Zajęcia sportowe w Łodzi dzielnica Śródmieście

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 17:00 czwartek
    Bosu + roller
    18:30 czwartek
    Ginger up
    19:30 czwartek
    Pilates
    10:00 piątek
    Pilates
    11:00 sobota
    Bosu
    10:00 poniedziałek
    Pilates
    17:00 wtorek
    Pilates Dance
    18:15 wtorek
    Bosu
    19:30 wtorek
    Pilates
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub FitFabric 2.0

    (2  opinie)

    07:00 czwartek
    Fit bike
    Sylwia Haładzińska
    08:00 czwartek
    Jump 4 Fit
    Sylwia Haładzińska
    11:00 czwartek
    Joga lunch
    Maciej Jaraszkiewicz
    16:00 czwartek
    Fit pump
    Eliza Szklarska
    16:30 czwartek
    Stretching
    Paulina Młynarczyk
    17:00 czwartek
    Jump 4 Fit
    Katarzyna Sikorska
    18:00 czwartek
    TBC
    Agnieszka Gutović
    18:00 czwartek
    Tabata
    Katarzyna Sikorska
    18:30 czwartek
    Fit bike
    Martyna Stasiak
    19:00 czwartek
    Jump 4 Fit
    Agnieszka Gutović
    19:30 czwartek
    Fit bike
    Darla Ogrodowicz
    19:30 czwartek
    Stretching
    Natalia Sikorska
    20:00 czwartek
    BPU
    Agnieszka Gutović
    07:00 piątek
    Fit bike
    Martyna Stasiak
    08:00 piątek
    Jump 4 Fit
    Martyna Stasik
    09:00 piątek
    HIIT + ABS
    Mateusz Tersa
    15:30 piątek
    Shape
    Agnieszka Wysocka
    16:30 piątek
    HIIT Strenght
    Mateusz Tersa
    16:30 piątek
    Fit bike
    Paulina Młynarczyk
    16:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Wysocka
    17:00 piątek
    Płaski brzuch
    Agnieszka Gutović
    17:30 piątek
    Fit bike
    Paulina Młynarczyk
    18:00 piątek
    Fit pump
    Eliza Szklarska
    18:30 piątek
    Fit bike
    Joanna Walczak
    19:00 piątek
    Zumba
    Katarzyna Królak
    20:00 piątek
    Jump 4 Fit
    Joanna Walczak
    10:00 niedziela
    Fit bike
    Darla Ogrodowicz
    10:00 niedziela
    Trening obwodowy
    Eliza Szklarska
    11:00 niedziela
    Shape + ABS
    Agnieszka Gutović
    12:00 niedziela
    Stretching
    Natalia Sikorska
    12:00 niedziela
    Jump 4 Fit
    Agnieszka Gutović
    08:00 poniedziałek
    Jump 4 Fit
    Sylwia Haładzińska
    09:00 poniedziałek
    Fit boks
    Mateusz Tersa
    10:00 poniedziałek
    HIIT + ABS
    Mateusz Tersa
    16:00 poniedziałek
    Shape
    Eliza Szklarska
    16:30 poniedziałek
    Fit bike
    Martyna Stasiak
    16:30 poniedziałek
    Stretching
    Marta Biernacka
    17:00 poniedziałek
    Jump 4 Fit
    Eliza Szklarska
    17:30 poniedziałek
    Fit bike
    Martyna Stasiak
    18:00 poniedziałek
    BPU
    Agnieszka Gutović
    18:30 poniedziałek
    Body ball
    Natalia Sikorska
    18:30 poniedziałek
    Fit bike
    Marta Biernacka
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Agnieszka Gutović
    19:30 poniedziałek
    Stretching
    Natalia Sikorska
    19:30 poniedziałek
    Fit bike
    Marta Biernacka
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Katarzyna Królak
    07:00 wtorek
    Fit bike
    Paulina Młynarczyk
    08:00 wtorek
    Shape
    Olga Koper
    09:00 wtorek
    Jump 4 Fit
    Sylwia Haładzińska
    16:00 wtorek
    Jump 4 Fit
    Eliza Szklarska
    17:00 wtorek
    Fit pump
    Mateusz Tersa
    17:30 wtorek
    Fit bike
    Martyna Stasiak
    18:00 wtorek
    HIIT
    Mateusz Tersa
    18:00 wtorek
    Multicardio
    Eliza Szklarska
    18:30 wtorek
    Fit bike
    Martyna Stasiak
    18:30 wtorek
    Joga
    Maciej Jaraszkiewicz
    19:00 wtorek
    TBC
    Agnieszka Bogusz
    19:30 wtorek
    Fit bike
    Olga Koper
    20:00 wtorek
    Jump 4 Fit
    Agnieszka Bogusz
    20:30 wtorek
    Fit bike
    Alicja Król
    pokaż więcej
  • 17:10 czwartek
    Capoeira dzieci 5-7 lat
    18:00 czwartek
    Capoeira dzieci 8-11 lat - zaawansowane
    19:00 czwartek
    Capoeira - średniozaawansowani
    20:30 czwartek
    Capoeira - zaawansowani
    17:30 piątek
    Capoeira - zaawansowani
    18:30 piątek
    PowerFit
    19:00 piątek
    Capoeira - początkujący
    10:00 sobota
    Capoeira familijna
    17:00 poniedziałek
    Capoeira dzieci 8-11 lat - początkująca
    18:00 poniedziałek
    Capoeira dzieci 8-11 lat - średniozaawasowani
    18:30 poniedziałek
    PowerFit
    19:00 poniedziałek
    Capoeira - początkujący
    17:10 wtorek
    Capoeira dzieci 5-7 lat
    18:00 wtorek
    Capoeira dzieci 8-11 lat - zaawansowane
    19:00 wtorek
    Capoeira - średniozaawansowani
    20:30 wtorek
    Capoeira - zaawansowani
    pokaż więcej
  • EnerGym Fitness Club

    (1  opinia)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 19:00 czwartek
    Gimnastyka zdrowotna
    19:15 poniedziałek
    Gimnastyka zdrowotna
    19:15 poniedziałek
    Siłownia damska i męska
    19:30 poniedziałek
    Joga
    19:15 wtorek
    Gimnastyka zdrowotna
    19:30 wtorek
    Aerobik
    pokaż więcej
  • 21:30 dziś
    Stretching
    Małgorzta Kasińska
    07:30 czwartek
    Aerobox/Płaski brzuch
    Anna Kocewiak
    08:30 czwartek
    Brzuch, uda i pośladki
    Anna Kocewiak
    09:30 czwartek
    Pilates/Płaski brzuch
    Anna Kocewiak
    16:30 czwartek
    Zumba
    Małgorzta Kasińska
    17:30 czwartek
    Energy Challenge
    Paula Kulesza
    18:30 czwartek
    Płaski brzuch/Stretching
    Paula Kulesza
    19:30 czwartek
    Tabata&Shape
    Paula Kulesza
    20:30 czwartek
    Step&Shape
    Justyna Wielgus
    21:30 czwartek
    Pilates
    Justyna Wielgus
    07:30 piątek
    Antycellulit
    P.Kulesza/A. Kocewiak
    08:30 piątek
    Plaski Brzuch/Stretching
    P.Kulesza/A. Kocewiak
    09:30 piątek
    Zumba
    16:30 piątek
    Aerobox/Płaski brzuch
    Anna Kocewiak
    17:30 piątek
    Zumba
    Karolina Sczepaniak
    18:30 piątek
    TBC
    Justyna Wielgus
    19:30 piątek
    Fat burning/Brzuch
    Justyna Wielgus
    20:30 piątek
    Zgrabne uda i posladki/Stretch
    Justyna Wielgus
    09:00 sobota
    Joga
    Agnieszka Robakiewicz
    10:00 sobota
    Zgrabne uda i pośladki
    P.Kulesza/A. Kocewiak
    11:00 sobota
    TBC
    P.Kulesza/A. Kocewiak
    12:00 sobota
    Zumba
    Karolina Sczepaniak
    16:30 sobota
    Płaski brzuch/Stretching
    17:30 sobota
    Interwał
    09:00 niedziela
    TBC
    Justyna Joachimiak
    10:00 niedziela
    Płaski brzuch/Stretching
    Justyna Joachimiak
    11:00 niedziela
    Interwał
    12:00 niedziela
    Step/Sexy pupa
    16:30 niedziela
    Zumba
    Małgorzta Kasińska
    17:30 niedziela
    Stretching
    Małgorzta Kasińska
    18:30 niedziela
    Brzuch, uda i pośladki
    Paula Kulesza
    19:30 niedziela
    Tabata&Shape
    Paula Kulesza
    07:30 poniedziałek
    Antycellulit/Interwał
    P.Kulesza/A. Kocewiak
    08:30 poniedziałek
    Plaski Brzuch/Stretching
    P.Kulesza/A. Kocewiak
    09:30 poniedziałek
    Zumba
    Justyna Leszczyńska
    16:30 poniedziałek
    Turbo Spalanie
    Przemysław Zarzecki
    17:30 poniedziałek
    Zumba
    Karolina Sczepaniak
    18:30 poniedziałek
    Fat burning/Brzuch
    Anna Żuber
    19:30 poniedziałek
    Pilates
    Anna Żuber
    20:30 poniedziałek
    Zumba
    Małgorzta Kasińska
    21:30 poniedziałek
    Joga
    Agnieszka Robakiewicz
    07:30 wtorek
    Trening obwodowy
    Monika Niedbał
    08:30 wtorek
    Stretching
    Monika Niedbał
    09:30 wtorek
    Zumba
    Małgorzta Kasińska
    16:30 wtorek
    Zumba
    Justyna Leszczyńska
    17:30 wtorek
    Step
    Angelika Kruszyńska
    18:30 wtorek
    TBC/Płaski brzuch
    Angelika Kruszyńska
    19:30 wtorek
    Energy Challenge
    Angelika Kruszyńska
    20:30 wtorek
    Pilates
    Sylwia Stypuła
    21:30 wtorek
    Salsation
    Justyna Leszczyńska
    pokaż więcej
  • 09:30 czwartek
    Joga Ogólna
    11:15 czwartek
    Joga dla Seniorów
    16:30 czwartek
    Joga wstępna
    17:30 czwartek
    Joga Ogólna
    19:00 czwartek
    Joga wstępna
    20:00 czwartek
    Joga Ogólna
    09:00 piątek
    Joga wstępna
    17:30 piątek
    Joga wstępna
    18:30 piątek
    Joga Ogólna
    20:00 piątek
    Joga wstępna
    09:30 sobota
    Joga wstępna
    10:30 sobota
    Joga Ogólna
    12:15 sobota
    Medytacja
    16:30 sobota
    Joga Ogólna
    09:00 poniedziałek
    Joga wstępna
    17:30 poniedziałek
    Joga wstępna
    18:30 poniedziałek
    Joga Ogólna
    20:00 poniedziałek
    Joga wstępna
    09:30 wtorek
    Joga Ogólna
    11:15 wtorek
    Joga dla Seniorów
    16:30 wtorek
    Joga wstępna
    17:30 wtorek
    Joga Ogólna
    19:00 wtorek
    Joga wstępna
    20:00 wtorek
    Joga Ogólna
    pokaż więcej
  • 16:30 czwartek
    Latin fever + wzmacnianie
    17:30 czwartek
    Salsa & bachata solo
    18:30 czwartek
    Retro dance
    19:30 czwartek
    Taniec współczesny
    20:30 czwartek
    Modern Show Group
    16:30 piątek
    Zgrabna pupa płaski brzuch
    17:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:30 piątek
    Burlesque Show Group
    19:30 piątek
    Taniec brzucha
    20:30 piątek
    Rozciąganie baletowe
    10:00 sobota
    Balet dzieci 3-5lat
    10:45 sobota
    Balet dzieci 6-8 lat
    11:30 sobota
    Show Dance start 9-12 lat
    12:30 sobota
    Show Dance start 13-16 lat
    13:30 sobota
    Mix taneczny 5-7 lat
    14:30 sobota
    Balet dorośli
    15:30 sobota
    Balet dorośli
    10:00 niedziela
    Balet dzieci 3-5lat
    10:45 niedziela
    Mix taneczny 5-7 lat
    11:30 niedziela
    Show Dance start 9-12 lat
    12:30 niedziela
    Show Dance start 13-16 lat
    13:30 niedziela
    Mix taneczny 8-11 lat
    14:30 niedziela
    Taniec współczesny
    15:30 niedziela
    Taniec współczesny
    16:30 poniedziałek
    Perfect Body
    17:30 poniedziałek
    Body Mental
    18:30 poniedziałek
    Samba brazylijska gr. początkująca
    19:30 poniedziałek
    Samba brazylijska gr. początkująca
    20:30 poniedziałek
    Zumba taniec + fitness
    16:30 wtorek
    Brazylijskie pośladki
    17:30 wtorek
    Salsa & bachata solo
    18:30 wtorek
    Burlesque Show Group
    19:30 wtorek
    Technika tańca
    20:30 wtorek
    Modern Show Group
    pokaż więcej
  • 07:30 czwartek
    Yoga
    Adrianna Dobrzańska
    10:00 czwartek
    Zdrowy Kręgosłup
    Helena Rogowska
    17:00 czwartek
    WOD
    17:30 czwartek
    Zumba
    Paulina Milczarek
    17:30 czwartek
    Yoga
    Adrianna Dobrzańska
    17:30 czwartek
    Ever jump
    Ewa Steckiewicz
    17:30 czwartek
    EverCross
    Artur Jakuz
    18:30 czwartek
    Brzuch, uda, pośladki
    Karina Drobnik
    18:30 czwartek
    TRx
    Mateusz Damięcki
    18:30 czwartek
    Cycling
    Ewa Steckiewicz
    19:30 czwartek
    FitComplex
    Helena Rogowska
    19:30 czwartek
    Ever Cross Starter
    Mateusz Damięcki
    19:30 czwartek
    Step&Shape
    Karina Drobnik
    21:00 czwartek
    WOD
    08:00 piątek
    EverCross
    Mateusz Damięcki
    10:00 piątek
    Płaski brzuch
    Ewa Steckiewicz
    17:00 piątek
    Brzuch
    17:30 piątek
    Trening funkcjonalny
    Artur Jakuz
    17:30 piątek
    Harmonia ciała
    Helena Rogowska
    18:30 piątek
    TBC
    Lidia Oleska
    18:30 piątek
    Kettlebells starter
    Artur Jakuz
    18:30 piątek
    Cycling Starter
    Joanna Wojnarowska
    19:30 piątek
    Ever Pump
    Tomasz Grodecki
    19:30 piątek
    Ever jump
    Lidia Oleska
    21:00 piątek
    Brzuch
    10:00 sobota
    Brzuch, uda, pośladki
    Ewa Steckiewicz
    10:00 sobota
    EverCross
    Artur Jakuz
    11:00 sobota
    Cycling
    Lidia Oleska
    10:00 niedziela
    Family Jump
    Lidia Oleska
    11:00 niedziela
    FlexiBar
    Helena Rogowska
    08:00 poniedziałek
    EverCross
    Mateusz Damięcki
    09:00 poniedziałek
    Cycling
    Ewa Steckiewicz
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Ewa Steckiewicz
    16:30 poniedziałek
    FitComplex
    Helena Rogowska
    17:00 poniedziałek
    Brzuch
    17:15 poniedziałek
    Zumba
    17:30 poniedziałek
    TBC
    Ewa Steckiewicz
    17:30 poniedziałek
    Ever Cross Starter
    Tomasz Grodecki
    18:30 poniedziałek
    Cycling
    Ewa Steckiewicz
    18:30 poniedziałek
    Spartan
    Artur Jakus
    18:30 poniedziałek
    Ever jump
    Ilona Fligiel
    19:30 poniedziałek
    FlexiBar
    Helena Rogowska
    19:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Tomasz Grodecki
    19:30 poniedziałek
    Ever Cross Starter
    Mateusz Damięcki
    21:00 poniedziałek
    Brzuch
    07:30 wtorek
    Yoga
    Adrianna Dobrzańska
    09:00 wtorek
    Cycling
    Joanna Wojnarowska
    10:00 wtorek
    FitComplex
    Helena Rogowska
    17:00 wtorek
    WOD
    17:30 wtorek
    TRX Sterter
    Mateusz Damięcki
    17:30 wtorek
    Harmonia ciała
    Helena Rogowska
    17:30 wtorek
    Ever Pump
    Tomasz Grodecki
    18:30 wtorek
    Cycling
    Ewa Steckiewicz
    18:30 wtorek
    Ever jump
    Lidia Oleska
    18:30 wtorek
    Ever Cross Starter
    Artur Jakuz
    19:30 wtorek
    Stretching
    Ewa Steckiewicz
    19:30 wtorek
    SlimBody
    Helena Rogowska
    19:30 wtorek
    Ever Cross Starter
    Artur Jakuz
    20:30 wtorek
    Yoga
    Aleksandra Zdziechowska
    21:00 wtorek
    WOD
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Śródmieście"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub