Zajęcia sportowe w Toruniu dzielnica Mokre

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 16:00 poniedziałek
    Ladies latino
    16:00 poniedziałek
    hip hop 6-8 lat – start
    16:00 poniedziałek
    zajęcia taneczne dla najmłodszych 3 lata – start
    16:15 poniedziałek
    ladies latino – start
    17:20 poniedziałek
    Zumba
    Tomek Florja
    17:40 poniedziałek
    videoclip 9-11 lat – start
    18:25 poniedziałek
    taniec towarzyski – P3
    19:00 poniedziałek
    burleska – P3
    20:00 poniedziałek
    taniec towarzyski – S1
    19:10 wtorek
    bachata – P2
    19:30 wtorek
    Zumba
    Tomek Florja
    20:00 wtorek
    balet – S2
    20:10 wtorek
    sexy dance – S1
    20:15 wtorek
    salsa solo – P2
    20:30 wtorek
    taniec współczesny – P2
    17:05 środa
    hip hop dorośli – P1
    17:55 środa
    balet 6-8 lat – P2
    18:25 środa
    ladies latino – S1
    19:00 środa
    balet – P2
    19:30 środa
    ladies latino – start
    20:15 środa
    Taniec współczesny gr. początkująca
    20:30 środa
    dancehall – P2
    17:55 czwartek
    Zumba
    Tomek Florja
    20:05 czwartek
    salsa solo – S1
    17:20 piątek
    jazz 12-15 lat – P2
    17:20 piątek
    zajęcia taneczne dla najmłodszych 3 lata – start
    17:45 piątek
    pole dance FLEX – P1
    Agata Malchrowicz
    18:50 piątek
    pole dance FLEX – P1
    Agata Malchrowicz
    19:55 piątek
    pole dance POWER – open
    Agata Malchrowicz
    19:55 piątek
    pole dance POWER – open
    20:00 piątek
    sexy dance – start
    pokaż więcej
  • 10:00 niedziela
    MIX CLASS
    10:30 niedziela
    BPU
    10:30 niedziela
    Zumba
    08:15 poniedziałek
    MIX / CLASS
    08:15 poniedziałek
    TBC
    09:30 poniedziałek
    GIMNASTYKA PROZDROWOTNA
    16:30 poniedziałek
    TABATA/STRECHING
    17:00 poniedziałek
    TBC/SPALANIE
    17:30 poniedziałek
    PŁASKI BRZUCH/ZGRABNA PUPA
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    18:30 poniedziałek
    JOGA
    19:00 poniedziałek
    BPU
    19:00 poniedziałek
    MIX CLASS
    19:40 poniedziałek
    Pump
    20:00 poniedziałek
    TBC/STEP
    20:00 poniedziałek
    MIX CLASS
    20:45 poniedziałek
    Pł.brzuch/zgrabna pupa&streching
    08:15 wtorek
    TBC/STEP
    08:15 wtorek
    PILATES
    16:30 wtorek
    BODY SHAPE
    17:00 wtorek
    WRÓĆ DO FORMY
    17:30 wtorek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    18:00 wtorek
    POWER FIT
    18:00 wtorek
    MIX CLASS
    18:30 wtorek
    Pump
    19:00 wtorek
    PŁASKI BRZUCH/ZGRABNA PUPA
    19:30 wtorek
    Cross
    20:00 wtorek
    SALSATION
    08:15 środa
    BODY SHAPE
    09:15 środa
    BPU&STRECHING
    16:30 środa
    PŁASKI BRZUCH/STRETCH
    17:30 środa
    INTERWAŁ
    18:00 środa
    SALSATION
    18:30 środa
    TBC
    19:00 środa
    TRENING OBWODOWY
    19:00 środa
    MIX CLASS
    19:30 środa
    PŁASKI BRZUCH/ZGRABNA PUPA
    20:00 środa
    Zumba
    20:30 środa
    PILATES
    08:15 czwartek
    BPU
    08:15 czwartek
    Pilates/Piłki
    09:15 czwartek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    16:30 czwartek
    TBC/STEP
    17:00 czwartek
    PŁASKI BRZUCH/ZGRABNA PUPA/EXTRA NOGI
    17:30 czwartek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP / STRECHING
    18:00 czwartek
    SHAPE/GÓRNE PARTIE CIAŁA
    18:00 czwartek
    MIX CLASS
    18:30 czwartek
    INTERWAŁ
    19:00 czwartek
    TRENING OBWODOWY
    19:00 czwartek
    MIX CLASS
    19:30 czwartek
    ENERGY BALL
    20:00 czwartek
    Zumba
    20:30 czwartek
    JOGA
    08:15 piątek
    CARDIO/SHAPE
    08:15 piątek
    JOGA
    10:00 piątek
    FORMA W CIĄŻY
    16:30 piątek
    PILATES
    17:30 piątek
    Pump
    18:00 piątek
    MIX CLASS
    18:30 piątek
    TABATA/BPU
    19:00 piątek
    Zumba
    19:30 piątek
    BODY SHAPE
    pokaż więcej
  • 06:00 niedziela
    WOD All levels
    07:00 niedziela
    WOD All levels
    16:30 niedziela
    Kids 3-6
    17:00 niedziela
    WOD Intermediate/Advanced
    18:00 niedziela
    WOD Beginners
    19:00 niedziela
    WOD Intermediate/Advanced
    20:00 niedziela
    WOD Beginners
    06:00 poniedziałek
    WOD All levels
    07:00 poniedziałek
    WOD All levels
    13:00 poniedziałek
    WOD All levels
    17:00 poniedziałek
    WOD Intermediate/Advanced
    18:00 poniedziałek
    WOD Beginners
    19:00 poniedziałek
    WOD Intermediate/Advanced
    20:00 poniedziałek
    WOD Beginners
    06:00 wtorek
    Mobility
    06:00 wtorek
    WOD All levels
    16:30 wtorek
    Kids 3-6
    17:00 wtorek
    WOD All levels
    19:00 wtorek
    WOD Intermediate/Advanced
    20:00 wtorek
    WOD All levels
    06:00 środa
    WOD All levels
    13:00 środa
    WOD All levels
    17:00 środa
    WOD Intermediate/Advanced
    18:00 środa
    WOD Beginners
    19:00 środa
    Mobility
    19:00 środa
    WOD Intermediate/Advanced
    20:00 środa
    Barbell Club
    20:00 środa
    WOD Beginners
    06:00 czwartek
    WOD All levels
    17:00 czwartek
    WOD All levels
    19:00 czwartek
    WOD All levels
    20:00 czwartek
    WOD All levels
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Mokre"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub