Zajęcia sportowe w Gdańsku

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Gimnastyka dla Wszystkich

    (1  opinia)

    17:10 czwartek
    Aktywna Rodzina - rodzic + dziecko do 3 lat
    Anna Sztetner
    18:00 czwartek
    Let's Dance - 7 lat +
    Monika Kowalska
    18:00 czwartek
    Let's Dance - 7 lat +
    Monika Kowalska
    18:05 czwartek
    Be Fit - zajęcia dla kobiet
    Anna Sztetner
    17:00 poniedziałek
    Wyginam śmiało ciało - dz i chł 5-6 lat
    Karol Siodłak
    17:10 poniedziałek
    Zwinne Smyki - dz i chł 3-4 lata
    18:00 poniedziałek
    Mały Mistrz - dz i chł 7 lat +
    Karol Siodłak
    18:10 poniedziałek
    Zwinne Smyki - dz i chł 3-4 lata
    Anna Sztetner
    17:00 wtorek
    Let's Dance - 5-6 lat
    Monika Kowalska
    17:05 wtorek
    Be Fit - zajęcia dla kobiet
    Anna Sztetner
    18:00 wtorek
    Let's Dance - 7 lat +
    Monika Kowalska
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 16:30 czwartek
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Kamil Niemiec Alemao
    18:00 czwartek
    Capoeira dla dzieci
    Kamil Niemiec Alemao
    19:00 czwartek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    17:30 piątek
    Akrobatyka
    19:00 piątek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    10:00 sobota
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    16:00 poniedziałek
    BJJ dla początkujących
    17:30 poniedziałek
    Capoeira dla dzieci
    18:30 poniedziałek
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Bogdan Janiak Ligeiro
    20:00 poniedziałek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    16:30 wtorek
    Capoeira dla młodzieży i dorosłych
    Kamil Niemiec Alemao
    18:00 wtorek
    Capoeira dla dzieci
    Kamil Niemiec Alemao
    19:00 wtorek
    Brazylijskie Jiu-Jitsu
    pokaż więcej
  • 08:00 czwartek
    Spin bike (endurance classic)
    Sylwester Koper
    09:00 czwartek
    TBC / Fit ball
    Monika Wietrzykowska
    10:00 czwartek
    Płaski brzuch / Stretching
    Monika Wietrzykowska
    17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Joanna Stróżek
    18:00 czwartek
    TBC
    Joanna Stróżek
    19:00 czwartek
    Zumba Party
    Marta Frydrychowska
    09:00 piątek
    Spin bike (power mix)
    Paweł Goljan
    09:00 piątek
    Robix®
    Robert Jażdżewski
    10:00 piątek
    Salsa Fit Dance®
    Robert Jażdżewski
    11:00 piątek
    TBC
    Asia Podoska
    12:00 piątek
    Pilates
    Asia Podoska
    14:00 piątek
    Cross training
    Marcin Bochenek
    10:00 sobota
    Spin bike (long endurance)
    Sylwester Koper
    11:00 sobota
    Body shape
    Matylda Ziółkowska
    12:00 sobota
    Płaski brzuch / Stretching
    Matylda Ziółkowska
    08:00 niedziela
    Spin bike (power mix)
    Magda Sulewska
    09:00 niedziela
    Fit forma - spalanie
    Robert Jażdżewski
    10:00 niedziela
    Fit forma - stabilizacja
    Robert Jażdżewski
    16:00 niedziela
    TBC
    Matylda Ziółkowska
    17:00 niedziela
    Body shape
    Matylda Ziółkowska
    18:00 niedziela
    Zumba
    Marta Frydrychowska
    18:00 niedziela
    Spin Bike (endurance advanced)
    Sylwester Koper
    19:00 niedziela
    Pilates
    Asia Podoska
    19:00 niedziela
    Spin Bike (hill)
    Paweł Goljan
    20:00 niedziela
    Power Pump
    Paweł Goljan
    21:00 niedziela
    Cross training
    Marcin Bochenek
    08:00 poniedziałek
    Spin bike (interval)
    Magda Sulewska
    09:00 poniedziałek
    Body shape
    Asia Podoska
    10:00 poniedziałek
    Gimnastyka ogólnousprawniająca
    Asia Podoska
    16:00 poniedziałek
    Joga
    Ania Gul
    17:00 poniedziałek
    TBC / Fit ball
    Joanna Stróżek
    18:00 poniedziałek
    Stretching
    Joanna Stróżek
    18:00 poniedziałek
    Spin bike (power mix)
    Paweł Goljan
    19:00 poniedziałek
    Power Pump
    Paweł Goljan
    19:00 poniedziałek
    Spin bike (endurance classic)
    Magda Sulewska
    20:00 poniedziałek
    Bokwa
    Marta Frydrychowska
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Marta Frydrychowska
    09:00 wtorek
    ABT & Stretch
    Marta Frydrychowska
    10:00 wtorek
    Zumba
    Marta Frydrychowska
    16:00 wtorek
    Pump & Tone
    Kasia Ostrowska
    17:00 wtorek
    TBC
    Matylda Ziółkowska
    18:00 wtorek
    Body shape
    Matylda Ziółkowska
    19:00 wtorek
    Zumba
    Marta Frydrychowska
    19:00 wtorek
    Spin bike (interval)
    Paweł Goljan
    20:00 wtorek
    Spin bike (interval)
    Paweł Goljan
    20:00 wtorek
    Stretching
    Marta Frydrychowska
    21:00 wtorek
    Podstawy boksu / Samoobrona
    Marcin Bochenek
    pokaż więcej
  • 09:00 czwartek
    ABT & Stretch
    Ania Domaradzka
    17:00 czwartek
    Step
    Monika Wietrzykowska
    18:00 czwartek
    Power Pump
    Ania Domaradzka
    19:00 czwartek
    Functional training
    Ania Domaradzka
    20:00 czwartek
    Stretching
    Ania Domaradzka
    09:30 piątek
    Spin Bike
    Wojtek Popławski
    10:00 piątek
    Zumba
    Marta Frydrychowska
    11:00 piątek
    ABT
    Marta Frydrychowska
    12:00 piątek
    Hip hop class
    Robert Jażdżewski
    11:00 sobota
    TBC
    Ilona Szadejko
    12:00 sobota
    Płaski brzuch / Stretching
    Ilona Szadejko
    09:00 niedziela
    Step & Shape
    Monika Wietrzykowska
    10:00 niedziela
    TBC
    Monika Wietrzykowska
    17:00 niedziela
    Pilates
    Ilona Szadejko
    18:00 niedziela
    Power Pump
    Ania Domaradzka
    18:30 niedziela
    Spin Bike
    Krzysztof Paradowski
    19:00 niedziela
    ABT
    Ania Domaradzka
    19:30 niedziela
    Spin Bike
    Krzysztof Paradowski
    20:00 niedziela
    Zumba
    Marta Frydrychowska
    21:00 niedziela
    Płaski brzuch / Stretching
    Marta Frydrychowska
    09:00 poniedziałek
    Fit ball
    Ilona Szadejko
    17:00 poniedziałek
    Functional training
    Ania Domaradzka
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Monika Wietrzykowska
    19:00 poniedziałek
    Płaski brzuch / Stretching
    Monika Wietrzykowska
    19:30 poniedziałek
    Spin Bike
    Wojtek Popławski
    20:00 poniedziałek
    Cross training
    Adam Borkowski
    10:00 wtorek
    Pilates
    Ilona Szadejko
    17:00 wtorek
    Robix
    Robert Jażdżewski
    18:00 wtorek
    Salsa fit
    Robert Jażdżewski
    19:00 wtorek
    Fit forma
    Robert Jażdżewski
    19:30 wtorek
    Spin bike (profil hill)
    Krzysztof Paradowski
    20:00 wtorek
    Power Pump
    Ania Domaradzka
    20:30 wtorek
    Spin bike (endurance start)
    Krzysztof Paradowski
    pokaż więcej
  • 17:45 czwartek
    CLASSICAL PILATES
    Gosia Romanowska
    19:00 czwartek
    BODY SHAPE PILATES
    Gosia R.
    19:00 czwartek
    STUDIO
    Karolina Libelt
    20:15 czwartek
    JOGA
    Edyta Szulc
    08:30 piątek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Gosia Brzozowska
    16:30 piątek
    PILATES DLA SIEDZĄCYCH W PRACY
    Gosia Brzozowska
    17:45 piątek
    PILATES EQUIPMENT
    Gosia Brzozowska
    19:00 piątek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Gosia Brzozowska
    09:45 sobota
    CLASSICAL PILATES
    Team Studio
    11:00 sobota
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Team Studio
    17:45 poniedziałek
    PILATES EQUIPMENT
    Team Studio
    17:45 poniedziałek
    STUDIO
    Ania Sułkowska
    19:00 poniedziałek
    BODY CONDITIONING
    Team Studio
    20:15 poniedziałek
    CLASSICAL PILATES & STRETCH
    Team Studio
    16:30 wtorek
    PILATES DLA SIEDZĄCYCH W PRACY
    Gosia Brzozowska
    17:45 wtorek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    Gosia Brzozowska
    19:00 wtorek
    STUDIO
    Karolina Libelt
    19:00 wtorek
    BRZUCH UDA POŚLADKI
    Gosia Romanowska
    20:15 wtorek
    PILATES TRENING OBWODOWY
    Gosia Romanowska
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Tiger Gym CH Rental Park

    (1  opinia)

    08:30 czwartek
    Hee Shape
    09:45 czwartek
    Pilates
    18:00 czwartek
    Płaski brzuch
    18:15 czwartek
    Hee
    19:30 czwartek
    Hee Shape
    09:30 piątek
    Hee
    10:30 piątek
    ABT + Stretching
    11:30 piątek
    Boks
    11:30 piątek
    Trening Obwodowy
    09:45 sobota
    TBC
    10:45 sobota
    Hee
    08:30 niedziela
    Hee Shape
    18:00 niedziela
    Trening Obwodowy
    18:00 niedziela
    Płaski brzuch
    18:15 niedziela
    Hee Shape
    19:00 niedziela
    ABT + Stretching
    19:30 niedziela
    Interwał
    20:00 niedziela
    Cross Fit
    20:30 niedziela
    Lee
    07:30 poniedziałek
    Hee
    08:30 poniedziałek
    Trening Obwodowy
    09:00 poniedziałek
    30/30
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    18:00 poniedziałek
    TBC
    18:15 poniedziałek
    Hee
    18:30 poniedziałek
    Trening Obwodowy
    19:15 poniedziałek
    Płaski brzuch
    19:30 poniedziałek
    Hee Shape
    20:00 poniedziałek
    Cross Fit
    20:30 poniedziałek
    Hee
    08:30 wtorek
    Hee Shape
    09:45 wtorek
    Pilates
    18:15 wtorek
    Lee
    18:30 wtorek
    Trening Obwodowy
    19:00 wtorek
    Step & Shape
    19:30 wtorek
    Hee Shape
    20:00 wtorek
    30/30
    20:30 wtorek
    Hee
    21:00 wtorek
    Boks
    pokaż więcej
  • 21:15 czwartek
    Aqua aerobic
    08:15 piątek
    Aqua aerobic
    17:00 niedziela
    Aqua zumba
    19:00 niedziela
    Body Shape
    20:00 niedziela
    Cross Fit
    21:15 niedziela
    Aqua aerobic
    10:30 poniedziałek
    Aqua aerobic
    19:00 poniedziałek
    Body & Mind
    21:15 poniedziałek
    Power Aqua
    20:00 wtorek
    Cross Fit
    21:15 wtorek
    Aqua aerobic
    pokaż więcej
  • OM Yoga
    OM Yoga
    11 Listopada 16
    Gdańsk
    19:00 poniedziałek
    Joga ogólna

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Gdańsk"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub