Zajęcia sportowe w Łodzi dzielnica Widzew

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 08:10 poniedziałek
    Joga
    17:00 poniedziałek
    Slim fit
    Basia Zambrowicz
    18:00 poniedziałek
    Trampoliny
    Basia Zambrowicz
    19:00 poniedziałek
    Pilates / Stretching
    Ania Burchart
    20:00 poniedziałek
    IC Basic
    Asia Krawczyk
    08:10 wtorek
    Tabata
    Karolina Lewińska
    17:00 wtorek
    Obwód stacyjny
    Karolina Lewińska
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Ziomek
    19:00 wtorek
    Zumba
    Angela Świątek
    20:00 wtorek
    IC Basic - spalanie
    08:10 środa
    IC Basic - spalanie
    17:00 środa
    TBC
    Sandra Jarzęcka
    18:00 środa
    Zumba
    Angela Świątek
    19:00 środa
    Płaski brzuch
    Basia Zambrowicz
    20:00 środa
    Pump
    Karolina Lewińska
    08:10 czwartek
    Shape
    Asia Kałużna
    17:00 czwartek
    Trampoliny
    Basia Zambrowicz
    18:00 czwartek
    Fat killer
    Asia Kałużna
    19:00 czwartek
    Joga
    20:00 czwartek
    IC Basic - spalanie
    08:10 piątek
    IC Basic - spalanie
    17:00 piątek
    Tabata
    Sandra Jarzęcka
    18:00 piątek
    ABT
    Sandra Jarzęcka
    19:00 piątek
    IC Basic
    Asia Krawczyk
    09:10 sobota
    Zumba
    10:10 sobota
    IC Basic - spalanie
    11:10 sobota
    Pilates
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:30 poniedziałek
    Body Sculpt
    10:30 poniedziałek
    Stretching
    10:30 poniedziałek
    Have Fun & Jump
    16:30 poniedziałek
    TBC
    17:00 poniedziałek
    Begginers
    17:30 poniedziałek
    Zumba
    18:00 poniedziałek
    Cross - Gym
    18:00 poniedziałek
    EasyBike
    18:30 poniedziałek
    Deep Work
    19:00 poniedziałek
    Cross
    19:30 poniedziałek
    Stretching
    09:30 wtorek
    Body Sculpt
    10:00 wtorek
    Cross For All
    10:30 wtorek
    Płaski brzuch
    16:30 wtorek
    BUP
    17:30 wtorek
    Body Shape
    17:30 wtorek
    SpinBike
    18:00 wtorek
    Begginers
    18:30 wtorek
    Interwał
    18:30 wtorek
    EasyBike
    19:00 wtorek
    Cross
    19:30 wtorek
    Stretching
    09:30 środa
    Tabata
    10:30 środa
    Have Fun & Jump
    17:00 środa
    Begginers
    17:30 środa
    Stretching
    17:30 środa
    SpinBike
    18:00 środa
    Mobility
    18:30 środa
    Tabata na trampolinach
    18:30 środa
    SpinBike
    19:00 środa
    Cross
    19:30 środa
    Have Fun & Jump
    10:30 czwartek
    Pilates
    16:30 czwartek
    BUP
    17:00 czwartek
    Begginers
    17:30 czwartek
    Tabata na trampolinach
    17:30 czwartek
    SpinBike
    18:00 czwartek
    Cross
    18:30 czwartek
    Step&Shape
    18:30 czwartek
    SpinBike
    19:00 czwartek
    Cross
    19:30 czwartek
    Interwał
    08:30 piątek
    SpinBike
    09:30 piątek
    BodyBall
    16:30 piątek
    Pilates
    17:00 piątek
    Gymnastic
    17:30 piątek
    Stretching
    18:00 piątek
    Weightlifting
    18:30 piątek
    Tabata
    19:30 piątek
    Have Fun & Jump
    09:30 sobota
    Have Fun & Jump
    10:00 sobota
    Cross For All
    10:30 sobota
    Shape
    11:00 sobota
    Cross For All
    11:30 sobota
    Deep Work
    11:30 sobota
    SpinBike
    12:30 sobota
    Tabata na trampolinach
    12:30 sobota
    TRX
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Piłki
    18:00 poniedziałek
    TBC
    19:00 poniedziałek
    Szkoła kręgosłupa
    20:00 poniedziałek
    Shape&Bosu
    20:00 poniedziałek
    Gimnastyka w wodzie
    20:45 poniedziałek
    Gimnastyka w wodzie
    17:00 wtorek
    Body Mental
    17:45 wtorek
    Gimnastyka w wodzie
    18:00 wtorek
    Interwał Mix
    19:00 wtorek
    Sexy Pupa&płaski brzuch
    20:00 wtorek
    Zumba
    20:00 wtorek
    Gimnastyka w wodzie
    17:00 środa
    Piłki
    18:00 środa
    Płaski brzuch
    19:00 środa
    Szkoła kręgosłupa
    20:00 środa
    Body Sculpt
    20:00 środa
    Gimnastyka w wodzie
    20:45 środa
    Gimnastyka w wodzie
    17:00 czwartek
    Body Mental
    17:45 czwartek
    Gimnastyka w wodzie
    18:00 czwartek
    Zumba
    18:30 czwartek
    Gimnastyka w wodzie
    19:00 czwartek
    Step&Shape
    19:15 czwartek
    Gimnastyka w wodzie
    20:00 czwartek
    Sexy Pupa&płaski brzuch
    20:00 czwartek
    Gimnastyka w wodzie
    17:00 piątek
    Piłki
    18:00 piątek
    Szkoła kręgosłupa
    19:00 piątek
    Shape&Bosu
    19:15 piątek
    Gimnastyka w wodzie
    20:00 piątek
    Gimnastyka w wodzie
    08:15 sobota
    Gimnastyka w wodzie
    10:00 sobota
    Zumba
    10:45 sobota
    Gimnastyka w wodzie
    11:00 sobota
    Stretching
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Shape/Antycellulit
    18:00 poniedziałek
    STEP Interwał
    19:00 poniedziałek
    Yoga
    09:00 wtorek
    Fit Sylwetka
    16:00 wtorek
    Forma w ciąży
    17:00 wtorek
    Trampoliny
    18:00 wtorek
    Power Stretch & Strength
    19:00 wtorek
    Step
    20:00 wtorek
    Body sc.
    17:00 środa
    Trampoliny
    18:15 środa
    Yoga Zdrowy kręgosłup
    19:45 środa
    Stop Cellulit
    09:00 czwartek
    Fit Sylwetka
    16:00 czwartek
    Forma w ciąży
    17:00 czwartek
    Sztangi / Modelowanie
    18:00 czwartek
    Stretching/Zdrowy kręgosłup
    19:00 czwartek
    Modelowanie
    17:30 piątek
    Trening funkcjonalny
    18:30 piątek
    FitBall
    20:00 piątek
    Trampoliny
    09:30 sobota
    Spalanie / smukła sylwetka
    11:00 sobota
    Trampoliny
    12:00 sobota
    Trampoliny
    pokaż więcej
  • 18:30 poniedziałek
    Capoeira - młodzież od 12 lat
    18:30 środa
    Capoeira - młodzież od 12 lat
  • 17:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Maciej Marcinkowski
    18:30 poniedziałek
    CrossMove
    Maciej Marcinkowski
    19:30 poniedziałek
    Pilates
    Barbara Przybyszewska
    17:00 wtorek
    Salsa Solo
    Izabela Zaremba
    16:30 środa
    Active Mama
    Barbara Przybyszewska
    18:30 środa
    Pilates
    Barbara Przybyszewska
    20:00 środa
    Stretching
    Barbara Przybyszewska
    17:30 czwartek
    Pilates
    Monika Niedbał
    20:00 czwartek
    Mental Stretch
    Iwona Sokołowska
    17:30 piątek
    FitDance
    Izabela Zaremba
    10:00 sobota
    Pilates
    Monika Niedbał
    pokaż więcej
  • 18:00 wtorek
    Płaski brzuch + Shape
    19:00 wtorek
    TBC - Twoje Boskie Ciało
    18:00 czwartek
    Płaski brzuch + Shape
    19:00 czwartek
    Stretching + Zdrowy kręgosłup + Pilates
    pokaż więcej
  • 12:40 poniedziałek
    S4 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    13:40 poniedziałek
    S6 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    15:00 poniedziałek
    S1 Grupa szkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    16:00 poniedziałek
    S2 Grupa szkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    16:45 poniedziałek
    P3 Grupa przedszkolna (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald
    17:00 poniedziałek
    Z Grupa szkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    17:15 poniedziałek
    P2 Grupa przedszkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    17:30 poniedziałek
    S - grupa szkolna (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald
    18:00 poniedziałek
    P3 Grupa przedszkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    18:15 poniedziałek
    S3 Grupa szkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    18:30 poniedziałek
    Judo - kadra klubu (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald Piotr Jarkowski
    08:45 wtorek
    S1 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    09:50 wtorek
    S2 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    13:40 wtorek
    S1 Grupa szkolna (Elsnera 8)
    Damian Dominiak
    13:40 wtorek
    S3 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    14:50 wtorek
    S2 Grupa szkolna (Elsnera 8)
    Damian Dominiak
    15:15 wtorek
    S1 Grupa szkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    16:15 wtorek
    S2 Grupa szkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    16:45 wtorek
    P1 Grupa przedszkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    17:00 wtorek
    Z Grupa szkolna (Elsnera 8)
    Damian Dominiak
    17:15 wtorek
    Z Grupa szkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    17:30 wtorek
    P2 Grupa przedszkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    18:00 wtorek
    Judo - kadra klubu (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald Piotr Jarkowski
    18:15 wtorek
    P1 Grupa przedszkolna (Elsnera 8)
    Damian Dominiak
    18:30 wtorek
    P1 Grupa przedszkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    13:35 środa
    S1 Grupa szkolna (Anczyca 6)
    Damian Dominiak
    13:40 środa
    S6 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    15:00 środa
    S1 Grupa szkolna (Maratońska 47B)
    Jacek Cal
    15:30 środa
    S2 Grupa szkolna (Anczyca 6)
    Damian Dominiak
    16:00 środa
    S2 Grupa szkolna (Maratońska 47B)
    Jacek Cal
    16:30 środa
    P1 Grupa przedszkolna (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald
    17:00 środa
    Z Grupa szkolna (Maratońska 47B)
    Jacek Cal
    17:15 środa
    P2 Grupa przedszkolna (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald
    18:00 środa
    Judo - kadra klubu (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald Piotr Jarkowski
    18:00 środa
    S - grupa szkolna (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald
    18:00 środa
    P1 Grupa przedszkolna (Maratońska 47B)
    Jacek Cal
    18:00 środa
    Randori lub akrobatyka - kadra klubu (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald Piotr Jarkowski
    08:50 czwartek
    S3 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    09:50 czwartek
    S4 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    13:40 czwartek
    S1 Grupa szkolna (Elsnera 8)
    Damian Dominiak
    13:40 czwartek
    S2 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    14:40 czwartek
    S1 Grupa szkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    14:50 czwartek
    S2 Grupa szkolna (Elsnera 8)
    Damian Dominiak
    15:00 czwartek
    S1 Grupa szkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    15:15 czwartek
    S1 Grupa szkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    16:00 czwartek
    S2 Grupa szkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    16:15 czwartek
    S2 Grupa szkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    17:00 czwartek
    Z Grupa szkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    17:00 czwartek
    Z Grupa szkolna (Elsnera 8)
    Damian Dominiak
    17:00 czwartek
    P1 Grupa przedszkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    17:15 czwartek
    Z Grupa szkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    17:45 czwartek
    P2 Grupa przedszkolna (Strzelecka 5)
    Bartłomiej Anderwald
    18:15 czwartek
    S3 Grupa szkolna (Ćwiklińskiej 9)
    Szymon Kleszcz
    18:15 czwartek
    P2 Grupa przedszkolna (Elsnera 8)
    Damian Dominiak
    18:30 czwartek
    P4 Grupa przedszkolna (Podmiejska 21)
    Jacek Cal
    14:15 piątek
    S1 Grupa szkolna (Anczyca 6)
    Damian Dominiak
    15:00 piątek
    S1 Grupa szkolna (Maratońska 47B)
    Jacek Cal
    15:15 piątek
    S2 Grupa szkolna (Anczyca 6)
    Damian Dominiak
    16:15 piątek
    S3 Grupa szkolna (Anczyca 6)
    Damian Dominiak
    17:00 piątek
    Z Grupa szkolna (Maratońska 47B)
    Jacek Cal
    17:15 piątek
    P1 Grupa przedszkolna (Anczyca 6)
    Damian Dominiak
    17:30 piątek
    S - grupa szkolna (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald
    18:00 piątek
    P2 Grupa przedszkolna (Maratońska 47B)
    Jacek Cal
    18:00 piątek
    P2 Grupa przedszkolna (Anczyca 6)
    Damian Dominiak
    18:30 piątek
    Judo - kadra klubu (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald Piotr Jarkowski
    11:00 sobota
    Judo - zajęcia dla rodziców (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald Piotr Jarkowski
    17:00 sobota
    S - grupa szkolna - Randori lub akrobatyka (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald
    17:00 sobota
    Randori lub akrobatyka - kadra klubu (Wileńska 53/55)
    Bartłomiej Anderwald Piotr Jarkowski
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Widzew"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub