Zajęcia sportowe w Łodzi dzielnica Bałuty

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 07:00 środa
    WOD + technika
    Krzysztof Bajera
    08:30 środa
    Fit Bike
    Dorota Zatke
    10:00 środa
    Kickboxing
    Bartek Wydra
    11:00 środa
    Joga Lunch
    Maciek Jaraszkiewicz
    15:30 środa
    Projekt mama w ciąży
    Aneta Bajera
    16:00 środa
    Kids Balance 5+
    Gabrysia Tomaszewska
    16:30 środa
    Fit Bike
    Joanna Walczak
    16:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Aneta Bajera
    17:00 środa
    Intro/Technika
    Michał Sikorski
    17:00 środa
    BJJ w GI
    Sebastian Maciejewski
    17:00 środa
    Shape
    Gabrysia Tomaszewska
    17:30 środa
    Fit Bike
    Joanna Walczak
    17:30 środa
    Stretching
    Aneta Bajera
    18:00 środa
    WOD + technika
    Michał Sikorski
    18:00 środa
    Keeno line training basic
    Anna Wieniuszewska
    18:00 środa
    Płaski brzuch
    Gabrysia Tomaszewska
    18:00 środa
    Kids Dance 5+
    Katarzyna Koman
    18:30 środa
    MMA
    Przemysław Szyszka
    18:30 środa
    Fit Bike
    Alicja Król
    18:30 środa
    Joga
    Anna Jadko
    19:00 środa
    WOD
    Sandra Kadi
    19:00 środa
    Jump 4 Fit
    Joanna Walczak
    19:30 środa
    Fit Bike
    Izabela Zaleska
    20:00 środa
    WOD + technika
    Krystian Michalak
    20:00 środa
    Fit Complex
    Sandra Kadi
    20:30 środa
    Stretching
    Marta Biernacka
    20:30 środa
    Fit Bike Basic
    Izabela Zaleska
    20:30 środa
    Grappling
    Rafał Sabanty
    21:00 środa
    Keeno line training basic
    Marta Krawczyk
    06:30 czwartek
    Ciężary
    08:00 czwartek
    Fit Bike
    Martyna Stasiak
    10:00 czwartek
    MMA
    Przemysław Szyszka
    10:00 czwartek
    BPU
    Sandra Kadi
    11:00 czwartek
    Joga kręgosłupa
    Aleksandra Ledzion
    16:00 czwartek
    TBC
    Aneta Bajera
    16:30 czwartek
    Fit Bike
    Dorota Zatke
    16:30 czwartek
    Płaski brzuch
    Patrycja Kmieciak
    17:00 czwartek
    WOD
    Sandra Kadi
    17:00 czwartek
    Shape
    17:00 czwartek
    Trening Fit Fabric
    Przemysław Szyszka
    17:30 czwartek
    Fit Bike
    Dorota Zatke
    17:30 czwartek
    Teen judo 10+
    Przemysław Łagowski
    18:00 czwartek
    WOD + technika
    Krystian Michalak
    18:00 czwartek
    Keeno line training basic
    Michał Sikorski
    18:30 czwartek
    Fit Bike
    Marysia Kurzawa
    18:30 czwartek
    BJJ w GI
    Sebastian Maciejewski
    18:30 czwartek
    Kids English 6+
    Aleksandra Krawczyk
    19:00 czwartek
    Mobility
    Krzysztof Bajera
    19:00 czwartek
    BPU
    Gabrysia Tomaszewska
    19:30 czwartek
    Fit Bike
    Marysia Kurzawa
    20:00 czwartek
    WOD + technika
    Michał Sikorski
    20:00 czwartek
    Muay Thai
    Mikołaj Słodyński
    20:00 czwartek
    Zumba
    Katarzyna Królak
    20:30 czwartek
    Fit Bike
    Martyna Stasiak
    20:30 czwartek
    Joga
    Anna Jadko
    07:00 piątek
    WOD + technika
    Krzysztof Bajera
    08:00 piątek
    Fit Bike
    Dorota Zatke
    11:00 piątek
    Joga Lunch
    Aleksandra Ledzion
    16:30 piątek
    Fit Bike
    Dorota Zatke
    16:30 piątek
    Stretching
    Gabrysia Tomaszewska
    17:00 piątek
    WOD + technika
    Michał Sikorski
    17:00 piątek
    BJJ w GI
    Sebastian Maciejewski
    17:00 piątek
    Fit Complex
    Sandra Kadi
    17:30 piątek
    Fit Bike
    Dorota Zatke
    17:30 piątek
    Kids Balance 5+
    Gabrysia Tomaszewska
    18:00 piątek
    WOD
    18:30 piątek
    ABS + Stretching
    Gabrysia Tomaszewska
    19:00 piątek
    Kickboxing
    Bartek Wydra
    19:00 piątek
    BPU
    20:00 piątek
    Jump 4 Fit
    Katarzyna Sikorska
    20:30 piątek
    Grappling
    Rafał Sabanty
    10:00 sobota
    Jump 4 Fit
    Joanna Walczak
    11:00 sobota
    Fit Bike
    Izabela Zaleska
    11:00 sobota
    Zumba Kids 5+
    Agnieszka Mirowska
    11:30 sobota
    Zumba
    Agnieszka Wysocka
    12:00 sobota
    Fit Bike
    Izabela Zaleska
    11:00 niedziela
    Fit Bike
    12:00 niedziela
    Fit Bike
    12:00 niedziela
    TBC
    Patrycja Kmieciak
    12:00 niedziela
    Jump 4 Fit
    Eliza Szklarska
    13:00 niedziela
    Stretching
    Joanna Sowińska
    16:00 niedziela
    Joga Warsztat
    Anna Jadko
    07:00 poniedziałek
    WOD + technika
    Krzysztof Bajera
    08:00 poniedziałek
    Ciężary
    Tomasz Urbański
    08:00 poniedziałek
    Fit Bike
    Dorota Zatke
    10:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Wysocka
    10:00 poniedziałek
    Kickboxing
    Bartek Wydra
    15:00 poniedziałek
    Projekt mama w ciąży
    Aneta Bajera
    16:00 poniedziałek
    TBC
    Aneta Bajera
    16:30 poniedziałek
    Fit Bike
    Alicja Król
    17:00 poniedziałek
    Intro/Technika
    Michał Sikorski
    17:00 poniedziałek
    Grappling
    Przemysław Szyszka
    17:00 poniedziałek
    Step&Shape
    Dorota Zatke
    17:00 poniedziałek
    Jump 4 Fit
    Katarzyna Sikorska
    17:30 poniedziałek
    Pilates
    Agnieszka Wysocka
    17:30 poniedziałek
    Fit Bike
    Alicja Król
    18:00 poniedziałek
    WOD + technika
    Michał Sikorski
    18:00 poniedziałek
    Shape
    18:00 poniedziałek
    Keeno line training basic
    Adam Olczak
    18:00 poniedziałek
    Jump 4 Fit
    Joanna Walczak
    18:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Wysocka
    18:30 poniedziałek
    MMA
    Przemysław Szyszka
    18:30 poniedziałek
    Fit Bike
    Adam Wójcik
    19:00 poniedziałek
    Bench Mark
    19:00 poniedziałek
    BPU
    19:00 poniedziałek
    Kids Dance 5+
    Katarzyna Koman
    19:30 poniedziałek
    Fit Complex
    Gabrysia Tomaszewska
    19:30 poniedziałek
    Fit Bike
    Joanna Walczak
    20:00 poniedziałek
    WOD
    20:00 poniedziałek
    Muay Thai
    Mikołaj Słodyński
    20:00 poniedziałek
    Aerobox
    Agnieszka Wysocka
    20:30 poniedziałek
    Stretching
    Gabrysia Tomaszewska
    20:30 poniedziałek
    Fit Bike
    Joanna Walczak
    pokaż więcej
  • 17:00 środa
    Medytacja
    Ida Tracz
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup balans piłka
    Ida Tracz
    19:00 środa
    Ashtanga yoga ogólna
    Agnieszka Bilicka
    20:30 środa
    Ashtanga yoga początkowa
    Agnieszka Bilicka
    09:00 czwartek
    Ashtanga yoga ogólna
    Ida Tracz
    17:00 czwartek
    Yoga flow
    Agnieszka Wierzbińska
    18:00 czwartek
    Yoga kręgosłupa
    Ida Tracz
    19:00 czwartek
    Kundalini yoga
    Ida Tracz
    20:30 czwartek
    Yoga nidra
    Ida Tracz
    17:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Ida Tracz
    18:00 piątek
    Medytacja
    Ida Tracz
    19:00 piątek
    Ashtanga yoga dla wszytskich
    Agnieszka Bilicka
    09:00 sobota
    Ashtanga yoga ogólna
    Ida Tracz
    10:30 sobota
    Yoga kręgosłupa
    Ida Tracz
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup Trilo chi
    Monika Półrolnik
    18:00 poniedziałek
    Kundalini yoga
    Ida Tracz
    19:30 poniedziałek
    Yoga nidra
    Ida Tracz
    20:30 poniedziałek
    Ashtanga yoga ogólna
    Agnieszka Wierzbińska
    pokaż więcej
  • 17:15 środa
    Muay Boran (dzieci 2)
    18:15 środa
    Muay Thai 1
    19:30 środa
    Muay Boran (dorośli/młodzież)
    10:00 czwartek
    Tai Chi 2 (seniorzy)
    16:15 czwartek
    Dzieci 3 (5-7lat)
    17:15 czwartek
    Muay Boran (dzieci 1)
    18:15 czwartek
    Tai Chi (konsultacje)
    19:15 czwartek
    Muay Thai (zawodnicy/sparingi)
    17:15 piątek
    Tai Chi 1
    18:15 piątek
    Krav Maga 1
    19:30 piątek
    Krav Maga 2 (oldboje)
    13:00 sobota
    Dzieci (1+2+3)
    14:00 sobota
    Wolna sala
    17:15 poniedziałek
    Muay Boran (dzieci 1)
    18:15 poniedziałek
    Muay Thai 1
    19:30 poniedziałek
    Muay Boran (dorośli/młodzież)
    pokaż więcej
  • 21:00 dziś
    Masters Choreo
    16:30 środa
    Hip Hop 9-11 lat - zespoły
    Hajkowska Monika
    17:00 środa
    Taniec nowczesny 6-8 lat - początkujący
    Nadajewska Marlena
    17:00 środa
    Taniec nowoczesny 9-11 lat - początkujący
    Diana Stasiak
    18:30 środa
    Taniec nowoczesny 4-5 lat - początkujący
    Hajkowska Monika
    19:15 środa
    Jazz - początkujący
    Adrianna Bilecka
    20:00 środa
    Hip Hop - początkujący
    Paulina Przestrzelska
    20:30 środa
    Dancehall - zaawansowany
    Martyna Kozłowska
    21:00 środa
    Jazz - zaawansowany
    Julia Anna Dębowska
    17:00 czwartek
    Taniec towarzyski dla dzieci 6-8 lat - początkujący
    Artur Kozuń
    17:00 czwartek
    Taniec towarzyski 9-11 lat - początkujący
    Artur Kozuń
    17:00 czwartek
    Hip Hop 9-11 lat - średniozaawanowany
    Ewelina Polnicka
    17:15 czwartek
    Dancehall juniorzy - początkujący
    Martyna Kozłowska
    18:00 czwartek
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - początkujący
    Hajkowska Monika
    18:00 czwartek
    Jazz dla dzieci 9-11 lat - początkujący
    Julia Anna Dębowska
    18:15 czwartek
    Dancehall 9-11 lat - początkujący
    Martyna Kozłowska
    18:15 czwartek
    Bachata solo - I poziom
    Aleksandra Kasica
    19:00 czwartek
    Taniec nowoczesny juniorzy - początkujacy
    Hajkowska Monika
    19:15 czwartek
    Taniec nowoczesny 9-11 lat - początkujący
    Milena Zielińska
    19:15 czwartek
    Jazz juniorzy - początkujący
    Julia Anna Dębowska
    19:30 czwartek
    Sexy dance - I poziom
    Magdalena Mikos
    20:00 czwartek
    Latino solo - I poziom
    Aleksandra Kasica
    20:30 czwartek
    Taniec towarzyski - I poziom
    Artur Kozuń
    16:00 piątek
    Taniec nowczesny 4-5 lat - początkujący
    Nadajewska Marlena
    16:00 piątek
    Taniec nowoczesny 9-11 lat - początkujący
    Ewelina Polnicka
    16:30 piątek
    Hip Hop 9-11 lat - zespoły
    Hajkowska Monika
    18:00 piątek
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - początkujący
    Diana Stasiak
    19:30 piątek
    Jazz - początkujący
    Adrianna Bilecka
    19:30 piątek
    High Heels - I poziom
    Ewelina Polnicka
    19:30 piątek
    High Heels - początkujący
    Ewelina Polnicka
    10:00 sobota
    Akademia Baletu 6-8 lat - początkujący
    Julia Anna Dębowska
    10:00 sobota
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - średniozaawanowany
    Milena Zielińska
    10:15 sobota
    Zabawy z tańcem i muzyką 3 lata
    Hajkowska Monika
    11:00 sobota
    Taniec nowoczesny 4-5 lat - początkujący
    Hajkowska Monika
    12:00 sobota
    Dancehall - początkujący
    Milena Zielińska
    13:00 sobota
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - początkujący
    Diana Stasiak
    14:45 sobota
    Jazz - początkujący
    Adrianna Bilecka
    15:00 sobota
    Hip Hop 9-11 lat - początkujący
    Adrianna Binkowska
    15:00 sobota
    Hip Hop 9-11 lat - zespoły
    Hajkowska Monika
    18:00 sobota
    Hip Hop juniorzy - poczatkujący
    Hajkowska Monika
    10:00 niedziela
    Akademia Baletu 6-8 lat - początkujący
    Julia Anna Dębowska
    11:30 niedziela
    Jazz juniorzy - początkujący
    Adianna Bielicka
    12:30 niedziela
    Balet 4-5 lat - początkujący
    Julia Anna Dębowska
    12:30 niedziela
    Taniec nowoczesny 9-11 lat - początkujący
    Diana Stasiak
    15:00 niedziela
    Taniec nowoczesny juniorzy - początkujacy
    Diana Stasiak
    15:00 niedziela
    Hip Hop juniorzy - poczatkujący
    Monika Czaplicka
    16:30 niedziela
    Commercial Dance - początkujący
    Ewelina Polnicka
    17:00 poniedziałek
    Taniec nowczesny 6-8 lat - początkujący
    Nadajewska Marlena
    17:45 poniedziałek
    Zabawy z tańcem i muzyką 3 lata
    Hajkowska Monika
    18:30 poniedziałek
    Taniec nowoczesny 4-5 lat - początkujący
    Hajkowska Monika
    19:15 poniedziałek
    Jazz - początkujący
    Adrianna Bilecka
    20:00 poniedziałek
    Hip Hop - początkujący
    Paulina Przestrzelska
    20:15 poniedziałek
    Salsation
    Kamila Wierzyńska-Kozuń
    20:30 poniedziałek
    Dancehall - zaawansowany
    Martyna Kozłowska
    pokaż więcej
  • 07:00 środa
    WOD + Technika
    Adam Olczak
    07:00 środa
    Interwał
    Agnieszka Gutović
    09:00 środa
    Shape
    Katarzyna Jassa
    10:00 środa
    Stretching
    Katarzyna Jassa
    16:30 środa
    Joga Lunch
    Aleksandra Ledzion
    17:00 środa
    Fit Pump
    Marcin Zierałko
    17:00 środa
    Fit Bike
    Martyna Stasiak
    17:30 środa
    Stretching
    Marta Biernacka
    18:00 środa
    Fit Bike
    Martyna Stasiak
    18:00 środa
    Płaski brzuch
    Agnieszka Gutović
    18:00 środa
    Intro/Technika
    18:30 środa
    Brzuch+Plecy
    Katarzyna Kasica
    19:00 środa
    Shape
    Agnieszka Gutović
    19:00 środa
    Fit Bike
    Daria Ogrodowczyk
    19:00 środa
    WOD + Technika
    19:30 środa
    Fit Ball
    Katarzyna Kasica
    20:00 środa
    Fit Bike
    Daria Ogrodowczyk
    20:00 środa
    Step Choreo
    Urszula Walczak
    20:00 środa
    WOD + Technika
    Paweł Olbryk
    07:00 czwartek
    Intro/Technika
    Adam Olczak
    07:00 czwartek
    Fit Bike
    Marta Biernacka
    08:30 czwartek
    Joga
    Aleksandra Ledzion
    09:00 czwartek
    TBC
    Karolina Czerkawska
    10:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Tomasz Cierpicki
    16:00 czwartek
    Zumba
    Daria Serwa
    16:30 czwartek
    Shape
    Joanna Sowińska
    17:00 czwartek
    TBC
    Urszula Walczak
    17:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Sowińska
    18:00 czwartek
    Shape
    Urszula Walczak
    18:00 czwartek
    Fit Bike
    Weronika Stangierska
    18:00 czwartek
    WOD + Technika
    18:30 czwartek
    Kids Balance 5+
    Żaklina Stańczyk
    19:00 czwartek
    Fit Bike
    Marta Biernacka
    19:00 czwartek
    Ciężary
    19:00 czwartek
    Aerobox
    Luiza Avagyan
    19:30 czwartek
    Płaski brzuch
    Karolina Czerkawska
    20:00 czwartek
    Fit Bike
    Marta Biernacka
    20:00 czwartek
    WOD + Technika
    Paweł Olbryk
    20:00 czwartek
    Dance Aerobic
    Marcin Zierałko
    20:30 czwartek
    Joga
    Aleksandra Ledzion
    07:00 piątek
    WOD + Technika
    07:00 piątek
    Interwał
    Agnieszka Gutović
    09:00 piątek
    BPU
    Katarzyna Jassa
    10:00 piątek
    Stretching
    Katarzyna Jassa
    16:00 piątek
    Step&Shape
    Katarzyna Jassa
    16:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Karolina Czerkawska
    17:00 piątek
    WOD + Technika
    Krystian Michalak
    17:00 piątek
    Fit Pump
    Katarzyna Jassa
    17:00 piątek
    Fit Bike
    Ewelina Wodzyńska
    17:30 piątek
    BPU
    Katarzyna Kasica
    18:00 piątek
    Fit Bike
    Daria Ogrodowczyk
    18:00 piątek
    WOD + Technika
    Paweł Olbryk
    18:00 piątek
    TBC
    Karolina Czerkawska
    18:30 piątek
    Fit Ball
    Urszula Walczak
    19:00 piątek
    Shape
    Katarzyna Kasica
    09:30 niedziela
    Fit Bike
    Katarzyna Gawin
    10:00 niedziela
    Step Choreo
    Urszula Walczak
    10:30 niedziela
    Stretching
    Katarzyna Gawin
    11:00 niedziela
    Brzuch/Ramiona
    Tomasz Cierpicki
    11:00 niedziela
    Fit Bike
    Ewelina Wodzyńska
    11:30 niedziela
    Shape
    Urszula Walczak
    12:00 niedziela
    Kids Dance 5+
    Katarzyna Koman
    07:00 poniedziałek
    WOD + Technika
    Jacek Beczkowski
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Katarzyna Jassa
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Katarzyna Jassa
    11:00 poniedziałek
    Joga Lunch
    Aleksandra Ledzion
    16:00 poniedziałek
    Shape
    Patrycja Kmieciak
    16:30 poniedziałek
    Interwał
    Katarzyna Kasica
    17:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Patrycja Kmieciak
    17:30 poniedziałek
    Stretching
    Katarzyna Jassa
    18:00 poniedziałek
    Intro/Technika
    Paweł Olbryk
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Marcin Zierałko
    18:30 poniedziałek
    BPU
    Katarzyna Jassa
    19:00 poniedziałek
    Fit Bike
    Ewelina Wodzyńska
    19:00 poniedziałek
    WOD + Technika
    Paweł Olbryk
    19:00 poniedziałek
    Step Choreo
    Marcin Zierałko
    19:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Karolina Czerkawska
    20:00 poniedziałek
    Shape
    Urszula Walczak
    20:00 poniedziałek
    Fit Bike
    Ewelina Wodzyńska
    21:00 poniedziałek
    ABS
    Agnieszka Gutović
    pokaż więcej
  • 18:45 środa
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Katarzyna Cieślak
    18:45 środa
    Pływanie rekreacyjne
    18:45 środa
    Doskonalenie pływania
    Ala Stępień
    18:45 środa
    NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA
    19:30 środa
    AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE
    Adam Badowski
    19:30 środa
    Pływanie rekreacyjne
    19:30 środa
    AQUA FAT BURNER
    Ala Stępień
    19:30 środa
    Zumba
    Olga Lipska
    18:00 czwartek
    Aqua Gimnastyka z FRF
    Ewa Stępień
    18:00 czwartek
    Fit Senior
    18:00 czwartek
    NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA
    18:00 czwartek
    Pływanie rekreacyjne
    18:30 czwartek
    Aqua bike z FRF
    Adam Badowski
    18:30 czwartek
    Pływanie rekreacyjne
    18:30 czwartek
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Ewa Stępień
    19:00 czwartek
    Aqua interwał
    Ewa Stępień
    19:00 czwartek
    NAUKA PŁYWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY
    Adam Badowski/Ala Stępień
    19:00 czwartek
    Pływanie rekreacyjne
    19:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    19:30 czwartek
    AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE
    Adam Badowski
    19:30 czwartek
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Katarzyna Cieślak
    19:30 czwartek
    AQUA AEROBIK - (GŁĘBOKA WODA + PASY)
    Ala Stępień
    19:30 czwartek
    NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI
    Ewa Stępień
    19:30 czwartek
    Pływanie rekreacyjne
    17:15 piątek
    Pływanie rekreacyjne
    17:15 piątek
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Ewa Stępień
    17:15 piątek
    AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE
    Adam Badowski
    18:00 piątek
    AQUA AEROBIK - (GŁĘBOKA WODA + PASY)
    Ewa Stępień
    18:00 piątek
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Adam Badowski
    18:00 piątek
    Pływanie rekreacyjne
    10:30 sobota
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Ewa Stępień
    10:30 sobota
    AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE
    Adam Badowski
    10:30 sobota
    Pływanie rekreacyjne
    11:15 sobota
    NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA
    11:15 sobota
    Pływanie rekreacyjne
    11:15 sobota
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Ewa Stępień
    17:45 niedziela
    Doskonalenie pływania
    17:45 niedziela
    Joga
    17:45 niedziela
    Pływanie rekreacyjne
    19:15 niedziela
    AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE
    19:15 niedziela
    AQUA AEROBIK - (GŁĘBOKA WODA + PASY)
    19:15 niedziela
    NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI
    19:30 niedziela
    Zumba
    17:15 poniedziałek
    AQUA GIMNASTYKA - PŁYTKA WODA
    Ala Stępień
    17:15 poniedziałek
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Ewa Stępień
    17:15 poniedziałek
    Pływanie rekreacyjne
    17:15 poniedziałek
    NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA
    Adam Badowski
    18:45 poniedziałek
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Adam Badowski
    18:45 poniedziałek
    Indywidualna nauka pływania
    Ewa Stępień
    18:45 poniedziałek
    Indywidualna nauka pływania
    Ala Stępień
    19:30 poniedziałek
    AQUA AEROBIK - (GŁĘBOKA WODA + PASY)
    Ewa Stępień
    19:30 poniedziałek
    AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE
    Adam Badowski
    19:30 poniedziałek
    Doskonalnie pływania dla dzieci
    Ala Stępień
    19:30 poniedziałek
    NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI
    Ewa Pospieszyńska
    19:30 poniedziałek
    Pływanie rekreacyjne
    19:30 poniedziałek
    Zumba
    Olga Lipska
    20:15 poniedziałek
    Pływanie rekreacyjne
    20:15 poniedziałek
    Indywidualna nauka pływania
    Ewa Stępień
    20:15 poniedziałek
    Indywidualna nauka pływania
    Ewa Pospieszyńska
    20:15 poniedziałek
    AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE
    Adam Badowski
    20:15 poniedziałek
    Aqua running
    Maja Stępień
    pokaż więcej
  • 17:15 środa
    Zdrowy kręgosłup
    18:15 środa
    Pilates
    19:15 środa
    Shape
    20:15 środa
    Zumba
    18:15 czwartek
    Shape
    19:15 czwartek
    Joga
    19:15 czwartek
    Deep Work
    20:15 czwartek
    Stretching powięziowy
    17:15 piątek
    BodyBall
    18:15 piątek
    Brzuch Uda Pośladki
    19:15 piątek
    Zumba
    09:00 sobota
    Deep Work
    10:00 sobota
    TBC
    17:15 poniedziałek
    Rehafit
    18:15 poniedziałek
    Insanity
    19:15 poniedziałek
    Joga
    19:15 poniedziałek
    Shape
    20:15 poniedziałek
    Step/Body
    pokaż więcej
  • 21:00 dziś
    Zumba
    09:00 środa
    Szkoła kręgosłupa
    10:00 środa
    TBC
    17:00 środa
    Płaski brzuch
    18:00 środa
    Pilates
    19:00 środa
    Step&Shape
    20:00 środa
    Atak na brzuch i boczki
    21:00 środa
    Indoor cycling
    09:00 czwartek
    Zumba
    10:00 czwartek
    Pilates
    17:00 czwartek
    Szkoła kręgosłupa
    18:00 czwartek
    Aerobox
    19:00 czwartek
    SpeedBall
    20:00 czwartek
    Barre au sol
    21:00 czwartek
    Zumba
    09:00 piątek
    Stretching
    10:00 piątek
    Piłki
    17:00 piątek
    Active Pump
    18:00 piątek
    Szkoła kręgosłupa
    19:00 piątek
    ABT
    20:00 piątek
    Step&Shape
    08:30 sobota
    Szkoła kręgosłupa
    09:30 sobota
    Zumba
    10:30 sobota
    Wzmacianie
    16:30 sobota
    Hit Step&Bosu
    09:00 niedziela
    Indoor cycling
    10:00 niedziela
    Płaski brzuch&Stretch
    09:00 poniedziałek
    Piłki
    10:00 poniedziałek
    Body Mental
    17:00 poniedziałek
    Active Pump
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    ABT
    20:00 poniedziałek
    SpeedBall
    21:00 poniedziałek
    Indoor cycling
    pokaż więcej
  • 18:30 czwartek
    Vinyasa Yoga poziom ogólny

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Bałuty"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub