default-cover-photo

Fabryczna Boulder

Profil zweryfikowany

Fabryczna Boulder

pokaż na mapie › Grabiszyńska 241D
53-235 Wrocław

pokaż dane kontaktowe

Galeria
Fabryczna Boulder - ścianka wspinaczkowa Wrocław
Fabryczna Boulder - trening personalny Wrocław
Fabryczna Boulder - ścianka wspinaczkowa Wrocław

O nas:

FABRYCZNA BOULDER

Co to jest bouldering?
Bouldering to forma wspinania bez lin i uprzęży - bezpieczeństwo przy nawet kilkumetrowych lotach zapewniają specjalnie skonstruowane materace. W skałach czy na ścianie wspinaczkowej, pokonywanie problemów boulderowych daje niezwykle dużo radości i satysfakcji. Bouldering jest jednym z najbardziej ogólnorozwojowych sportów, doskonale rozwija koordynację, elastyczność, wytrzymałość i siłę – olbrzymie zróżnicowanie ruchów mobilizuje wszystkie mięśnie.

Co jest potrzebne, żeby zacząć?
Wygodny strój sportowy i tenisówki, ew. buty wspinaczkowe, które można u nas wypożyczyć. Zajrzyj na szybką samotną sesję po długim dniu pracy, umów się na wspinaczkowy wieczór ze znajomymi, albo zawiąż nowe znajomości – bouldering to najbardziej towarzyska odmiana wspinaczki.

Co oferujemy?
W Fabryczna Boulder znajdziesz problemy boulderowe dopasowane do swoich potrzeb i możliwości. Zakres trudności jest sklasyfikowany w 6-stopniowej, kolorowej skali. Stworzyliśmy dla Ciebie idealne miejsce do treningu i spędzania czasu ze znajomymi. W dwóch połączonych halach udostępniamy ponad 800 m2 panelu wspinaczkowego, przestrzeń do treningu gimnastycznego i funkcjonalnego, strefę wspinaczki dziecięcej oraz gabinet masażu rehabilitacyjnego.

Masz 20 lat, 30, 50? Dopiero szukasz sportu dla siebie, a może jesteś doświadczonym wspinaczem? Chcesz przyjść z dziećmi? A może z psem? Zajrzyj na Fabryczna Boulder.

Wspinanie to nasza pasja!

2 powody, żeby wybrać Fabryczna Boulder:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Fabryczna.

2 2 dyscypliny sportowe!

Zajęcia z 2 dyscyplin sportowych, np. ścianki wspinaczkowej, treningu persolanlnego.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: ścianka wspinaczkowa, trening personalny

Dodaj opinię

Klub Fabryczna Boulder czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):