Zajęcia sportowe w Poznaniu dzielnica Nowe Miasto

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:00 dziś
    Zgrabne uda i pośladki
    Aleksandra Rachut
    10:00 dziś
    TBC
    Aleksandra Rachut
    11:00 dziś
    Zumba
    Magdalena Bombicka
    12:00 dziś
    Płaski brzuch/Stretching
    Magdalena Bombicka
    17:00 dziś
    Interwał
    Kinga Pach
    18:00 dziś
    Brzuch, uda, pośladki
    Kinga Pach
    09:00 niedziela
    TBC
    Wiktoria Zych
    10:00 niedziela
    Pilates
    Wiktoria Zych
    11:00 niedziela
    Antycellulit
    Wiktoria Zych
    12:00 niedziela
    Zumba
    Agata Okowicka
    16:00 niedziela
    Tabata
    Monika Gałat
    17:00 niedziela
    Zgrabne uda i pośladki/Stretch
    Monika Gałat
    08:15 poniedziałek
    Zgrabne uda i pośladki
    Magdalena Bombicka
    09:15 poniedziałek
    Zumba
    Magdalena Bombicka
    16:30 poniedziałek
    Energy Challenge
    Monika Pawlak
    17:30 poniedziałek
    TBC
    Monika Pawlak
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    Agata Okowicka
    19:30 poniedziałek
    Antycellulit
    Monika Gałat
    20:30 poniedziałek
    Fat burning/Interwał
    Monika Gałat
    21:30 poniedziałek
    Płaski brzuch/Stretching
    Monika Gałat
    09:15 wtorek
    Trening obwodowy
    Monika Gałat
    10:15 wtorek
    Płaski brzuch/Stretching
    Monika Gałat
    16:30 wtorek
    Step
    Justyna Brzycka
    17:30 wtorek
    Brzuch, uda, pośladki
    Justyna Brzycka
    18:30 wtorek
    Zumba
    Norbert Tomaszewski
    19:30 wtorek
    TBC/Stretching
    Damian Brandt
    20:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup/Płaski brzuch
    Damian Brandt
    08:15 środa
    TBC
    Monika Pawlak
    09:15 środa
    Płaski brzuch
    Monika Pawlak
    16:30 środa
    Zumba
    Justyna Stromecka
    17:30 środa
    Płaski brzuch
    Kinga Pach
    18:30 środa
    Energy Challenge
    Kinga Pach
    19:30 środa
    Zgrabne uda i pośladki
    Wiktoria Zych
    20:30 środa
    Pilates
    Wiktoria Zych
    21:30 środa
    TBC/Stretching
    Wiktoria Zych
    09:15 czwartek
    Zdrowy kręgosłup/Płaski brzuch
    Monika Gałat
    10:15 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki/Stretch
    Monika Gałat
    16:30 czwartek
    Latino Aerobik
    Justyna Brzycka
    17:30 czwartek
    TBC/Płaski brzuch
    Justyna Brzycka
    18:30 czwartek
    Zumba
    Agata Okowicka
    19:30 czwartek
    Zgrabne uda i pośladki
    Wiktoria Zych
    20:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup/Płaski brzuch
    Wiktoria Zych
    21:30 czwartek
    Stretching
    Wiktoria Zych
    08:15 piątek
    Tabata
    Monika Gałat
    09:15 piątek
    Zdrowy kręgosłup/Płaski brzuch
    Monika Gałat
    10:15 piątek
    Zumba
    Justyna Stromecka
    16:30 piątek
    Zumba
    Magdalena Bombicka
    17:30 piątek
    TBC
    Magdalena Bombicka
    18:30 piątek
    Power Stretching
    Magdalena Bombicka
    19:30 piątek
    Fat burning
    Aleksandra Rachut
    20:30 piątek
    Płaski brzuch
    Aleksandra Rachut
    pokaż więcej
  • 11:00 dziś
    Pure fire
    Sebastian Zarychta
    12:00 dziś
    Stretching
    Sebastian Zarychta
    13:00 dziś
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Sebastian Zarychta
    17:00 dziś
    Pure fire
    08:30 niedziela
    TBC
    Maciej Trzuskawski
    09:30 niedziela
    ABS + Stretch
    Maciej Trzuskawski
    17:00 niedziela
    Boxing class
    Marcin Stolarek
    17:00 niedziela
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Sebastian Zarychta
    17:00 niedziela
    Cycling
    Mateusz Strzelczyk
    18:00 niedziela
    Step
    Eliza Zbyszewska
    18:00 niedziela
    Pure fire
    Mateusz Strzelczyk
    18:00 niedziela
    Cycling
    Maciej Nowicki
    19:00 niedziela
    Zumba
    Aleksandra Mirek
    19:00 niedziela
    Cycling
    Maciej Nowicki
    19:00 niedziela
    X-Fit
    Michał Szade
    20:00 niedziela
    Pure pump
    Mateusz Strzelczyk
    20:00 niedziela
    Joga
    Agata Skowiera
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Piotr Semkło
    09:00 poniedziałek
    Joga
    Agata Skowiera
    10:00 poniedziałek
    Power stretch
    Piotr Semkło
    15:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    Przemysław Knapczyk
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Aleksandra Mirek
    17:00 poniedziałek
    ABT
    Maciej Trzuskawski
    18:00 poniedziałek
    Cycling
    Ewa Mielcarek
    18:00 poniedziałek
    Step
    Maciej Trzuskawski
    18:00 poniedziałek
    Stretching
    Piotr Semkło
    19:00 poniedziałek
    Cycling
    Ewa Mielcarek
    19:00 poniedziałek
    Pure fire
    Michał Szade
    19:00 poniedziałek
    Pure pump
    Maciej Trzuskawski
    20:00 poniedziałek
    MMA
    20:00 poniedziałek
    Sexy dance
    Anita Jerzyńska
    09:00 wtorek
    Cycling
    Maciej Nowicki
    10:00 wtorek
    Kettlebell workout
    Maciej Nowicki
    10:30 wtorek
    Power ABS
    Maciej Nowicki
    17:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Abby Aouragh
    17:00 wtorek
    ABS + Stretch
    Damian Brandt
    17:00 wtorek
    X-Fit
    Sebastian Zarychta
    18:00 wtorek
    Zumba
    Aleksandra Mirek
    18:00 wtorek
    Cycling
    18:00 wtorek
    X-Fit
    Sebastian Zarychta
    18:00 wtorek
    TBC
    Marcin Zierałko
    19:00 wtorek
    Cycling
    Filip Łakomy
    19:00 wtorek
    Step choreography
    Marcin Zierałko
    19:00 wtorek
    ABT
    20:00 wtorek
    Cycling
    Filip Łakomy
    20:00 wtorek
    ABSolution
    Marcin Zierałko
    20:00 wtorek
    Stretching
    21:00 wtorek
    Pure pump
    Mateusz Strzelczyk
    08:00 środa
    ABT
    Mateusz Strzelczyk
    09:00 środa
    Pure pump
    Mateusz Strzelczyk
    17:00 środa
    Speedball
    Abby Aouragh
    17:00 środa
    Extreme cycling
    Mateusz Strzelczyk
    17:00 środa
    TBC
    Piotr Semkło
    18:00 środa
    Step choreography
    Abby Aouragh
    18:00 środa
    Cycling
    Ewa Mielcarek
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Karol Bodak
    19:00 środa
    Joga
    Agata Skowiera
    19:00 środa
    Boxing class
    Marcin Stolarek
    19:00 środa
    Cycling
    Ewa Mielcarek
    19:00 środa
    Pilates
    Agata Skowiera
    20:00 środa
    Latino
    Anita Jerzyńska
    08:00 czwartek
    TRX
    Amelia Chmielewska
    09:00 czwartek
    Fit ball
    Karol Bodak
    10:00 czwartek
    Stretching
    Karol Bodak
    17:00 czwartek
    Pure pump
    Mateusz Strzelczyk
    18:00 czwartek
    Zumba
    Aleksandra Mirek
    18:00 czwartek
    Cycling
    Damian Brandt
    18:00 czwartek
    TBC
    Marcin Zierałko
    19:00 czwartek
    Cycling
    Damian Brandt
    19:00 czwartek
    Dance
    Marcin Zierałko
    19:00 czwartek
    Pure fire
    Amelia Chmielewska
    20:00 czwartek
    Stretching
    Marcin Zierałko
    20:00 czwartek
    MMA
    09:00 piątek
    Cycling
    Filip Łakomy
    10:00 piątek
    Capoeira
    Jakub Sobański
    10:00 piątek
    TBC
    11:00 piątek
    Pure pump
    11:00 piątek
    Joga
    Agata Skowiera
    14:00 piątek
    Boxing class
    Marcin Stolarek
    17:00 piątek
    Pure fire
    Krystian Falewicz
    pokaż więcej
  • 10:30 dziś
    Pilates
    Angelika Kaczmarek
    11:00 dziś
    CrossFire Hard
    11:30 dziś
    TBC
    Karolina Zobel- Ossowska
    12:30 dziś
    Stretching
    Karolina Zobel- Ossowska
    16:30 dziś
    ABS 30
    17:00 dziś
    TBC
    10:30 niedziela
    Power
    Agata Szyszka
    11:30 niedziela
    ABT
    Agata Szyszka
    12:30 niedziela
    Zumba
    Emilia Typiak
    08:00 poniedziałek
    TBC
    Agnieszka Tyma
    09:00 poniedziałek
    joga
    Magdalena Kluch
    09:00 poniedziałek
    CrossFire
    16:30 poniedziałek
    Fit belly
    Lara Dobosz
    17:00 poniedziałek
    Boot - up
    Lara Dobosz
    17:30 poniedziałek
    Upper
    Lara Dobosz
    18:00 poniedziałek
    Joga
    Agnieszka Tyma
    19:30 poniedziałek
    Stretching
    Agata Szyszka
    20:30 poniedziałek
    ABS
    21:00 poniedziałek
    TBC
    10:00 wtorek
    Slim&stretch
    Anna Beker
    16:30 wtorek
    Boot - up
    Lara Dobosz
    17:00 wtorek
    4 Żywioły
    Magdalena Kluch
    18:00 wtorek
    Step Plus
    Magdalena Kluch
    19:00 wtorek
    Power
    20:00 wtorek
    Zumba
    Marta Babiak
    21:00 wtorek
    Krav maga
    Robert Budny
    09:00 środa
    ABT
    Agata Szyszka
    16:30 środa
    ABS 20
    Lara Dobosz
    17:00 środa
    All in one
    Lara Dobosz
    18:00 środa
    Zumba
    Emilia Typiak
    19:00 środa
    TBC
    Agnieszka Tyma
    20:00 środa
    Joga
    Agnieszka Tyma
    08:00 czwartek
    CrossFire
    09:30 czwartek
    Boot - up
    Lara Dobosz
    10:00 czwartek
    Zumba
    Jakub Urbański
    17:00 czwartek
    XCO
    Marta Babiak
    18:00 czwartek
    Zumba
    Marta Babiak
    19:00 czwartek
    Pilates
    Angelika Kaczmarek
    20:00 czwartek
    ABT
    21:00 czwartek
    Power
    09:00 piątek
    Płaski brzuch
    Agnieszka Tyma
    10:00 piątek
    Balance
    Agnieszka Tyma
    17:30 piątek
    Turbo spalanie
    Agata Szyszka
    18:30 piątek
    Dance workout
    Magdalena Kluch
    19:30 piątek
    Krav maga
    Robert Budny
    pokaż więcej
  • 07:00 niedziela
    Spinning
    08:00 niedziela
    LesMills Body Pump
    09:00 niedziela
    ABT
    10:00 niedziela
    Indoor Walking
    17:00 niedziela
    ABT
    18:00 niedziela
    Indoor Walking
    19:00 niedziela
    Spinning Interwal
    20:15 niedziela
    Spinning
    07:00 poniedziałek
    Spinning
    08:30 poniedziałek
    Dance
    09:30 poniedziałek
    ABT
    17:00 poniedziałek
    Shape
    18:00 poniedziałek
    Indoor Walking
    19:00 poniedziałek
    Spinning
    19:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    20:00 poniedziałek
    Trening typu CrossFit
    20:05 poniedziałek
    Kickboxing/ Muay Thai
    07:00 wtorek
    Spinning Interwal
    08:00 wtorek
    Indoor Walking
    08:30 wtorek
    Abs & Stretch
    17:00 wtorek
    ABT
    18:00 wtorek
    Indoor Walking
    19:00 wtorek
    Spining
    20:00 wtorek
    Abs & Stretch
    20:15 wtorek
    Indoor Walking
    08:30 środa
    Shape
    09:30 środa
    Indoor Walking
    17:30 środa
    Płaski brzuch
    18:00 środa
    Fit Ball
    19:00 środa
    Spining
    20:00 środa
    Yoga
    07:00 czwartek
    Spinning
    08:30 czwartek
    LesMills Body Pump
    09:30 czwartek
    Płaski brzuch
    17:00 czwartek
    LesMills Body Pump
    18:00 czwartek
    Step conditional
    19:00 czwartek
    Spinning Interwal
    pokaż więcej
  • 19:00 dziś
    step + bpu
    19:00 niedziela
    Piłki
    18:00 poniedziałek
    step + bpu
    19:00 poniedziałek
    Dancehall
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    16:00 wtorek
    Sprawnym byc
    17:00 wtorek
    Samoobrona
    18:00 wtorek
    step + bpu
    19:00 wtorek
    Piłki
    18:00 środa
    Pilates
    19:00 środa
    step + bpu
    20:00 środa
    Taniec Współczesny
    17:00 czwartek
    Dancehall
    18:00 czwartek
    Zumba
    10:30 piątek
    step + bpu
    pokaż więcej
  • 09:30 niedziela
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Grzywna
    16:30 niedziela
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Grzywna
    18:00 niedziela
    Harmonia Art
    19:00 niedziela
    Zumba
    Marta Zaraś
    20:00 niedziela
    Taiji Fit
    Tomek Dudarski
    20:15 niedziela
    Płaski brzuch
    Michał Wojtysiak
    10:00 poniedziałek
    Joga inaczej
    Anna Rykowska-Grzywna
    11:15 poniedziałek
    Medytacja w relaksie
    Anna Rykowska-Grzywna
    16:30 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Grzywna
    17:30 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Teresa Skowiera
    18:30 poniedziałek
    Trening antycellulitowy
    Michał Wojtysiak
    19:30 poniedziałek
    Joga - grupa średnio zaawansowana
    Teresa Skowiera
    20:00 poniedziałek
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Grzywna
    10:00 wtorek
    Joga
    Kasia Ostrowska-Mermela
    16:30 wtorek
    Taiji Fit
    Tomek Dudarski
    16:30 wtorek
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Grzywna
    18:00 wtorek
    Taiji Fit
    Tomek Dudarski
    18:15 wtorek
    Terapia tańcem
    Jola Czamańska
    20:00 wtorek
    Płaski brzuch
    Michał Wojtysiak
    10:00 środa
    Joga dla seniorów
    Anna Rykowska-Grzywna
    11:15 środa
    Medytacja w relaksie
    Anna Rykowska-Grzywna
    16:30 środa
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Grzywna
    18:15 środa
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Grzywna
    18:30 środa
    Taniec towarzyski
    20:00 środa
    Zumba
    Marta Zaraś
    10:00 czwartek
    Joga inaczej
    Anna Rykowska-Grzywna
    11:15 czwartek
    Medytacja w relaksie
    Anna Rykowska-Grzywna
    16:30 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Ewa Grzywna
    17:30 czwartek
    Joga - grupa początkująca
    Teresa Skowiera
    19:30 czwartek
    Joga - grupa średnio zaawansowana
    Teresa Skowiera
    09:30 piątek
    Joga na piłkach
    Ewa Grzywna
    pokaż więcej
  • 11:00 dziś
    TBC/Fit mama
    18:00 poniedziałek
    Power step
    19:00 poniedziałek
    TBC/ABT
    20:00 poniedziałek
    MMA workout
    Piotr Semkło
    18:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Piotr Semkło
    19:00 wtorek
    Perfect body
    Agata Szyszka
    20:00 wtorek
    Bikini Fitness Trening
    Agata Szyszka
    18:00 środa
    Power step
    19:00 środa
    Active Pump
    Daria Sołtysik
    20:00 środa
    TBC/ABT
    Daria Sołtysik
    17:00 czwartek
    Power step
    18:00 czwartek
    TBC/ABS
    Agata Szyszka
    19:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    Agata Szyszka
    20:00 czwartek
    Zumba
    Harry Beto
    18:00 piątek
    Perfect body
    Agata Szyszka
    19:00 piątek
    Bikini Fitness Trening
    Agata Szyszka
    pokaż więcej
  • 17:30 niedziela
    Popping
    18:30 niedziela
    Taniec towarzyski
    19:30 niedziela
    Salsa
    20:30 niedziela
    Zumba
    14:00 poniedziałek
    Taniec nowoczesny dla przedszkolaków
    14:45 poniedziałek
    Taniec nowoczesny dla przedszkolaków
    19:00 poniedziałek
    Hip Hop
    17:00 wtorek
    Dancehall
    18:30 wtorek
    Zumba
    19:30 wtorek
    Latino Solo
    20:30 wtorek
    Salsa solo
    14:00 środa
    Taniec nowoczesny dla przedszkolaków
    14:45 środa
    Taniec nowoczesny dla przedszkolaków
    19:00 środa
    Modern jazz
    20:00 środa
    Zumba
    16:00 czwartek
    taniec nowoczesny Junior 7-10 lat
    17:00 czwartek
    Break Dance
    18:00 czwartek
    Taniec towarzyski
    19:30 czwartek
    Formacja Dance Force - HIP HOP
    10:00 piątek
    Taniec milusińskich
    11:00 piątek
    Taniec nowoczesny dla przedszkolaków
    11:45 piątek
    Taniec nowoczesny dla przedszkolaków
    13:00 piątek
    House
    17:00 piątek
    Choreoterapia dla amazonek
    pokaż więcej
  • 19:00 niedziela
    Spining
    20:00 niedziela
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    Spining
    20:00 poniedziałek
    Aerobic
    17:00 wtorek
    Aerobik dla dzieci
    19:00 wtorek
    Spining
    19:00 środa
    Spining
    20:00 środa
    Aerobic
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Nowe Miasto"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub