuga
    09:00 środa
    ciało i rzeźba
    Oliwia Kimbar
    19:00 środa
    bachata
    Karolina Kupińska
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    21:00 środa
    stretching
    Oliwia Kimbar
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    joga dla zaawansowanych
    Halina Blonka
    18:00 poniedziałek
    joga dla początkujących
    Joanna Blonka
    18:00 poniedziałek
    joga dla początkujących
    Halina Blonka
    17:00 wtorek
    joga dla początkujących
    Halina Blonka
    18:00 wtorek
    joga dla zaawansowanych
    Halina Blonka
    17:00 środa
    joga dla zaawansowanych
    Halina Blonka
    18:00 środa
    joga dla początkujących
    Joanna Blonka
    18:00 środa
    joga dla początkujących
    Halina Blonka
    pokaż więcej
  • Szkoła Tańca No Limits
    Szkoła Tańca No Limits
    ul. Kazimierza Wielkiego 27
    Wrocław
    19:30 dziś
    Taniec Użytkowy
    19:30 dziś
    Salsa Cubana
    20:00 dziś
    Bachata
    20:00 dziś
    Tarraxinha
    20:15 dziś
    Pole Dance
    20:15 dziś
    Stretching
    20:30 dziś
    Taniec Użytkowy
    20:30 dziś
    Rueda de Casino
    21:00 dziś
    West Coast Swing
    21:15 dziś
    Pole Dance
    21:15 dziś
    Pole Dance
    21:15 dziś
    Bachata
    17:15 piątek
    Pole Dance
    17:15 piątek
    Pole Dance
    18:15 piątek
    Pole Dance
    18:15 piątek
    Pole Dance
    19:00 piątek
    Kizomba
    19:00 piątek
    Taniec Użytkowy
    19:15 piątek
    Pole Dance
    20:00 piątek
    Bachata
    20:00 piątek
    Salsa Cubana
    20:00 piątek
    Kizomba
    20:00 piątek
    Taniec Użytkowy
    21:00 piątek
    Bachata
    21:10 piątek
    Taniec Użytkowy
    21:20 piątek
    Zouk
    11:15 sobota
    Pole Dance
    12:15 sobota
    Pole Dance
    13:15 sobota
    Wyzwanie szpagat
    13:15 sobota
    Pole Dance
    15:00 sobota
    Taniec Współczesny
    17:00 niedziela
    Wyzwanie szpagat
    18:00 niedziela
    jazz
    18:15 niedziela
    Pole Dance
    19:00 niedziela
    jazz
    19:00 niedziela
    Bachata Lady Styling
    19:00 niedziela
    jazz
    19:15 niedziela
    Pole Dance
    19:15 niedziela
    Pole Dance
    20:15 niedziela
    Pole Dance
    16:20 poniedziałek
    Pole Dance
    17:15 poniedziałek
    Pole Dance
    17:15 poniedziałek
    Pole Dance
    18:00 poniedziałek
    Zouk
    18:15 poniedziałek
    Pole Dance
    18:15 poniedziałek
    Pole Dance
    19:00 poniedziałek
    Bachata
    19:00 poniedziałek
    Zouk
    19:00 poniedziałek
    Kizomba
    19:15 poniedziałek
    Pole Dance
    19:15 poniedziałek
    Pole Dance
    19:30 poniedziałek
    West Coast Swing
    20:00 poniedziałek
    Salsa Cubana
    20:00 poniedziałek
    Salsa Cubana
    20:00 poniedziałek
    Kizomba
    20:15 poniedziałek
    Trening Siłowy
    20:15 poniedziałek
    Pole Dance
    20:30 poniedziałek
    jazz
    21:00 poniedziałek
    Salsa Cubana
    21:00 poniedziałek
    Kizomba
    21:15 poniedziałek
    Pole Dance
    21:15 poniedziałek
    Pole Dance
    21:15 poniedziałek
    Bachata
    17:00 wtorek
    Taniec Użytkowy
    17:00 wtorek
    Salsa Cubana
    17:15 wtorek
    Pole Dance
    17:15 wtorek
    Wyzwanie szpagat
    17:15 wtorek
    Izolacje
    18:00 wtorek
    Taniec Użytkowy
    18:00 wtorek
    Tarraxinha
    18:00 wtorek
    Salsa Cubana
    18:15 wtorek
    Pole Dance
    18:15 wtorek
    Pole Dance
    18:15 wtorek
    Salsa Cubana
    19:00 wtorek
    West Coast Swing
    19:00 wtorek
    Kizomba
    19:00 wtorek
    Salsa Cubana
    19:15 wtorek
    Pole Dance
    19:15 wtorek
    Pole Dance
    19:15 wtorek
    Salsa Cubana
    20:00 wtorek
    Bachata
    20:00 wtorek
    Kizomba
    20:00 wtorek
    Salsa Cubana
    20:15 wtorek
    Pole Dance
    20:15 wtorek
    Pole Dance
    20:15 wtorek
    Tango Argentyńskie
    21:00 wtorek
    Bachata
    21:00 wtorek
    Tarraxinha
    21:15 wtorek
    Pole Dance
    21:15 wtorek
    Pole Dance
    21:15 wtorek
    Tango Argentyńskie
    17:00 środa
    Taniec Użytkowy
    17:15 środa
    Pole Dance
    17:15 środa
    Wyzwanie szpagat
    17:30 środa
    Reggeaton
    18:00 środa
    Salsa Cubana
    18:00 środa
    Kizomba
    18:15 środa
    Pole Dance
    18:15 środa
    Pole Dance
    18:15 środa
    Bachata
    18:30 środa
    Bachata
    19:00 środa
    Salsa Cubana
    19:00 środa
    Kizomba
    19:15 środa
    Pole Dance
    19:15 środa
    Bachata
    19:30 środa
    Tango Argentyńskie
    20:00 środa
    Bachata
    20:15 środa
    Pole Dance
    20:15 środa
    Bachata
    20:15 środa
    Pole Dance
    20:30 środa
    Semba
    20:30 środa
    Salsa Cubana
    21:00 środa
    Bachata
    21:15 środa
    Pole Dance
    21:15 środa
    Bachata
    21:30 środa
    Salsa Cubana
    pokaż więcej
  • 18:40 poniedziałek
    joga
    Ryszard Puchalski
  • 20:00 dziś
    Aktywny relaks
    20:00 dziś
    Stretching
    Aleksandra Sadzia
    08:30 piątek
    Trening funkcjonalny
    Sandra Kromer
    09:30 piątek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    10:30 piątek
    Fit senior
    Aleksandra Sadzia
    14:30 piątek
    Mama i bobas
    Sandra Kromer
    16:00 piątek
    Pilates
    17:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 piątek
    Fitball
    19:00 piątek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    20:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Sadzia
    09:30 sobota
    Brzuch, uda i pośladki
    Aleksandra Sadzia
    10:30 sobota
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    08:30 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    Sandra Kromer
    09:30 poniedziałek
    Fit senior
    Aleksandra Sadzia
    10:30 poniedziałek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    14:30 poniedziałek
    Aktywne 9 miesięcy
    Sandra Kromer
    16:00 poniedziałek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Sadzia
    19:00 poniedziałek
    Brzuch, uda i pośladki
    Aleksandra Sadzia
    20:00 poniedziałek
    Stretching
    Aleksandra Sadzia
    20:00 poniedziałek
    Joga
    Małgorzata Listwan
    14:30 wtorek
    Mama i bobas
    Sandra Kromer
    17:00 wtorek
    Pilates
    Małgorzata Listwan
    17:00 wtorek
    Fit dziecko w grocie solnej
    Urszula Kszyszczuk
    18:00 wtorek
    Stretching
    Małgorzata Listwan
    18:00 wtorek
    Zajęcia relaksacyjne w grocie solnej
    Urszula Kszyszczuk
    19:00 wtorek
    Pilates
    Małgorzata Listwan
    20:00 wtorek
    Aktywny relaks
    20:00 wtorek
    Joga
    Małgorzata Listwan
    08:30 środa
    Trening funkcjonalny
    Sandra Kromer
    15:00 środa
    Aktywne 9 miesięcy
    Sandra Kromer
    16:00 środa
    Pilates
    Sandra Kromer
    17:00 środa
    Atak na brzuch
    Aleksandra Sadzia
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 środa
    Joga
    Małgorzata Listwan
    20:00 środa
    Joga
    Małgorzata Listwan
    pokaż więcej
  • CrossFit Veles
    CrossFit Veles
    Ludomira Różyckiego 1C Wroclaw
    Wrocław
    20:00 dziś
    Intro
    07:00 piątek
    WOD
    08:00 piątek
    WOD
    09:00 piątek
    Open Gym
    11:30 piątek
    Beginner
    12:30 piątek
    WOD
    13:30 piątek
    Open Gym
    16:00 piątek
    WOD
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    Beginner
    19:00 piątek
    WOD
    11:30 sobota
    Advanced Weightlifting
    12:30 sobota
    Hero WOD
    13:30 sobota
    Open Gym
    13:30 niedziela
    Open Gym
    07:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 poniedziałek
    WOD
    09:00 poniedziałek
    Open Gym
    11:30 poniedziałek
    Beginner
    12:30 poniedziałek
    WOD
    13:30 poniedziałek
    Open Gym
    16:00 poniedziałek
    WOD
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    Beginner
    19:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 wtorek
    WOD
    09:00 wtorek
    Open Gym
    11:30 wtorek
    Beginner
    12:30 wtorek
    WOD
    13:30 wtorek
    Open Gym
    16:00 wtorek
    WOD
    17:00 wtorek
    Weightlifting
    18:00 wtorek
    Beginner
    19:00 wtorek
    WOD
    20:00 wtorek
    Intro
    07:00 środa
    WOD
    08:00 środa
    Weightlifting
    09:00 środa
    Open Gym
    11:30 środa
    Beginner
    12:30 środa
    WOD
    13:30 środa
    Open Gym
    16:00 środa
    WOD
    17:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    Beginner
    19:00 środa
    Kettlebell
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Sambhala

    (1  opinia)

    Sambhala
    plac Pereca 2/1
    Wrocław
    19:30 dziś
    Joga Iyengara - ogólna poz II
    16:00 poniedziałek
    Joga Stretching
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:30 poniedziałek
    Trening powięziowy
    11:30 wtorek
    Trening w ciąży
    16:00 wtorek
    Zdrowe plecy
    18:00 wtorek
    Joga Iyengara - początkujący poz I
    19:30 wtorek
    Joga Iyengara - ogólna poz II
    18:00 środa
    Trening powięziowy
    19:30 środa
    Joga Iyengara - początkujący poz I
    pokaż więcej
  • FizjoMedicum
    FizjoMedicum
    Partynicka 34C/2U
    Wrocław
    17:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    21:00 poniedziałek
    Pilates
    18:00 wtorek
    Pilates
    19:00 środa
    Pilates
    20:00 środa
    Pilates
    21:00 środa
    Pilates
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Wrocław"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub