sprawne-zarzadzanie-klubem-fitness

Sprawne zarządzanie klubem fitness? To możliwe

Jesteś właścicielem albo managerem klubu fitness i zastanawiasz się, jak sprawnie zarządzać klubem fitness, a ponadto zmaksymalizować efekty swoich działań przy jak najmniejszym nakładzie czasu, środków i pracy? Jesteśmy w stanie Ci pomóc sprawnie zarządzać klubem fitness!

Automatyzacja w zarządzaniu klubem fitness

Automatyzacja w zarządzaniu klubem fitness nie musi odnosić się tylko do bramek czy innych urządzeń kontrolujących wejścia klubowiczów. Zainwestuj w system CRM, który pozwoli Ci sprawnie zarządzać pracownikami, swoim klubem, i jego klientami. Na rynku dostępnych jest wiele systemów zapisów on-line, możesz zatem znaleźć rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Zarządzanie klubem fitness - FitPlanner
Zarządzanie klubem fitness – FitPlanner

SMS-y, e-maile…

Po co powtarzać procesy, które nie muszą być powtarzalne? Automatyczne wysyłanie powiadomień o zmianach w klubie (np. o odwołanych zajęciach) nie musi już być problematyczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu cały proces zarządzania klubem fitness jest szybki, jego efekty są pewne i odciąża to pracę recepcji.

System zapisów on-line

System zapisów online to podstawa zarządzania klubem fitness. Ponad połowa, bo 60% klientów klubów fitness, deklaruje, że chciałoby zapisywać się na ulubione zajęcia sportowe samodzielnie. Systemy zapisów on-line takie jak FitPlanner umożliwiają to – o dogodnej dla klienta porze, 24/7. O każdej rezerwacji menadżer klubu jest informowany, ma zatem wszystko pod kontrolą z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Jest to zatem automatyzacja w służbie zarządzaniu.

To jednak nie wszystkie możliwości systemu FitPlanner. Tworzenie i planowanie grafików, kontrola obecności na zajęciach, wypozycjonowany profil klubu w Internecie… Chcesz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu klubem fitness ?

Chcę wypróbować oprogramowanie FitPlanner

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Aleksandra Balcerzak

Aleksandra Balcerzak

Specjalista ds. marketingu w firmie FitPlanner. Autorka raportów o kondycji rynku fitness w Polsce, a także serii artykułów dla przedsiębiorców z branży sportowej. Na bieżąco bada, co i kiedy ćwiczą Polacy. Prywatnie chętnie uczestniczy w zajęciach tanecznych, takich jak salsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *