Zajęcia sportowe w Gdańsku dzielnica Oliwa

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 10:00 sobota
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    16:00 poniedziałek
    BJJ dla początkujących
    17:30 poniedziałek
    Capoeira dla dzieci
    18:30 poniedziałek
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Bogdan Janiak Ligeiro
    20:00 poniedziałek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    16:30 wtorek
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Kamil Niemiec Alemao
    18:00 wtorek
    Capoeira dla dzieci
    Kamil Niemiec Alemao
    19:00 wtorek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    16:00 środa
    BJJ dla początkujących
    17:30 środa
    Capoeira dla dzieci
    Bogdan Janiak Ligeiro
    18:30 środa
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Bogdan Janiak Ligeiro
    20:00 środa
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    16:30 czwartek
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Kamil Niemiec Alemao
    18:00 czwartek
    Capoeira dla dzieci
    Kamil Niemiec Alemao
    19:00 czwartek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    pokaż więcej
  • 09:20 poniedziałek
    Aquacycling
    20:00 poniedziałek
    Aquacycling
    20:40 poniedziałek
    Aquacycling
    19:20 wtorek
    Aquacycling
    20:00 wtorek
    Aquacycling
    19:20 czwartek
    Aquacycling
    20:00 czwartek
    Aquacycling
    pokaż więcej
  • 17:30 poniedziałek
    Capoeira - dzieci 7-12 lat
    18:30 poniedziałek
    Capoeira dla młodziezy i dorosłych
    16:30 wtorek
    Capoeira dla młodziezy i dorosłych
    Kamil Niemiec
    18:00 wtorek
    Capoeira dla dzieci 4-6 lat
    18:00 wtorek
    Capoeira - dzieci 7-12 lat
    Kamil Niemiec
    17:30 środa
    Capoeira - dzieci 7-12 lat
    18:30 środa
    Capoeira dla młodziezy i dorosłych
    16:30 czwartek
    Capoeira dla młodziezy i dorosłych
    Kamil Niemiec
    18:00 czwartek
    Capoeira dla dzieci 4-6 lat
    18:00 czwartek
    Capoeira - dzieci 7-12 lat
    Kamil Niemiec
    pokaż więcej
  • 16:00 poniedziałek
    Pole dance P3
    17:00 poniedziałek
    Pole dance P5/6
    17:00 poniedziałek
    Pole dance P2/3
    18:00 poniedziałek
    Pole dance P5/6
    18:00 poniedziałek
    Pole dance P3
    19:00 poniedziałek
    Pole dance P4
    19:00 poniedziałek
    Extreme Stretching
    19:00 poniedziałek
    Pole dance P3
    20:00 poniedziałek
    Pole dance P3
    21:00 poniedziałek
    Pole dance P0
    17:00 wtorek
    Pole dance P0
    17:30 wtorek
    Pole dance P3/4
    18:00 wtorek
    Pole dance P3
    18:30 wtorek
    Pole dance P2
    19:00 wtorek
    Pole dance P0
    19:00 wtorek
    Extreme Stretching
    20:00 wtorek
    Pole dance poziom master
    17:00 środa
    Pole dance P4
    17:00 środa
    Flow&Floor
    18:00 środa
    Pole dance P5
    18:00 środa
    Pole dance P3
    19:00 środa
    Pole dance P1
    19:00 środa
    Extreme Stretching
    19:00 środa
    Pole dance P0
    20:00 środa
    Pole dance P4
    20:00 środa
    Exotic pole
    21:00 środa
    Pole dance P4
    17:00 czwartek
    Pole dance P1
    17:00 czwartek
    Flow&Floor
    18:00 czwartek
    Pole dance P3
    18:00 czwartek
    Flow&Floor
    19:00 czwartek
    Pole dance poziom master
    19:00 czwartek
    Pole dance P0
    20:00 czwartek
    Exotic pole
    20:00 czwartek
    Extreme Stretching
    20:00 czwartek
    Pole dance P0
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Oliwa"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub