Zajęcia sportowe w Poznaniu dzielnica Grunwald

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 11:30 dziś
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    13:00 dziś
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    15:15 dziś
    Taniec Hawajski
    Paulina
    16:00 dziś
    Joga - zaawansowani
    20:00 dziś
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    06:15 niedziela
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    07:45 niedziela
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    08:30 niedziela
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    08:30 niedziela
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    10:00 niedziela
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    11:30 niedziela
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    13:00 niedziela
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    15:00 niedziela
    Taniec Hawajski
    Paulina
    17:30 niedziela
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 poniedziałek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    07:00 poniedziałek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    08:30 poniedziałek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    10:00 poniedziałek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    11:30 poniedziałek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    13:15 poniedziałek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 poniedziałek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    19:00 poniedziałek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    20:30 poniedziałek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 wtorek
    Stretching
    Ewelina Rudowicz
    07:00 wtorek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    08:30 wtorek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    10:00 wtorek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    11:30 wtorek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    13:15 wtorek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    14:45 wtorek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 wtorek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    19:00 wtorek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    20:30 wtorek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 środa
    Stretching
    Anna Rudowicz
    07:00 środa
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    08:30 środa
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    10:00 środa
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    11:30 środa
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    13:15 środa
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 środa
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    19:00 środa
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    20:30 środa
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 czwartek
    Stretching
    Ewelina Rudowicz
    07:00 czwartek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    08:30 czwartek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    10:00 czwartek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    11:30 czwartek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    13:15 czwartek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    14:45 czwartek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 czwartek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    19:00 czwartek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    20:30 czwartek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 piątek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    07:00 piątek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    08:30 piątek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    10:00 piątek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    11:30 piątek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    13:30 piątek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 piątek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    19:00 piątek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    20:30 piątek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    pokaż więcej
  • 20:00 niedziela
    Aerobik w wodzie
    19:15 wtorek
    Aerobik w wodzie
    19:15 środa
    Aerobik w wodzie
    19:15 czwartek
    Aerobik w wodzie
    19:15 czwartek
    Nauka pływania dla dorosłych
    20:45 czwartek
    Aerobik w wodzie
    pokaż więcej
  • 11:00 dziś
    Szkoła zdrowego kręgosłupa + stretch
    12:00 dziś
    Alfa Spinning
    10:30 niedziela
    Pilates
    11:15 niedziela
    Body Shape
    12:00 niedziela
    Alfa Spinning
    18:00 poniedziałek
    Alfa Pump
    18:00 poniedziałek
    Alfa Basic Cross
    19:00 poniedziałek
    Atc Stop Cellulit
    19:00 poniedziałek
    Boks
    Roman Szymański
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    20:15 poniedziałek
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    20:15 poniedziałek
    Joga dla początkujących
    07:15 wtorek
    Alfa HIIT
    Piotr Borkowski
    10:00 wtorek
    alfa mama
    18:00 wtorek
    Alfa Spinning
    18:00 wtorek
    Total Body
    18:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Arkadiusz Krupa
    19:00 wtorek
    Boks
    19:00 wtorek
    Flexi Bar
    Lidia Grzelak
    19:30 wtorek
    Joga dla początkujących
    20:00 wtorek
    Atc Stop Cellulit
    20:15 wtorek
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    08:15 środa
    Body Art
    17:30 środa
    FACTS
    Paulina Brzezińska
    17:30 środa
    Płaski brzuch
    18:00 środa
    Zumba
    18:00 środa
    Alfa Cross
    19:00 środa
    Shape
    20:00 środa
    Time to dance
    20:15 środa
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    07:30 czwartek
    Alfa HIIT
    Piotr Borkowski
    09:30 czwartek
    Wake Up Class
    10:15 czwartek
    Sz.z.k. + stretch
    18:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    18:00 czwartek
    Alfa tabata
    19:00 czwartek
    ABS + Stretching
    19:00 czwartek
    Boks
    19:00 czwartek
    Joga dla początkujących
    20:15 czwartek
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    10:00 piątek
    alfa mama
    18:00 piątek
    Alfa Cross
    18:15 piątek
    Trening obwodowy
    18:30 piątek
    Hip hop
    18:30 piątek
    Step
    20:15 piątek
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    20:30 piątek
    ABS + Stretching
    pokaż więcej
  • 11:00 dziś
    Postural/stretch
    Joanna Kranc
    09:15 niedziela
    Low end endurance
    Sebastian Poczta
    09:30 niedziela
    Vinyasa Yoga
    Agata Skowiera
    10:15 niedziela
    High end endurance
    Sebastian Poczta
    10:30 niedziela
    ABS / Stretch
    Joanna Janiszewska
    11:30 niedziela
    Maraton
    Joanna Janiszewska
    08:15 poniedziałek
    Training circuit
    Rafał Pacek
    09:05 poniedziałek
    Step
    Rafał Pacek
    17:00 poniedziałek
    easy step
    Kinga Szkudlińska
    17:30 poniedziałek
    Indoor cycling - Starter
    Agnieszka Zandecka
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Kinga Szkudlińska
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Karolina Tomkowiak
    18:00 poniedziałek
    Low end endurance
    Agnieszka Zandecka
    19:00 poniedziałek
    Dance aerobic
    Anita Jerzyńska
    19:00 poniedziałek
    Joga release
    Karolina Tomkowiak
    19:00 poniedziałek
    High end endurance
    Agnieszka Zandecka
    20:00 poniedziałek
    Kalistenika
    Bartosz Matuszyk
    20:00 poniedziałek
    ABS / Stretch
    Anita Jerzyńska
    20:15 poniedziałek
    Trx
    Monika Witkowska
    06:15 wtorek
    Low end endurance
    Sebastian Poczta
    08:15 wtorek
    Fat burner
    Monika Witkowska
    09:05 wtorek
    ABS / Stretch
    Monika Witkowska
    10:00 wtorek
    Joga
    Karolina Tomkowiak
    16:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Agata Skowiera
    17:00 wtorek
    TBC
    Joanna Milewska
    18:00 wtorek
    Step
    Monika Witkowska
    19:00 wtorek
    Power bar
    Joanna Milewska
    19:00 wtorek
    Will'n'body
    Sławomir Muszyński
    20:00 wtorek
    FBW
    Maciej Wieczorek
    08:15 środa
    TBC
    Rafał Pacek
    09:05 środa
    Postural
    Rafał Pacek
    17:00 środa
    Zumba
    Agnieszka Siudowska
    18:00 środa
    Training circuit
    Joanna Janiszewska
    18:00 środa
    Training cycling
    Jakub Malke
    19:00 środa
    ABS / Stretch
    Joanna Janiszewska
    19:00 środa
    Power stretching
    Karolina Tomkowiak
    19:30 środa
    Low end endurance
    Jakub Malke
    20:00 środa
    Trx
    Maciej Wieczorek
    20:00 środa
    Joga release
    Karolina Tomkowiak
    08:15 czwartek
    Power bar
    Joanna Kranc
    09:05 czwartek
    ABS / Stretch
    Joanna Kranc
    10:00 czwartek
    Joga
    Karolina Tomkowiak
    17:00 czwartek
    Fat burner
    Kinga Szkudlińska
    18:00 czwartek
    Power bar
    Anita Tarnowska
    18:00 czwartek
    Ball
    Kinga Szkudlińska
    18:00 czwartek
    All'in
    Sławomir Muszyński
    19:00 czwartek
    Energy Workout
    Rafał Pacek
    19:00 czwartek
    Pilates
    Anita Tarnowska
    19:00 czwartek
    Will'n'body
    Sławomir Muszyński
    20:00 czwartek
    Dance aerobik
    Rafał Pacek
    20:00 czwartek
    ABS / Stretch
    Anita Tarnowska
    06:15 piątek
    Low end endurance
    Sebastian Poczta
    08:15 piątek
    Body sculpt
    Joanna Kranc
    09:05 piątek
    Postural
    Joanna Kranc
    10:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Karolina Tomkowiak
    18:00 piątek
    Training circuit
    Monika Witkowska
    18:00 piątek
    High end endurance
    Jakub Malke
    19:00 piątek
    TBC
    Monika Witkowska
    19:00 piątek
    Low end endurance
    Jakub Malke
    20:00 piątek
    ABS / Stretch
    Monika Witkowska
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:00 niedziela
    Ashtanga Yoga
    16:00 niedziela
    Vinyasa Yoga
    18:00 niedziela
    Joga Twarzy
    18:00 niedziela
    Yoga Pranayama
    10:00 poniedziałek
    Joga dojrzała (50+)
    11:30 poniedziałek
    Vinyasa Slow
    17:30 poniedziałek
    Pilates
    18:00 poniedziałek
    Air Yoga
    18:45 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 poniedziałek
    Wstęp do jogi
    20:00 poniedziałek
    Ashtanga Yoga
    06:30 wtorek
    Vinyasa Yoga
    09:00 wtorek
    Wstęp do jogi
    17:00 wtorek
    Pilates dla kobiet w ciąży
    17:45 wtorek
    BodyART
    18:15 wtorek
    Vinyasa Yoga
    20:00 wtorek
    Ashtanga Yoga
    20:00 wtorek
    Wstęp do jogi
    06:30 środa
    Ashtanga Yoga
    09:00 środa
    Pilates
    09:00 środa
    Air Yoga
    10:00 środa
    Joga dojrzała (50+)
    16:30 środa
    Joga łagodna
    18:00 środa
    Vinyasa Yoga
    18:15 środa
    Vinyasa Yoga
    19:30 środa
    Power Vinyasa Yoga
    20:00 środa
    Wstęp do jogi
    06:30 czwartek
    Vinyasa Yoga
    09:00 czwartek
    Wstęp do jogi
    18:00 czwartek
    Air Yoga
    18:15 czwartek
    Vinyasa Yoga
    19:30 czwartek
    Rozciąganie i relaks + OM
    20:00 czwartek
    Ashtanga Yoga
    11:30 piątek
    Vinyasa Slow
    17:00 piątek
    Tai Chi / Chi Kung
    17:00 piątek
    Air Yoga
    18:15 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:15 piątek
    Vinyasa Yoga
    19:45 piątek
    Joga łagodna
    20:00 piątek
    Ashtanga Yoga
    pokaż więcej
  • 09:30 niedziela
    Gimnastyka
    17:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Magdalena Kostuś
    18:00 niedziela
    Joga
    Magdalena Kostuś
    19:00 niedziela
    Obwodowe spalanie
    Marta Dunaj
    17:00 poniedziałek
    A9M
    Klaudia Hubert
    18:00 poniedziałek
    Shape
    Klaudia Hubert
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    Monika Witkowska
    20:00 poniedziałek
    Step & Shape
    Monika Witkowska
    18:00 wtorek
    Cross camp
    Agata Papajak
    19:00 wtorek
    Power mix
    Agata Papajak
    09:30 środa
    Gimnastyka
    Klaudia Hubert
    18:00 środa
    Joga
    Magdalena Kostuś
    19:00 środa
    Afro fit
    Magdalena Kostuś
    20:00 środa
    Brzuch
    18:00 czwartek
    ABT
    19:00 czwartek
    Pilates
    Stela Chelwing
    09:30 piątek
    Fat killer
    Kasia Lipiak
    pokaż więcej
  • Platinum Fitness Club

    (1  opinia)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 11:00 dziś
    Zumba
    Bartek Gajweski
    11:00 dziś
    Jump 4 Fit
    Iwona Szczepanik
    11:00 dziś
    Akcent pośladki
    12:00 dziś
    ABS + Stretch
    Iwona Szczepanik
    16:00 dziś
    EFC Spalanie
    10:00 niedziela
    Reggeaton
    Anita Hofman
    11:00 niedziela
    Tabata
    Marta Grodzińska
    11:00 niedziela
    Express brzuch
    12:00 niedziela
    Yoga
    Agata Skowiera
    12:00 niedziela
    Jump 4 Fit
    Marta Grodzińska
    16:00 niedziela
    EFC Spalanie
    08:30 poniedziałek
    ART&Box
    Joanna Majewska
    09:30 poniedziałek
    Pilates & Stretch
    Joanna Majewska
    09:30 poniedziałek
    Jump 4 Fit
    Marta Grodzińska
    16:00 poniedziałek
    Step&Shape
    Dawid Pieróg
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Dawid Pieróg
    17:00 poniedziałek
    Jump 4 Fit
    Michał Sobolewski
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Stela Chelwing
    18:00 poniedziałek
    Jump 4 Fit
    Dawid Pieróg
    18:30 poniedziałek
    Express brzuch
    19:00 poniedziałek
    Salsation
    Sonia Zwoleńska
    19:00 poniedziałek
    Indoor Triathlon
    Michał Sobolewski
    19:30 poniedziałek
    Akcent pośladki
    20:00 poniedziałek
    Ladies Pump
    Marta Grodzińska
    20:00 poniedziałek
    Jump 4 Fit
    Sonia Zwoleńska
    21:00 poniedziałek
    Body Mental
    Marta Grodzińska
    08:30 wtorek
    Jump 4 Fit
    Agnieszka Kurowiecka
    09:30 wtorek
    ABT
    Agnieszka Kurowiecka
    10:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Kurowiecka
    17:00 wtorek
    Ladies Pump
    Rafał Pacek
    17:00 wtorek
    Indoor Triathlon
    Daniel Dzionek
    18:00 wtorek
    Latino dance
    Anita Hofman
    18:00 wtorek
    Jump 4 Fit
    Sonia Zwoleńska
    18:00 wtorek
    Akcent pośladki
    19:00 wtorek
    Salsation
    Sonia Zwoleńska
    19:00 wtorek
    Jump 4 Fit
    Michał Sobolewski
    19:00 wtorek
    Tabata
    20:00 wtorek
    Zumba
    Bartek Gajweski
    20:00 wtorek
    Jump 4 Fit
    Agata Roszak
    20:00 wtorek
    Express brzuch
    21:00 wtorek
    Tabata
    Paulina Szydłowska
    08:30 środa
    Ladies Pump
    Joanna Majewska
    09:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Majewska
    10:30 środa
    Jump 4 Fit
    Michał Sobolewski
    16:00 środa
    Ladies Pump
    Wojciech Gorzelanny
    17:00 środa
    ABT
    Wojciech Gorzelanny
    17:00 środa
    Jump 4 Fit
    Michał Sobolewski
    18:00 środa
    Aero Box
    Joanna Majewska
    18:00 środa
    Indoor Triathlon
    Daniel Dzionek
    18:30 środa
    Express brzuch
    19:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Majewska
    19:00 środa
    Jump 4 Fit
    Weronika Stefaniak
    19:30 środa
    Akcent pośladki
    20:00 środa
    Yoga
    Agata Skowiera
    20:00 środa
    Jump 4 Fit
    Weronika Stefaniak
    08:30 czwartek
    Warsztat tańca
    Anita Hofman
    09:30 czwartek
    Ladies Pump
    Wojciech Gorzelanny
    10:30 czwartek
    ABS + Stretch
    Wojciech Gorzelanny
    17:00 czwartek
    Dance
    Rafał Pacek
    17:00 czwartek
    Jump 4 Fit
    Iwona Szczepanik
    18:00 czwartek
    Fit Ball
    Karolina Dunal
    18:00 czwartek
    Indoor Triathlon
    Iwona Szczepanik
    18:00 czwartek
    Akcent pośladki
    19:00 czwartek
    Ladies Pump
    Karolina Dunal
    19:00 czwartek
    Jump 4 Fit
    Marta Grodzińska
    19:00 czwartek
    Tabata
    20:00 czwartek
    Zumba
    Sonia Zwoleńska
    20:00 czwartek
    Express brzuch
    20:00 czwartek
    Salsation
    Sonia Zwoleńska
    21:00 czwartek
    EFC Fire
    Daniel Dzionek
    08:30 piątek
    Indoor Triathlon
    Agnieszka Kurowiecka
    09:30 piątek
    Fit Ball
    Agnieszka Kurowiecka
    10:30 piątek
    TBC
    Agnieszka Kurowiecka
    17:00 piątek
    Zumba
    Norbert Tomaszewski
    18:00 piątek
    TBC
    Iwona Szczepanik
    18:00 piątek
    Jump 4 Fit
    Norbert Tomaszewski
    18:30 piątek
    Express brzuch
    19:00 piątek
    ABS + Stretch
    Iwona Szczepanik
    19:00 piątek
    Indoor Triathlon
    Paweł Kolacki
    20:00 piątek
    Yoga
    Paweł Kolacki
    20:00 piątek
    Jump 4 Fit
    Iwona Szczepanik
    pokaż więcej
  • 12:15 dziś
    Capoeira - początkujący

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Grunwald"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub