Zajęcia sportowe w Wrocławiu dzielnica Krzyki

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 poniedziałek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    17:00 poniedziałek
    jazz dla dzieci
    Magdalena Targoni
    18:00 poniedziałek
    model look
    Aneta Pęczar
    19:00 poniedziałek
    trening obwodowy
    Aneta Pęczar
    20:00 poniedziałek
    fitball ( piłki)
    Oliwia Kimbar
    21:00 poniedziałek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    09:00 wtorek
    tbc
    Oliwia Kimbar
    10:00 wtorek
    aerial joga ( antigravity joga)
    Marta Koszarowska
    17:00 wtorek
    stretching
    Oliwia Kimbar
    18:00 wtorek
    taniec użytkowy
    Anna Mischenyova
    19:00 wtorek
    zumba
    Anna Mischenyova
    20:00 wtorek
    tabata+atak na brzuch
    Anna Mischenyova
    21:00 wtorek
    joga yin
    Dominika Fuga
    09:00 środa
    ciało i rzeźba
    Oliwia Kimbar
    19:00 środa
    bachata
    Karolina Kupińska
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    21:00 środa
    stretching
    Oliwia Kimbar
    09:00 czwartek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    09:00 czwartek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    17:00 czwartek
    hip hop kids
    Patrycja Warzycha
    pokaż więcej
  • 10:00 sobota
    Spalanie tłuszczu
    11:00 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    09:00 poniedziałek
    Spalanie tłuszczu
    Aleksandra Fintz
    10:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup + stretching
    Aleksandra Fintz
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Jola Faściszewska
    18:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Ewa Czuchnicka
    19:00 poniedziałek
    BPU + Stretching
    Ewa Czuchnicka
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Agnieszka Sinanović
    17:00 wtorek
    Fit mama
    Marta Kohut
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Kohut
    18:00 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Ginardo
    19:00 wtorek
    Power pilates + stretching
    Marta Kohut
    19:00 wtorek
    Boks
    20:00 wtorek
    Power Fit
    Karolina Gaczyńska
    09:00 środa
    Trening metaboliczny + stretching
    Karolina Gaczyńska
    10:00 środa
    Shape
    Karolina Gaczyńska
    18:00 środa
    Spalanie tłuszczu
    Karolina Gaczyńska
    19:00 środa
    Zumba
    Przemek Waszczyszyn
    19:00 środa
    Atak na brzuch + pośladki
    Karolina Gaczyńska
    20:00 środa
    Cardio&Shape
    Jola Faściszewska
    17:00 czwartek
    Super Linia + Bosu
    Ania Stożek
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup + stretching
    Ania Stożek
    19:00 czwartek
    Power Shape
    Karolina Gaczyńska
    19:00 czwartek
    Boks
    20:00 czwartek
    Zumba
    Agnieszka Ginardo
    pokaż więcej
  • 11:00 sobota
    Nauka Podnoszenia Ciężarów
    12:00 sobota
    Open Class
    06:30 poniedziałek
    Open Class
    07:30 poniedziałek
    Open Class
    16:00 poniedziałek
    Open Class
    17:00 poniedziałek
    Open Gym
    18:00 poniedziałek
    Open Class
    19:00 poniedziałek
    Nauka Podnoszenia Ciężarów
    19:00 poniedziałek
    On-Ramp A (dla początkujących)
    20:00 poniedziałek
    Open Class
    21:00 poniedziałek
    Open Class
    06:30 wtorek
    Open Class
    07:30 wtorek
    Open Class
    16:00 wtorek
    Open Class
    17:00 wtorek
    Open Gym
    18:00 wtorek
    Open Class
    19:00 wtorek
    Podnoszenie Ciężarów
    19:00 wtorek
    Mobility & Stability
    19:00 wtorek
    Gymnastics
    20:00 wtorek
    Open Class
    06:30 środa
    Open Class
    07:30 środa
    Open Class
    16:00 środa
    Open Class
    17:00 środa
    Open Gym
    18:00 środa
    Open Class
    19:00 środa
    Nauka Podnoszenia Ciężarów
    19:00 środa
    On-Ramp A (dla początkujących)
    20:00 środa
    Open Class
    21:00 środa
    Open Class
    06:30 czwartek
    Open Class
    07:30 czwartek
    Open Class
    16:00 czwartek
    Open Class
    17:00 czwartek
    Open Gym
    18:00 czwartek
    Open Class
    19:00 czwartek
    Podnoszenie Ciężarów
    19:00 czwartek
    On-Ramp A (dla początkujących)
    19:00 czwartek
    Mobility
    20:00 czwartek
    Open Class
    pokaż więcej
  • 08:00 sobota
    Aqua aerobik
    Magda Mazurkiewicz
    09:00 sobota
    Płaski brzuch
    Magda Głodek
    10:00 sobota
    Indoor Cycling
    Paweł Perdion
    10:00 sobota
    Bosu
    Magda Głodek
    19:00 sobota
    Aqua aerobik
    Ola Starczewska
    08:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    Natalia Drozd
    09:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    10:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    Natalia Drozd
    17:00 poniedziałek
    Shape
    Aleksandra Jędrosz
    17:00 poniedziałek
    Tabata
    Klaudia Grzesiak
    17:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    18:00 poniedziałek
    Indoor Cycling
    Katarzyna Balawejder
    18:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Aleksandra Jędrosz
    18:00 poniedziałek
    TRX
    Michał Zwolak
    18:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    18:00 poniedziałek
    Hydrocycling
    19:00 poniedziałek
    Indoor Cycling
    Katarzyna Balawejder
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    Klaudia Grzesiak
    19:00 poniedziałek
    Cross training
    Michał Zwolak
    19:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    19:00 poniedziałek
    Hydrocycling
    Magda Mazurkiewicz
    20:00 poniedziałek
    Stretching
    Magda Głodek
    20:00 poniedziałek
    Pump
    Aleksandra Jędrosz
    20:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    08:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Patrycja Golak
    09:00 wtorek
    Shape
    Patrycja
    10:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Patrycja Golak
    17:00 wtorek
    ABT
    Klaudia Grzesiak
    17:00 wtorek
    Pole Dance (poziom 1)
    Marta Zagórska
    17:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Marta Sułek
    18:00 wtorek
    Indoor Cycling
    Paweł Perdion
    18:00 wtorek
    Fitball
    Joanna Ryś
    18:00 wtorek
    TRX
    Aleksandra Jędrosz
    18:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Marta Sułek
    18:00 wtorek
    Hydrocycling
    Magda Mazurkiewicz
    19:00 wtorek
    Indoor Cycling
    Paweł Perdion
    19:00 wtorek
    Step
    Joanna Ryś
    19:00 wtorek
    HIIT
    Aleksandra Jędrosz
    19:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Marta Sułek
    19:00 wtorek
    Hydrocycling
    Magda Mazurkiewicz
    20:00 wtorek
    Bosu
    Joanna Ryś
    20:00 wtorek
    Stretching
    Aleksandra Jędrosz
    20:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Magda Mazurkiewicz
    20:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Marta Sułek
    08:00 środa
    ABT
    Natalia
    08:00 środa
    Aqua aerobik
    Natalia Drozd
    09:00 środa
    Aqua aerobik
    Natalia Drozd
    10:00 środa
    Hydrocycling
    Natalia Drozd
    17:00 środa
    Body Mental
    Joanna Ryś
    17:00 środa
    Cellu stop
    Klaudia Grzesiak
    17:00 środa
    Hydrocycling
    Marta Sułek
    18:00 środa
    Indoor Cycling
    Katarzyna Balawejder
    18:00 środa
    TBC
    Joanna Ryś
    18:00 środa
    Pump
    Aleksandra Jędrosz
    18:00 środa
    Hydrocycling
    Marta Sułek
    19:00 środa
    Indoor Cycling
    Katarzyna Balawejder
    19:00 środa
    Zumba
    Joanna Ryś
    19:00 środa
    Cross training
    Michał Zwolak
    19:00 środa
    Aqua aerobik
    Magda Mazurkiewicz
    19:00 środa
    Hydrocycling
    Marta Sułek
    20:00 środa
    Kettle
    Michał Zwolak
    20:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Jędrosz
    20:00 środa
    Pilates (na basenie sportowym)
    Marta Sułek
    20:00 środa
    Aqua aerobik
    Magda Mazurkiewicz
    08:00 czwartek
    Aqua aerobik
    09:00 czwartek
    TBC
    Joanna Ryś
    10:00 czwartek
    Aqua aerobik
    17:00 czwartek
    ABT
    Klaudia Grzesiak
    17:00 czwartek
    Pole Dance (poziom 2)
    Marta Zagórska
    17:00 czwartek
    Aqua aerobik
    Ola Starczewska
    18:00 czwartek
    Indoor Cycling
    Klaudia Grzesiak
    18:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Aleksandra Jędrosz
    18:00 czwartek
    Pole Dance (poziom 3)
    Marta Zagórska
    18:00 czwartek
    Aqua aerobik
    Marta Sułek
    19:00 czwartek
    Indoor Cycling
    Klaudia Grzesiak
    19:00 czwartek
    Fitball
    Joanna Ryś
    19:00 czwartek
    Cross training
    Michał Zwolak
    19:00 czwartek
    Aqua aerobik
    Marta Sułek
    20:00 czwartek
    Tabata
    Michał Zwolak
    20:00 czwartek
    Stretching
    Aleksandra Jędrosz
    20:00 czwartek
    Hydrocycling
    Marta Sułek
    20:00 czwartek
    Aqua aerobik
    pokaż więcej
  • 08:30 sobota
    Pilates
    Małgorzata Żukowska
    09:30 sobota
    Body workout
    Małgorzata Żukowska
    10:30 sobota
    Stretching
    Małgorzata Żukowska
    11:30 sobota
    Trampoliny
    11:30 sobota
    MIX Class
    Monika Janik
    17:15 sobota
    Body workout
    Małgorzata Żukowska
    18:15 sobota
    FA Pump
    Iwona Węgrzyn
    09:00 niedziela
    Tampliny
    10:00 niedziela
    FA Pump + Stretch
    11:00 niedziela
    Stretching
    12:00 niedziela
    Zumba
    17:15 niedziela
    Step & Płaski brzuch
    18:15 niedziela
    MIX Class
    Monika Janik
    18:15 niedziela
    Body workout
    07:30 poniedziałek
    Functional Kettlebels Training
    Dominik Resterny
    08:30 poniedziałek
    Body workout
    Izabela Ślęzak - Walczybok
    08:30 poniedziałek
    Low
    09:30 poniedziałek
    FA Pump
    Dominik Resterny
    09:30 poniedziałek
    Joga
    Izabela Gorączko
    10:30 poniedziałek
    Trampoliny
    14:00 poniedziałek
    Fit Mama
    16:15 poniedziałek
    ABT
    Iwona Węgrzyn
    17:15 poniedziałek
    Body workout
    Izabela Ślęzak - Walczybok
    17:15 poniedziałek
    Stretching
    Małgorzata Jażdżyk
    17:30 poniedziałek
    Low
    18:15 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzata Żukowska
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Agnieszka Ginardo
    19:30 poniedziałek
    High
    19:30 poniedziałek
    Trampoliny
    20:15 poniedziałek
    FA Pump
    20:15 poniedziałek
    Cross Training
    Leszek Zaliński
    07:30 wtorek
    Body workout
    Izabela Ślęzak - Walczybok
    08:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Izabela Ślęzak - Walczybok
    09:30 wtorek
    Intervall
    09:45 wtorek
    Joga
    Izabela Gorączko
    16:15 wtorek
    Body workout
    Katarzyna Potrząsaj
    17:15 wtorek
    Zumba
    Karolina Berezowska
    18:00 wtorek
    Drużyna kolarska
    Mariusz Dajczak
    18:30 wtorek
    Body workout
    Iwona Węgrzyn
    18:30 wtorek
    Trampoliny
    19:15 wtorek
    Stretching
    Małgorzata Żukowska
    19:30 wtorek
    FA Pump
    Iwona Węgrzyn
    20:00 wtorek
    Hill
    20:15 wtorek
    Cross Training
    Jarek Heng
    20:30 wtorek
    Joga
    Katarzyna Kałon
    07:30 środa
    Spartan Cross Training
    Leszek Zaliński
    08:30 środa
    Speedball fitness
    Dominika Józefowiak
    08:30 środa
    MIX Class
    Maciej Kozanecki
    08:30 środa
    Trampoliny
    09:30 środa
    BODY ART
    Maciej Kozanecki
    16:15 środa
    FA Pump
    Katarzyna Potrząsaj
    17:15 środa
    ABT
    Katarzyna Potrząsaj
    17:15 środa
    Cross Training
    Dominik Resterny
    17:30 środa
    Intervall
    18:15 środa
    Functional Kettlebels Training
    Dominik Resterny
    18:30 środa
    Step średni
    Katarzyna Potrząsaj
    18:30 środa
    MIX Class
    19:15 środa
    Joga
    Izabela Gorączko
    19:30 środa
    Trampoliny
    20:30 środa
    Piloxing
    Agnieszka Tyborowska
    20:30 środa
    Body workout
    07:30 czwartek
    Functional Kettlebels Training
    Dominik Resterny
    08:30 czwartek
    MIX Class
    Aneta Adamek
    08:30 czwartek
    Body workout
    Izabela Ślęzak - Walczybok
    09:30 czwartek
    FA Pump
    Aneta Adamek
    10:30 czwartek
    Joga
    Izabela Gorączko
    16:15 czwartek
    Zumba Toning
    17:15 czwartek
    Body workout
    Izabela Ślęzak - Walczybok
    17:15 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    17:30 czwartek
    Master Class
    18:15 czwartek
    Zumba Toning&Core
    Agnieszka Ginardo
    18:15 czwartek
    Stretching
    Izabela Ślęzak - Walczybok
    19:00 czwartek
    MIX Class
    Dominik Resterny
    19:00 czwartek
    MIX Class
    Dominik Resterny
    19:15 czwartek
    FA Pump
    Aneta Adamek
    19:15 czwartek
    FA Pump
    Katarzyna Potrząsaj
    19:15 czwartek
    Functional Kettlebels Training
    Jarek Heng
    20:15 czwartek
    Latino Fit
    Jakub Malik
    20:15 czwartek
    Cross training + Mobility
    Dominik Resterny
    pokaż więcej
  • 11:00 sobota
    Natural Movement
    Grzegorz Widun
    16:30 poniedziałek
    Judo dzieci
    Patryk Jamiński
    17:30 poniedziałek
    Judo dzieci
    Patryk Jamiński
    18:00 poniedziałek
    Cross
    Grzegorz Widun
    18:00 poniedziałek
    K1
    Tomasz Skrzypek
    18:05 poniedziałek
    Pump
    Paula Banot
    19:00 poniedziałek
    Kettlebell
    Grzegorz Widun
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Roksana Iwańska
    20:00 poniedziałek
    MMA
    Robert Gołębiowski
    20:15 poniedziałek
    Kettlebell
    Grzegorz Widun
    17:40 wtorek
    K1 - początkujący
    Tomasz Skrzypek
    18:05 wtorek
    Smukła linia
    Katarzyna Kantek
    19:00 wtorek
    Aerobox
    19:00 wtorek
    BJJ
    Michał Organisciuk
    19:15 wtorek
    Cross
    20:00 wtorek
    Krav Maga
    Robert Gołębiowski
    20:00 wtorek
    Zumba
    Roksana Iwańska
    20:15 wtorek
    natural stretch
    Grzegorz Widun
    20:30 wtorek
    Judo dorośli
    Patryk Jamiński
    17:15 środa
    Judo dzieci
    Patryk Jamiński
    17:30 środa
    Judo dzieci
    Patryk Jamiński
    18:00 środa
    Cross
    Grzegorz Widun
    18:05 środa
    TBC
    Paula Banot
    18:30 środa
    K1
    Tomasz Skrzypek
    19:00 środa
    Kettlebell - zaawansow.
    Grzegorz Widun
    20:00 środa
    Zumba
    Roksana Iwańska
    20:00 środa
    MMA
    Robert Gołębiowski
    20:15 środa
    Kettlebell
    Grzegorz Widun
    17:40 czwartek
    K1 - początkujący
    Tomasz Skrzypek
    18:00 czwartek
    Cross
    18:05 czwartek
    Anticellulite
    Katarzyna Kantek
    19:00 czwartek
    BBJ Submission
    Michał Organisciuk
    19:00 czwartek
    Aerobox
    20:00 czwartek
    Zumba
    Roksana Iwańska
    20:00 czwartek
    Krav Maga
    Robert Gołębiowski
    20:15 czwartek
    natural stretch
    Grzegorz Widun
    20:30 czwartek
    Judo dorośli
    Patryk Jamiński
    pokaż więcej
  • 09:30 sobota
    Body workout
    Sława Wanecka
    10:30 sobota
    Tabata
    Jarek Skura
    10:30 sobota
    Mix class
    11:30 sobota
    FA Pump
    Sława Wanecka
    12:30 sobota
    Zumba
    Agnieszka Tyborowska
    16:15 sobota
    Trx
    17:15 sobota
    Race
    Sława Wanecka
    17:15 sobota
    Mix class
    Łukasz Walendowski
    18:15 sobota
    ABT
    18:15 sobota
    Race
    17:15 niedziela
    Body workout
    18:15 niedziela
    Race
    07:30 poniedziałek
    WOD
    Marta Sikora
    08:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Kilar
    08:30 poniedziałek
    FA Pump
    Jarek Skura
    09:30 poniedziałek
    Race basic
    Katarzyna Kilar
    09:30 poniedziałek
    Trx
    Leszek Zaliński
    10:30 poniedziałek
    Power body
    Katarzyna Kilar
    16:15 poniedziałek
    ABT
    Elżbieta Kostyra
    16:30 poniedziałek
    6-pak
    17:15 poniedziałek
    Zumba
    Karolina Berezowska
    17:15 poniedziałek
    TRX circuit
    Grzegorz Fiszer
    18:15 poniedziałek
    Interval
    Łukasz Walendowski
    18:15 poniedziałek
    FA Pump
    Sława Wanecka
    18:15 poniedziałek
    Race
    Justyna Kafel
    19:15 poniedziałek
    ABT
    Justyna Kafel
    19:15 poniedziałek
    Race move
    Małgorzata Majzner
    19:15 poniedziałek
    Body workout
    Sława Wanecka
    19:15 poniedziałek
    High
    Grzegorz Fiszer
    20:15 poniedziałek
    Step + Brzuch
    Małgorzata Majzner
    20:15 poniedziałek
    Fight class
    Maciej Barabach
    20:15 poniedziałek
    My cycling world
    Grzegorz Fiszer
    20:15 poniedziałek
    Race
    Katarzyna Szleszkowska
    07:30 wtorek
    Trening obwodowy
    Jarek Skura
    08:30 wtorek
    Body workout
    Patrycja Proskura
    08:30 wtorek
    Power Joga
    Izabela Gorączko
    08:30 wtorek
    Hill
    Paweł Kotowski
    09:30 wtorek
    TRX circuit
    Leszek Zaliński
    09:30 wtorek
    BoSu
    Patrycja Proskura
    10:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Szleszkowska
    16:15 wtorek
    ABT
    Elżbieta Kostyra
    16:30 wtorek
    6-pak
    17:15 wtorek
    Fit ball
    Sława Wanecka
    17:15 wtorek
    Race move
    Elżbieta Kostyra
    17:15 wtorek
    TRX body blast
    Justyna Kafel
    18:15 wtorek
    Body workout
    Sława Wanecka
    18:15 wtorek
    Stretching
    Justyna Kafel
    18:15 wtorek
    Race
    Katarzyna Szleszkowska
    18:15 wtorek
    Hill
    Agnieszka Lee
    19:15 wtorek
    Trening obwodowy
    Łukasz Walendowski
    19:15 wtorek
    Mix class
    Agnieszka Lee
    19:15 wtorek
    Kick power
    Sława Wanecka
    19:15 wtorek
    Race
    Katarzyna Szleszkowska
    20:15 wtorek
    Cross trening
    Łukasz Walendowski
    20:15 wtorek
    Trx
    Tomasz Koszański
    08:30 środa
    Body workout
    Elżbieta Kostyra
    08:30 środa
    Tabata
    Jarek Skura
    08:30 środa
    Mix class
    Arkadiusz Mucha
    09:30 środa
    FA Pump
    Jarek Skura
    09:30 środa
    Pilates
    09:30 środa
    Race
    Katarzyna Szleszkowska
    10:30 środa
    Body&Art
    16:15 środa
    Zumba
    16:30 środa
    6-pak
    17:15 środa
    BoSu
    Patrycja Proskura
    17:15 środa
    Pilates
    Sława Wanecka
    18:00 środa
    FA Running team
    18:15 środa
    Zumba
    Agnieszka Ginardo
    18:15 środa
    TRX body blast
    Sława Wanecka
    18:15 środa
    Race
    Patrycja Proskura
    18:15 środa
    High
    Agnieszka Lee
    19:15 środa
    Body workout
    Patrycja Proskura
    19:15 środa
    TRX circuit
    Maciej Barabach
    19:15 środa
    Race move
    Małgorzata Majzner
    19:15 środa
    Interval
    Agnieszka Lee
    20:15 środa
    Dance aerobic
    Małgorzata Majzner
    20:15 środa
    Master Cross
    Tomasz Koszański
    07:30 czwartek
    Trening obwodowy
    Jarek Skura
    08:30 czwartek
    Cross trening
    Jarek Skura
    08:30 czwartek
    Comfort Joga
    Izabela Gorączko
    08:30 czwartek
    Mix class
    Iza Dominiak
    09:30 czwartek
    TRX circuit
    Leszek Zaliński
    09:30 czwartek
    Trx
    Sonia Jarczak
    10:30 czwartek
    Senior Fit
    Katarzyna Kilar
    16:15 czwartek
    Stretching
    Sonia Jarczak
    16:30 czwartek
    Trx
    Łukasz Walendowski
    17:15 czwartek
    ABT
    Sonia Jarczak
    17:15 czwartek
    TRX body blast
    Justyna Kafel
    17:15 czwartek
    Race
    Katarzyna Szleszkowska
    17:15 czwartek
    Zumba
    18:15 czwartek
    FA Pump
    Justyna Kafel
    18:15 czwartek
    ABT
    Małgorzata Majzner
    18:15 czwartek
    Race
    Katarzyna Szleszkowska
    18:15 czwartek
    Hill
    Łukasz Walendowski
    19:15 czwartek
    TRX body blast
    Łukasz Walendowski
    19:15 czwartek
    Race move
    Małgorzata Majzner
    19:15 czwartek
    Mix class
    Grzegorz Fiszer
    19:15 czwartek
    Body workout
    Justyna Kafel
    20:15 czwartek
    Zumba
    Karolina Berezowska
    20:15 czwartek
    Stretching
    Katarzyna Kilar
    20:15 czwartek
    Race move
    Małgorzata Majzner
    20:15 czwartek
    Mix class
    Grzegorz Fiszer
    pokaż więcej
  • 10:00 sobota
    HERO W.O.D
    11:00 sobota
    Free+Skill Hour
    06:30 poniedziałek
    W.O.D
    07:30 poniedziałek
    QuickFit
    15:30 poniedziałek
    QuickFit
    16:00 poniedziałek
    W.O.D
    17:00 poniedziałek
    W.O.D
    18:00 poniedziałek
    W.O.D
    19:00 poniedziałek
    Fundamentals
    19:00 poniedziałek
    Free+Skill Hour
    20:00 poniedziałek
    W.O.D
    06:30 wtorek
    W.O.D
    07:30 wtorek
    QuickFit
    15:30 wtorek
    QuickFit
    16:00 wtorek
    W.O.D
    17:00 wtorek
    W.O.D
    18:00 wtorek
    W.O.D
    19:00 wtorek
    Free+Skill Hour
    20:00 wtorek
    W.O.D
    06:30 środa
    W.O.D
    07:30 środa
    QuickFit
    15:30 środa
    QuickFit
    16:00 środa
    W.O.D
    17:00 środa
    W.O.D
    18:00 środa
    W.O.D
    19:00 środa
    Fundamentals
    19:00 środa
    Free+Skill Hour
    20:00 środa
    W.O.D
    06:30 czwartek
    W.O.D
    07:30 czwartek
    QuickFit
    15:30 czwartek
    QuickFit
    16:00 czwartek
    W.O.D
    17:00 czwartek
    W.O.D
    18:00 czwartek
    W.O.D
    19:00 czwartek
    Free+Skill Hour
    20:00 czwartek
    W.O.D
    pokaż więcej
  • 10:00 sobota
    WOD
    11:00 sobota
    Open Gym
    19:00 sobota
    Joga
    10:00 niedziela
    WOD
    11:00 niedziela
    Open Gym
    07:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 poniedziałek
    Open Gym
    12:00 poniedziałek
    WOD
    13:00 poniedziałek
    Open Gym
    16:00 poniedziałek
    WOD
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    WOD
    19:00 poniedziałek
    WOD
    19:00 poniedziałek
    Mobility
    20:00 poniedziałek
    WOD
    07:00 wtorek
    WOD
    08:00 wtorek
    Open Gym
    12:00 wtorek
    WOD
    13:00 wtorek
    Open Gym
    16:00 wtorek
    WOD
    17:00 wtorek
    WOD
    18:00 wtorek
    WOD
    19:00 wtorek
    WOD
    20:00 wtorek
    WOD
    07:00 środa
    WOD
    08:00 środa
    Open Gym
    12:00 środa
    WOD
    13:00 środa
    Open Gym
    16:00 środa
    WOD
    17:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    Joga
    19:00 środa
    WOD
    20:00 środa
    Gimnastyka
    07:00 czwartek
    WOD
    08:00 czwartek
    Open Gym
    12:00 czwartek
    WOD
    13:00 czwartek
    Open Gym
    16:00 czwartek
    WOD
    17:00 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    WOD
    19:00 czwartek
    WOD
    20:00 czwartek
    WOD
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    21:00 poniedziałek
    Pilates
    18:00 wtorek
    Pilates
    19:00 środa
    Pilates
    20:00 środa
    Pilates
    21:00 środa
    Pilates
    17:45 czwartek
    Pilates
    19:00 czwartek
    Pilates
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Krzyki"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub