Zajęcia sportowe w Gdyni

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:30 dziś
    Kingsik Latino, dzieci 6-9 lat
    Agnieszka Pomorska Stardance
    17:10 dziś
    Balet dzieci 4-5 lat - start wkrótce, trwają zapisy
    Aleksandra Goździk
    18:00 dziś
    Balet dzieci 6-8 lat
    Aleksandra Goździk
    18:00 dziś
    Salsation
    18:00 dziś
    Dancehall
    Lena Osińska
    19:05 dziś
    Bachata solo
    Sara Krawczyk
    11:00 sobota
    Taniec Nowoczesny 4-5 lat - start wkrótce, trwają zapisy
    Ola Kasprzyk
    12:05 sobota
    Taniec Nowoczesny 6-8 lat
    Ola Kasprzyk
    12:05 sobota
    Salsa solo
    Josue
    13:10 sobota
    Taniec Nowoczesny 9-11 lat
    Ola Kasprzyk
    13:10 sobota
    Balet dzieci 4-5 lat
    14:15 sobota
    Balet dzieci 6-8 lat
    16:30 sobota
    Salsa w parach P1
    Josue
    17:35 sobota
    Bachata P1
    Josue
    18:40 sobota
    Kizomba P1
    Josue
    18:45 sobota
    Kizomba P1
    16:30 poniedziałek
    Formacja Kingsik Salsa 8-11 lat
    Przemek Wereszczyński
    18:00 poniedziałek
    Salsa solo
    Aneta Sobczak
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    Piotr Burba
    18:00 poniedziałek
    Salsa w parach P1
    Przemek Wereszczyński
    19:05 poniedziałek
    Salsa Lady Styling
    Sara Krawczyk
    19:05 poniedziałek
    Zumba
    Piotr Burba
    19:05 poniedziałek
    Salsa Partnerwork P3 (min P2)
    Przemek Wereszczyński
    19:05 poniedziałek
    Salsa w parach P1 - start wkrótce, trwają zapisy
    Przemek Wereszczyński
    20:10 poniedziałek
    Taniec Towarzyski P2
    Agnieszka Pomorska Stardance
    20:10 poniedziałek
    Tango P1
    Jarek Chojnacki
    20:10 poniedziałek
    Bachata P2/P3
    Josue/Sara
    16:00 wtorek
    Formacja Kingsik 2 Jazz, dzieci 7-11 lat
    16:30 wtorek
    Kingsik Latino, dzieci 6-9 lat
    Agnieszka Pomorska Stardance
    17:30 wtorek
    Kingsik 1 Jazz, 12-15 lat
    Dorota Jułkowska
    18:00 wtorek
    Zumba
    Piotr Burba
    18:00 wtorek
    Salsa Footwork + Styling
    Przemek Wereszczyński
    19:05 wtorek
    Salsa solo
    Sara Krawczyk
    19:05 wtorek
    Salsa S1
    Przemek Wereszczyński
    20:10 wtorek
    Shall We Dance, choreografia z filmu
    Aneta Sobczak
    20:10 wtorek
    Izolacje
    Przemek Wereszczyński
    20:30 wtorek
    Taniec towarzyski P1 - start wkrótce, trwają zapisy
    Agnieszka Pomorska Stardance
    21:15 wtorek
    Bachata P1
    Przemek Wereszczyński
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Jatomi Fitness Gdynia Szperk

    (1  opinia)

    08:00 niedziela
    Cycling
    Tomasz Mrozowicz
    09:00 niedziela
    Pure pump
    Tomasz Mrozowicz
    10:00 niedziela
    Power ABS
    Tomasz Mrozowicz
    16:00 niedziela
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Anna Piłat
    17:00 niedziela
    Cycling
    Anna Piłat
    17:00 niedziela
    Step
    Anna Piłat
    18:00 niedziela
    Pure pump
    Damian Zieliński
    18:00 niedziela
    Cycling
    Cezary Mrozowicz
    19:00 niedziela
    Zumba
    Weronika Łukasik
    20:00 niedziela
    Joga
    Sylwia Bujak
    21:00 niedziela
    Trening funkcjonalny
    Adam Kuźmiński
    08:00 poniedziałek
    ABT
    Paulina Czech
    09:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Paulina Czech
    16:00 poniedziałek
    ABT
    Małgorzata Piekarek
    17:00 poniedziałek
    Fit ball
    Małgorzata Piekarek
    18:00 poniedziałek
    Cycling
    Agnieszka Wierciak
    18:00 poniedziałek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Kasia Dziurska
    19:00 poniedziałek
    Dance
    Meki Riahi
    19:00 poniedziałek
    Cycling
    Agnieszka Wierciak
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    Anna Górna
    08:00 wtorek
    Power ABT
    Agnieszka Wierciak
    08:30 wtorek
    Power ABS
    Agnieszka Wierciak
    09:00 wtorek
    Cycling
    Tomasz Mrozowicz
    09:00 wtorek
    TBC
    Agnieszka Wierciak
    10:00 wtorek
    Cycling intro
    Tomasz Mrozowicz
    10:30 wtorek
    Power ABS
    17:00 wtorek
    Zumba
    Weronika Łukasik
    17:00 wtorek
    Cycling
    Cezary Mrozowicz
    18:00 wtorek
    Body shape
    Adam Ptak
    18:00 wtorek
    Cycling
    Cezary Mrozowicz
    19:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Adam Ptak
    20:00 wtorek
    Joga
    Sylwia Bujak
    pokaż więcej
  • Activ Studio Rekreacji Fikakowo
    Activ Studio Rekreacji Fikakowo
    Gryfa Pomorskiego 71
    Gdynia
    09:30 sobota
    Cycling
    10:30 sobota
    Trening funkcjonalny
    08:30 niedziela
    Gimnastyka kręgosłupa
    09:30 niedziela
    Cycling
    18:00 niedziela
    Step
    19:00 niedziela
    ABT
    19:00 niedziela
    Cycling
    20:00 niedziela
    Body Ball
    08:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    09:30 poniedziałek
    Body Ball
    09:30 poniedziałek
    Cycling
    17:00 poniedziałek
    Turbo spalanie
    18:00 poniedziałek
    TBC
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    19:15 poniedziałek
    Cross Training
    19:30 poniedziałek
    Cycling
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    20:30 poniedziałek
    Cycling
    20:30 poniedziałek
    Cross Training
    08:30 wtorek
    TBC
    18:00 wtorek
    Boks
    19:00 wtorek
    Zumba
    19:30 wtorek
    Cycling
    20:00 wtorek
    Body Ball
    20:30 wtorek
    Cycling
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Pilates
    Agnieszka Przywódzka
    17:00 dziś
    moutain
    Klaudia Linda
    18:15 dziś
    Interval
    Joanna Zamojska
    09:30 sobota
    Spin&workout
    10:45 niedziela
    Party spinning
    07:00 poniedziałek
    Poranne odchudzanie
    Klaudia Linda
    15:30 poniedziałek
    Pilates
    Monika Kropidłowska
    17:00 poniedziałek
    Interval
    Klaudia Linda
    19:30 poniedziałek
    Zumba
    Dominika Brągoszewska
    06:45 wtorek
    Poranne odchudzanie
    Filip Dworczak
    17:00 wtorek
    Interval
    Filip Dworczak
    18:15 wtorek
    Spinn&Shape
    Joanna Zamojska
    19:30 wtorek
    Power
    Jolanta Wójtowicz
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Trening Obwodowy
    09:30 sobota
    Balet
    10:15 sobota
    Balet
    11:00 sobota
    Zumba
    17:00 poniedziałek
    STOP Cellulit
    18:00 poniedziałek
    rozmiar mniej
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Body Shape
    19:00 wtorek
    Interwał
    pokaż więcej
  • S4 Gdynia
    S4 Gdynia
    Plac Kaszubski 17
    Gdynia
    18:00 dziś
    Trening obwodowy
    Emilia Radke - Bartyś
    19:00 dziś
    Pilates
    Emilia Radke - Bartyś
    10:00 sobota
    Sztangi
    Agata Kasprzycka
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Danuta Ciosek
    18:00 poniedziałek
    Tabata
    Agata Kasprzycka
    19:00 poniedziałek
    ABT + Stretching
    Agata Kasprzycka
    17:00 wtorek
    ABT
    Wiktoria Radke
    18:00 wtorek
    Interwał
    Wiktoria Radke
    19:00 wtorek
    TBC
    Wiktoria Radke
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    pokaż więcej
  • Activ Morska

    (2  opinie)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 08:30 niedziela
    Power Pump
    Adrian Pierzgalski
    09:30 niedziela
    Step
    Adrian Pierzgalski
    10:30 niedziela
    Stretching
    Adrian Pierzgalski
    17:00 niedziela
    BS
    Magda Miłoszewska
    18:00 niedziela
    Spinning Endurance
    18:00 niedziela
    Zumba
    19:00 niedziela
    Spinning Hill
    19:00 niedziela
    Step dla zaawansowanych
    Krystian Kwidziński
    20:00 niedziela
    Spinning Endurance
    20:00 niedziela
    ABT
    Krystian Kwidziński
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Gdynia"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub