Zajęcia sportowe w Gdyni dzielnica Śródmieście

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 17:00 dziś
    TBC
    Danuta Ciosek
    18:00 dziś
    Tabata
    Agata Kasprzycka
    19:00 dziś
    ABT + Stretching
    Agata Kasprzycka
    17:00 wtorek
    ABT
    Wiktoria Radke
    18:00 wtorek
    Interwał
    Wiktoria Radke
    19:00 wtorek
    TBC
    Wiktoria Radke
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 środa
    Trening funkcjonalny
    19:00 środa
    Tabata + Stretching
    18:00 czwartek
    TBC
    Danuta Ciosek
    19:00 czwartek
    Cellustop Interwał
    Emilia Szafrańska
    20:00 czwartek
    Stretching
    Emilia Szafrańska
    18:00 piątek
    Trening obwodowy
    Emilia Radke - Bartyś
    19:00 piątek
    Pilates
    Emilia Radke - Bartyś
    10:00 sobota
    Sztangi
    Agata Kasprzycka
    pokaż więcej
  • 08:30 niedziela
    Power Pump
    Adrian Pierzgalski
    09:30 niedziela
    Step
    Adrian Pierzgalski
    10:30 niedziela
    Stretching
    Adrian Pierzgalski
    17:00 niedziela
    BS
    Magda Miłoszewska
    18:00 niedziela
    Spinning Endurance
    18:00 niedziela
    Zumba
    19:00 niedziela
    Spinning Hill
    19:00 niedziela
    Step dla zaawansowanych
    Krystian Kwidziński
    20:00 niedziela
    Spinning Endurance
    20:00 niedziela
    ABT
    Krystian Kwidziński
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Piłki
    Julia Blank
    17:15 dziś
    Rowery Endurance
    Kamil Kaluziński
    18:00 dziś
    Płaski brzuch
    Julia Blank
    18:00 dziś
    Body pump
    Damian Zieliński
    18:15 dziś
    Rowery FatBurning
    Bożena Ratyna
    19:00 dziś
    Body Shape
    Magdalena Węckowicz
    19:15 dziś
    Rowery Endurance
    Bożena Ratyna
    20:00 dziś
    Pilates
    Magdalena Węckowicz
    08:15 niedziela
    Rowery Endurance
    08:30 niedziela
    Trening funkcjonalny
    Magdalena Węckowicz
    09:30 niedziela
    Piłki
    Magdalena Węckowicz
    16:00 niedziela
    Cellu Stop
    17:00 niedziela
    Body pump
    Julia Blank
    17:15 niedziela
    Rowery Endurance
    Tomek Wienskowski
    18:00 niedziela
    Piłki
    18:15 niedziela
    Rowery FatBurning
    Mikołaj Paszkowski
    19:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    19:15 niedziela
    Rowery Endurance
    Mikołaj Paszkowski
    20:00 niedziela
    Zumba
    Anna Ratke
    pokaż więcej
  • 09:15 niedziela
    Pilates - grupa początkująca II
    Beata Oganowska
    16:15 niedziela
    Pilates - grupa początkująca I
    Beata Oganowska
    17:30 niedziela
    Joga - grupa początkująca I
    Monika Żółkoś
    18:45 niedziela
    Joga - grupa początkująca II
    Monika Żółkoś
    20:30 niedziela
    Joga dla mężczyzn
    Małgorzata Stanisławska
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Śródmieście"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub