Zajęcia sportowe w Łodzi

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Ginger up studio
    Ginger up studio
    Próchnika 5 lok. 22
    Łódź
    11:00 dziś
    Bosu
    10:00 poniedziałek
    Pilates
    17:00 wtorek
    Pilates Dance
    18:15 wtorek
    Bosu
    19:30 wtorek
    Pilates
    10:00 środa
    Pilates
    17:00 środa
    Bosu
    18:15 środa
    Pilates
    17:00 czwartek
    Bosu + roller
    18:30 czwartek
    Ginger up
    19:30 czwartek
    Pilates
    10:00 piątek
    Pilates
    pokaż więcej
  • 19:25 poniedziałek
    aqua aerobic
    20:10 poniedziałek
    aqua aerobic
    19:25 środa
    aqua aerobic
    20:10 środa
    aqua aerobic
    18:40 piątek
    aqua aerobic
    19:25 piątek
    aqua aerobic
    pokaż więcej
  • 10:30 dziś
    Zumba Kids 3-6 lat
    16:15 poniedziałek
    Formacja Smile Kids Show Dance 8-11 lat
    17:15 poniedziałek
    Formacja Smile Hip-Hop 8-11 lat
    18:15 poniedziałek
    Balet 4-6 lat
    19:15 poniedziałek
    Zumba
    16:30 wtorek
    Taniec nowoczesny 6-8 lat
    17:45 wtorek
    Zumba Kids 3-6 lat
    18:30 wtorek
    Fitness
    19:25 wtorek
    Zumba
    20:20 wtorek
    Pilates
    09:00 środa
    Pilates
    09:55 środa
    Fitness
    16:15 środa
    Formacja Smile Kids Show Dance 8-11 lat
    17:15 środa
    Formacja Smile Hip-Hop 8-11 lat
    18:15 środa
    Street Dance 12-16 lat
    19:15 środa
    Zumba
    20:10 środa
    Taniec towarzyski
    16:30 czwartek
    Taniec nowoczesny 6-8 lat
    17:45 czwartek
    Balet 4-6 lat
    18:30 czwartek
    Zumba
    19:25 czwartek
    Fitness
    17:00 piątek
    Cheerleaderki 5-8 lat
    pokaż więcej
  • 08:05 poniedziałek
    Tai Chi - gr. początkująca
    18:00 poniedziałek
    Tai Chi - gr. początkująca
    19:40 poniedziałek
    Zajęcia Tai Chi / Chi Kung
    08:25 wtorek
    Tai Chi - gr. początkująca
    pokaż więcej
  • BIO-SFERA
    BIO-SFERA
    Tatrzańska 124B
    Łódź
    09:00 dziś
    Trampoliny
    Justyna
    10:00 dziś
    Brazylijskie Pośladki
    Justyna
    10:00 dziś
    Fun Fit KIDS
    Ola
    11:00 dziś
    Yoga
    Diana
    11:00 dziś
    Godzna z Fizjoterapeutą
    12:00 dziś
    Aktywne 9 msc
    Diana
    12:30 dziś
    HIT MEN
    09:30 niedziela
    Godzna z Fizjoterapeutą
    10:00 niedziela
    Trampoliny
    Adam
    11:00 niedziela
    BUP
    Adam
    12:30 niedziela
    CROSS/TRX MEN
    Adam
    08:30 poniedziałek
    Trampoliny
    Diana
    09:30 poniedziałek
    Pilates
    Diana
    17:00 poniedziałek
    Trening na Taśmach
    Adam
    18:00 poniedziałek
    Rozmiar Mniej
    Adam
    18:00 poniedziałek
    Body Step
    Diana
    19:00 poniedziałek
    Yoga
    Diana
    19:00 poniedziałek
    Brazylijskie Pośladki
    Justyna
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Zofka
    20:00 poniedziałek
    FitBike
    Ola
    21:00 poniedziałek
    Rozciąganie całego ciała
    Diana
    08:30 wtorek
    BUP
    Diana
    09:30 wtorek
    Yoga
    Diana
    17:00 wtorek
    Express Brzuch
    Adam
    17:00 wtorek
    Fun Fit KIDS
    Ola
    18:00 wtorek
    Trampoliny
    Diana
    18:30 wtorek
    IC MEN
    Ola
    19:00 wtorek
    Pilates
    Diana
    20:00 wtorek
    BOSU
    Diana
    21:00 wtorek
    Lady Pump
    Diana
    08:30 środa
    BOSU
    Diana
    09:30 środa
    Zdrowy Kręgosłup
    Diana
    11:30 środa
    Fitnes z Maluszkiem
    Diana
    17:00 środa
    Lady Pump
    Diana
    17:00 środa
    Yoga
    Diana
    18:00 środa
    Trening na Taśmach
    Adam
    19:00 środa
    Zumba
    Zofka
    19:00 środa
    FitBike
    Ola
    20:00 środa
    TBC
    Justyna
    20:00 środa
    Rozciąganie całego ciała
    Justyna
    21:00 środa
    Trampoliny
    Ola
    08:30 czwartek
    Lady Pump
    Diana
    09:30 czwartek
    Płaski Brzuch (Trening w obwodzie)
    Natalia
    17:00 czwartek
    Pilates
    Diana
    18:00 czwartek
    Trampoliny
    Diana
    18:00 czwartek
    BUP
    Natalia
    19:00 czwartek
    Płaski Brzuch (Trening w obwodzie)
    Natalia
    19:00 czwartek
    FitBike
    Ola
    20:00 czwartek
    Yoga
    Diana
    20:00 czwartek
    Taśmy TRX
    Natalia
    21:00 czwartek
    TABATA MEN
    Ola
    08:30 piątek
    Tabata
    Diana
    09:30 piątek
    Rozciąganie Relaks
    Adam
    17:00 piątek
    Trampoliny
    Diana
    18:00 piątek
    Smukła Sylwetka/Płaski Brzuch
    Diana
    18:30 piątek
    HEALTHY MEN
    Diana
    19:00 piątek
    Zumba
    Zofka
    20:00 piątek
    Zdrowy Kręgosłup
    Diana
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Zgrabne pośladki i uda
    10:15 dziś
    Obwód stacyjny
    11:40 dziś
    Trampoliny
    11:10 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    08:15 poniedziałek
    Stretching
    17:00 poniedziałek
    Slim fit
    Basia Zambrowicz
    18:00 poniedziałek
    Trampoliny
    Basia Zambrowicz
    19:00 poniedziałek
    Trampoliny
    20:00 poniedziałek
    Cycling & Forma
    08:15 wtorek
    Cycling & Forma
    17:00 wtorek
    Antycellulit
    18:00 wtorek
    Tabata
    19:00 wtorek
    Trampoliny
    20:00 wtorek
    Cycling & Forma
    08:15 środa
    Trampoliny
    17:00 środa
    TBC
    Sandra Jarzęcka
    18:00 środa
    ABT
    19:00 środa
    Płaski brzuch
    Basia Zambrowicz
    20:00 środa
    Pump
    Karolina Lewińska
    08:10 czwartek
    Shape
    Asia Kałużna
    17:00 czwartek
    Trampoliny
    Basia Zambrowicz
    18:00 czwartek
    Fat killer
    Asia Kałużna
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 czwartek
    Cycling & Forma
    17:00 piątek
    HIIT+ Brzuch
    18:00 piątek
    Shape
    19:00 piątek
    Pilates / Stretching
    20:00 piątek
    Cycling & Forma
    pokaż więcej
  • Fun & Fit
    Fun & Fit
    Tatrzańska 124B
    Łódź
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Atmosfera Fitness & Wellness

    (2  opinie)

    09:00 dziś
    Zumba
    Emilia Guć
    10:00 dziś
    Płaski brzuch / ABS
    Julia Matyasz
    11:00 dziś
    Zajęcia dla dzieci 3-5 lat
    Julia Matyasz
    12:45 dziś
    Zajęcia dla dzieci 6-8 lat
    Julia Matyasz
    10:00 niedziela
    Indoor cycling mix class
    Gosia Oryńska
    11:00 niedziela
    Indoor cycling P2
    Gosia Oryńska
    08:00 poniedziałek
    1000 kcal kettlebell
    Szymon Domagała
    09:00 poniedziałek
    Smukła sylwetka
    Ania Szlendak
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Kasia Wiaderny
    11:00 poniedziałek
    Zajęcia dla seniorów
    Kasia Wiaderny
    16:00 poniedziałek
    Płaski brzuch / ABS
    Ania Szlendak
    17:00 poniedziałek
    Gymbar / Płaski brzuch
    Ania Szlendak
    18:00 poniedziałek
    Deep Work
    Ania Szlendak
    18:30 poniedziałek
    Indoor cycling P2
    Gosia Oryńska
    19:00 poniedziałek
    TRX
    Kuba Drobik
    19:30 poniedziałek
    Indoor cycling P1
    Gosia Oryńska
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Agnieszka Wasylkowska
    20:30 poniedziałek
    KRANKcycling
    Kuba Drobik
    21:00 poniedziałek
    1000 kcal kettlebell
    Paweł Bernat
    08:00 wtorek
    1000 kcal kettlebell
    Gosia Oryńska
    16:00 wtorek
    ATMcross
    Szymon Domagała
    17:00 wtorek
    Insanity
    Ania Szlendak
    18:00 wtorek
    ATMcross
    Paweł Bernat
    18:30 wtorek
    Indoor cycling mix class
    Magda Kaźmierczak
    19:00 wtorek
    Płaski brzuch / ABS
    Ania Szlendak
    19:30 wtorek
    Indoor cycling P2
    Magda Kaźmierczak
    20:30 wtorek
    Indoor cycling P1
    Dawid Sowiński
    20:30 wtorek
    Joga
    Kasia Wiaderny
    08:00 środa
    Trening obwodowy
    Ania Szlendak
    09:00 środa
    Gymbar / Płaski brzuch
    Ania Szlendak
    16:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Kasia Wiaderny
    17:00 środa
    Smukła sylwetka
    Kasia Wiaderny
    18:00 środa
    Stretching
    Kasia Wiaderny
    18:30 środa
    Indoor cycling P2
    Kuba Drobik
    19:00 środa
    Zumba
    Adrianna Marjańska
    19:30 środa
    KRANKcycling
    Kuba Drobik
    20:00 środa
    TRX
    Ania Szlendak
    21:00 środa
    1000 kcal kettlebell
    Ania Szlendak
    07:00 czwartek
    TRX
    Paweł Bernat
    09:00 czwartek
    ATMcross
    Szymon Domagała
    16:00 czwartek
    Trening obwodowy
    Szymon Domagała
    17:00 czwartek
    Zumba
    Agnieszka Wasylkowska
    18:00 czwartek
    TRX
    Kuba Drobik
    18:30 czwartek
    Indoor cycling P1
    Dawid Sowiński
    19:00 czwartek
    Aerobox
    Szczepan Piąstka
    19:30 czwartek
    Indoor cycling P2
    Kuba Drobik
    20:30 czwartek
    Joga
    Kasia Wiaderny
    08:00 piątek
    TRX
    Paweł Bernat
    09:00 piątek
    Indoor cycling mix class
    Gosia Oryńska
    11:00 piątek
    Zajęcia dla seniorów
    Kasia Wiaderny
    16:00 piątek
    ATMcross
    Szymon Domagała
    17:00 piątek
    ATMcross
    Szymon Domagała
    18:00 piątek
    Zumba
    Ewa Napióra
    19:00 piątek
    Stretching
    Dawid Sowiński
    19:30 piątek
    Indoor cycling mix class
    Magda Kaźmierczak
    20:00 piątek
    Smukła sylwetka
    Dawid Sowiński
    21:00 piątek
    1000 kcal kettlebell
    Paweł Bernat
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Łódź"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub