default-cover-photo

Aiki Shuren Dojo Poznań

Profil zweryfikowany

Aiki Shuren Dojo Poznań

Godziny otwarcia

wt: 20:15 - 21:45
cz: 20:15 - 21:45

O nas:

Klub Aikido "Aiki Shuren Dojo Poznań", należący do Polskiej Federacji Aikido, zaprasza młodzież i dorosłych na treningi Aikido. W naszym klubie trenujemy wg wybitnych nauczycieli z Iwama w Japonii. Wyróżnia nas wszechstronne podejście do Aikido - na każdym treningu doskonalimy się w technikach ręcznych oraz w technikach z użyciem broni, łącząc wszystkie elementy w harmonijną całość.

Aikido jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na aktywne spędzanie wolnego czasu. Wspólny trening pozwala zadbać o kondycję fizyczną i odprężyć się po ciężkim dniu pełnym stresu. Dodatkowo umożliwia poznanie tajników jednej z najciekawszych japońskich sztuk walki, która od wielu lat podbija serca setek tysięcy ćwiczących na całym świecie. Dzięki temu Aikido to także świetna szansa na zawarcie wielu ciekawych znajomości.

Aikido nie wymaga specjalnych predyspozycji - ćwiczyć może każdy, bez względu na wiek, siłę czy kondycję. Liczy się silna motywacja i chęć nauki. W naszym klubie pierwsze zajęcia są bezpłatne i do niczego nie zobowiązują. Na początek wystarczy zwykły strój sportowy. Treningi prowadzone są na profesjonalnej macie przez instruktora Polskiej Federacji Aikido.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony klubowej, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje: www.aikido-iwama.pl/klub.

Zajęcia odbywają się na os. Lecha 43 (Dom Kultury „Orle Gniazdo”) w każdy wtorek i czwartek.

Gwarantujemy miłą atmosferę i satysfakcję z odkrywania Aikido!

2 powody, żeby wybrać Aiki Shuren Dojo Poznań:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Nowe Miasto.

2 2 dyscypliny sportowe!

Zajęcia z 2 dyscyplin sportowych, np. sztuk walki, aikido.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: sztuki walki, aikido

Dodaj opinię

Klub Aiki Shuren Dojo Poznań czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):