Zajęcia sportowe w Wrocławiu dzielnica Krzyki

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 dziś
    tbc
    Oliwia Kimbar
    10:00 dziś
    aerial joga ( antigravity joga)
    Marta Koszarowska
    17:00 dziś
    stretching
    Oliwia Kimbar
    18:00 dziś
    taniec użytkowy
    Anna Mischenyova
    19:00 dziś
    zumba
    Anna Mischenyova
    20:00 dziś
    tabata+atak na brzuch
    Anna Mischenyova
    21:00 dziś
    joga yin
    Dominika Fuga
    09:00 środa
    ciało i rzeźba
    Oliwia Kimbar
    19:00 środa
    bachata
    Karolina Kupińska
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    20:00 środa
    ultrafit
    Aneta Pęczar
    21:00 środa
    stretching
    Oliwia Kimbar
    09:00 czwartek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    09:00 czwartek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    17:00 czwartek
    hip hop kids
    Patrycja Warzycha
    09:00 poniedziałek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    17:00 poniedziałek
    jazz dla dzieci
    Magdalena Targoni
    18:00 poniedziałek
    model look
    Aneta Pęczar
    19:00 poniedziałek
    trening obwodowy
    Aneta Pęczar
    20:00 poniedziałek
    fitball ( piłki)
    Oliwia Kimbar
    21:00 poniedziałek
    zdrowy kręgosłup
    Oliwia Kimbar
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Pilates
    19:00 środa
    Pilates
    20:00 środa
    Pilates
    21:00 środa
    Pilates
    17:45 czwartek
    Pilates
    19:00 czwartek
    Pilates
    17:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    21:00 poniedziałek
    Pilates
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Capoeira - zajecia dla dzieci początkujących
    19:30 dziś
    Capoeira - zajecia dla początkujących
    18:00 środa
    Capoeira - zajęcia dla zaawansowanych
    18:00 czwartek
    Capoeira - zajęcia dla dzieci
    19:00 czwartek
    Capoeira - zajecia dla początkujących
    12:30 sobota
    Zajęcia tematyczne
    18:00 poniedziałek
    Capoeira - zajęcia dla dzieci kontynuujących
    19:00 poniedziałek
    Capoeira - zajęcia dla zaawansowanych
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Fit mama
    Marta Kohut
    18:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Marta Kohut
    18:00 dziś
    Zumba
    Agnieszka Ginardo
    19:00 dziś
    Power pilates + stretching
    Marta Kohut
    19:00 dziś
    Boks
    20:00 dziś
    Power Fit
    Karolina Gaczyńska
    09:00 środa
    Trening metaboliczny + stretching
    Karolina Gaczyńska
    10:00 środa
    Shape
    Karolina Gaczyńska
    18:00 środa
    Spalanie tłuszczu
    Karolina Gaczyńska
    19:00 środa
    Zumba
    Przemek Waszczyszyn
    19:00 środa
    Atak na brzuch + pośladki
    Karolina Gaczyńska
    20:00 środa
    Cardio&Shape
    Jola Faściszewska
    17:00 czwartek
    Super Linia + Bosu
    Ania Stożek
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup + stretching
    Ania Stożek
    19:00 czwartek
    Power Shape
    Karolina Gaczyńska
    19:00 czwartek
    Boks
    20:00 czwartek
    Zumba
    Agnieszka Ginardo
    09:00 piątek
    Poranny power
    Karolina Gaczyńska
    10:00 piątek
    Atak na brzuch + pośladki + stretching
    Karolina Gaczyńska
    18:00 piątek
    Cellustop + Brzuch
    Karolina Gaczyńska
    19:00 piątek
    Body Art
    Gosia Listwan
    20:00 piątek
    Zumba
    Jarek Fila
    20:00 piątek
    Joga
    Gosia Listwan
    10:00 sobota
    Spalanie tłuszczu
    11:00 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    09:00 poniedziałek
    Spalanie tłuszczu
    Aleksandra Fintz
    10:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup + stretching
    Aleksandra Fintz
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Jola Faściszewska
    18:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Ewa Czuchnicka
    19:00 poniedziałek
    BPU + Stretching
    Ewa Czuchnicka
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Agnieszka Sinanović
    pokaż więcej
  • 06:30 dziś
    Open Class
    07:30 dziś
    Open Class
    16:00 dziś
    Open Class
    17:00 dziś
    Open Gym
    18:00 dziś
    Open Class
    19:00 dziś
    Podnoszenie Ciężarów
    19:00 dziś
    Mobility & Stability
    19:00 dziś
    Gymnastics
    20:00 dziś
    Open Class
    06:30 środa
    Open Class
    07:30 środa
    Open Class
    16:00 środa
    Open Class
    17:00 środa
    Open Gym
    18:00 środa
    Open Class
    19:00 środa
    Nauka Podnoszenia Ciężarów
    19:00 środa
    On-Ramp A (dla początkujących)
    20:00 środa
    Open Class
    21:00 środa
    Open Class
    06:30 czwartek
    Open Class
    07:30 czwartek
    Open Class
    16:00 czwartek
    Open Class
    17:00 czwartek
    Open Gym
    18:00 czwartek
    Open Class
    19:00 czwartek
    Podnoszenie Ciężarów
    19:00 czwartek
    On-Ramp A (dla początkujących)
    19:00 czwartek
    Mobility
    20:00 czwartek
    Open Class
    06:30 piątek
    Open Class
    07:30 piątek
    Open Class
    16:00 piątek
    Open Class
    17:00 piątek
    Open Gym
    18:00 piątek
    Open Class
    19:00 piątek
    Nauka Podnoszenia Ciężarów
    19:00 piątek
    On-Ramp A (dla początkujących)
    20:00 piątek
    Open Class
    11:00 sobota
    Nauka Podnoszenia Ciężarów
    12:00 sobota
    Open Class
    06:30 poniedziałek
    Open Class
    07:30 poniedziałek
    Open Class
    16:00 poniedziałek
    Open Class
    17:00 poniedziałek
    Open Gym
    18:00 poniedziałek
    Open Class
    19:00 poniedziałek
    Nauka Podnoszenia Ciężarów
    19:00 poniedziałek
    On-Ramp A (dla początkujących)
    20:00 poniedziałek
    Open Class
    21:00 poniedziałek
    Open Class
    pokaż więcej
  • 08:30 środa
    Grupa ogólna
    08:30 poniedziałek
    Grupa ogólna
  • 17:00 dziś
    Karate - grupa początkująca
    Martyna Florecka
    17:30 dziś
    Karate - grupa zaawansowana
    Henryk Pepliński/łukasz Wójcik
    18:00 dziś
    Karate - grupa średniozaawansowana
    Martyna Florecka
    17:00 czwartek
    Karate - grupa początkująca
    Martyna Florecka
    17:30 czwartek
    Karate - grupa zaawansowana
    Henryk Pepliński/łukasz Wójcik
    18:00 czwartek
    Karate - grupa średniozaawansowana
    Martyna Florecka
    pokaż więcej
  • 17:30 dziś
    Nordic Walking - dla diabetyków
    19:30 środa
    Nordic Walking
    19:30 piątek
    Nordic Walking
    19:30 poniedziałek
    Nordic Walking
    pokaż więcej
  • 18:00 środa
    Trening biegowy
    18:00 czwartek
    Nordic Walking
    09:00 sobota
    Trening biegowy
    09:00 niedziela
    Nordic Walking
    pokaż więcej
  • 14:30 dziś
    Sambo Combat - gr. 10-13 lat
    15:45 dziś
    Sambo Combat - gr. 13-17 lat
    17:00 dziś
    Sambo Combat - gr. początkująca
    18:30 dziś
    Sambo Combat - gr. początkująca
    20:00 dziś
    Sambo Combat - gr. początkująca
    09:00 środa
    Sambo Combat - gr. początkująca
    14:30 środa
    Sambo Combat - gr. 10-13 lat
    15:45 środa
    Sambo Combat - gr. 13-17 lat
    17:00 środa
    Sambo Combat - gr. początkująca
    18:30 środa
    Sambo Combat - gr. zaawansowana
    20:00 środa
    Sambo Combat - gr. początkująca
    14:30 czwartek
    Sambo Combat - gr. 10-13 lat
    15:45 czwartek
    Sambo Combat - gr. 13-17 lat
    17:00 czwartek
    Sambo Combat - gr. początkująca
    18:30 czwartek
    Sambo Combat - gr. początkująca
    20:00 czwartek
    Sambo Combat - gr. początkująca
    09:00 piątek
    Sambo Combat - gr. początkująca
    14:30 piątek
    Sambo Combat - gr. 10-13 lat
    15:45 piątek
    Sambo Combat - gr. 13-17 lat
    17:00 piątek
    Sambo Combat - gr. początkująca
    18:30 piątek
    Sambo Combat - gr. zaawansowana
    20:00 piątek
    Sambo Combat - gr. początkująca
    09:00 sobota
    Sambo Combat - gr. zaawansowana
    09:00 niedziela
    Sambo Combat - gr. zaawansowana
    09:00 poniedziałek
    Sambo Combat - gr. początkująca
    14:30 poniedziałek
    Sambo Combat - gr. 10-13 lat
    15:45 poniedziałek
    Sambo Combat - gr. 13-17 lat
    17:00 poniedziałek
    Sambo Combat - gr. początkująca
    18:30 poniedziałek
    Sambo Combat - gr. zaawansowana
    20:00 poniedziałek
    Sambo Combat - gr. początkująca
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Krzyki"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub