Zajęcia sportowe w Gdyni dzielnica Działki Leśne

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:00 czwartek
    Formacja Kingsik 2 Jazz, dzieci 7-11 lat
    Dorota Jułkowska
    16:30 czwartek
    Formacja Kingsik Salsa 8-11 lat
    Przemek Wereszczyński
    17:30 czwartek
    Formacja Kingsik 1 Jazz, 12-15 lat
    Dorota Jułkowska
    18:00 czwartek
    Salsation
    Przemek Wereszczyński
    18:00 czwartek
    Salsa Lady Styling
    Aneta Sobczak
    19:05 czwartek
    Bachata solo
    Sara Krawczyk
    19:05 czwartek
    Salsa P2
    Przemek Wereszczyński
    19:05 czwartek
    Salsa w parach P1 - start wkrótce, trwają zapisy
    Josue
    20:10 czwartek
    Formacja Bachata
    Sara Krawczyk
    20:10 czwartek
    Izolacje
    Przemek Wereszczyński
    21:15 czwartek
    Merengue
    Josue
    16:30 piątek
    Kingsik Latino, dzieci 6-9 lat
    Agnieszka Pomorska Stardance
    17:10 piątek
    Balet dzieci 4-5 lat - start wkrótce, trwają zapisy
    Aleksandra Goździk
    18:00 piątek
    Balet dzieci 6-8 lat
    Aleksandra Goździk
    18:00 piątek
    Salsation
    18:00 piątek
    Dancehall
    Lena Osińska
    19:05 piątek
    Bachata solo
    Sara Krawczyk
    11:00 sobota
    Taniec Nowoczesny 4-5 lat - start wkrótce, trwają zapisy
    Ola Kasprzyk
    12:05 sobota
    Taniec Nowoczesny 6-8 lat
    Ola Kasprzyk
    12:05 sobota
    Salsa solo
    Josue
    13:10 sobota
    Taniec Nowoczesny 9-11 lat
    Ola Kasprzyk
    13:10 sobota
    Balet dzieci 4-5 lat
    14:15 sobota
    Balet dzieci 6-8 lat
    16:30 sobota
    Salsa w parach P1
    Josue
    17:35 sobota
    Bachata P1
    Josue
    18:40 sobota
    Kizomba P1
    Josue
    18:45 sobota
    Kizomba P1
    16:30 poniedziałek
    Formacja Kingsik Salsa 8-11 lat
    Przemek Wereszczyński
    18:00 poniedziałek
    Salsa solo
    Aneta Sobczak
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    Piotr Burba
    18:00 poniedziałek
    Salsa w parach P1
    Przemek Wereszczyński
    19:05 poniedziałek
    Salsa Lady Styling
    Sara Krawczyk
    19:05 poniedziałek
    Zumba
    Piotr Burba
    19:05 poniedziałek
    Salsa Partnerwork P3 (min P2)
    Przemek Wereszczyński
    19:05 poniedziałek
    Salsa w parach P1 - start wkrótce, trwają zapisy
    Przemek Wereszczyński
    20:10 poniedziałek
    Taniec Towarzyski P2
    Agnieszka Pomorska Stardance
    20:10 poniedziałek
    Tango P1
    Jarek Chojnacki
    20:10 poniedziałek
    Bachata P2/P3
    Josue/Sara
    16:00 wtorek
    Formacja Kingsik 2 Jazz, dzieci 7-11 lat
    16:30 wtorek
    Kingsik Latino, dzieci 6-9 lat
    Agnieszka Pomorska Stardance
    17:30 wtorek
    Kingsik 1 Jazz, 12-15 lat
    Dorota Jułkowska
    18:00 wtorek
    Zumba
    Piotr Burba
    18:00 wtorek
    Salsa Footwork + Styling
    Przemek Wereszczyński
    19:05 wtorek
    Salsa solo
    Sara Krawczyk
    19:05 wtorek
    Salsa S1
    Przemek Wereszczyński
    20:10 wtorek
    Shall We Dance, choreografia z filmu
    Aneta Sobczak
    20:10 wtorek
    Izolacje
    Przemek Wereszczyński
    20:30 wtorek
    Taniec towarzyski P1 - start wkrótce, trwają zapisy
    Agnieszka Pomorska Stardance
    21:15 wtorek
    Bachata P1
    Przemek Wereszczyński
    pokaż więcej
  • 17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 czwartek
    Gimnastyka usprawniająco - odchudzająca
    19:00 czwartek
    Gimnastyka XXL
    13:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup (seniorki)
    16:30 piątek
    Joga twarzy
    17:00 piątek
    Joga
    13:30 poniedziałek
    Stretching (seniorki)
    14:30 poniedziałek
    Pilates (seniorki)
    17:00 poniedziałek
    Taniec brzucha
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Fitball
    19:00 wtorek
    Pilates
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Działki Leśne"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub