Zajęcia sportowe w Łodzi dzielnica Górna

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 środa
    Pilates
    09:55 środa
    Fitness
    16:15 środa
    Formacja Smile Kids Show Dance 8-11 lat
    17:15 środa
    Formacja Smile Hip-Hop 8-11 lat
    18:15 środa
    Street Dance 12-16 lat
    19:15 środa
    Zumba
    20:10 środa
    Taniec towarzyski
    16:30 czwartek
    Taniec nowoczesny 6-8 lat
    17:45 czwartek
    Balet 4-6 lat
    18:30 czwartek
    Zumba
    19:25 czwartek
    Fitness
    17:00 piątek
    Cheerleaderki 5-8 lat
    pokaż więcej
  • 08:30 środa
    BOSU
    Diana
    09:30 środa
    Zdrowy Kręgosłup
    Diana
    11:30 środa
    Fitnes z Maluszkiem
    Diana
    17:00 środa
    Lady Pump
    Diana
    17:00 środa
    Yoga
    Diana
    18:00 środa
    Trening na Taśmach
    Adam
    19:00 środa
    Zumba
    Zofka
    19:00 środa
    FitBike
    Ola
    20:00 środa
    TBC
    Justyna
    20:00 środa
    Rozciąganie całego ciała
    Justyna
    21:00 środa
    Trampoliny
    Ola
    08:30 czwartek
    Lady Pump
    Diana
    09:30 czwartek
    Płaski Brzuch (Trening w obwodzie)
    Natalia
    17:00 czwartek
    Pilates
    Diana
    18:00 czwartek
    Trampoliny
    Diana
    18:00 czwartek
    BUP
    Natalia
    19:00 czwartek
    Płaski Brzuch (Trening w obwodzie)
    Natalia
    19:00 czwartek
    FitBike
    Ola
    20:00 czwartek
    Yoga
    Diana
    20:00 czwartek
    Taśmy TRX
    Natalia
    21:00 czwartek
    TABATA MEN
    Ola
    08:30 piątek
    Tabata
    Diana
    09:30 piątek
    Rozciąganie Relaks
    Adam
    17:00 piątek
    Trampoliny
    Diana
    18:00 piątek
    Smukła Sylwetka/Płaski Brzuch
    Diana
    18:30 piątek
    HEALTHY MEN
    Diana
    19:00 piątek
    Zumba
    Zofka
    20:00 piątek
    Zdrowy Kręgosłup
    Diana
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 19:00 środa
    Indoor walking
    19:00 czwartek
    Indoor walking
  • 10:30 środa
    Zumba
    Justyna Leszczyńska
    16:30 środa
    TBC/Płaski brzuch
    Magda Szymańska
    17:30 środa
    Interwał
    Magda Szymańska
    18:30 środa
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Monika Niedbał
    19:30 środa
    Salsation
    Marzena Kozłowska
    20:30 środa
    Energy Challenge
    Magdalena Fornalska
    21:30 środa
    Brzuch, pośladki, uda/Stetching
    Magdalena Fornalska
    09:30 czwartek
    Stretching
    Karolina Szczepaniak
    16:30 czwartek
    Trening funkcjonalny
    Przemysław Zarzecki
    17:30 czwartek
    Brzuch, uda, pośladki
    Justyna Joachimiak
    18:30 czwartek
    Fat burning
    Justyna Joachimiak
    19:30 czwartek
    Stretching
    Monika Niedbał
    20:30 czwartek
    Zumba
    Karolina Szczepaniak
    21:30 czwartek
    Joga
    Agnieszka Robakiewicz
    09:30 piątek
    Zgrabne uda i pośladki
    Sylwia Stypuła
    10:30 piątek
    Plaski brzuch/Zdrowy kręgosłup
    Sylwia Stypuła
    16:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Monika Niedbał
    17:30 piątek
    TBC / Trening obwodowy
    Monika Niedbał
    18:30 piątek
    Zumba
    Marzena Kozłowska
    19:30 piątek
    Brzuch, uda, pośladki
    P.Kulesza/A.Kocewiak
    20:30 piątek
    Stretching
    P.Kulesza/A.Kocewiak
    pokaż więcej
  • 18:30 piątek
    Aerobik
  • 09:00 środa
    Shape
    10:00 środa
    Stretching
    18:00 środa
    Brzuch/Uda/Pośladki
    Basia Zambrowicz
    19:00 środa
    TBC/ABT
    20:00 środa
    IC Basic
    Asia Krawczyk
    18:00 czwartek
    Shape
    Anna Fatyga
    20:00 czwartek
    IC Basic
    Asia Krawczyk
    09:00 piątek
    IC Basic
    17:00 piątek
    Zumba
    18:00 piątek
    Płaski brzuch
    Basia Zambrowicz
    19:00 piątek
    Stretching
    20:00 piątek
    IC Basic
    pokaż więcej
  • 17:00 środa
    Power Jump
    18:00 środa
    Brzuch, uda, pośladki
    19:00 środa
    Fat Burning
    19:15 środa
    Joga
    09:30 czwartek
    Power Jump
    17:00 czwartek
    Power Jump
    18:00 czwartek
    Sylwetka Fit
    18:00 czwartek
    Power Bike
    19:00 czwartek
    Brzuch, uda, pośladki
    20:00 czwartek
    Power Jump
    20:00 czwartek
    Pilates + Kręgosłup
    09:30 piątek
    Sylwetka Fit
    17:00 piątek
    Power Jump
    18:00 piątek
    Brzuch, uda, pośladki
    18:00 piątek
    Fit Kids 5-10 lat
    19:00 piątek
    Sylwetka Fit
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Górna"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub