system rezerwacji online fitplanner

System rezerwacji online – szybka i sprawna obsługa w klubie fitness

Zapytaliśmy użytkowników naszej wyszukiwarki zajęć i klubów fitness oraz sportowych, na co zwracają uwagę przy wyborze miejsca do ćwiczeń dla siebie. Więcej niż połowa z nich odpowiedziała, że chce zapisywać się na zajęcia samodzielnie. Ale system rezerwacji online to nie tylko internetowe zapisy. Sprawdź, w czym jeszcze może Ci pomóc system rezerwacji online.

System rezerwacji online – zalety

Narzędzie do rezerwacji online odciążają pracę recepcji. Dzięki temu, że klienci zapisują się sami i zapisy klientów synchronizują się w jednym kalendarzu razem z zapisami dokonanymi przez recepcję, można mieć pewność, że żadna rezerwacja online nie zostanie przeoczona. Co więcej, każdorazowo menadżer ustala limit zapisów na konkretne zajęcia. Stan zapisów można także w dowolnej chwili podejrzeć i edytować. System rezerwacji online jest zatem rozwiązaniem skrojonym na miarę potrzeb.

 

system rezerwacji online fitplanner biznes
System rezerwacji online FitPlanner działa na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu

 

Narzędzie do rezerwacji online – wygodna obsługa

System rezerwacji online FitPlanner to nie tylko wygoda dla klientów, którzy mogą rezerwować zajęcia o dowolnej, wygodnej dla siebie porze dnia i nocy, ale także wygoda dla menadżera i recepcji w przypadku wyjątkowych, niespodziewanych sytuacji, takich jak choroba instruktora. Poinformowanie zapisanych osób o odwołaniu zajęć to już nie problem. System dba, by zainteresowane osoby dostały powiadomienia w postaci sms-a. Nie musisz zatem dbać o informowanie klientów o zmianach – system rezerwacji online zrobi to za Ciebie.

 

system rezerwacji online fitplanner
System rezerwacji online FitPlanner – łatwa, szybka, wygodna rezerwacja miejsc na zajęciach

Wiesz już, że warto? Zobacz, jaką ofertę przygotował dla Ciebie jeden z systemów rezerwacji online – system FitPlanner. Rezerwacja miejsc na zajęciach online, CRM, pozycjonowanie, wizytówka klubu, marketing internetowy i wiele więcej… Nie czekaj i sprawdź, jak możesz odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów i usprawnić pracę swojego personelu z systemem FitPlanner.

Sprawdź możliwości systemu rezerwacji on-line FitPlanner

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Aleksandra Balcerzak

Aleksandra Balcerzak

Specjalista ds. marketingu w firmie FitPlanner. Autorka raportów o kondycji rynku fitness w Polsce, a także serii artykułów dla przedsiębiorców z branży sportowej. Na bieżąco bada, co i kiedy ćwiczą Polacy. Prywatnie chętnie uczestniczy w zajęciach tanecznych, takich jak salsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *