default-cover-photo

Calypso Warszawa Ursynów

5.00 z 5

Calypso Warszawa Ursynów

pokaż na mapie › ul. Puławska 427
02-801 Warszawa

pokaż dane kontaktowe

W ciągu miesiąca profil odwiedziło
56 osób

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

4 powody, żeby wybrać Calypso Warszawa Ursynów:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum miasta Warszawa.

2 28 dyscyplin sportowych!

Zajęcia z 28 dyscyplin sportowych, np. abt, pilatesu, tmt.

3 2 autentyczne opinie

Użytkownicy ocenili klub Calypso Warszawa Ursynów na 5 w skali do 5.

4 Duży wybór instruktorów!

W klubie Calypso Warszawa Ursynów znajdziesz zajęcia z 39 instruktorami.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: abt, pilates, tmt, płaski brzuch, fit ball, zajęcia dla kobiet w ciąży, joga, kettlebell, kick boxing, nauka tańca, power bike, power joga, stretching, salsa, sexy pupa, fitness, tbc, tabata, interwał, zdrowy kręgosłup, zumba, spinning, fat burning, cross training, body pump, crossfit, taniec jazz, trening personalny

Opinie:

01.06.2015 22:48

Super klub, bardzo mi się podobał. Gdyby był w pobliżu mojego mieszkania na pewno bywałabym częściej. Ogromnym atutem klubu są szatnie, przestronne i  urządzone w nowoczesnym stylu. Siłownia fajna, jest dużo maszyn kardio, dwie sale fitness mieszczące sporo osób, squash. Podobały mi się nowatorskie zajęcia w grafiku, np. speedball, czyli fitness z piłką lekarską i to że, nie trzeba się na nie zapisywać z wyprzedzeniem. Przyjmują Multisporta bez problemu. Atmosfera, jak to w sieciówkach, czyli każdy ćwiczy sobie.

19.04.2015 20:44

Klub jest ogromny i świetnie wyposażony. Oprócz dużej ilości maszyn, wolnych ciężarów jest też ścianka wspinaczkowa i korty do squasha. Niestety mimo dużej przestrzeni czasami bywa tu tłoczno. Zajęcia odbywają się bez zapisów to też na plus. Mają dwie duże sale, w których zajęcia mogą trwać równocześnie, więc nie ma problemów z wejściem. Instruktorzy jak najbardziej ok, pomocni, mii. Plusem jest też ogólnie panująca czystość i dostęp z poziomu szatni do łaźni, sauny, czy kącika relaksu.

Dodaj opinię

Klub Calypso Warszawa Ursynów czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):