Zajęcia sportowe w Gdyni

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:30 dziś
    Formacja Kingsik Salsa 8-11 lat
    Przemek Wereszczyński
    18:00 dziś
    Salsa solo
    Aneta Sobczak
    18:00 dziś
    Zumba
    Piotr Burba
    18:00 dziś
    Salsa w parach P1
    Przemek Wereszczyński
    19:05 dziś
    Salsa Lady Styling
    Sara Krawczyk
    19:05 dziś
    Zumba
    Piotr Burba
    19:05 dziś
    Salsa Partnerwork P3 (min P2)
    Przemek Wereszczyński
    19:05 dziś
    Salsa w parach P1 - start wkrótce, trwają zapisy
    Przemek Wereszczyński
    20:10 dziś
    Taniec Towarzyski P2
    Agnieszka Pomorska Stardance
    20:10 dziś
    Tango P1
    Jarek Chojnacki
    20:10 dziś
    Bachata P2/P3
    Josue/Sara
    16:00 wtorek
    Formacja Kingsik 2 Jazz, dzieci 7-11 lat
    16:30 wtorek
    Kingsik Latino, dzieci 6-9 lat
    Agnieszka Pomorska Stardance
    17:30 wtorek
    Kingsik 1 Jazz, 12-15 lat
    Dorota Jułkowska
    18:00 wtorek
    Zumba
    Piotr Burba
    18:00 wtorek
    Salsa Footwork + Styling
    Przemek Wereszczyński
    19:05 wtorek
    Salsa solo
    Sara Krawczyk
    19:05 wtorek
    Salsa S1
    Przemek Wereszczyński
    20:10 wtorek
    Shall We Dance, choreografia z filmu
    Aneta Sobczak
    20:10 wtorek
    Izolacje
    Przemek Wereszczyński
    20:30 wtorek
    Taniec towarzyski P1 - start wkrótce, trwają zapisy
    Agnieszka Pomorska Stardance
    21:15 wtorek
    Bachata P1
    Przemek Wereszczyński
    16:15 środa
    Taniec Nowoczesny 4-5 lat - start wkrótce, trwają zapisy
    Ola Kasprzyk
    17:00 środa
    Taniec Nowoczesny 6-8 lat - start wkrótce, trwają zapisy
    Ola Kasprzyk
    17:10 środa
    Balet dzieci 4-5 lat
    Aleksandra Goździk
    18:00 środa
    Salsa solo
    Przemek Wereszczyński
    18:00 środa
    Dancehall
    18:00 środa
    Balet dzieci 6-8 lat
    Aleksandra Goździk
    19:05 środa
    Zumba
    Piotr Burba
    19:05 środa
    Salsa w parach P1
    Przemek Wereszczyński
    19:05 środa
    Bachata P2
    20:10 środa
    Latino Solo P1
    Piotr Burba
    20:10 środa
    Spin Class - technika obrotów
    Przemek Wereszczyński
    20:10 środa
    Salsa P2
    Sara Krawczyk
    16:00 czwartek
    Formacja Kingsik 2 Jazz, dzieci 7-11 lat
    Dorota Jułkowska
    16:30 czwartek
    Formacja Kingsik Salsa 8-11 lat
    Przemek Wereszczyński
    17:30 czwartek
    Formacja Kingsik 1 Jazz, 12-15 lat
    Dorota Jułkowska
    18:00 czwartek
    Salsation
    Przemek Wereszczyński
    18:00 czwartek
    Salsa Lady Styling
    Aneta Sobczak
    19:05 czwartek
    Bachata solo
    Sara Krawczyk
    19:05 czwartek
    Salsa P2
    Przemek Wereszczyński
    19:05 czwartek
    Salsa w parach P1 - start wkrótce, trwają zapisy
    Josue
    20:10 czwartek
    Formacja Bachata
    Sara Krawczyk
    20:10 czwartek
    Izolacje
    Przemek Wereszczyński
    21:15 czwartek
    Merengue
    Josue
    16:30 piątek
    Kingsik Latino, dzieci 6-9 lat
    Agnieszka Pomorska Stardance
    17:10 piątek
    Balet dzieci 4-5 lat - start wkrótce, trwają zapisy
    Aleksandra Goździk
    18:00 piątek
    Balet dzieci 6-8 lat
    Aleksandra Goździk
    18:00 piątek
    Salsation
    18:00 piątek
    Dancehall
    Lena Osińska
    19:05 piątek
    Bachata solo
    Sara Krawczyk
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Jatomi Fitness Gdynia Szperk

    (1  opinia)

    08:00 dziś
    ABT
    Paulina Czech
    09:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Paulina Czech
    16:00 dziś
    ABT
    Małgorzata Piekarek
    17:00 dziś
    Fit ball
    Małgorzata Piekarek
    18:00 dziś
    Cycling
    Agnieszka Wierciak
    18:00 dziś
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Kasia Dziurska
    19:00 dziś
    Dance
    Meki Riahi
    19:00 dziś
    Cycling
    Agnieszka Wierciak
    20:00 dziś
    Pilates
    Anna Górna
    08:00 wtorek
    Power ABT
    Agnieszka Wierciak
    08:30 wtorek
    Power ABS
    Agnieszka Wierciak
    09:00 wtorek
    Cycling
    Tomasz Mrozowicz
    09:00 wtorek
    TBC
    Agnieszka Wierciak
    10:00 wtorek
    Cycling intro
    Tomasz Mrozowicz
    10:30 wtorek
    Power ABS
    17:00 wtorek
    Zumba
    Weronika Łukasik
    17:00 wtorek
    Cycling
    Cezary Mrozowicz
    18:00 wtorek
    Body shape
    Adam Ptak
    18:00 wtorek
    Cycling
    Cezary Mrozowicz
    19:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Adam Ptak
    20:00 wtorek
    Joga
    Sylwia Bujak
    19:00 środa
    Pure pump
    Damian Zieliński
    pokaż więcej
  • Activ Studio Rekreacji Fikakowo
    Activ Studio Rekreacji Fikakowo
    Gryfa Pomorskiego 71
    Gdynia
    08:30 dziś
    Płaski brzuch
    09:30 dziś
    Body Ball
    09:30 dziś
    Cycling
    17:00 dziś
    Turbo spalanie
    18:00 dziś
    TBC
    19:00 dziś
    Pilates
    19:15 dziś
    Cross Training
    19:30 dziś
    Cycling
    20:00 dziś
    Zumba
    20:30 dziś
    Cycling
    20:30 dziś
    Cross Training
    08:30 wtorek
    TBC
    18:00 wtorek
    Boks
    19:00 wtorek
    Zumba
    19:30 wtorek
    Cycling
    20:00 wtorek
    Body Ball
    20:30 wtorek
    Cycling
    08:30 środa
    ABT
    09:30 środa
    Pilates
    09:30 środa
    Cycling
    17:00 środa
    Turbo spalanie
    18:00 środa
    TBC
    19:00 środa
    Step
    19:15 środa
    Cross Training
    19:30 środa
    Cycling
    20:00 środa
    Zumba
    20:30 środa
    Cross Training
    10:30 czwartek
    Trening funkcjonalny
    18:00 czwartek
    Płaski brzuch
    19:00 czwartek
    Pilates + zdrowy kręgosłup
    19:30 czwartek
    Cycling
    09:30 piątek
    ABT
    10:30 piątek
    Cycling
    pokaż więcej
  • 07:00 dziś
    Poranne odchudzanie
    Klaudia Linda
    15:30 dziś
    Pilates
    Monika Kropidłowska
    17:00 dziś
    Interval
    Klaudia Linda
    19:30 dziś
    Zumba
    Dominika Brągoszewska
    06:45 wtorek
    Poranne odchudzanie
    Filip Dworczak
    17:00 wtorek
    Interval
    Filip Dworczak
    18:15 wtorek
    Spinn&Shape
    Joanna Zamojska
    19:30 wtorek
    Power
    Jolanta Wójtowicz
    16:00 środa
    Pilates
    Agnieszka Przywódzka
    17:00 środa
    Spinning for beginners
    Klaudia Linda
    18:00 środa
    Spinning for beginners
    Klaudia Linda
    06:45 czwartek
    Power (rowery)
    Filip Dworczak
    17:15 czwartek
    Fat Burner
    18:15 czwartek
    Spinn&Shape
    Joanna Zamojska
    19:30 czwartek
    Spinn&Shape
    Joanna Zamojska
    16:00 piątek
    Pilates
    Agnieszka Przywódzka
    17:00 piątek
    moutain
    Klaudia Linda
    18:15 piątek
    Interval
    Joanna Zamojska
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    STOP Cellulit
    18:00 dziś
    rozmiar mniej
    19:00 dziś
    Zumba
    18:00 wtorek
    Body Shape
    19:00 wtorek
    Interwał
    17:00 środa
    Zumba
    18:00 środa
    Piłki
    19:00 środa
    Płaski brzuch
    17:00 czwartek
    Zajecia mama plus dziecko
    17:45 czwartek
    Spalanie
    18:45 czwartek
    Zumba
    18:00 piątek
    Trening Obwodowy
    pokaż więcej
  • S4 Gdynia
    S4 Gdynia
    Plac Kaszubski 17
    Gdynia
    17:00 dziś
    TBC
    Danuta Ciosek
    18:00 dziś
    Tabata
    Agata Kasprzycka
    19:00 dziś
    ABT + Stretching
    Agata Kasprzycka
    17:00 wtorek
    ABT
    Wiktoria Radke
    18:00 wtorek
    Interwał
    Wiktoria Radke
    19:00 wtorek
    TBC
    Wiktoria Radke
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 środa
    Trening funkcjonalny
    19:00 środa
    Tabata + Stretching
    18:00 czwartek
    TBC
    Danuta Ciosek
    19:00 czwartek
    Cellustop Interwał
    Emilia Szafrańska
    20:00 czwartek
    Stretching
    Emilia Szafrańska
    18:00 piątek
    Trening obwodowy
    Emilia Radke - Bartyś
    19:00 piątek
    Pilates
    Emilia Radke - Bartyś
    pokaż więcej
  • Activ Morska

    (2  opinie)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Gdynia"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub