Zajęcia sportowe w Poznaniu dzielnica Stare Miasto

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 11:20 dziś
    Fitness w ciąży
    09:30 piątek
    Power Jump
    10:00 niedziela
    Fitness z dzieckiem
    11:20 niedziela
    Fitness w ciąży
    17:40 niedziela
    Power Jump
    18:45 niedziela
    ZumboMania
    19:50 niedziela
    PilatesMania
    18:45 poniedziałek
    Power Jump
    19:50 poniedziałek
    Brzuchomania
    17:40 wtorek
    Power Jump
    18:45 wtorek
    Power StepMania
    19:50 wtorek
    PilatesMania
    17:40 środa
    Power Jump
    18:45 środa
    Shape
    19:50 środa
    ZumboMania
    pokaż więcej
  • 17:30 dziś
    Aerobic
    18:30 dziś
    Aerobic
    17:30 wtorek
    Aerobic
    18:30 wtorek
    Aerobic
    pokaż więcej
  • 18:30 dziś
    Body Ball
    19:15 dziś
    Aqua aerobic
    19:30 dziś
    Zumba
    20:00 dziś
    Aqua aerobic
    20:30 dziś
    Box Pil
    09:30 piątek
    Aqua senior
    19:15 piątek
    Aqua aerobic
    19:15 sobota
    Aqua aerobic
    20:00 sobota
    Aqua aerobic
    19:15 niedziela
    Aqua aerobic
    20:00 niedziela
    Aqua aerobic
    09:15 poniedziałek
    Aqua senior
    18:30 poniedziałek
    Stretching/zdrowy kręgosłup
    19:15 poniedziałek
    Aqua aerobic
    19:30 poniedziałek
    Body Shape
    20:00 poniedziałek
    Aqua aerobic
    20:30 poniedziałek
    Zumba
    17:15 wtorek
    Zumba
    18:30 wtorek
    Pilates
    19:15 wtorek
    Aqua aerobic
    19:30 wtorek
    Step&Shape
    20:00 wtorek
    Aqua aerobic
    20:30 wtorek
    Stretching
    09:30 środa
    Aqua senior
    17:30 środa
    Zumba
    18:30 środa
    Power workout
    19:15 środa
    Aqua aerobic
    19:30 środa
    Pilates
    20:00 środa
    Aqua aerobic
    20:30 środa
    Anti Cellulite
    pokaż więcej
  • 17:20 dziś
    Zumba
    Justyna Łodyga
    18:00 dziś
    Cross fight
    Bartosz Kubiak
    18:30 dziś
    Joga
    20:00 dziś
    I Liq Chuan
    Jacek Krajewski
    11:00 piątek
    Muay Thai
    Krystian Kosiński
    12:30 piątek
    FPB
    Bartosz Bielawny
    18:00 sobota
    Zapasy
    Ernest Wojtowicz
    10:00 niedziela
    Tai chi
    Jacek Krajewski
    17:20 niedziela
    Zumba
    Justyna Łodyga
    18:00 niedziela
    Cross fight
    Bartosz Kubiak
    18:30 niedziela
    Joga
    20:00 niedziela
    BJJ
    Marek Surdyk
    11:00 poniedziałek
    Shootfighting
    Ernest Wojtowicz
    17:30 poniedziałek
    Boks
    Bartosz Kubiak
    18:30 poniedziałek
    Muay Thai
    Włodzimierz Skrzypczak
    20:00 poniedziałek
    Jeet Kune Do / Kali / Muay Thai
    Włodzimierz Skrzypczak
    17:20 wtorek
    Zumba
    Justyna Łodyga
    18:00 wtorek
    Cross fight
    Bartosz Kubiak
    18:30 wtorek
    Joga
    19:00 wtorek
    FPB (Outdoor)
    Bartosz Bielawny
    20:00 wtorek
    BJJ
    Marek Surdyk
    11:00 środa
    Shootfighting
    Ernest Wojtowicz
    17:30 środa
    Boks
    Bartosz Kubiak
    18:30 środa
    Muay Thai
    Włodzimierz Skrzypczak
    20:00 środa
    Jeet Kune Do / Kali / Muay Thai
    Włodzimierz Skrzypczak
    pokaż więcej
  • 16:00 poniedziałek
    Capoeira dla dzieci
    16:00 środa
    Capoeira dla dzieci
  • 11:00 dziś
    ABS
    Marcin Kiermasz
    10:00 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    Karol Abramek
    11:00 sobota
    TBC
    Karol Abramek
    11:00 sobota
    Interwał
    Agnieszka Rosada
    12:00 sobota
    Stretching
    Karol Abramek
    13:00 sobota
    Step
    Leszek Kubiaczyk
    14:00 sobota
    Barbell
    Leszek Kubiaczyk
    10:30 niedziela
    ABS
    Marcin Kiermasz
    11:00 niedziela
    Trening funkcjonalny
    Marcin Kiermasz
    11:00 niedziela
    Spinn
    Klaudyna Picyk
    12:00 niedziela
    Body Workout
    Marcin Kiermasz
    16:00 niedziela
    Zumba
    Anna Sosińska
    16:00 niedziela
    Tlen
    Małgorzata Rozynek
    08:15 poniedziałek
    Reconstruct
    Leszek Kubiaczyk
    10:00 poniedziałek
    TBC
    Leszek Kubiaczyk
    17:30 poniedziałek
    ABS
    Natalia Jaśniak
    17:30 poniedziałek
    BODY ART
    Leszek Kubiaczyk
    18:00 poniedziałek
    Power Ball
    Natalia Jaśniak
    18:15 poniedziałek
    Interwał
    Małgorzata Rozynek
    19:00 poniedziałek
    Barbell
    Leszek Kubiaczyk
    19:30 poniedziałek
    Siła
    Przemek Zasada
    19:30 poniedziałek
    Yoga
    Anna Sosińska
    20:00 poniedziałek
    Step
    Leszek Kubiaczyk
    21:00 poniedziałek
    Stretching
    Leszek Kubiaczyk
    21:00 poniedziałek
    DeepWork
    Karol Abramek
    08:15 wtorek
    Wake up spinn
    Agnieszka Rosada
    09:00 wtorek
    Yoga
    Magdalena Kulesz
    10:00 wtorek
    Body Workout
    Marcin Kiermasz
    17:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Klaudyna Picyk
    17:30 wtorek
    ABS
    Klaudia Nierychlewska
    18:00 wtorek
    Zumba
    Klaudia Nierychlewska
    18:15 wtorek
    Tlen
    Klaudyna Picyk
    19:00 wtorek
    Antycellulit
    Monika Witkowska
    19:30 wtorek
    Interwał
    Przemek Zasada
    20:00 wtorek
    Pilates
    Paulina Brzezińska
    20:00 wtorek
    Trening obwodowy
    Monika Witkowska
    08:15 środa
    kardio fit
    Paulina Brzezińska
    09:00 środa
    BODY ART
    Leszek Kubiaczyk
    17:30 środa
    ABS
    Leszek Kubiaczyk
    18:00 środa
    Barbell
    Leszek Kubiaczyk
    18:15 środa
    Tlen
    Ewa Szymankiewicz
    19:00 środa
    Tabata
    Monika Witkowska
    19:00 środa
    Stretching
    Leszek Kubiaczyk
    19:30 środa
    FACTS
    Leszek Kubiaczyk
    19:45 środa
    Siła
    Klaudyna Picyk
    20:00 środa
    Antycellulit
    Monika Witkowska
    pokaż więcej
  • 12:30 dziś
    Pole Dance
    13:45 dziś
    Pole Dance
    15:00 dziś
    Pole Dance
    16:15 dziś
    Pole Dance
    17:30 dziś
    Pole Dance
    18:00 dziś
    wieczory panieńskie
    18:45 dziś
    Pole Dance
    20:00 dziś
    Pole Dance
    21:15 dziś
    Pole Dance
    09:00 piątek
    Pole Dance
    10:15 piątek
    Pole Dance
    11:30 piątek
    Pole Dance
    12:45 piątek
    Pole Dance
    14:00 piątek
    Pole Dance
    15:15 piątek
    Pole Dance
    16:30 piątek
    Pole Dance
    12:30 niedziela
    Pole Dance
    13:45 niedziela
    Pole Dance
    15:00 niedziela
    Pole Dance
    16:15 niedziela
    Pole Dance
    17:30 niedziela
    Pole Dance
    18:45 niedziela
    Pole Dance
    20:00 niedziela
    Pole Dance
    21:15 niedziela
    Pole Dance
    12:30 poniedziałek
    Pole Dance
    13:45 poniedziałek
    Pole Dance
    15:00 poniedziałek
    Pole Dance
    16:15 poniedziałek
    Pole Dance
    17:30 poniedziałek
    Pole Dance
    18:45 poniedziałek
    Pole Dance
    20:00 poniedziałek
    Pole Dance
    21:15 poniedziałek
    Pole Dance
    12:30 wtorek
    Pole Dance
    13:45 wtorek
    Pole Dance
    15:00 wtorek
    Pole Dance
    16:15 wtorek
    Pole Dance
    17:30 wtorek
    Pole Dance
    18:45 wtorek
    Pole Dance
    20:00 wtorek
    Pole Dance
    21:15 wtorek
    Pole Dance
    12:30 środa
    Pole Dance
    13:45 środa
    Pole Dance
    15:00 środa
    Pole Dance
    16:15 środa
    Pole Dance
    17:30 środa
    Pole Dance
    18:45 środa
    Pole Dance
    20:00 środa
    Pole Dance
    21:15 środa
    Pole Dance
    pokaż więcej
  • 17:30 dziś
    hip-hop 5-10 lat gr. zaawansowana
    17:30 dziś
    hip-hop 8-11 lat gr. zaawansowana
    19:00 dziś
    Latino Solo
    19:00 dziś
    Pilates
    20:00 dziś
    Basic Step
    17:00 niedziela
    hip-hop 4-7 lat gr. początkująca
    17:30 niedziela
    hip-hop 5-10 lat gr. zaawansowana
    17:30 niedziela
    hip-hop 8-11 lat gr. zaawansowana
    18:00 niedziela
    Hip-Hop 20+ lat gr. średnio-zaawan.
    18:00 niedziela
    Dance Aerobic
    19:00 niedziela
    Hip-Hop 16-20 lat gr. początkująca
    20:00 niedziela
    Taniec nowoczesny 30+ lat gr. zaawan.
    20:00 niedziela
    Power
    21:00 niedziela
    Pilates
    17:00 poniedziałek
    Gim. art. 5-11 lat gr. począ.
    17:00 poniedziałek
    Dance Aerobic
    17:30 poniedziałek
    Ragga młodzież gr. początkująca
    18:00 poniedziałek
    Dancehall
    19:00 poniedziałek
    Tap dance-stepowanie młodzież gr. pocz.
    19:00 poniedziałek
    Body Shape
    19:30 poniedziałek
    Ragga
    20:00 poniedziałek
    Clogging
    20:00 poniedziałek
    Hi Step
    20:30 poniedziałek
    Dancehall
    21:00 poniedziałek
    Taniec towarzyski
    17:30 wtorek
    Break od 8 lat gr. początkująca
    18:00 wtorek
    Hip-Hop 12-15 lat gr. zaawansowane
    19:00 wtorek
    Hip-Hop 12-15 lat gr. zaawansowane
    19:00 wtorek
    ABT
    19:30 wtorek
    Hip-Hop powyżej 16 lat gr. początkująca
    20:00 wtorek
    Basic Step
    17:00 środa
    Gim. art. 5-11 lat gr. średinio-zawan.
    18:00 środa
    hip-hop 8-11 lat gr. początkująca
    18:30 środa
    Modern Jazz młodzież gr. średnio-zaawan.
    19:00 środa
    Hip-Hop 12-15 lat gr. początkująca
    19:30 środa
    Hip-Hop 16-20 lat gr. początkująca
    20:00 środa
    ABS
    21:00 środa
    Taniec towarzyski
    21:00 środa
    Zumba dance
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Trening dla najmłodszych
    18:00 dziś
    Cross Training
    19:00 dziś
    MMA
    20:00 dziś
    Sztuki Walki
    10:00 piątek
    Sztuki Walki
    11:00 piątek
    BJJ
    12:00 piątek
    Cross Training
    10:00 niedziela
    Sztuki Walki
    17:00 niedziela
    Trening dla najmłodszych
    18:00 niedziela
    Cross Training
    19:00 niedziela
    Sztuki Walki
    20:00 niedziela
    Zapasy
    10:00 poniedziałek
    BJJ
    16:00 poniedziałek
    Trening dla najmłodszych
    17:00 poniedziałek
    Trening dla najmłodszych
    18:00 poniedziałek
    Cross Training
    19:00 poniedziałek
    Sztuki Walki
    20:00 poniedziałek
    BJJ
    10:00 wtorek
    Sztuki Walki
    17:00 wtorek
    Trening dla najmłodszych
    18:00 wtorek
    Cross Training
    19:00 wtorek
    MMA
    20:00 wtorek
    Sztuki Walki
    10:00 środa
    BJJ
    17:00 środa
    Trening dla najmłodszych
    18:00 środa
    Cross Training
    19:00 środa
    BJJ
    20:00 środa
    BJJ
    pokaż więcej
  • 17:30 poniedziałek
    Zumba dla dzieci
    18:30 poniedziałek
    Joga

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Stare Miasto"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub