Zajęcia sportowe w Gdańsku dzielnica Osowa

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 14:00 poniedziałek
    Tenis stołowy (nowa grupa)
    20:05 poniedziałek
    TBC
    14:00 wtorek
    Tenis stołowy (nowa grupa)
    16:00 wtorek
    Tenis stołowy, 7-8 lat, grupa grająca 1 rok
    19:15 wtorek
    Zumba
    15:30 środa
    Tenis stołowy, 7-9 lat (grupa grająca 2 lata)
    19:00 środa
    Pilates
    20:00 środa
    ABT
    17:30 czwartek
    Tenis stołowy, 3-4 lata gry, 10-13 lat (grupa średniozaaw.)
    14:00 piątek
    Tenis stołowy, wiek 8-9 lat, grupa grająca 1 rok
    16:00 piątek
    Tenis stołowy (nowa grupa)
    09:00 sobota
    Tenis stołowy (nowa grupa)
    10:00 sobota
    Tenis stołowy, 12-14 lat, gr. średniozaaw., 4 lata gry
    11:00 sobota
    Tenis stołowy (nowa grupa)
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Jędrne pośladki
    19:00 poniedziałek
    Body ball fit
    20:00 poniedziałek
    Step dla początkujących
    10:30 wtorek
    Ćwiczenia 50+
    18:00 wtorek
    Gimnastyka korekcyjna dla dzieci
    19:00 wtorek
    Fitness go
    20:00 wtorek
    Pilates & Stretching
    16:30 środa
    Balet gr. początk. 5 lat
    17:20 środa
    Balet 6-9 lat
    18:30 środa
    Joga
    20:00 środa
    Tango argentyńskie
    18:00 czwartek
    Fit cross + el. kickboxingu
    19:00 czwartek
    Body ball fit
    20:15 czwartek
    Zumba fitness
    09:00 piątek
    Taniec radości
    10:00 piątek
    Fitness Gold
    18:30 piątek
    Joga
    20:00 piątek
    Power pump
    pokaż więcej
  • 16:30 poniedziałek
    Zumba kids
    17:10 poniedziałek
    Endurance 1/2
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    18:20 poniedziałek
    Strenght 2
    19:15 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    19:30 poniedziałek
    Strenght 2
    20:20 poniedziałek
    Cellulit Killer
    20:40 poniedziałek
    Interwal 3
    09:30 wtorek
    Energy Morning
    17:00 wtorek
    Joga od 6 lat
    17:10 wtorek
    Endurance 1/2
    18:00 wtorek
    Joga na stres
    18:20 wtorek
    Endurance 1/2
    19:15 wtorek
    Fit ball
    19:30 wtorek
    Strenght 2
    20:20 wtorek
    Trening funkcjonalny
    20:40 wtorek
    Interwal 3
    17:10 środa
    Endurance 1/2
    18:00 środa
    Step & Shape
    18:20 środa
    Strenght 2
    19:15 środa
    Sztuka oddechu & Joga
    19:30 środa
    Strenght 2
    20:40 środa
    Interwal 3
    09:30 czwartek
    joga
    16:30 czwartek
    Taniec klasyczny dzieci
    17:10 czwartek
    Endurance 1/2
    18:00 czwartek
    Zumba
    18:20 czwartek
    Endurance 1/2
    19:15 czwartek
    BBP/TBC
    19:30 czwartek
    Strenght 2
    20:20 czwartek
    Tabata Fit
    20:40 czwartek
    Interwal 3
    16:40 piątek
    Balet 5-6 lat
    17:10 piątek
    Endurance 1/2
    18:00 piątek
    Płaski brzuch/Stretching
    18:20 piątek
    Strenght 2
    19:15 piątek
    Joga funkcjonalna (gr. początkująca)
    10:00 sobota
    Balet od 4 lat
    10:00 sobota
    Strenght 2
    10:30 sobota
    Spinning
    11:00 sobota
    Balet od 6 lat
    15:30 sobota
    Taniec towarzyski
    17:00 sobota
    Taniec towarzyski
    18:00 sobota
    Taniec towarzyski
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Osowa"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub