Zajęcia sportowe w Gdańsku

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Gimnastyka dla Wszystkich

    (1  opinia)

    17:00 dziś
    Wyginam śmiało ciało - dz i chł 5-6 lat
    Karol Siodłak
    17:10 dziś
    Zwinne Smyki - dz i chł 3-4 lata
    Anna Sztetner
    18:00 dziś
    Mały Mistrz - dz i chł 7 lat +
    Karol Siodłak
    18:10 dziś
    Zwinne Smyki - dz i chł 3-4 lata
    Anna Sztetner
    17:10 czwartek
    Aktywna Rodzina - rodzic + dziecko do 3 lat
    Anna Sztetner
    18:00 czwartek
    Let's Dance - 7 lat +
    Monika Kowalska
    18:00 czwartek
    Let's Dance - 7 lat +
    Monika Kowalska
    18:05 czwartek
    Be Fit - zajęcia dla kobiet
    Anna Sztetner
    17:00 poniedziałek
    Wyginam śmiało ciało - dz i chł 5-6 lat
    Karol Siodłak
    17:10 poniedziałek
    Zwinne Smyki - dz i chł 3-4 lata
    18:00 poniedziałek
    Mały Mistrz - dz i chł 7 lat +
    Karol Siodłak
    18:10 poniedziałek
    Zwinne Smyki - dz i chł 3-4 lata
    Anna Sztetner
    17:00 wtorek
    Let's Dance - 5-6 lat
    Monika Kowalska
    17:05 wtorek
    Be Fit - zajęcia dla kobiet
    Anna Sztetner
    18:00 wtorek
    Let's Dance - 7 lat +
    Monika Kowalska
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    BJJ dla początkujących
    17:30 dziś
    Capoeira dla dzieci
    Bogdan Janiak Ligeiro
    18:30 dziś
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Bogdan Janiak Ligeiro
    20:00 dziś
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    16:30 czwartek
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Kamil Niemiec Alemao
    18:00 czwartek
    Capoeira dla dzieci
    Kamil Niemiec Alemao
    19:00 czwartek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    17:30 piątek
    Akrobatyka
    19:00 piątek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    10:00 sobota
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    16:00 poniedziałek
    BJJ dla początkujących
    17:30 poniedziałek
    Capoeira dla dzieci
    18:30 poniedziałek
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Bogdan Janiak Ligeiro
    20:00 poniedziałek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    16:30 wtorek
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Kamil Niemiec Alemao
    18:00 wtorek
    Capoeira dla dzieci
    Kamil Niemiec Alemao
    19:00 wtorek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    pokaż więcej
  • 17:45 dziś
    CLASSICAL PILATES
    Team Studio
    19:00 dziś
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Team Studio
    20:15 dziś
    CLASSICAL PILATES & STRETCH
    Team Studio
    17:45 czwartek
    CLASSICAL PILATES
    Gosia Romanowska
    19:00 czwartek
    BODY SHAPE PILATES
    Gosia R.
    19:00 czwartek
    STUDIO
    Karolina Libelt
    20:15 czwartek
    JOGA
    Edyta Szulc
    08:30 piątek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Gosia Brzozowska
    16:30 piątek
    PILATES DLA SIEDZĄCYCH W PRACY
    Gosia Brzozowska
    17:45 piątek
    PILATES EQUIPMENT
    Gosia Brzozowska
    19:00 piątek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Gosia Brzozowska
    09:45 sobota
    CLASSICAL PILATES
    Team Studio
    11:00 sobota
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Team Studio
    17:45 poniedziałek
    PILATES EQUIPMENT
    Team Studio
    17:45 poniedziałek
    STUDIO
    Ania Sułkowska
    19:00 poniedziałek
    BODY CONDITIONING
    Team Studio
    20:15 poniedziałek
    CLASSICAL PILATES & STRETCH
    Team Studio
    16:30 wtorek
    PILATES DLA SIEDZĄCYCH W PRACY
    Gosia Brzozowska
    17:45 wtorek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Gosia Brzozowska
    19:00 wtorek
    STUDIO
    Karolina Libelt
    19:00 wtorek
    BRZUCH UDA POŚLADKI
    Gosia Romanowska
    20:15 wtorek
    PILATES TRENING OBWODOWY
    Gosia Romanowska
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Tiger Gym CH Rental Park

    (1  opinia)

    18:00 dziś
    30/30
    18:30 dziś
    Trening Obwodowy
    19:00 dziś
    TBC
    19:30 dziś
    Lee
    20:00 dziś
    Stretching
    20:30 dziś
    Hee Shape
    08:30 czwartek
    Hee Shape
    09:45 czwartek
    Pilates
    18:00 czwartek
    Płaski brzuch
    18:15 czwartek
    Hee
    19:30 czwartek
    Hee Shape
    09:30 piątek
    Hee
    10:30 piątek
    ABT + Stretching
    11:30 piątek
    Trening Obwodowy
    11:30 piątek
    Boks
    09:45 sobota
    TBC
    10:45 sobota
    Hee
    08:30 niedziela
    Hee Shape
    18:00 niedziela
    Trening Obwodowy
    18:00 niedziela
    Płaski brzuch
    18:15 niedziela
    Hee Shape
    19:00 niedziela
    ABT + Stretching
    19:30 niedziela
    Interwał
    20:00 niedziela
    Cross Fit
    20:30 niedziela
    Lee
    07:30 poniedziałek
    Hee
    08:30 poniedziałek
    Trening Obwodowy
    09:00 poniedziałek
    30/30
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    18:00 poniedziałek
    TBC
    18:15 poniedziałek
    Hee
    18:30 poniedziałek
    Trening Obwodowy
    19:15 poniedziałek
    Płaski brzuch
    19:30 poniedziałek
    Hee Shape
    20:00 poniedziałek
    Cross Fit
    20:30 poniedziałek
    Hee
    08:30 wtorek
    Hee Shape
    09:45 wtorek
    Pilates
    18:15 wtorek
    Lee
    18:30 wtorek
    Trening Obwodowy
    19:00 wtorek
    Step & Shape
    19:30 wtorek
    Hee Shape
    20:00 wtorek
    30/30
    20:30 wtorek
    Hee
    21:00 wtorek
    Boks
    pokaż więcej
  • 10:30 dziś
    Aqua zumba
    20:00 dziś
    Body & Mind
    21:15 dziś
    Aqua zumba
    21:15 czwartek
    Aqua aerobic
    08:15 piątek
    Aqua aerobic
    17:00 niedziela
    Aqua zumba
    19:00 niedziela
    Body Shape
    20:00 niedziela
    Cross Fit
    21:15 niedziela
    Aqua aerobic
    10:30 poniedziałek
    Aqua aerobic
    19:00 poniedziałek
    Body & Mind
    21:15 poniedziałek
    Power Aqua
    20:00 wtorek
    Cross Fit
    21:15 wtorek
    Aqua aerobic
    pokaż więcej
  • OM Yoga
    OM Yoga
    11 Listopada 16
    Gdańsk
    19:00 dziś
    Joga ogólna
    19:00 poniedziałek
    Joga ogólna
  • 16:15 dziś
    Beginner
    17:15 dziś
    Beginner
    18:15 dziś
    Intermediate / Advanced
    19:15 dziś
    Mobility
    20:00 dziś
    Beginner
    16:15 czwartek
    Beginner
    17:15 czwartek
    Beginner
    18:15 czwartek
    Intermediate / Advanced
    19:15 czwartek
    Basic ony
    20:00 czwartek
    Beginner
    16:15 piątek
    Beginner
    17:15 piątek
    Beginner
    18:15 piątek
    Intermediate / Advanced
    19:15 piątek
    Gimnastic
    20:00 piątek
    Beginner
    16:15 poniedziałek
    Beginner
    17:15 poniedziałek
    Beginner
    18:15 poniedziałek
    Intermediate / Advanced
    19:15 poniedziałek
    Beginner
    20:00 poniedziałek
    Beginner
    16:15 wtorek
    Beginner
    17:15 wtorek
    Beginner
    18:15 wtorek
    Intermediate / Advanced
    19:15 wtorek
    Beginner
    20:00 wtorek
    Beginner
    pokaż więcej
  • 17:30 dziś
    Latino solo, początkujący
    18:30 dziś
    SAMBA solo
    18:45 dziś
    ZOUK podstawy P2 pary
    20:00 dziś
    IZOLACJE solo
    18:00 czwartek
    KIZOMBA pary, technika
    18:45 czwartek
    IZOLACJE solo
    19:30 czwartek
    KIZOMBA pary, podstawy
    20:00 czwartek
    TANIEC TOWARZYSKI
    21:00 czwartek
    BACHATA dla tańczących, z akrobatyką
    17:30 piątek
    TANIEC UŻYTKOWY grupa zaawansowana
    18:30 piątek
    CARDIO FIT
    19:30 piątek
    SEXY DANCE
    20:00 piątek
    ZOUK podstawy
    12:15 sobota
    TANIEC UŻYTKOWY grupa zaawansowana
    17:30 sobota
    TANIEC UŻYTKOWY grupa zaawansowana
    12:30 niedziela
    TANIEC UŻYTKOWY grupa zaawansowana
    16:00 niedziela
    Salsa&Bachata solo, początkujący
    17:10 niedziela
    BACHATA pary, początkujący
    17:15 niedziela
    TANIEC UŻYTKOWY grupa zaawansowana
    18:30 niedziela
    SALSA ON 2 pary, początkujący
    17:15 poniedziałek
    Salsa&Bachata solo, początkujący
    18:30 poniedziałek
    BACHATA pary, średniozaawansowani
    19:30 poniedziałek
    KIZOMBA pary, średniozaawansowani
    19:50 poniedziałek
    SALSA ON 2 pary, średniozaawansowani
    20:50 poniedziałek
    KIZOMBA pary, zaawansowani
    17:00 wtorek
    Salsa&Bachata solo, początkujący
    18:00 wtorek
    SALSA pary, średniozaawansowani
    18:00 wtorek
    SALSA ON 2 pary, początkujący
    19:00 wtorek
    SALSA solo, od podstaw
    19:15 wtorek
    BACHATA pary, średniozaawansowani
    20:30 wtorek
    KIZOMBA pary, kurs intensywny od podstaw
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Atak na brzuch i pośladki
    Katarzyna Domańska
    19:00 dziś
    Power Shape
    Katarzyna Domańska
    19:00 dziś
    Pilates Piłki
    Renata Rakoczy
    20:00 dziś
    Joga
    Renata Rakoczy
    20:00 dziś
    Body & Stretch
    Katarzyna Domańska
    16:00 czwartek
    Aktywne 50+
    Sylwia Żarczyńska
    17:00 czwartek
    Atak na brzuch i pośladki
    Sylwia Żarczyńska
    19:00 czwartek
    Zumba
    Beata Fidler-Plichta
    20:00 czwartek
    Body Shape
    Beata Fidler-Plichta
    18:00 piątek
    Body & Stretch
    Katarzyna Domańska/Sylwia Piaseczna
    10:00 sobota
    Body Shape
    Beata Fidler-Plichta
    11:00 sobota
    Zumba
    Beata Fidler-Plichta
    10:00 niedziela
    Body Shape
    16:00 poniedziałek
    Aktywne 50+
    Sylwia Żarczyńska
    17:00 poniedziałek
    Basic Step & Brzuch
    Sylwia Żarczyńska
    19:00 poniedziałek
    Reha Pilates
    Renata Rakoczy
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    Beata Fidler-Plichta
    20:00 poniedziałek
    Joga
    Renata Rakoczy
    20:00 poniedziałek
    Body Shape
    Beata Fidler-Plichta
    18:00 wtorek
    Body Shape
    Katarzyna Domańska
    19:00 wtorek
    Zdrowy Kręgosłup
    Agnieszka Basałygo
    20:00 wtorek
    Zumba
    Nicola Egwuatu
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Gdańsk"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub