Zajęcia sportowe w Poznaniu dzielnica Grunwald

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 17:00 dziś
    Zumba
    Agnieszka Siudowska
    18:00 dziś
    Training circuit
    Joanna Janiszewska
    18:00 dziś
    Training cycling
    Jakub Malke
    19:00 dziś
    ABS / Stretch
    Joanna Janiszewska
    19:00 dziś
    Power stretching
    Karolina Tomkowiak
    19:30 dziś
    Low end endurance
    Jakub Malke
    20:00 dziś
    Trx
    Maciej Wieczorek
    20:00 dziś
    Joga release
    Karolina Tomkowiak
    08:15 czwartek
    Power bar
    Joanna Kranc
    09:05 czwartek
    ABS / Stretch
    Joanna Kranc
    10:00 czwartek
    Joga
    Karolina Tomkowiak
    17:00 czwartek
    Fat burner
    Kinga Szkudlińska
    18:00 czwartek
    Power bar
    Anita Tarnowska
    18:00 czwartek
    Ball
    Kinga Szkudlińska
    18:00 czwartek
    All'in
    Sławomir Muszyński
    19:00 czwartek
    Energy Workout
    Rafał Pacek
    19:00 czwartek
    Pilates
    Anita Tarnowska
    19:00 czwartek
    Will'n'body
    Sławomir Muszyński
    20:00 czwartek
    Dance aerobik
    Rafał Pacek
    20:00 czwartek
    ABS / Stretch
    Anita Tarnowska
    06:15 piątek
    Low end endurance
    Sebastian Poczta
    08:15 piątek
    Body sculpt
    Joanna Kranc
    09:05 piątek
    Postural
    Joanna Kranc
    10:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Karolina Tomkowiak
    18:00 piątek
    Training circuit
    Monika Witkowska
    18:00 piątek
    High end endurance
    Jakub Malke
    19:00 piątek
    TBC
    Monika Witkowska
    19:00 piątek
    Low end endurance
    Jakub Malke
    20:00 piątek
    ABS / Stretch
    Monika Witkowska
    pokaż więcej
  • 19:15 dziś
    Aerobik w wodzie
    19:15 czwartek
    Aerobik w wodzie
    19:15 czwartek
    Nauka pływania dla dorosłych
    20:45 czwartek
    Aerobik w wodzie
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Alfa Cross
    18:00 dziś
    Zumba
    19:00 dziś
    Shape
    19:00 dziś
    Boks/Trening obwodowy
    20:00 dziś
    Time to dance
    20:00 dziś
    Krav Maga
    20:15 dziś
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    20:30 dziś
    Alfa Spinning
    07:15 czwartek
    Alfa HIIT
    Piotr Borkowski
    18:00 czwartek
    Alfa tabata
    18:00 czwartek
    Trening sylwetkowy
    19:00 czwartek
    ABS + Stretching
    19:00 czwartek
    Boks
    19:00 czwartek
    Joga dla początkujących
    20:15 czwartek
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    10:00 piątek
    Alfa Mama & Baby
    18:00 piątek
    Alfa Cross
    18:00 piątek
    Hip hop
    18:00 piątek
    ABS + Stretching
    19:00 piątek
    Alfa Pump
    20:00 piątek
    Alfa Step
    20:15 piątek
    Alfa Speed Płaski Brzuch
    pokaż więcej
  • 11:30 dziś
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    13:15 dziś
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    16:00 dziś
    Stretching
    Ewelina Rudowicz
    17:30 dziś
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    19:00 dziś
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    20:30 dziś
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 czwartek
    Stretching
    Ewelina Rudowicz
    07:00 czwartek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    08:30 czwartek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    10:00 czwartek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    11:30 czwartek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    13:15 czwartek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    14:45 czwartek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 czwartek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    19:00 czwartek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    20:30 czwartek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    06:00 piątek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    07:00 piątek
    Aerobik - zaawansowani
    Ewelina Rudowicz
    08:30 piątek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    10:00 piątek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    11:30 piątek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    13:30 piątek
    Joga - zaawansowani
    Anna Rudowicz
    17:30 piątek
    Joga - początkujący
    Anna Rudowicz
    19:00 piątek
    Aerobik - początkujący
    Ewelina Rudowicz
    20:30 piątek
    Stretching
    Anna Rudowicz
    pokaż więcej
  • 16:30 dziś
    Joga łagodna
    18:00 dziś
    Vinyasa Yoga
    18:15 dziś
    Vinyasa Yoga
    19:30 dziś
    Power Vinyasa Yoga
    20:00 dziś
    Wstęp do jogi
    06:30 czwartek
    Vinyasa Yoga
    09:00 czwartek
    Wstęp do jogi
    18:00 czwartek
    Air Yoga
    18:15 czwartek
    Vinyasa Yoga
    19:30 czwartek
    Rozciąganie i relaks + OM
    20:00 czwartek
    Ashtanga Yoga
    11:30 piątek
    Vinyasa Slow
    17:00 piątek
    Tai Chi / Chi Kung
    17:00 piątek
    Air Yoga
    18:15 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:15 piątek
    Vinyasa Yoga
    19:45 piątek
    Joga łagodna
    20:00 piątek
    Ashtanga Yoga
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Joga
    Magdalena Kostuś
    19:00 dziś
    Afro fit
    Magdalena Kostuś
    20:00 dziś
    Brzuch
    18:00 czwartek
    ABT
    19:00 czwartek
    Pilates
    Stela Chelwing
    09:30 piątek
    Fat killer
    Kasia Lipiak
    pokaż więcej
  • Platinum Fitness Club

    (1  opinia)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 16:00 dziś
    Ladies Pump
    Wojciech Gorzelanny
    17:00 dziś
    ABT
    Wojciech Gorzelanny
    17:00 dziś
    Jump 4 Fit
    Michał Sobolewski
    18:00 dziś
    Aero Box
    Joanna Majewska
    18:00 dziś
    Indoor Triathlon
    Daniel Dzionek
    18:30 dziś
    Express brzuch
    19:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Majewska
    19:00 dziś
    Jump 4 Fit
    Weronika Stefaniak
    19:30 dziś
    Akcent pośladki
    20:00 dziś
    Yoga
    Agata Skowiera
    20:00 dziś
    Jump 4 Fit
    Weronika Stefaniak
    09:30 czwartek
    Ladies Pump
    Wojciech Gorzelanny
    17:00 czwartek
    Dance
    Rafał Pacek
    17:00 czwartek
    Jump 4 Fit
    Iwona Szczepanik
    18:00 czwartek
    Fit Ball
    Karolina Dunal
    18:00 czwartek
    Indoor Triathlon
    Iwona Szczepanik
    18:00 czwartek
    Akcent pośladki
    19:00 czwartek
    Ladies Pump
    Karolina Dunal
    19:00 czwartek
    Jump 4 Fit
    Marta Grodzińska
    19:00 czwartek
    Tabata
    20:00 czwartek
    Zumba
    Sonia Zwoleńska
    20:00 czwartek
    Express brzuch
    20:00 czwartek
    Salsation
    Sonia Zwoleńska
    21:00 czwartek
    EFC Fire
    Daniel Dzionek
    09:30 piątek
    Fit Ball
    Agnieszka Kurowiecka
    10:30 piątek
    TBC
    Agnieszka Kurowiecka
    17:00 piątek
    Zumba
    Norbert Tomaszewski
    18:00 piątek
    TBC
    Iwona Szczepanik
    18:00 piątek
    Jump 4 Fit
    Norbert Tomaszewski
    18:30 piątek
    Express brzuch
    19:00 piątek
    ABS + Stretch
    Iwona Szczepanik
    19:00 piątek
    Indoor Triathlon
    Paweł Kolacki
    20:00 piątek
    Yoga
    Paweł Kolacki
    20:00 piątek
    Jump 4 Fit
    Iwona Szczepanik
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Grunwald"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub