default-cover-photo

Siłownia Markus

4.00 z 5

Siłownia Markus

W ciągu miesiąca profil odwiedziły
33 osoby

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Honorowane karty
  • Multisport

5 powodów, żeby wybrać Siłownia Markus:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Białołęka.

2 2 dyscypliny sportowe!

Zajęcia z 2 dyscyplin sportowych, np. siłowni, treningu persolanlnego.

3 3 autentyczne opinie

Użytkownicy ocenili klub Siłownia Markus na 4 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Siłownia Markus znajdziesz zajęcia z 32 instruktorami.

5 Honorowane karty

Klub honoruje 1 kartę partnerską: Multisport.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: siłownia, trening personalny

Opinie:

21.06.2015 09:33

Byłem zaledwie kilka razy, ale spodobało mi się tam. Sprzętu jest dużo, kadra kompetentna . Środek nie w moim kimacie, ale to rzecz gustu oczywiście. Karków się tu nie widuje, jak na typowych osiedlowych siłowniach. Treningi personalne są w przyzwoitych cenach, a to dla mnie ważne. Fajnie, że uznają karty, Benefit, OK System. I wielki plus za to, że są otwarci do godziny 23. Nie każdy w końcu kończy pracę o 17.

09.06.2015 20:23

Klub z kiczowatym wystojem, w stylu dzikiej afryki. Ale chystość i porządek wewnątrz ratują sytuację. Recepcjonistki bardzo miłe dla klientów. Siłownia całkiem dużą, z dużą ilością dobrze utrzymanych maszyn i strefą crossfitową. Dla zabicia nudy podczas treneingu można pooglądać tv. Sala fitness też nie jest mała i dobrze wyposażona: maty, stepy, sztangi itp. Klimatyzacja dobrze chłodzi, ale wymiana powietrzam pmogłaby być szybsza. Zajęć w ofercie mają dużo, ale nie wszytskie sie odbywają ze względu na brak chętnych. Poziom zajęć nierówny - wszystko zależy od instruktora.

23.05.2015 21:28

Miejsce średnio mi się podobało. Za dużo rzeczy wewnątrz, jeśli chodzi o wystrój, które rozpraszają. Nie spotkałam się tu z brudem, obsługa też w porządku. Siłownia i sala do zajęć są duże z dobrze utrzymanym oprzyrządowaniem . Pomoce na salce, zawsze poukładne, z łatwym dostępem. Chociaż poziom zajęć pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Da mnie 3+. Często dowołują zajęcia i dowiadujemy się o tym dopiero na miejscu, ze względu na to, że rezerwacje są robione osobiście albo przez telefon.

Dodaj opinię

Klub Siłownia Markus czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):