Zajęcia sportowe w Łodzi dzielnica Polesie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 19:25 poniedziałek
    aqua aerobic
    20:10 poniedziałek
    aqua aerobic
    19:25 środa
    aqua aerobic
    20:10 środa
    aqua aerobic
    18:40 piątek
    aqua aerobic
    19:25 piątek
    aqua aerobic
    pokaż więcej
  • 08:05 poniedziałek
    Tai Chi - gr. początkująca
    18:00 poniedziałek
    Tai Chi - gr. początkująca
    19:40 poniedziałek
    Zajęcia Tai Chi / Chi Kung
    08:25 wtorek
    Tai Chi - gr. początkująca
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:00 dziś
    Zumba
    Emilia Guć
    10:00 dziś
    Płaski brzuch / ABS
    Julia Matyasz
    11:00 dziś
    Zajęcia dla dzieci 3-5 lat
    Julia Matyasz
    12:45 dziś
    Zajęcia dla dzieci 6-8 lat
    Julia Matyasz
    10:00 niedziela
    Indoor cycling mix class
    Gosia Oryńska
    11:00 niedziela
    Indoor cycling P2
    Gosia Oryńska
    08:00 poniedziałek
    1000 kcal kettlebell
    Szymon Domagała
    09:00 poniedziałek
    Smukła sylwetka
    Ania Szlendak
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Kasia Wiaderny
    11:00 poniedziałek
    Zajęcia dla seniorów
    Kasia Wiaderny
    16:00 poniedziałek
    Płaski brzuch / ABS
    Ania Szlendak
    17:00 poniedziałek
    Gymbar / Płaski brzuch
    Ania Szlendak
    18:00 poniedziałek
    Deep Work
    Ania Szlendak
    18:30 poniedziałek
    Indoor cycling P2
    Gosia Oryńska
    19:00 poniedziałek
    TRX
    Kuba Drobik
    19:30 poniedziałek
    Indoor cycling P1
    Gosia Oryńska
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Agnieszka Wasylkowska
    20:30 poniedziałek
    KRANKcycling
    Kuba Drobik
    21:00 poniedziałek
    1000 kcal kettlebell
    Paweł Bernat
    08:00 wtorek
    1000 kcal kettlebell
    Gosia Oryńska
    16:00 wtorek
    ATMcross
    Szymon Domagała
    17:00 wtorek
    Insanity
    Ania Szlendak
    18:00 wtorek
    ATMcross
    Paweł Bernat
    18:30 wtorek
    Indoor cycling mix class
    Magda Kaźmierczak
    19:00 wtorek
    Płaski brzuch / ABS
    Ania Szlendak
    19:30 wtorek
    Indoor cycling P2
    Magda Kaźmierczak
    20:30 wtorek
    Indoor cycling P1
    Dawid Sowiński
    20:30 wtorek
    Joga
    Kasia Wiaderny
    08:00 środa
    Trening obwodowy
    Ania Szlendak
    09:00 środa
    Gymbar / Płaski brzuch
    Ania Szlendak
    16:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Kasia Wiaderny
    17:00 środa
    Smukła sylwetka
    Kasia Wiaderny
    18:00 środa
    Stretching
    Kasia Wiaderny
    18:30 środa
    Indoor cycling P2
    Kuba Drobik
    19:00 środa
    Zumba
    Adrianna Marjańska
    19:30 środa
    KRANKcycling
    Kuba Drobik
    20:00 środa
    TRX
    Ania Szlendak
    21:00 środa
    1000 kcal kettlebell
    Ania Szlendak
    07:00 czwartek
    TRX
    Paweł Bernat
    09:00 czwartek
    ATMcross
    Szymon Domagała
    16:00 czwartek
    Trening obwodowy
    Szymon Domagała
    17:00 czwartek
    Zumba
    Agnieszka Wasylkowska
    18:00 czwartek
    TRX
    Kuba Drobik
    18:30 czwartek
    Indoor cycling P1
    Dawid Sowiński
    19:00 czwartek
    Aerobox
    Szczepan Piąstka
    19:30 czwartek
    Indoor cycling P2
    Kuba Drobik
    20:30 czwartek
    Joga
    Kasia Wiaderny
    08:00 piątek
    TRX
    Paweł Bernat
    09:00 piątek
    Indoor cycling mix class
    Gosia Oryńska
    11:00 piątek
    Zajęcia dla seniorów
    Kasia Wiaderny
    16:00 piątek
    ATMcross
    Szymon Domagała
    17:00 piątek
    ATMcross
    Szymon Domagała
    18:00 piątek
    Zumba
    Ewa Napióra
    19:00 piątek
    Stretching
    Dawid Sowiński
    19:30 piątek
    Indoor cycling mix class
    Magda Kaźmierczak
    20:00 piątek
    Smukła sylwetka
    Dawid Sowiński
    21:00 piątek
    1000 kcal kettlebell
    Paweł Bernat
    pokaż więcej
  • 10:30 niedziela
    Kids Balance
    Żaklina Stańczyk
    11:00 niedziela
    Zumba
    Zofia Staszel
    11:00 niedziela
    Cross Fabric Woman
    Karolina Mrowińska
    07:00 poniedziałek
    Cross Fabric Intro
    Adam Olczak
    08:00 poniedziałek
    Fit Bike
    Martyna Stasiak
    09:00 poniedziałek
    Step & Shape
    Eliza Szklarska
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Natalia Sikorska
    15:30 poniedziałek
    Fit Bike
    Marysia Kurzawa
    16:30 poniedziałek
    Fit Bike
    Marysia Kurzawa
    16:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Karolina Libertowska
    17:00 poniedziałek
    Kids Balance
    Żaklina Stańczyk
    17:30 poniedziałek
    Fit Bike
    Paulina Młynarczyk
    17:30 poniedziałek
    Cross Fabric Intro
    Krystian Michalak
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    Zofia Staszel
    18:00 poniedziałek
    Stretching
    Katarzyna Gawin
    18:30 poniedziałek
    WOD + technika
    Krystian Michalak
    19:00 poniedziałek
    Fit Pump
    Mateusz Tersa
    20:00 poniedziałek
    Aerobox
    Mateusz Tersa
    08:00 wtorek
    Joga
    Maciej Jaraszkiewicz
    08:30 wtorek
    Fit Bike
    Dorota Zatke
    09:30 wtorek
    Step & Shape
    Dorota Zatke
    16:30 wtorek
    Fit Bike Basic
    Katarzyna Gawin
    16:30 wtorek
    Cross Fabric Intro
    Paweł Olbryk
    17:00 wtorek
    TBC
    Marcin Zierałko
    17:00 wtorek
    Pilates
    Agnieszka Wysocka
    17:30 wtorek
    Fit Bike
    Katarzyna Gawin
    17:30 wtorek
    WOD + technika
    Paweł Olbryk
    18:00 wtorek
    Step Choreo
    Marcin Zierałko
    18:00 wtorek
    Fit Bike
    Paweł Wieczorek
    18:30 wtorek
    Cross Fabric Intro
    Karolina Mrowińska
    19:00 wtorek
    Shape
    19:30 wtorek
    Stretching
    Marcin Zierałko
    20:00 wtorek
    Tabata
    07:00 środa
    Cieżary
    Tomasz Urbański
    08:00 środa
    Fit Bike
    Joanna Walczak
    09:00 środa
    Zumba
    Zofia Staszel
    10:00 środa
    Tabata
    Karolina Mrowińska
    16:00 środa
    Zumba
    Zofia Staszel
    16:30 środa
    Tabata
    Katarzyna Sikorska
    17:00 środa
    Kids Balance
    Żaklina Stańczyk
    17:30 środa
    Fit Bike
    Katarzyna Gawin
    17:30 środa
    Mobility
    Jacek Beczkowski
    18:00 środa
    Step & Shape
    Agnieszka Wysocka
    18:00 środa
    Fit Bike
    Katarzyna Gawin
    18:30 środa
    WOD + technika
    Jacek Beczkowski
    19:00 środa
    BPU
    Agnieszka Wysocka
    20:30 środa
    Stretching
    Agnieszka Wysocka
    07:00 czwartek
    WOD + technika
    Jacek Beczkowski
    08:00 czwartek
    Joga
    Maciej Jaraszkiewicz
    09:00 czwartek
    Cross Fabric Woman
    Karolina Mrowińska
    16:30 czwartek
    Fit Bike
    Joanna Walczak
    16:30 czwartek
    HIIT/ABS
    Mateusz Tersa
    17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Wysocka
    17:30 czwartek
    Fit Bike
    Joanna Walczak
    17:30 czwartek
    WOD + technika
    Jacek Beczkowski
    18:00 czwartek
    Aerobox
    Agnieszka Wysocka
    18:00 czwartek
    Fit Pump
    Karolina Libertowska
    18:30 czwartek
    Fit Pump
    Paweł Wieczorek
    18:30 czwartek
    Cieżary
    Tomasz Urbański
    19:00 czwartek
    TBC
    Karolina Libertowska
    19:30 czwartek
    Joga
    Maciej Jaraszkiewicz
    07:00 piątek
    WOD + technika
    Adam Olczak
    08:00 piątek
    Fit Bike
    Joanna Walczak
    09:30 piątek
    BPU
    Eliza Szklarska
    10:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Natalia Sikorska
    16:30 piątek
    Fit Bike
    Marta Biernacka
    17:00 piątek
    Stretching
    Katarzyna Gawin
    17:00 piątek
    Cross Fabric Intro
    Krystian Michalak
    17:00 piątek
    Płaski brzuch
    Katarzyna Sikorska
    17:30 piątek
    Fit Bike
    Marta Biernacka
    17:30 piątek
    WOD + technika
    Krystian Michalak
    18:00 piątek
    Tabata
    Katarzyna Sikorska
    19:00 piątek
    Shape
    Katarzyna Gawin
    19:00 piątek
    Cross Fabric Woman
    Karolina Mrowińska
    20:00 piątek
    Fit Complex
    Norbert Urbaniak
    pokaż więcej
  • 09:05 dziś
    Aqua Aerobic
    10:05 dziś
    Aqua Aerobic
    09:05 niedziela
    Aqua Aerobic
    Julia Łupińska
    10:05 niedziela
    Aqua Aerobic
    Julia Łupińska
    09:05 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    Jagoda Hlebowicz
    16:00 poniedziałek
    Aqua Gold
    17:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    18:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    19:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    Aneta Caban
    20:00 poniedziałek
    Aqua Running
    Aneta Caban
    09:05 wtorek
    Aqua Mama
    Anna Konciak
    10:05 wtorek
    Aqua Aerobic
    Anna Konciak
    17:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    18:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    Anna Socha
    20:00 wtorek
    Aqua Running
    Anna Socha
    09:05 środa
    Aqua Aerobic
    16:00 środa
    Aqua Gold
    Małgorzata Ściborek
    17:00 środa
    Aqua Aerobic
    Małgorzata Ściborek
    18:00 środa
    Aqua Aerobic
    Małgorzata Ściborek
    19:00 środa
    Aqua Aerobic
    20:00 środa
    Aqua Aerobic
    09:05 czwartek
    Aqua Mama
    Anna Konciak
    10:05 czwartek
    Aqua Aerobic
    Anna Konciak
    17:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    Anna Socha
    18:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    Julia Łupińska
    20:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    Julia Łupińska
    09:05 piątek
    Aqua Aerobic
    17:00 piątek
    Aqua Aerobic
    Małgorzata Ściborek
    18:00 piątek
    Aqua Aerobic
    Małgorzata Ściborek
    19:00 piątek
    Aqua Aerobic
    Anna Socha
    20:00 piątek
    Aqua Running
    Anna Socha
    pokaż więcej
  • 10:00 dziś
    Krav Maga
    Jacek Walczak
    12:00 dziś
    Brazylijskie JJ
    Tomasz Stawowski
    16:00 poniedziałek
    Karate początkowe
    Maciej Krochmalski
    16:30 poniedziałek
    Karate początkowe
    Maciej Krochmalski
    17:00 poniedziałek
    Karate początkowe
    Maciej Krochmalski
    17:30 poniedziałek
    Kadra Kumade
    18:00 poniedziałek
    Kadra Kumade
    18:30 poniedziałek
    Kadra Kumade
    19:00 poniedziałek
    Aikido
    19:30 poniedziałek
    Aikido
    20:00 poniedziałek
    Aikido
    15:30 wtorek
    Kadra Kumade
    16:00 wtorek
    Kadra Kumade
    16:30 wtorek
    Kadra Kumade
    17:00 wtorek
    Brazylijskie JJ
    Tomasz Stawowski
    17:30 wtorek
    Brazylijskie JJ
    Tomasz Stawowski
    18:00 wtorek
    Brazylijskie JJ
    Tomasz Stawowski
    18:30 wtorek
    Krav Maga - zaaw
    Jacek Walczak
    19:00 wtorek
    Krav Maga - zaaw
    Jacek Walczak
    19:30 wtorek
    Krav Maga - zaaw
    Jacek Walczak
    20:00 wtorek
    Krav Maga - pocz
    Jacek Walczak
    20:30 wtorek
    Krav Maga - pocz
    Jacek Walczak
    21:00 wtorek
    Krav Maga - pocz
    Jacek Walczak
    16:00 środa
    Karate początkowe
    Maciej Krochmalski
    16:30 środa
    Karate początkowe
    Maciej Krochmalski
    17:00 środa
    Karate początkowe
    Maciej Krochmalski
    17:30 środa
    Kadra Kumade
    18:00 środa
    Kadra Kumade
    18:30 środa
    Kadra Kumade
    19:00 środa
    Aikido
    19:30 środa
    Aikido
    20:00 środa
    Aikido
    15:30 czwartek
    Kadra Kumade
    16:00 czwartek
    Kadra Kumade
    16:30 czwartek
    Kadra Kumade
    17:00 czwartek
    Brazylijskie JJ
    Tomasz Stawowski
    17:30 czwartek
    Brazylijskie JJ
    Tomasz Stawowski
    18:00 czwartek
    Brazylijskie JJ
    Tomasz Stawowski
    18:30 czwartek
    Krav Maga - pocz
    Jacek Walczak
    19:00 czwartek
    Krav Maga - pocz
    Jacek Walczak
    19:30 czwartek
    Krav Maga - pocz
    Jacek Walczak
    20:00 czwartek
    Krav Maga - zaaw
    Jacek Walczak
    20:30 czwartek
    Krav Maga - zaaw
    Jacek Walczak
    21:00 czwartek
    Krav Maga - zaaw
    Jacek Walczak
    16:00 piątek
    Karate początkowe
    Maciej Krochmalski
    16:30 piątek
    Karate początkowe
    Maciej Krochmalski
    17:00 piątek
    Karate początkowe
    Maciej Krochmalski
    17:30 piątek
    Kadra Kumade
    18:00 piątek
    Kadra Kumade
    18:30 piątek
    Kadra Kumade
    19:00 piątek
    Aikido
    19:30 piątek
    Aikido
    20:00 piątek
    Aikido
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Skills and Benchmark
    09:00 dziś
    TBC
    Ania Kotowska
    10:00 dziś
    Technika: podnoszenie ciężarów
    10:00 dziś
    Body Wellness
    Ania Kotowska
    11:00 dziś
    Cross advanced
    11:00 dziś
    Zajęcia taneczne dla dzieci
    13:00 dziś
    Zajęcia taneczne dla dzieci
    08:00 poniedziałek
    Cross
    09:00 poniedziałek
    Bomba pośladki
    Adam Derdzikowski
    09:00 poniedziałek
    Krav maga
    Damian Ciesielski
    10:00 poniedziałek
    Medical stretching
    Małgorzata Durkiewicz
    17:00 poniedziałek
    Rozmiar mniej
    Ania Kotowska
    17:00 poniedziałek
    Shape
    Karina Sikorska
    18:00 poniedziałek
    Cross: intro
    18:00 poniedziałek
    Cross advanced
    18:00 poniedziałek
    Tabata
    18:00 poniedziałek
    Power Pilates
    Karina Sikorska
    18:00 poniedziałek
    Hatha Joga
    18:00 poniedziałek
    Fit kids
    18:30 poniedziałek
    Slackline intro
    19:00 poniedziałek
    Cross
    19:00 poniedziałek
    Szczupła sylwetka
    Karina Sikorska
    19:00 poniedziałek
    Gimnastyka korekcyjna dla dzieci
    19:30 poniedziałek
    Power HIIT
    Bartosz Kieszkowski
    20:00 poniedziałek
    Cross
    20:00 poniedziałek
    Boks
    20:15 poniedziałek
    Zumba
    Rafał Waliszewski
    20:15 poniedziałek
    Krav maga
    Maciej Michalecki
    08:00 wtorek
    Cross
    08:30 wtorek
    Flow Joga
    Agnieszka Robakiewicz
    09:00 wtorek
    Aktywna pobudka
    Bartosz Kieszkowski
    17:00 wtorek
    Sexy kształt
    Agnieszka Dziewulska
    17:00 wtorek
    Flow Joga
    Agnieszka Robakiewicz
    18:00 wtorek
    Cross: intro
    18:00 wtorek
    Slackline all round
    18:00 wtorek
    Pump
    Bartosz Kieszkowski
    18:00 wtorek
    Power Ball
    Ania Kotowska
    18:00 wtorek
    Zumba dla dzieci
    18:00 wtorek
    Cross advanced
    19:00 wtorek
    Cross
    19:00 wtorek
    Antycellulit
    Ania Kotowska
    19:00 wtorek
    Shape and stretch
    Monika Bajon
    19:00 wtorek
    Krav maga
    Damian Ciesielski
    19:30 wtorek
    Submission fighting
    Michał Cnotalski
    20:00 wtorek
    Cross
    20:00 wtorek
    Smukłe ciało
    Monika Bajon
    08:00 środa
    Cross
    09:00 środa
    Vera Interval
    Agnieszka Dziewulska
    09:30 środa
    Medical stretching
    Małgorzata Durkiewicz
    16:00 środa
    Capoeira kids secao
    17:00 środa
    Mobility Stability
    17:00 środa
    Fit Ball
    Ania Kotowska
    17:00 środa
    Aerobox
    Agnieszka Dziewulska
    17:00 środa
    Capoeira kids secao
    18:00 środa
    Cross advanced
    18:00 środa
    Cross
    18:00 środa
    Trickline
    18:00 środa
    Sexy kształt
    Natalia Sikorska
    18:00 środa
    Hatha Joga
    Małgorzata Thiele
    18:00 środa
    Gimnastyka korekcyjna dla dzieci
    19:00 środa
    Cross
    19:00 środa
    Turbo spalanie
    Natalia Sikorska
    20:00 środa
    Technika: podnoszenie ciężarów
    20:00 środa
    Power HIIT
    Bartosz Kieszkowski
    20:00 środa
    Boks
    20:00 środa
    Salsation
    08:00 czwartek
    Cross
    08:30 czwartek
    Flow Joga
    Agnieszka Robakiewicz
    09:00 czwartek
    Aktywna pobudka
    Bartosz Kieszkowski
    17:00 czwartek
    Stretching
    Karina Sikorska
    17:00 czwartek
    Spartan ABS
    Adam Derdzikowski
    18:00 czwartek
    Zumba dla dzieci
    18:00 czwartek
    badminton
    18:00 czwartek
    Slackline all round
    18:00 czwartek
    Cross: intro
    18:00 czwartek
    Brzuch, Uda, Pośladki
    Agnieszka Dziewulska
    18:00 czwartek
    Hatha Joga
    19:00 czwartek
    Cross
    19:00 czwartek
    Shape
    Agnieszka Dziewulska
    19:00 czwartek
    Krav maga
    Damian Ciesielski
    19:30 czwartek
    Submission wrestling
    Michał Cnotalski
    20:00 czwartek
    Cross
    20:15 czwartek
    Zumba
    Rafał Waliszewski
    08:00 piątek
    Cross
    09:00 piątek
    Gimnastyka prozdrowotna
    Małgorzata Durkiewicz
    16:00 piątek
    Capoeira kids secao
    17:00 piątek
    Shape
    Natalia Sikorska
    18:00 piątek
    Tabata
    18:00 piątek
    Cross advanced
    18:00 piątek
    Cross: intro
    18:00 piątek
    Fat killer
    Natalia Sikorska
    18:00 piątek
    Świadomość ciała
    Adam Derdzikowski
    19:00 piątek
    Cross
    19:00 piątek
    Power HIIT
    Bartosz Kieszkowski
    19:00 piątek
    Stretching
    Adam Derdzikowski
    20:00 piątek
    Cross
    20:00 piątek
    Salsation
    20:00 piątek
    Kick-boxing
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Podnoszenie ciężarów
    09:30 dziś
    Shape grupa open
    Patrycja Starosta
    10:00 dziś
    Trening koordynacyjny (dla dzieci)
    Łukasz Góral
    10:30 dziś
    WOD grupa open
    Paweł Byczuk
    10:30 dziś
    Jump 4 Fit
    Patrycja Starosta
    11:00 dziś
    Family fun 3-5 lat +rodzic
    Łukasz Góral
    12:00 dziś
    BJJ / NO GI
    Piotr Kapral
    13:00 dziś
    K1 Sparingi
    Cezary Byczkiewicz
    15:30 dziś
    Pump grupa open
    Magdalena Kaźmierczak
    16:30 dziś
    Brzuch + Stretch grupa open
    Magdalena Kaźmierczak
    09:30 niedziela
    Mobilność
    Łukasz Fijałkowski
    11:00 niedziela
    Wolna mata
    12:00 niedziela
    TBC grupa open
    13:00 niedziela
    Rowery grupa open
    07:00 poniedziałek
    K1 Grupa open
    Cezary Byczkiewicz
    07:00 poniedziałek
    WOD grupa open
    Paweł Byczuk
    08:30 poniedziałek
    Sexy pupa&Płaski brzuch grupa open
    Marta Szwedzka
    09:30 poniedziałek
    Stretching grupa open
    Marta Szwedzka
    16:30 poniedziałek
    Sexy pupa&Płaski brzuch grupa open
    Patrycja Starosta
    16:30 poniedziałek
    BJJ Junior 9-14 lat
    Jan Młynarczyk
    17:30 poniedziałek
    K1 Grupa open
    Cezary Byczkiewicz
    17:30 poniedziałek
    Intro grupa początkująca
    Artur Sosnowski
    17:30 poniedziałek
    Total interval grupa open
    Patrycja Starosta
    17:30 poniedziałek
    Rowery grupa open
    18:30 poniedziałek
    WOD grupa open
    Artur Sosnowski
    18:30 poniedziałek
    Jump 4 Fit
    Patrycja Starosta
    18:30 poniedziałek
    Rowery grupa początkująca
    19:00 poniedziałek
    BJJ grupa zaawansowana
    Piotr Kapral
    19:30 poniedziałek
    Pump grupa open
    Marta Szwedzka
    19:30 poniedziałek
    Rowery grupa open
    Magdalena Kaźmierczak
    20:30 poniedziałek
    BJJ grupa początkująca
    Piotr Kapral
    20:30 poniedziałek
    Pilates + Stretch grupa open
    Magdalena Kaźmierczak
    08:15 wtorek
    BJJ grupa open
    Michał Plich
    08:30 wtorek
    Total interval grupa początkująca
    Anna Szlendak
    09:30 wtorek
    Brzuch + Plecy grupa open
    Anna Szlendak
    16:30 wtorek
    Brzuch + Plecy grupa open
    Marta Szwedzka
    16:30 wtorek
    Grapling Junior 6-10 lat
    Łukasz Góral
    17:30 wtorek
    BJJ intro
    Michał Plich
    17:30 wtorek
    Cross dla kobiet
    Artur Sosnowski
    17:30 wtorek
    TBC grupa open
    Marta Szwedzka
    17:30 wtorek
    Rowery grupa początkująca
    18:30 wtorek
    Submission open
    Piotr Kapral
    18:30 wtorek
    Kalistenka/Street workout grupa początkująca
    Kamil Hajczyk
    18:30 wtorek
    Sexy pupa&Płaski brzuch grupa open
    Patrycja Starosta
    18:30 wtorek
    Rowery grupa open
    Marta Szwedzka
    19:30 wtorek
    WOD grupa open
    Artur Sosnowski
    19:30 wtorek
    Aerobox grupa open
    Patrycja Starosta
    19:30 wtorek
    Rowery grupa open
    20:00 wtorek
    Boks intro
    Sebastian Adamski
    20:30 wtorek
    Joga grupa open
    07:00 środa
    K1 Grupa open
    Cezary Byczkiewicz
    07:00 środa
    WOD grupa open
    Łukasz Fijałkowski
    08:30 środa
    Trening obwodowy
    Patrycja Starosta
    09:30 środa
    Shape grupa open
    Patrycja Starosta
    16:30 środa
    Jump 4 Fit
    Marta Szwedzka
    16:30 środa
    Zumba kids 5-12 lat
    17:30 środa
    K1 Grupa open
    Cezary Byczkiewicz
    17:30 środa
    WOD grupa open
    Artur Sosnowski
    17:30 środa
    Sexy pupa&Płaski brzuch grupa open
    Patrycja Starosta
    17:30 środa
    Rowery grupa open
    18:30 środa
    Intro grupa początkująca
    Artur Sosnowski
    18:30 środa
    Pump grupa open
    Magdalena Kaźmierczak
    18:30 środa
    Shape grupa open
    18:30 środa
    Rowery grupa zaawansowana
    Marta Szwedzka
    19:00 środa
    BJJ grupa zaawansowana
    Piotr Kapral
    19:30 środa
    Rowery grupa open
    19:30 środa
    Kalistenka/Street workout grupa początkująca
    Kamil Hajczyk
    19:30 środa
    Total interval grupa open
    Magdalena Kaźmierczak
    19:30 środa
    Rowery grupa open
    20:30 środa
    BJJ grupa początkująca
    Piotr Kapral
    20:30 środa
    Stretching grupa open
    Magdalena Kaźmierczak
    08:15 czwartek
    BJJ grupa open
    Michał Plich
    08:30 czwartek
    Rowery grupa open
    Marta Szwedzka
    09:30 czwartek
    Brzuch + Stretch grupa open
    Marta Szwedzka
    16:30 czwartek
    Trening obwodowy
    Magdalena Kaźmierczak
    16:30 czwartek
    Grapling Junior 6-10 lat
    Łukasz Góral
    16:30 czwartek
    Rowery grupa open
    17:30 czwartek
    BJJ intro
    Michał Plich
    17:30 czwartek
    Cross dla kobiet
    Artur Sosnowski
    17:30 czwartek
    Jump 4 Fit
    Patrycja Starosta
    17:30 czwartek
    Rowery grupa open
    Magdalena Kaźmierczak
    18:30 czwartek
    Submission
    Piotr Kapral
    18:30 czwartek
    WOD grupa open
    Artur Sosnowski
    18:30 czwartek
    Tabata grupa open
    Patrycja Starosta
    18:30 czwartek
    Rowery grupa open
    Magdalena Kaźmierczak
    19:30 czwartek
    Kalistenka/Street workout grupa początkująca
    Kamil Hajczyk
    19:30 czwartek
    Zumba grupa open
    20:00 czwartek
    Boks intro
    Sebastian Adamski
    20:30 czwartek
    Kettlebells
    07:00 piątek
    K1 Grupa open
    Cezary Byczkiewicz
    07:00 piątek
    WOD grupa open
    Łukasz Fijałkowski
    09:30 piątek
    Sexy pupa&Płaski brzuch grupa open
    Patrycja Starosta
    16:30 piątek
    BJJ Junior 9-14 lat
    Jan Młynarczyk
    17:30 piątek
    K1 Grupa Intro
    Cezary Byczkiewicz
    17:30 piątek
    Kalistenka/Street workout grupa początkująca
    Kamil Hajczyk
    17:30 piątek
    Rowery grupa open
    18:30 piątek
    WOD grupa open
    Łukasz Fijałkowski
    18:30 piątek
    Rowery grupa początkująca
    18:30 piątek
    Rowery grupa początkująca
    19:00 piątek
    BJJ grupa zaawansowana
    Piotr Kapral
    19:30 piątek
    Intro grupa początkująca
    Łukasz Fijałkowski
    20:30 piątek
    BJJ grupa początkująca
    Piotr Kapral
    pokaż więcej
  • 16:30 poniedziałek
    Capoeira Kids 4-9 lat
    17:15 poniedziałek
    Capoeira Kids 4-9 lat
    18:00 poniedziałek
    Capoeira młodzież 10-15 lat
    19:15 poniedziałek
    Capoeira dorośli
    08:00 wtorek
    Capoeira dorośli
    18:00 środa
    Capoeira młodzież 10-15 lat
    19:15 środa
    Capoeira dorośli
    08:00 czwartek
    Capoeira dorośli
    16:30 czwartek
    Capoeira Kids 4-9 lat
    18:00 piątek
    Capoeira Kids 4-9 lat
    18:00 piątek
    Capoeira młodzież 10-15 lat
    18:00 piątek
    Capoeira dorośli
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Polesie"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub