Zajęcia sportowe w Poznaniu dzielnica Wilda

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 08:15 dziś
    Aqua Aerobik
    09:45 dziś
    Aqua Gym
    10:00 dziś
    Fit Mama
    Maria Magdalena Tarnas
    10:15 dziś
    Niemowlęta 7-12
    Klaudia Nogalska
    10:30 dziś
    Aqua Gym
    11:00 dziś
    Niemowlęta 3-6
    Klaudia Nogalska
    11:15 dziś
    Aqua Gym
    12:00 dziś
    Aqua Aerobik 50+
    15:30 dziś
    Oswajanie z wodą 13-18
    Monika Ofierzyńska
    16:15 dziś
    Oswajanie z wodą 37-42
    Monika Ofierzyńska
    16:30 dziś
    Nauka Pływania 5
    Mariusz Ludwiczak
    17:00 dziś
    Nauka Pływania 4
    Maksymilian Tutka
    17:15 dziś
    Nauka Pływania 6
    Mariusz Ludwiczak
    17:30 dziś
    TBC
    Agnieszka Kosko
    17:45 dziś
    Nauka Pływania 7
    Maksymilian Tutka
    18:00 dziś
    Aqua Gym
    18:30 dziś
    Step / ABS
    Agnieszka Kosko
    18:30 dziś
    Aqua Aerobik
    18:45 dziś
    Aqua Aerobik 50+
    19:15 dziś
    Aqua AnTyCellulit
    19:30 dziś
    Aqua Power
    19:30 dziś
    Ovoball
    Agnieszka Kosko
    20:00 dziś
    Aqua Body Perfect
    20:15 dziś
    Aqua KickBoxing
    20:30 dziś
    ABT
    Agnieszka Kosko
    20:45 dziś
    Aqua zumba
    07:30 wtorek
    Aqua Aerobik
    08:15 wtorek
    Aqua Power
    09:30 wtorek
    Oswajanie z wodą 25-30
    Monika Ofierzyńska
    09:45 wtorek
    Aqua Aerobik 50+
    10:15 wtorek
    Niemowlęta 3-6
    Monika Ofierzyńska
    10:30 wtorek
    Aqua Gym
    11:00 wtorek
    Oswajanie z wodą 19-24
    Monika Ofierzyńska
    11:15 wtorek
    Aqua Reha Orto
    12:00 wtorek
    Aqua Reha Orto
    12:45 wtorek
    Aqua Fit Mama
    14:15 wtorek
    Aqua Gym
    16:30 wtorek
    Nauka Pływania 5
    Dorota Płóciniak
    17:00 wtorek
    Oswajanie z wodą 37-42
    Marcin Jabłoński
    17:15 wtorek
    Nauka Pływania 6
    Dorota Płóciniak
    17:45 wtorek
    Nauka Pływania 4
    Marcin Jabłoński
    18:00 wtorek
    Aqua Aerobik
    18:00 wtorek
    anTyCellulit
    Agnieszka Kosko
    18:30 wtorek
    Aqua Reha Orto
    Monika Ofierzyńska
    18:45 wtorek
    Aqua AnTyCellulit
    19:00 wtorek
    Brzuchomania+ stretch
    Agnieszka Kosko
    19:15 wtorek
    Aqua Gym
    Monika Ofierzyńska
    19:15 wtorek
    Aqua Gym
    Monika Ofierzyńska
    19:30 wtorek
    Aqua Aerobik 50+
    20:00 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Portka
    20:00 wtorek
    Aqua Step
    Marta Werlichowicz
    20:15 wtorek
    Aqua Power
    20:45 wtorek
    Aqua Body Perfect
    Marta Werlichowicz
    07:30 środa
    Aqua Aerobik
    08:15 środa
    Aqua AnTyCellulit
    09:00 środa
    Aqua Reha Orto
    09:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Grażyna Frąckowiak
    09:30 środa
    Aqua Aerobik
    Klaudia Nogalska
    09:45 środa
    Aqua Gym
    10:00 środa
    Fit Mama i Niemowlę
    Grażyna Frąckowiak
    10:15 środa
    Niemowlęta 3-6
    Klaudia Nogalska
    10:30 środa
    Aqua Gym
    11:00 środa
    Niemowlęta 7-12
    Klaudia Nogalska
    11:15 środa
    Aqua Gym
    11:45 środa
    Niemowlęta 3-6
    Klaudia Nogalska
    12:00 środa
    Aqua Fit Mama
    12:45 środa
    Aqua Gym
    13:30 środa
    Aqua Gym
    16:15 środa
    Oswajanie z wodą 25-30
    Monika Ofierzyńska
    16:30 środa
    Nauka Pływania 4
    Marcin Jabłoński
    17:00 środa
    Oswajanie z wodą 43-48
    Wojtek Werichowicz
    17:15 środa
    Nauka Pływania 5
    Marcin Jabłoński
    17:45 środa
    Aqua Gym
    Monika Ofierzyńska
    18:00 środa
    Joga
    Magdalena Kostuś
    18:00 środa
    Nauka Pływania 7
    Marcin Jabłoński
    18:30 środa
    Aqua Aerobik
    Dagmara Łazarska
    18:45 środa
    Aqua Gym
    19:15 środa
    Aqua Body Perfect
    Dagmara Łazarska
    19:30 środa
    Aqua Reha Orto
    Monika Ofierzyńska
    19:30 środa
    TBC
    Agnieszka Kosko
    20:00 środa
    Aqua AnTyCellulit
    Dagmara Łazarska
    20:15 środa
    Aqua Power
    20:30 środa
    Fat Burning
    Agnieszka Kosko
    21:00 środa
    Aqua KickBoxing
    07:30 czwartek
    Aqua Aerobik
    08:15 czwartek
    Aqua Power
    09:00 czwartek
    Aqua Gym
    09:30 czwartek
    Oswajanie z wodą 25-30
    Klaudia Nogalska
    09:45 czwartek
    Aqua Aerobik 50+
    09:45 czwartek
    Gimnastyka 50+
    Maria Magdalena Tarnas
    10:15 czwartek
    Oswajanie z wodą 13-18
    Klaudia Nogalska
    10:45 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Maria Magdalena Tarnas
    11:00 czwartek
    Niemowlęta 3-6
    Klaudia Nogalska
    11:15 czwartek
    Aqua Reha Orto
    12:00 czwartek
    Aqua Gym
    12:45 czwartek
    Aqua Gym
    13:30 czwartek
    Aqua Fit Mama
    14:15 czwartek
    Aqua Gym
    16:15 czwartek
    Oswajanie z wodą 19-24
    Dominika Nowakowska
    16:30 czwartek
    Nauka Pływania 6
    Mariusz Ludwiczak
    17:00 czwartek
    Oswajanie z wodą 31-36
    Dominika Nowakowska
    17:15 czwartek
    Nauka Pływania 7
    Mariusz Ludwiczak
    17:45 czwartek
    Nauka Pływania 5
    Marcin Jabłoński
    18:00 czwartek
    Aqua Gym
    18:00 czwartek
    FitBall
    Agnieszka Kosko
    18:30 czwartek
    Aqua Aerobik
    Monika Ofierzyńska
    18:45 czwartek
    Aqua Aerobik 50+
    19:00 czwartek
    Step / ABS
    Agnieszka Kosko
    19:15 czwartek
    Aqua Aerobik
    Monika Ofierzyńska
    19:30 czwartek
    Aqua AnTyCellulit
    20:00 czwartek
    Aqua Body Perfect
    Monika Ofierzyńska
    20:15 czwartek
    Aqua Power Tabata
    08:15 piątek
    Aqua Gym
    09:00 piątek
    Aqua Aerobik 50+
    09:45 piątek
    Aqua Gym
    10:30 piątek
    Aqua Reha Orto
    11:15 piątek
    Aqua Gym
    12:00 piątek
    Aqua Reha Orto
    12:45 piątek
    Aqua Fit Mama
    16:15 piątek
    Oswajanie z wodą 43-48
    Ania Płóciniak
    17:00 piątek
    Nauka Pływania 4
    Ania Płóciniak
    17:15 piątek
    Aqua Aerobik
    17:45 piątek
    Nauka Pływania dla Dorosłych
    Dorota Płóciniak
    18:00 piątek
    Aqua Gym
    18:30 piątek
    Joga
    Magdalena Kostuś
    18:30 piątek
    Fit Mama
    Marta Werlichowicz
    18:45 piątek
    Aqua Gym
    19:30 piątek
    Aqua Aerobik
    20:15 piątek
    Aqua AnTyCellulit
    08:00 sobota
    Aqua Aerobik
    Klaudia Nogalska
    08:45 sobota
    Aqua Aerobik
    Klaudia Nogalska
    09:00 sobota
    Oswajanie z wodą 43-48
    Dominika Nowakowska
    09:30 sobota
    Oswajanie z wodą 13-18
    Klaudia Nogalska
    09:45 sobota
    Nauka Pływania 7
    Marcin Jabłoński
    10:00 sobota
    Total Fit
    Agnieszka Kosko
    10:15 sobota
    Oswajanie z wodą 19-24
    Klaudia Nogalska
    10:30 sobota
    Oswajanie z wodą 43-48
    Marcin Jabłoński
    11:00 sobota
    Step / ABS
    Agnieszka Kosko
    11:00 sobota
    Oswajanie z wodą 25-30
    Wojtek Werichowicz
    11:15 sobota
    Nauka Pływania 6
    Dorota Płóciniak
    11:45 sobota
    Oswajanie z wodą 31-36
    Wojtek Werichowicz
    12:00 sobota
    Nauka Pływania 4
    Dorota Płóciniak
    12:30 sobota
    Niemowlęta 3-6
    Dominika Nowakowska
    12:45 sobota
    Nauka Pływania 5
    Dorota Płóciniak
    13:15 sobota
    Niemowlęta 7-12
    Dominika Nowakowska
    13:30 sobota
    Nauka Pływania 8-12
    Marcin Jabłoński
    14:00 sobota
    Niemowlęta 3-6
    Dominika Nowakowska
    08:45 niedziela
    Niemowlęta 3-6
    Ania Płóciniak
    09:00 niedziela
    Oswajanie z wodą 31-36
    Agnieszka Brudło
    09:30 niedziela
    Oswajanie z wodą 25-30
    Ania Płóciniak
    09:45 niedziela
    Nauka Pływania 4
    Agnieszka Brudło
    10:15 niedziela
    Oswajanie z wodą 13-18
    Ania Płóciniak
    10:30 niedziela
    Nauka Pływania 5
    Mariusz Ludwiczak
    11:00 niedziela
    Niemowlęta 7-12
    Ania Płóciniak
    11:15 niedziela
    Nauka Pływania 7
    Mariusz Ludwiczak
    11:45 niedziela
    Oswajanie z wodą 37-42
    Ania Płóciniak
    12:00 niedziela
    Oswajanie z wodą 43-48
    Mariusz Ludwiczak
    12:30 niedziela
    Niemowlęta 7-12
    Ania Płóciniak
    12:45 niedziela
    Niemowlęta 3-6
    Mariusz Ludwiczak
    13:15 niedziela
    Oswajanie z wodą 13-18
    Ania Płóciniak
    16:30 niedziela
    Nauka Pływania 5
    Wojtek Werichowicz
    17:15 niedziela
    Nauka Pływania 6
    Mariusz Ludwiczak
    18:00 niedziela
    Nauka Pływania 8-12
    Mariusz Ludwiczak
    18:45 niedziela
    Aqua Aerobik
    pokaż więcej
  • 08:30 dziś
    Trening metaboliczny (tabata)
    09:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    17:00 dziś
    Indoor walking
    17:00 dziś
    Pilates
    18:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 dziś
    Spinning wytrzymałość
    19:00 dziś
    Spinning interwał
    19:00 dziś
    Trening funkcjonalny TRX
    19:00 dziś
    LessMills Body Combat
    20:00 dziś
    Shape
    20:00 dziś
    ABS
    21:00 dziś
    Stretching
    08:30 wtorek
    ABS
    09:00 wtorek
    Stretching
    17:00 wtorek
    FitBall
    18:00 wtorek
    ABT
    18:00 wtorek
    Spinning wytrzymałość
    18:00 wtorek
    FF Cross
    19:00 wtorek
    Indoor walking
    19:00 wtorek
    FF Cross
    19:00 wtorek
    LesMills Body Pump
    20:00 wtorek
    ABS
    20:00 wtorek
    Zumba
    21:00 wtorek
    Salsation
    08:30 środa
    Trening metaboliczny (tabata)
    09:00 środa
    Trening funkcjonalny TRX
    09:00 środa
    Pilates
    17:00 środa
    Shape
    18:00 środa
    Trening funkcjonalny TRX
    18:00 środa
    Step choreografia
    18:00 środa
    Indoor walking
    19:00 środa
    Spinning siła
    19:00 środa
    Trening funkcjonalny TRX
    19:00 środa
    Zumba
    20:00 środa
    Trening metaboliczny (tabata)
    20:00 środa
    Yoga
    08:30 czwartek
    ABS
    09:00 czwartek
    ABT
    17:00 czwartek
    ABT
    18:00 czwartek
    Spinning interwał
    18:00 czwartek
    BodyART
    18:00 czwartek
    FF Cross
    19:00 czwartek
    FF Cross
    19:00 czwartek
    Indoor walking
    19:00 czwartek
    Stetching
    08:30 piątek
    ABS
    08:30 sobota
    Yoga
    09:30 sobota
    Trening funkcjonalny TRX
    10:00 sobota
    ABT
    10:30 sobota
    Spinning wytrzymałość
    16:00 niedziela
    Zumba
    17:00 niedziela
    LesMills Body Pump
    18:00 niedziela
    Stretching
    pokaż więcej
  • 17:30 dziś
    Videoclip Dance
    18:50 dziś
    Latino Solo
    20:15 dziś
    Taniec towarzyski
    17:30 wtorek
    Salsa solo
    18:50 wtorek
    Taniec użytkowy
    17:30 środa
    Hip Hop
    18:50 środa
    Taniec towarzyski
    20:15 środa
    Taniec towarzyski
    17:30 czwartek
    Jazz
    18:50 czwartek
    Taniec użytkowy
    20:15 czwartek
    Taniec użytkowy
    13:45 piątek
    Latino Solo
    20:30 niedziela
    Zumba
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Hip Hop
    18:15 dziś
    System PRO-AM
    20:00 dziś
    Klub sympatyków tańca
    16:30 wtorek
    Taniec towarzyski
    18:00 wtorek
    Taniec dla narzeczonych
    19:30 wtorek
    System PRO-AM
    20:30 wtorek
    Taniec towarzyski
    17:30 środa
    Taniec dla narzeczonych
    19:00 środa
    Latino Dance
    20:30 środa
    Taniec towarzyski
    16:30 czwartek
    Taniec nowoczesny
    18:00 czwartek
    System PRO-AM
    20:30 czwartek
    Taniec towarzyski
    11:00 piątek
    Mini disco
    12:00 piątek
    Latino Dance
    13:30 piątek
    Zumba
    15:00 piątek
    Klub sympatyków tańca
    16:30 sobota
    Taniec dla narzeczonych
    18:00 sobota
    Taniec towarzyski
    19:00 sobota
    Practise
    16:30 niedziela
    Taniec towarzyski
    18:00 niedziela
    System PRO-AM
    19:00 niedziela
    Latino Dance
    20:30 niedziela
    Salsa w parach
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Krav Maga
    19:15 dziś
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    18:30 środa
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    10:00 piątek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    18:00 niedziela
    Krav Maga
    19:15 niedziela
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    pokaż więcej
  • 08:15 dziś
    Iyengar
    10:15 dziś
    Uniwersytet III wieku
    17:10 dziś
    Joga dla dzieci
    18:20 dziś
    Iyengar
    20:10 dziś
    Sivananda joga relaksująca
    08:15 wtorek
    Ashtanga Joga
    18:00 wtorek
    Ashtanga Joga
    18:30 wtorek
    Ashtanga Joga
    20:00 wtorek
    Iyengar
    08:15 środa
    Iyengar
    17:00 środa
    Vinyasa joga
    18:20 środa
    Ashtanga Joga
    20:10 środa
    Sivananda joga relaksująca
    08:15 czwartek
    Ashtanga Joga
    11:45 czwartek
    Uniwersytet III wieku
    17:30 czwartek
    Ashtanga Joga
    19:00 czwartek
    Iyengar
    09:00 piątek
    Iyengar
    11:00 piątek
    Ashtanga Joga
    17:00 niedziela
    Iyengar joga 55+
    18:30 niedziela
    Ashtanga Joga
    20:00 niedziela
    Iyengar
    pokaż więcej
  • Halkownia
    Halkownia
    28 Czerwca 1956r nr 226
    18:00 dziś
    Trening funkcjonalny
    19:00 dziś
    Płaski brzuch
    20:00 dziś
    Zumba
    18:00 wtorek
    Zumba
    19:00 wtorek
    Power
    16:00 środa
    Taniec nowoczesny
    18:00 środa
    Body gym
    19:00 środa
    MIX
    20:00 środa
    Zumba
    18:00 czwartek
    Joga
    19:00 czwartek
    Shape Dance
    16:00 niedziela
    Zumba dla dzieci
    18:00 niedziela
    Brzuch, pośladki, uda
    19:00 niedziela
    Pilates
    pokaż więcej
  • 19:00 dziś
    Perfect Body
    19:00 wtorek
    Zumba
    19:00 środa
    Step & Power Shape
    19:00 czwartek
    Zumba
    19:00 piątek
    Aerobox & płaski brzuch
    pokaż więcej
  • 07:45 dziś
    Core & Balance
    Dawid Stronka
    09:00 dziś
    Fat Burner
    Dawid Stronka
    09:15 dziś
    Fit +50
    Sylwia Budynek
    09:15 dziś
    Fit +50
    Izabela Stolarczyk
    10:15 dziś
    Antycellulit
    Iza Stolarczyk
    16:15 dziś
    Aqua aerobik
    16:15 dziś
    Nauka pływania bobas 2-3 lata
    17:00 dziś
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Michał Szul
    17:00 dziś
    Kravmaga kids I gr.
    Włodek Kopeć
    17:00 dziś
    Nauka pływania bobas 1-2 lata
    17:45 dziś
    Nauka pływania dzieci (4-6 lat) gr. biała
    Anna Strykowska
    18:00 dziś
    Płaski brzuch
    Asia Krawczyk
    18:00 dziś
    Kravmaga kids II gr.
    Włodek Kopeć
    18:00 dziś
    Fat Burner
    Celina Kareńska
    18:00 dziś
    Aikido (pocz. + zaaw.)
    Tomasz Koperek
    18:30 dziś
    Aqua aerobik
    19:00 dziś
    Zoomba city
    Natalia Kozłowska
    19:00 dziś
    Body Bar
    Celina Kareńska
    19:00 dziś
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Kuba Malke
    19:00 dziś
    Kravmaga gr. I
    Włodek Kopeć
    19:15 dziś
    Aqua aerobik
    20:00 dziś
    Stretch + Stabilizacja
    Natalia Kozłowska
    20:00 dziś
    Stretching + Roll
    Kasia Lipiak
    20:00 dziś
    Fat Burner
    Kuba Malke
    20:00 dziś
    Aqua aerobik
    20:15 dziś
    Kravmaga gr. II
    Włodek Kopeć
    20:45 dziś
    Aqua aerobik
    21:30 dziś
    Hydro cycling
    06:45 wtorek
    Indoor Cycling - czarny szlak
    Dawid Stronka
    08:30 wtorek
    Stretching
    Ania Gwoździk
    08:45 wtorek
    Aqua 50+
    09:00 wtorek
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Janusz Botorek
    17:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Gosia Stanoch
    17:00 wtorek
    Fat Burner
    Dawid Stronka
    17:00 wtorek
    Judo gr. I (dzieci 5-7 lat)
    Maciej Uliński
    17:45 wtorek
    Judo gr. II (dzieci 8-12 lat)
    Maciej Uliński
    17:45 wtorek
    Aqua aerobik
    17:45 wtorek
    Nauka pływania dzieci (4-6 lat) gr. biała
    Olga Bugaj
    18:00 wtorek
    Ball shape sport
    Darek Oszmałek
    18:00 wtorek
    Step II
    Gosia Stanoch
    18:00 wtorek
    Indoor Cycling
    Dawid Stronka
    18:30 wtorek
    Judo gr. III (13-16 lat)
    Maciej Uliński
    18:30 wtorek
    Aqua aerobik
    18:30 wtorek
    Nauka pływania młodzież, gr. biała
    Asia Krawiec
    19:00 wtorek
    Body Bar
    19:00 wtorek
    PY-IO
    Celina Kareńska
    19:00 wtorek
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Kuba Malke
    19:15 wtorek
    Aquapole
    19:30 wtorek
    Judo gr. IV (17-senior)
    Maciej Uliński
    20:00 wtorek
    Antycellulit
    Sylwia Budynek
    20:00 wtorek
    Yoga
    20:00 wtorek
    Fat Burner
    Kuba Malke
    20:00 wtorek
    Aquapole & Boxing Bar
    07:45 środa
    Ball shape sport
    Darek Oszmałek
    09:00 środa
    Body Bar
    Tomek Stankowski
    09:00 środa
    Indoor Cycling
    Dawid Stronka
    10:15 środa
    Płaski brzuch
    Iza Stolarczyk
    16:15 środa
    Nauka pływania bobas 3-12 msc.
    17:00 środa
    Kravmaga kids I gr.
    Włodek Kopeć
    17:00 środa
    Płaski brzuch
    Gosia Stanoch
    17:00 środa
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Celina Kareńska
    17:00 środa
    Nauka pływania bobas 1-2 lata
    18:00 środa
    Kravmaga gr. II
    Włodek Kopeć
    18:00 środa
    Indoor Cycling
    Tomek Stankowski
    18:00 środa
    Aerobox
    Kasia Lipiak
    18:00 środa
    Aikido (pocz. + zaaw.)
    Tomasz Koperek
    18:00 środa
    Ball shape
    Gosia Stanoch
    18:30 środa
    Aqua aerobik
    18:30 środa
    Nauka pływania dzieci (4-6 lat) gr. biała
    Agnieszka Brudło
    19:00 środa
    Tabata
    Ania Gwoździk
    19:00 środa
    Zoomba city
    Natalia Kozłowska
    19:15 środa
    Aqua aerobik
    19:30 środa
    Box
    Włodek Kopeć
    19:30 środa
    Brzuch
    Ania Gwoździk
    20:00 środa
    Mental Body
    Natalia Kozłowska
    20:00 środa
    Aquapole
    20:45 środa
    Aqua aerobik
    Adam Łączka
    06:45 czwartek
    Indoor Cycling - czarny szlak
    Tomek Stankowski
    08:30 czwartek
    Stretching
    Ania Gwoździk
    09:00 czwartek
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Michał Szul
    16:15 czwartek
    Aqua aerobik
    16:15 czwartek
    Nauka pływania bobas 3-12 msc.
    17:00 czwartek
    Judo gr. I (dzieci 5-7 lat)
    Maciej Uliński
    17:00 czwartek
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Janusz Botorek
    17:00 czwartek
    Nauka pływania rodzic + dziecko
    Maciej Stankowski
    17:30 czwartek
    Brzuch
    Asia Krawczyk
    17:45 czwartek
    Judo gr. II (dzieci 8-12 lat)
    Maciej Uliński
    18:00 czwartek
    Fat Burner
    Adam Łączka
    18:00 czwartek
    Kravmaga gr. I
    Włodek Kopeć
    18:00 czwartek
    Step + Brzuch, Uda, Pośladki
    Asia Krawczyk
    18:00 czwartek
    Yoga
    18:30 czwartek
    Judo gr. III (13-16 lat)
    Maciej Uliński
    18:30 czwartek
    Aqua aerobik
    19:00 czwartek
    Indoor Cycling - czarny szlak
    Adam Łączka
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Iza Stolarczyk
    19:00 czwartek
    Body Bar
    Asia Krawczyk
    19:15 czwartek
    Aqua aerobik
    19:30 czwartek
    Judo gr. IV (17-senior)
    Maciej Uliński
    19:30 czwartek
    Kravmaga gr. II
    Włodek Kopeć
    20:00 czwartek
    Stretching + Roll
    Iza Stolarczyk
    20:00 czwartek
    Aquapole
    20:45 czwartek
    Hydro cycling
    07:45 piątek
    Strength & Force
    Bogumił Głuszkowski
    09:00 piątek
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Tomek Stankowski
    09:00 piątek
    Body Bar
    09:30 piątek
    Aqua 50+
    10:15 piątek
    Yoga
    17:00 piątek
    Indoor Cycling
    Agnieszka Zandecka
    17:00 piątek
    Aikido - miecz
    Tomasz Koperek
    17:00 piątek
    Nauka pływania dzieci (4-6 lat) gr. biała
    Maciej Stankowski
    18:00 piątek
    Yoga
    18:00 piątek
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Agnieszka Zandecka
    18:00 piątek
    Ball shape sport
    Darek Oszmałek
    18:15 piątek
    Aikido (pocz. + zaaw.)
    Tomasz Koperek
    18:30 piątek
    Nauka pływania dzieci (4-6 lat) gr. biała
    Tomasz Szymkowiak
    19:00 piątek
    Płaski brzuch
    Sylwia Budynek
    19:15 piątek
    Aqua aerobik
    19:30 piątek
    Trening otwarty, sparingi krav maga
    Włodek Kopeć
    20:00 piątek
    Trening otwarty, sparingi krav maga
    Włodek Kopeć
    20:00 piątek
    Aqua aerobik mix
    20:30 piątek
    Trening otwarty, sparingi krav maga
    Włodek Kopeć
    08:15 sobota
    Fat Burner
    Michał Szul
    09:15 sobota
    Indoor Cycling
    Michał Szul
    09:30 sobota
    Nauka pływania bobas 2-3 lata
    10:15 sobota
    Body Bar + Trickboard
    Iza Stolarczyk
    10:15 sobota
    Nauka pływania bobas 1-2 lata
    10:15 sobota
    Nauka pływania bobas 1-2 lata
    11:00 sobota
    Nauka pływania bobas 3-12 msc.
    11:15 sobota
    Płaski brzuch
    Iza Stolarczyk
    11:45 sobota
    Nauka pływania bobas 2-3 lata
    12:30 sobota
    Nauka pływania bobas 1-2 lata
    13:00 sobota
    Indoor Cycling
    Kuba Malke
    18:30 sobota
    Aqua aerobik
    09:30 niedziela
    Nauka pływania bobas 4-6 lat
    10:00 niedziela
    Indoor Cycling - średnia intensywność
    Celina Kareńska
    10:15 niedziela
    Nauka pływania bobas 3-12 msc.
    11:00 niedziela
    Nauka pływania bobas 1-2 lata
    11:15 niedziela
    Niedzielne wyzwanie
    Kasia Lipiak
    12:30 niedziela
    Nauka pływania bobas 2-3 lata
    13:15 niedziela
    Nauka pływania bobas 4-6 lat
    14:00 niedziela
    Nauka pływania bobas 3-4 lata
    15:30 niedziela
    Nauka pływania dzieci (4-6 lat) gr. biała
    Tomasz Szymkowiak
    16:00 niedziela
    Maraton cycling
    17:00 niedziela
    Maraton cycling
    18:00 niedziela
    Maraton cycling
    18:30 niedziela
    Aqua aerobik
    19:00 niedziela
    Maraton cycling
    pokaż więcej
  • 19:00 dziś
    Płaski brzuch
    20:00 dziś
    Zumba
    17:00 wtorek
    Aikido dzieci
    18:00 wtorek
    Zumba
    19:00 wtorek
    Power Aerobic
    16:30 środa
    Taniec nowoczesny dla dzieci 5-6 lat
    17:00 środa
    Taniec nowoczesny dla dzieci 7-12 lat
    18:00 środa
    Bikini Body
    19:00 środa
    Mix Aerobic
    20:00 środa
    Zumba
    18:00 czwartek
    Joga
    19:00 czwartek
    Dance & Shape
    17:00 niedziela
    Aikido dzieci
    18:00 niedziela
    Brzuch, pośladki, uda
    19:00 niedziela
    Fitball + pilates
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Wilda"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub