Zajęcia sportowe w Wrocławiu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 dziś
    Beginner - Wrocław
    Małgorzata Szarycz
    19:30 dziś
    Primary Light
    Małgorzata Szarycz
    17:30 piątek
    Beginner - Legnica
    Małgorzata Szarycz
    17:00 wtorek
    Practice
    Małgorzata Szarycz
    18:30 wtorek
    Primary Hard
    Małgorzata Szarycz
    19:00 wtorek
    Beginner Hard - Wrocław
    Sabina Bieleszuk - Rewucka
    17:30 środa
    Pre - Primary Hard
    Łukasz Główka
    19:00 środa
    Pre - Primary Light
    Ewa Suleja
    pokaż więcej
  • La Rosa Negra
    La Rosa Negra
    ul. Kruszwicka 26/28
    Wrocław
    17:00 dziś
    Bachata
    Klara Kupińska
    19:00 dziś
    Bachata
    Dorota Jastrzębska i Krzysztof Juraszek
    16:30 piątek
    Balet dla dzieci 3-4 lata
    Klara Kupińska
    17:15 piątek
    Taniec dla dzieci 5-6 lat
    Klara Kupińska
    19:00 piątek
    Zouk
    Klara Kupińska
    19:00 poniedziałek
    Bachata
    Piotr Maciak i Dorota Jastrzębska
    21:15 poniedziałek
    Salsa Cubana
    Hector Torres
    18:00 wtorek
    Bachata
    Dorota Jastrzębska i Krzysztof Juraszek
    18:00 wtorek
    Salsa Cubana
    Jacek Sztorc
    21:00 wtorek
    Bachata
    Alisa Matseiko i Piotr Maciak
    17:00 środa
    New Style Hustle
    Piotr Nadolny
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    CROSS TRAINING
    19:30 dziś
    CROSS TRAINING
    17:00 piątek
    MOBILITY
    18:30 piątek
    TRENING FUNKCJONALNY
    09:00 sobota
    CROSS TRAINING
    18:00 poniedziałek
    KETTLEBEL
    20:00 poniedziałek
    BABSKI RENING
    08:15 wtorek
    TRENING FUNKCJONALNY
    18:00 wtorek
    CROSS TRAINING
    19:30 wtorek
    CROSS TRAINING
    18:00 środa
    KETTLEBEL
    20:00 środa
    BABSKI RENING
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Pilates
    17:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 dziś
    Brzuch, uda i pośladki
    19:00 dziś
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    20:00 dziś
    Aktywny relaks
    20:00 dziś
    Stretching
    Aleksandra Sadzia
    08:30 piątek
    Trening funkcjonalny
    Sandra Kromer
    09:30 piątek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    10:30 piątek
    Fit senior
    Aleksandra Sadzia
    14:30 piątek
    Mama i bobas
    Sandra Kromer
    16:00 piątek
    Pilates
    17:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 piątek
    Fitball
    19:00 piątek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    20:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Sadzia
    09:30 sobota
    Brzuch, uda i pośladki
    Aleksandra Sadzia
    10:30 sobota
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    08:30 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    Sandra Kromer
    09:30 poniedziałek
    Fit senior
    Aleksandra Sadzia
    10:30 poniedziałek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    14:30 poniedziałek
    Aktywne 9 miesięcy
    Sandra Kromer
    16:00 poniedziałek
    Pilates
    Aleksandra Sadzia
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Sadzia
    19:00 poniedziałek
    Brzuch, uda i pośladki
    Aleksandra Sadzia
    20:00 poniedziałek
    Stretching
    Aleksandra Sadzia
    20:00 poniedziałek
    Joga
    Małgorzata Listwan
    14:30 wtorek
    Mama i bobas
    Sandra Kromer
    17:00 wtorek
    Pilates
    Małgorzata Listwan
    17:00 wtorek
    Fit dziecko w grocie solnej
    Urszula Kszyszczuk
    18:00 wtorek
    Stretching
    Małgorzata Listwan
    18:00 wtorek
    Zajęcia relaksacyjne w grocie solnej
    Urszula Kszyszczuk
    19:00 wtorek
    Pilates
    Małgorzata Listwan
    20:00 wtorek
    Aktywny relaks
    20:00 wtorek
    Joga
    Małgorzata Listwan
    08:30 środa
    Trening funkcjonalny
    Sandra Kromer
    15:00 środa
    Aktywne 9 miesięcy
    Sandra Kromer
    16:00 środa
    Pilates
    Sandra Kromer
    17:00 środa
    Atak na brzuch
    Aleksandra Sadzia
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 środa
    Joga
    Małgorzata Listwan
    20:00 środa
    Joga
    Małgorzata Listwan
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Open Gym
    19:00 dziś
    Trening Funkcjonalny
    Michał Jasiński
    20:00 dziś
    Cross Trening
    Michał Jasiński
    07:15 piątek
    Tabata
    16:00 piątek
    Open Gym
    18:00 piątek
    Trening Funkcjonalny
    Michał Jasiński
    19:00 piątek
    Pro Run
    Michał Jasiński
    10:00 sobota
    Open Gym
    16:00 poniedziałek
    Open Gym
    17:00 poniedziałek
    Pro Run
    Artur Ciepluch
    18:00 poniedziałek
    Cross Trening
    Artur Ciepluch
    18:00 poniedziałek
    Kettlebell Hardstyle - beginners
    Grzegorz Kozłowski
    19:00 poniedziałek
    Trening Funkcjonalny
    Artur Ciepluch
    19:00 poniedziałek
    Cross Trening
    Grzegorz Kozłowski
    20:00 poniedziałek
    Tabata
    Artur Ciepluch
    06:45 wtorek
    Kettlebell Hardstyle - advanced
    Grzegorz Kozłowski
    07:45 wtorek
    Cross Endurance
    Grzegorz Kozłowski
    16:00 wtorek
    Open Gym
    19:00 wtorek
    Cross Trening
    Grzegorz Kozłowski
    20:00 wtorek
    Mobility
    Grzegorz Kozłowski
    21:00 wtorek
    Runmageddon / Survial
    Grzegorz Kozłowski
    16:00 środa
    Open Gym
    18:00 środa
    Cross Trening
    Artur Ciepluch
    18:00 środa
    Kettlebell Hardstyle - beginners
    Grzegorz Kozłowski
    19:00 środa
    Cross Trening
    Grzegorz Kozłowski
    19:00 środa
    Trening Obwodowy
    Artur Ciepluch
    20:00 środa
    Open Gym
    pokaż więcej
  • CrossFit Veles
    CrossFit Veles
    Ludomira Różyckiego 1C Wroclaw
    Wrocław
    16:00 dziś
    WOD
    17:00 dziś
    Weightlifting
    18:00 dziś
    Beginner
    19:00 dziś
    WOD
    20:00 dziś
    Intro
    07:00 piątek
    WOD
    08:00 piątek
    WOD
    09:00 piątek
    Open Gym
    11:30 piątek
    Beginner
    12:30 piątek
    WOD
    13:30 piątek
    Open Gym
    16:00 piątek
    WOD
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    Beginner
    19:00 piątek
    WOD
    11:30 sobota
    Advanced Weightlifting
    12:30 sobota
    Hero WOD
    13:30 sobota
    Open Gym
    13:30 niedziela
    Open Gym
    07:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 poniedziałek
    WOD
    09:00 poniedziałek
    Open Gym
    11:30 poniedziałek
    Beginner
    12:30 poniedziałek
    WOD
    13:30 poniedziałek
    Open Gym
    16:00 poniedziałek
    WOD
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    Beginner
    19:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 wtorek
    WOD
    09:00 wtorek
    Open Gym
    11:30 wtorek
    Beginner
    12:30 wtorek
    WOD
    13:30 wtorek
    Open Gym
    16:00 wtorek
    WOD
    17:00 wtorek
    Weightlifting
    18:00 wtorek
    Beginner
    19:00 wtorek
    WOD
    20:00 wtorek
    Intro
    07:00 środa
    WOD
    08:00 środa
    Weightlifting
    09:00 środa
    Open Gym
    11:30 środa
    Beginner
    12:30 środa
    WOD
    13:30 środa
    Open Gym
    16:00 środa
    WOD
    17:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    Beginner
    19:00 środa
    Kettlebell
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Sambhala

    (1  opinia)

    Sambhala
    plac Pereca 2/1
    Wrocław
    16:30 dziś
    Zdrowe plecy
    17:45 dziś
    International Yoga lev I
    19:30 dziś
    Joga Iyengara - ogólna poz II
    16:00 poniedziałek
    Joga Stretching
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:30 poniedziałek
    Trening powięziowy
    11:30 wtorek
    Trening w ciąży
    16:00 wtorek
    Zdrowe plecy
    18:00 wtorek
    Joga Iyengara - początkujący poz I
    19:30 wtorek
    Joga Iyengara - ogólna poz II
    18:00 środa
    Trening powięziowy
    19:30 środa
    Joga Iyengara - początkujący poz I
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    hip hop kids
    Patrycja Warzycha
    09:00 poniedziałek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    17:00 poniedziałek
    jazz dla dzieci
    Magdalena Targoni
    18:00 poniedziałek
    model look
    Aneta Pęczar
    19:00 poniedziałek
    trening obwodowy
    Aneta Pęczar
    20:00 poniedziałek
    fitball ( piłki)
    Oliwia Kimbar
    21:00 poniedziałek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    09:00 wtorek
    tbc
    Oliwia Kimbar
    10:00 wtorek
    aerial joga ( antigravity joga)
    Marta Koszarowska
    17:00 wtorek
    stretching
    Oliwia Kimbar
    18:00 wtorek
    taniec użytkowy
    Anna Mischenyova
    19:00 wtorek
    zumba
    Anna Mischenyova
    20:00 wtorek
    tabata+atak na brzuch
    Anna Mischenyova
    21:00 wtorek
    joga yin
    Dominika Fuga
    09:00 środa
    ciało i rzeźba
    Oliwia Kimbar
    19:00 środa
    bachata
    Karolina Kupińska
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    21:00 środa
    stretching
    Oliwia Kimbar
    pokaż więcej
  • JOGA Z RUDĄ
    JOGA Z RUDĄ
    Ślężna 2-24 ( Gimnazjum nr 17, II piętro, sala 211 )
    Wrocław
    17:00 piątek
    Joga dla początkujących
    Marta Orlik
    17:00 poniedziałek
    Joga dla początkujących
    Marta Orlik
    18:30 środa
    Joga dla początkujących
    Marta Orlik

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Wrocław"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub