default-cover-photo

Oh Lala

3.25 z 5

W ciągu miesiąca profil odwiedziło
50 osób

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

Udogodnienia
  • Sauna

3 powody, żeby wybrać Oh Lala:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum dzielnicy Bemowo.

2 5 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 5 dyscyplin sportowych, np. pole dance, pilatesu, płaskiego brzucha.

3 4 autentyczne opinie

Użytkownicy ocenili klub Oh Lala na 3.25 w skali do 5.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: pole dance, pilates, płaski brzuch, sexy pupa, nauka tańca

Opinie:

04.06.2015 21:12

Docierały do mnie opinie nt tego miejsca bardzo skrajne, więc postanowiłam sprawdzić na wąłsnej skórze. Obsługa w recepsji miła, na razie miałam do czynienia z jedna instruktorką i oceniam ją przeciętnie. Standard na zajęciach z Pole Dance to 2 dziewczyny przy jednej rurce, ale tak jest wszędzie. Bardzo fajny wystrój wnętrz,każdy szczegół jest dopracoawny, nawet breloki przy kluczykach nie sa przypadkowe. Minusy o niewywierzone sale i czasami brudna podłoga.

24.04.2015 23:07

Dla mnie to miejsce jes przerklamowane. Widaćm że są nastawienie na zbijanie kasy. Na zajęciach Pole Dance czasem na jedną rurkę przypada po 3 osoby! Dla mnie to nieporozumienie, skoro płacę, chcę meć zapewniony sprzęt na zajęciach, którym nie musze się dzielić. Po drugie nikt tych sal nie wietrzy. A byłoby tu fajnie, bo instruktorki naprawdę sympatyczne, gdyby tylko właściciele postawili jednak na jakość a nie ilość.

24.04.2015 11:57

Zajęcia to koszt 295 zł za 8 treningów w grupie. W cenie jest dostę do sauny i pozostałych sprzętów, jeśli chemy jeszcze poćwiczyć. W ramach karnetu można chodzić na dowone zajęcia, a nie tak jak wcześniej tylko na jeden zadeklarowany rodzaj. Przypadają dwie osoby na jedną rurkę i mają tutaj duże materace. Mają naprawdę duży wybór zajęć, ja polecam akro. Wnętrza moim zdaniem gustownie urządzone. Czuć, że to nie szkółka a studio,. miejsce gdzie można ćwiczyć akrobatykę. Tak trzymać!

18.04.2015 14:09

Nowa siedziba bardzo ładna ale ceny poszły w górę, bo karnet open to 450zł. Cena powinna zobowiązywać, a tu sa problemy z czystością i zaduchem. Dla mnie to bardzo niekomfortowe bo nie zawsze po treningu, który jest przed pracą mam czas myć dugie włosy. Instruktorzy super, ale wiecznie problemy z utrzymaniem grupy, więc cięzko tu coś zaplanować na stałe. Jedna z sal nie ma drzwi i jest to troche krępujące gdy ktoś podgląda. Dziś np przerwali zajęcia i prosili o ciszę bo nagrywali jakiś filmik, dla mnie dziwne. Chyba klient jednak powienien być na pierwszym miejscu.

Dodaj opinię

Klub Oh Lala czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):