Zajęcia sportowe w Poznaniu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 06:15 sobota
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    06:45 sobota
    Stretching
    Anna Rudowicz
    07:45 sobota
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    08:30 sobota
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    10:00 sobota
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    11:30 sobota
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    13:00 sobota
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    15:15 sobota
    Taniec Hawajski
    Paulina
    16:00 sobota
    Joga - zaawansowani
    20:00 sobota
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    06:15 niedziela
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    07:45 niedziela
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    08:30 niedziela
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    08:30 niedziela
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    10:00 niedziela
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    11:30 niedziela
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    13:00 niedziela
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    15:00 niedziela
    Taniec Hawajski
    Paulina
    17:30 niedziela
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 poniedziałek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    07:00 poniedziałek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    08:30 poniedziałek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    10:00 poniedziałek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    11:30 poniedziałek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    13:15 poniedziałek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 poniedziałek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    19:00 poniedziałek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    20:30 poniedziałek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 wtorek
    Stretching
    Ewelina Rudowicz
    07:00 wtorek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    08:30 wtorek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    10:00 wtorek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    11:30 wtorek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    13:15 wtorek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    14:45 wtorek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 wtorek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    19:00 wtorek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    20:30 wtorek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 środa
    Stretching
    Anna Rudowicz
    07:00 środa
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    08:30 środa
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    10:00 środa
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    11:30 środa
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    13:15 środa
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 środa
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    19:00 środa
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    20:30 środa
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 czwartek
    Stretching
    Ewelina Rudowicz
    07:00 czwartek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    08:30 czwartek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    10:00 czwartek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    11:30 czwartek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    13:15 czwartek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    14:45 czwartek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 czwartek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    19:00 czwartek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    20:30 czwartek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    pokaż więcej
  • 08:00 sobota
    Aqua Aerobik
    Klaudia Nogalska
    08:45 sobota
    Aqua Aerobik
    Klaudia Nogalska
    09:00 sobota
    Oswajanie z wodą 43-48
    Dominika Nowakowska
    09:30 sobota
    Oswajanie z wodą 13-18
    Klaudia Nogalska
    09:45 sobota
    Nauka Pływania 7
    Marcin Jabłoński
    10:00 sobota
    Total Fit
    Agnieszka Kosko
    10:15 sobota
    Oswajanie z wodą 19-24
    Klaudia Nogalska
    10:30 sobota
    Oswajanie z wodą 43-48
    Marcin Jabłoński
    11:00 sobota
    Step / ABS
    Agnieszka Kosko
    11:00 sobota
    Oswajanie z wodą 25-30
    Wojtek Werichowicz
    11:15 sobota
    Nauka Pływania 6
    Dorota Płóciniak
    11:45 sobota
    Oswajanie z wodą 31-36
    Wojtek Werichowicz
    12:00 sobota
    Nauka Pływania 4
    Dorota Płóciniak
    12:30 sobota
    Niemowlęta 3-6
    Dominika Nowakowska
    12:45 sobota
    Nauka Pływania 5
    Dorota Płóciniak
    13:15 sobota
    Niemowlęta 7-12
    Dominika Nowakowska
    13:30 sobota
    Nauka Pływania 8-12
    Marcin Jabłoński
    14:00 sobota
    Niemowlęta 3-6
    Dominika Nowakowska
    08:45 niedziela
    Niemowlęta 3-6
    Ania Płóciniak
    09:00 niedziela
    Oswajanie z wodą 31-36
    Agnieszka Brudło
    09:30 niedziela
    Oswajanie z wodą 25-30
    Ania Płóciniak
    09:45 niedziela
    Nauka Pływania 4
    Agnieszka Brudło
    10:15 niedziela
    Oswajanie z wodą 13-18
    Ania Płóciniak
    10:30 niedziela
    Nauka Pływania 5
    Mariusz Ludwiczak
    11:00 niedziela
    Niemowlęta 7-12
    Ania Płóciniak
    11:15 niedziela
    Nauka Pływania 7
    Mariusz Ludwiczak
    11:45 niedziela
    Oswajanie z wodą 37-42
    Ania Płóciniak
    12:00 niedziela
    Oswajanie z wodą 43-48
    Mariusz Ludwiczak
    12:30 niedziela
    Niemowlęta 7-12
    Ania Płóciniak
    12:45 niedziela
    Niemowlęta 3-6
    Mariusz Ludwiczak
    13:15 niedziela
    Oswajanie z wodą 13-18
    Ania Płóciniak
    16:30 niedziela
    Nauka Pływania 5
    Wojtek Werichowicz
    17:15 niedziela
    Nauka Pływania 6
    Mariusz Ludwiczak
    18:00 niedziela
    Nauka Pływania 8-12
    Mariusz Ludwiczak
    18:45 niedziela
    Aqua Aerobik
    08:15 poniedziałek
    Aqua Aerobik
    09:45 poniedziałek
    Aqua Gym
    10:00 poniedziałek
    Fit Mama
    Maria Magdalena Tarnas
    10:15 poniedziałek
    Niemowlęta 7-12
    Klaudia Nogalska
    10:30 poniedziałek
    Aqua Gym
    11:00 poniedziałek
    Niemowlęta 3-6
    Klaudia Nogalska
    11:15 poniedziałek
    Aqua Gym
    12:00 poniedziałek
    Aqua Aerobik 50+
    15:30 poniedziałek
    Oswajanie z wodą 13-18
    Monika Ofierzyńska
    16:15 poniedziałek
    Oswajanie z wodą 37-42
    Monika Ofierzyńska
    16:30 poniedziałek
    Nauka Pływania 5
    Mariusz Ludwiczak
    17:00 poniedziałek
    Nauka Pływania 4
    Maksymilian Tutka
    17:15 poniedziałek
    Nauka Pływania 6
    Mariusz Ludwiczak
    17:30 poniedziałek
    TBC
    Agnieszka Kosko
    17:45 poniedziałek
    Nauka Pływania 7
    Maksymilian Tutka
    18:00 poniedziałek
    Aqua Gym
    18:30 poniedziałek
    Step / ABS
    Agnieszka Kosko
    18:30 poniedziałek
    Aqua Aerobik
    18:45 poniedziałek
    Aqua Aerobik 50+
    19:15 poniedziałek
    Aqua AnTyCellulit
    19:30 poniedziałek
    Aqua Power
    19:30 poniedziałek
    Ovoball
    Agnieszka Kosko
    20:00 poniedziałek
    Aqua Body Perfect
    20:15 poniedziałek
    Aqua KickBoxing
    20:30 poniedziałek
    ABT
    Agnieszka Kosko
    20:45 poniedziałek
    Aqua zumba
    07:30 wtorek
    Aqua Aerobik
    08:15 wtorek
    Aqua Power
    09:30 wtorek
    Oswajanie z wodą 25-30
    Monika Ofierzyńska
    09:45 wtorek
    Aqua Aerobik 50+
    10:15 wtorek
    Niemowlęta 3-6
    Monika Ofierzyńska
    10:30 wtorek
    Aqua Gym
    11:00 wtorek
    Oswajanie z wodą 19-24
    Monika Ofierzyńska
    11:15 wtorek
    Aqua Reha Orto
    12:00 wtorek
    Aqua Reha Orto
    12:45 wtorek
    Aqua Fit Mama
    14:15 wtorek
    Aqua Gym
    16:30 wtorek
    Nauka Pływania 5
    Dorota Płóciniak
    17:00 wtorek
    Oswajanie z wodą 37-42
    Marcin Jabłoński
    17:15 wtorek
    Nauka Pływania 6
    Dorota Płóciniak
    17:45 wtorek
    Nauka Pływania 4
    Marcin Jabłoński
    18:00 wtorek
    Aqua Aerobik
    18:00 wtorek
    anTyCellulit
    Agnieszka Kosko
    18:30 wtorek
    Aqua Reha Orto
    Monika Ofierzyńska
    18:45 wtorek
    Aqua AnTyCellulit
    19:00 wtorek
    Brzuchomania+ stretch
    Agnieszka Kosko
    19:15 wtorek
    Aqua Gym
    Monika Ofierzyńska
    19:15 wtorek
    Aqua Gym
    Monika Ofierzyńska
    19:30 wtorek
    Aqua Aerobik 50+
    20:00 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Portka
    20:00 wtorek
    Aqua Step
    Marta Werlichowicz
    20:15 wtorek
    Aqua Power
    20:45 wtorek
    Aqua Body Perfect
    Marta Werlichowicz
    07:30 środa
    Aqua Aerobik
    08:15 środa
    Aqua AnTyCellulit
    09:00 środa
    Aqua Reha Orto
    09:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Grażyna Frąckowiak
    09:30 środa
    Aqua Aerobik
    Klaudia Nogalska
    09:45 środa
    Aqua Gym
    10:00 środa
    Fit Mama i Niemowlę
    Grażyna Frąckowiak
    10:15 środa
    Niemowlęta 3-6
    Klaudia Nogalska
    10:30 środa
    Aqua Gym
    11:00 środa
    Niemowlęta 7-12
    Klaudia Nogalska
    11:15 środa
    Aqua Gym
    11:45 środa
    Niemowlęta 3-6
    Klaudia Nogalska
    12:00 środa
    Aqua Fit Mama
    12:45 środa
    Aqua Gym
    13:30 środa
    Aqua Gym
    16:15 środa
    Oswajanie z wodą 25-30
    Monika Ofierzyńska
    16:30 środa
    Nauka Pływania 4
    Marcin Jabłoński
    17:00 środa
    Oswajanie z wodą 43-48
    Wojtek Werichowicz
    17:15 środa
    Nauka Pływania 5
    Marcin Jabłoński
    17:45 środa
    Aqua Gym
    Monika Ofierzyńska
    18:00 środa
    Joga
    Magdalena Kostuś
    18:00 środa
    Nauka Pływania 7
    Marcin Jabłoński
    18:30 środa
    Aqua Aerobik
    Dagmara Łazarska
    18:45 środa
    Aqua Gym
    19:15 środa
    Aqua Body Perfect
    Dagmara Łazarska
    19:30 środa
    Aqua Reha Orto
    Monika Ofierzyńska
    19:30 środa
    TBC
    Agnieszka Kosko
    20:00 środa
    Aqua AnTyCellulit
    Dagmara Łazarska
    20:15 środa
    Aqua Power
    20:30 środa
    Fat Burning
    Agnieszka Kosko
    21:00 środa
    Aqua KickBoxing
    07:30 czwartek
    Aqua Aerobik
    08:15 czwartek
    Aqua Power
    09:00 czwartek
    Aqua Gym
    09:30 czwartek
    Oswajanie z wodą 25-30
    Klaudia Nogalska
    09:45 czwartek
    Aqua Aerobik 50+
    09:45 czwartek
    Gimnastyka 50+
    Maria Magdalena Tarnas
    10:15 czwartek
    Oswajanie z wodą 13-18
    Klaudia Nogalska
    10:45 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Maria Magdalena Tarnas
    11:00 czwartek
    Niemowlęta 3-6
    Klaudia Nogalska
    11:15 czwartek
    Aqua Reha Orto
    12:00 czwartek
    Aqua Gym
    12:45 czwartek
    Aqua Gym
    13:30 czwartek
    Aqua Fit Mama
    14:15 czwartek
    Aqua Gym
    16:15 czwartek
    Oswajanie z wodą 19-24
    Dominika Nowakowska
    16:30 czwartek
    Nauka Pływania 6
    Mariusz Ludwiczak
    17:00 czwartek
    Oswajanie z wodą 31-36
    Dominika Nowakowska
    17:15 czwartek
    Nauka Pływania 7
    Mariusz Ludwiczak
    17:45 czwartek
    Nauka Pływania 5
    Marcin Jabłoński
    18:00 czwartek
    Aqua Gym
    18:00 czwartek
    FitBall
    Agnieszka Kosko
    18:30 czwartek
    Aqua Aerobik
    Monika Ofierzyńska
    18:45 czwartek
    Aqua Aerobik 50+
    19:00 czwartek
    Step / ABS
    Agnieszka Kosko
    19:15 czwartek
    Aqua Aerobik
    Monika Ofierzyńska
    19:30 czwartek
    Aqua AnTyCellulit
    20:00 czwartek
    Aqua Body Perfect
    Monika Ofierzyńska
    20:15 czwartek
    Aqua Power Tabata
    pokaż więcej
  • 20:00 niedziela
    Aerobik w wodzie
    19:15 wtorek
    Aerobik w wodzie
    19:15 środa
    Aerobik w wodzie
    19:15 czwartek
    Aerobik w wodzie
    19:15 czwartek
    Nauka pływania dla dorosłych
    20:45 czwartek
    Aerobik w wodzie
    pokaż więcej
  • 09:30 sobota
    Funkcjonalny step
    10:15 sobota
    Atc Stop Cellulit
    11:00 sobota
    Szkoła zdrowego kręgosłupa + stretch
    12:00 sobota
    Alfa Spinning
    10:30 niedziela
    Pilates
    11:15 niedziela
    Body Shape
    12:00 niedziela
    Alfa Spinning
    18:00 poniedziałek
    Alfa Pump
    18:00 poniedziałek
    Alfa Basic Cross
    19:00 poniedziałek
    Atc Stop Cellulit
    19:00 poniedziałek
    Boks
    Roman Szymański
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    20:15 poniedziałek
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    20:15 poniedziałek
    Joga dla początkujących
    07:15 wtorek
    Alfa HIIT
    Piotr Borkowski
    10:00 wtorek
    alfa mama
    18:00 wtorek
    Alfa Spinning
    18:00 wtorek
    Total Body
    18:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Arkadiusz Krupa
    19:00 wtorek
    Boks
    19:00 wtorek
    Flexi Bar
    Lidia Grzelak
    19:30 wtorek
    Joga dla początkujących
    20:00 wtorek
    Atc Stop Cellulit
    20:15 wtorek
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    08:15 środa
    Body Art
    17:30 środa
    FACTS
    Paulina Brzezińska
    17:30 środa
    Płaski brzuch
    18:00 środa
    Zumba
    18:00 środa
    Alfa Cross
    19:00 środa
    Shape
    20:00 środa
    Time to dance
    20:15 środa
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    07:30 czwartek
    Alfa HIIT
    Piotr Borkowski
    09:30 czwartek
    Wake Up Class
    10:15 czwartek
    Sz.z.k. + stretch
    18:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    18:00 czwartek
    Alfa tabata
    19:00 czwartek
    ABS + Stretching
    19:00 czwartek
    Boks
    19:00 czwartek
    Joga dla początkujących
    20:15 czwartek
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 15:30 środa
    Gimnastyka artystyczna
    16:30 środa
    Hip-Hop dla dzieci
    18:00 środa
    Latio Solo dla Pań
  • TIME CREATOR STUDIO
    TIME CREATOR STUDIO
    Kościelna 46/48
    Przeźmierowo
    13:30 środa
    gimnastyka artystyczna
    14:45 środa
    gimnastyka artystyczna
    15:45 środa
    gimnastyka artystyczna
    14:45 czwartek
    capoeira
    15:45 czwartek
    hip-hop
    pokaż więcej
  • 09:00 sobota
    Trx
    Joanna Kranc
    09:00 sobota
    Low end endurance
    Sebastian Poczta
    10:00 sobota
    TBC
    Joanna Kranc
    11:00 sobota
    Postural/stretch
    Joanna Kranc
    09:15 niedziela
    Low end endurance
    Sebastian Poczta
    09:30 niedziela
    Vinyasa Yoga
    Agata Skowiera
    10:15 niedziela
    High end endurance
    Sebastian Poczta
    10:30 niedziela
    ABS / Stretch
    Joanna Janiszewska
    11:30 niedziela
    Maraton
    Joanna Janiszewska
    08:15 poniedziałek
    Training circuit
    Rafał Pacek
    09:05 poniedziałek
    Step
    Rafał Pacek
    17:00 poniedziałek
    easy step
    Kinga Szkudlińska
    17:30 poniedziałek
    Indoor cycling - Starter
    Agnieszka Zandecka
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Kinga Szkudlińska
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Karolina Tomkowiak
    18:00 poniedziałek
    Low end endurance
    Agnieszka Zandecka
    19:00 poniedziałek
    Dance aerobic
    Anita Jerzyńska
    19:00 poniedziałek
    Joga release
    Karolina Tomkowiak
    19:00 poniedziałek
    High end endurance
    Agnieszka Zandecka
    20:00 poniedziałek
    Kalistenika
    Bartosz Matuszyk
    20:00 poniedziałek
    ABS / Stretch
    Anita Jerzyńska
    20:15 poniedziałek
    Trx
    Monika Witkowska
    06:15 wtorek
    Low end endurance
    Sebastian Poczta
    08:15 wtorek
    Fat burner
    Monika Witkowska
    09:05 wtorek
    ABS / Stretch
    Monika Witkowska
    10:00 wtorek
    Joga
    Karolina Tomkowiak
    16:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Agata Skowiera
    17:00 wtorek
    TBC
    Joanna Milewska
    18:00 wtorek
    Step
    Monika Witkowska
    19:00 wtorek
    Power bar
    Joanna Milewska
    19:00 wtorek
    Will'n'body
    Sławomir Muszyński
    20:00 wtorek
    FBW
    Maciej Wieczorek
    08:15 środa
    TBC
    Rafał Pacek
    09:05 środa
    Postural
    Rafał Pacek
    17:00 środa
    Zumba
    Agnieszka Siudowska
    18:00 środa
    Training circuit
    Joanna Janiszewska
    18:00 środa
    Training cycling
    Jakub Malke
    19:00 środa
    ABS / Stretch
    Joanna Janiszewska
    19:00 środa
    Power stretching
    Karolina Tomkowiak
    19:30 środa
    Low end endurance
    Jakub Malke
    20:00 środa
    Trx
    Maciej Wieczorek
    20:00 środa
    Joga release
    Karolina Tomkowiak
    08:15 czwartek
    Power bar
    Joanna Kranc
    09:05 czwartek
    ABS / Stretch
    Joanna Kranc
    10:00 czwartek
    Joga
    Karolina Tomkowiak
    17:00 czwartek
    Fat burner
    Kinga Szkudlińska
    18:00 czwartek
    Power bar
    Anita Tarnowska
    18:00 czwartek
    Ball
    Kinga Szkudlińska
    18:00 czwartek
    All'in
    Sławomir Muszyński
    19:00 czwartek
    Energy Workout
    Rafał Pacek
    19:00 czwartek
    Pilates
    Anita Tarnowska
    19:00 czwartek
    Will'n'body
    Sławomir Muszyński
    20:00 czwartek
    Dance aerobik
    Rafał Pacek
    20:00 czwartek
    ABS / Stretch
    Anita Tarnowska
    pokaż więcej
  • Studio Jogi Yam
    Studio Jogi Yam
    ul.Jana Kochanowskiego 4/10
    Poznań
    09:00 sobota
    Hatha Joga
    17:00 sobota
    KIRTAN
    18:30 sobota
    Hatha Joga
    19:00 sobota
    Hatha Joga
    10:00 poniedziałek
    Hatha Joga
    15:45 poniedziałek
    Hatha Joga
    17:30 poniedziałek
    Hatha Joga
    17:30 poniedziałek
    Joga dla dzieci
    19:05 poniedziałek
    Medytacja z Gongiem
    20:00 poniedziałek
    Hatha Joga
    20:00 poniedziałek
    Vinyasa joga
    11:00 wtorek
    Joga dla seniorów
    17:30 wtorek
    Joga dla ciężarnych
    17:30 wtorek
    Hatha Joga
    17:30 wtorek
    Qi Gong
    19:05 wtorek
    Feldenkrais
    19:30 wtorek
    Hatha Joga
    20:00 wtorek
    Hatha Joga
    20:00 wtorek
    Vinyasa joga
    09:00 środa
    Hatha Joga
    17:30 środa
    Hatha Joga
    18:00 środa
    Hatha Joga
    20:00 środa
    Ashtanga
    20:00 środa
    Hatha Joga
    10:00 czwartek
    Hatha Joga
    17:30 czwartek
    Hatha Joga
    18:15 czwartek
    Joga Kundalini
    20:00 czwartek
    Hatha Joga
    20:00 czwartek
    Vinyasa joga
    pokaż więcej
  • Latin Dance Studio
    Latin Dance Studio
    ul. Słowackiego 17 / 12
    Poznań
    17:00 niedziela
    Taniec Brzucha
    17:00 niedziela
    afrohouse
    18:00 niedziela
    Salsa solo
    18:00 niedziela
    Burleska
    19:15 niedziela
    Salsa w parach
    19:15 niedziela
    ladies bodymovement
    20:45 niedziela
    Salsa w parach
    20:45 niedziela
    Dancehall
    16:45 poniedziałek
    Salsa Cubana
    18:00 poniedziałek
    Salsa solo
    18:00 poniedziałek
    taniec erotyczny
    19:15 poniedziałek
    Salsa w parach
    19:15 poniedziałek
    kuduro
    20:30 poniedziałek
    Kizomba
    20:45 poniedziałek
    Bachata w parach
    17:00 wtorek
    Taniec Brzucha
    18:00 wtorek
    Kizomba
    18:00 wtorek
    Zumba
    19:15 wtorek
    Salsa w parach
    20:45 wtorek
    Bachata w parach
    20:45 wtorek
    Salsa
    17:00 środa
    ladies bodymovement
    18:00 środa
    Salsa solo
    18:00 środa
    Reggaeton
    19:15 środa
    Bachata w parach
    19:15 środa
    Salsa solo
    20:45 środa
    Salsa Cubana
    20:45 środa
    Bachata
    18:00 czwartek
    Salsa w parach
    18:00 czwartek
    Salsa solo
    19:15 czwartek
    Bachata w parach
    20:30 czwartek
    practis salsowy
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Poznań"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub