Zajęcia sportowe w Toruniu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:45 dziś
    Pole Dance
    18:00 dziś
    Pole Dance
    15:30 czwartek
    Pole Dance
    16:45 czwartek
    Pole Dance
    18:00 czwartek
    Pole Dance
    19:15 czwartek
    Pole Dance
    20:30 czwartek
    Pole Dance
    15:30 piątek
    Pole Dance
    16:45 piątek
    Pole Dance
    18:00 piątek
    Pole Dance
    19:15 piątek
    Pole Dance
    11:30 sobota
    Pole Dance
    13:30 sobota
    Pole Dance
    15:30 poniedziałek
    Pole Dance
    16:45 poniedziałek
    Pole Dance
    18:00 poniedziałek
    Pole Dance
    19:15 poniedziałek
    Pole Dance
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:00 dziś
    ABT
    15:30 dziś
    ABT
    16:00 dziś
    ABT
    17:00 dziś
    Pilates
    18:00 dziś
    Zumba
    19:00 dziś
    Shape/płaski brzuch
    20:00 dziś
    ABT
    09:00 czwartek
    TBC
    15:00 czwartek
    Aktywne 9 msc.
    16:00 czwartek
    TBC
    17:00 czwartek
    ABT
    18:00 czwartek
    Fitball
    18:30 czwartek
    TBC
    19:00 czwartek
    Zumba
    20:00 czwartek
    TBC/Aerobox
    09:00 piątek
    TBC
    10:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    16:00 piątek
    Shape/Aerobox
    17:00 piątek
    ABT
    18:00 piątek
    Stretching z el. jogi
    19:00 piątek
    TBC
    10:00 sobota
    TBC/płaski brzuch
    11:00 sobota
    Zdrowy kręgosłup
    09:00 poniedziałek
    F.I.T.
    15:00 poniedziałek
    Aktywne 9 msc.
    16:00 poniedziałek
    ABT
    17:00 poniedziałek
    TBC/płaski brzuch
    17:30 poniedziałek
    ABT
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 poniedziałek
    Shape/płaski brzuch
    20:00 poniedziałek
    TBC
    09:00 wtorek
    Energy Pump
    16:00 wtorek
    Shape
    17:00 wtorek
    F.I.T.
    17:30 wtorek
    Stretching z el. jogi
    18:00 wtorek
    Fitball
    19:00 wtorek
    TBC
    20:00 wtorek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 17:05 dziś
    hip hop dorośli – P1
    17:55 dziś
    balet 6-8 lat – P2
    18:25 dziś
    ladies latino – S1
    19:00 dziś
    balet – P2
    19:30 dziś
    ladies latino – start
    20:15 dziś
    Taniec współczesny gr. początkująca
    20:30 dziś
    dancehall – P2
    17:55 czwartek
    Zumba
    Tomek Florja
    20:05 czwartek
    salsa solo – S1
    17:20 piątek
    jazz 12-15 lat – P2
    17:20 piątek
    zajęcia taneczne dla najmłodszych 3 lata – start
    17:45 piątek
    pole dance FLEX – P1
    Agata Malchrowicz
    18:50 piątek
    pole dance FLEX – P1
    Agata Malchrowicz
    19:55 piątek
    pole dance POWER – open
    Agata Malchrowicz
    19:55 piątek
    pole dance POWER – open
    20:00 piątek
    sexy dance – start
    10:05 sobota
    balet 4-5 lat – start
    14:00 sobota
    pole dance FLEX – P1
    16:00 poniedziałek
    Ladies latino
    16:00 poniedziałek
    hip hop 6-8 lat – start
    16:00 poniedziałek
    zajęcia taneczne dla najmłodszych 3 lata – start
    16:15 poniedziałek
    ladies latino – start
    17:20 poniedziałek
    Zumba
    Tomek Florja
    17:40 poniedziałek
    videoclip 9-11 lat – start
    18:25 poniedziałek
    taniec towarzyski – P3
    19:00 poniedziałek
    burleska – P3
    20:00 poniedziałek
    taniec towarzyski – S1
    19:10 wtorek
    bachata – P2
    19:30 wtorek
    Zumba
    Tomek Florja
    20:00 wtorek
    balet – S2
    20:10 wtorek
    sexy dance – S1
    20:15 wtorek
    salsa solo – P2
    20:30 wtorek
    taniec współczesny – P2
    pokaż więcej
  • Szkoła Jogi
    Szkoła Jogi
    ul. Podmurna 101 lok. 6b
    Toruń
    09:30 dziś
    Joga standard
    17:30 dziś
    Joga standard
    19:30 dziś
    Warsztat wprowadzający
    09:00 czwartek
    Joga na czas ciąży
    15:30 czwartek
    Joga po pracy
    17:30 czwartek
    Joga łagodna/hormonalna
    19:30 czwartek
    Joga standard
    09:30 piątek
    Joga standard
    17:00 piątek
    Joga dla dzieci
    18:30 piątek
    Joga śmiechu
    17:30 poniedziałek
    Joga standard
    19:30 poniedziałek
    Warsztat wprowadzający
    15:30 wtorek
    Joga po pracy
    17:30 wtorek
    Joga łagodna/hormonalna
    19:30 wtorek
    Joga standard
    pokaż więcej
  • 09:00 niedziela
    Pure pump
    Paula Pawlikowska
    10:00 niedziela
    ABT
    Paula Pawlikowska
    17:00 niedziela
    Zumba
    17:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Paula Pawlikowska
    18:00 niedziela
    Cycling
    Paula Pawlikowska
    19:00 niedziela
    Pure pump
    Paula Pawlikowska
    19:00 niedziela
    Dancehall
    Katarzyna Kowalewska
    20:00 niedziela
    Functional training
    20:00 niedziela
    Cycling
    Grzegorz Piechota
    10:00 poniedziałek
    Cycling
    Sylwia Wróblewska
    11:00 poniedziałek
    Pilates
    Sylwia Wróblewska
    17:00 poniedziałek
    Aerobox
    Sylwia Wróblewska
    17:00 poniedziałek
    Cycling
    Szymon Wiśniewski
    18:00 poniedziałek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    18:00 poniedziałek
    Kids class
    Jakub Kopera
    pokaż więcej
  • 08:15 dziś
    BODY SHAPE
    09:15 dziś
    BPU&STRECHING
    16:30 dziś
    PŁASKI BRZUCH/STRETCH
    17:30 dziś
    INTERWAŁ
    18:00 dziś
    SALSATION
    18:30 dziś
    TBC
    19:00 dziś
    TRENING OBWODOWY
    19:00 dziś
    MIX CLASS
    19:30 dziś
    PŁASKI BRZUCH/ZGRABNA PUPA
    20:00 dziś
    Zumba
    20:30 dziś
    PILATES
    08:15 czwartek
    BPU
    08:15 czwartek
    Pilates/Piłki
    09:15 czwartek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    16:30 czwartek
    TBC/STEP
    17:00 czwartek
    PŁASKI BRZUCH/ZGRABNA PUPA/EXTRA NOGI
    17:30 czwartek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP / STRECHING
    18:00 czwartek
    SHAPE/GÓRNE PARTIE CIAŁA
    18:00 czwartek
    MIX CLASS
    18:30 czwartek
    INTERWAŁ
    19:00 czwartek
    TRENING OBWODOWY
    19:00 czwartek
    MIX CLASS
    19:30 czwartek
    ENERGY BALL
    20:00 czwartek
    Zumba
    20:30 czwartek
    JOGA
    08:15 piątek
    CARDIO/SHAPE
    08:15 piątek
    JOGA
    10:00 piątek
    FORMA W CIĄŻY
    16:30 piątek
    PILATES
    17:30 piątek
    Pump
    18:00 piątek
    MIX CLASS
    18:30 piątek
    TABATA/BPU
    19:00 piątek
    Zumba
    19:30 piątek
    BODY SHAPE
    09:15 sobota
    Cross
    10:00 sobota
    INTERWAŁ
    10:00 sobota
    MIX CLASS
    10:15 sobota
    JOGA
    11:00 sobota
    BPU&STRECHING
    10:00 niedziela
    MIX CLASS
    10:30 niedziela
    BPU
    10:30 niedziela
    Zumba
    08:15 poniedziałek
    MIX / CLASS
    08:15 poniedziałek
    TBC
    09:30 poniedziałek
    GIMNASTYKA PROZDROWOTNA
    16:30 poniedziałek
    TABATA/STRECHING
    17:00 poniedziałek
    TBC/SPALANIE
    17:30 poniedziałek
    PŁASKI BRZUCH/ZGRABNA PUPA
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    18:30 poniedziałek
    JOGA
    19:00 poniedziałek
    BPU
    19:00 poniedziałek
    MIX CLASS
    19:40 poniedziałek
    Pump
    20:00 poniedziałek
    TBC/STEP
    20:00 poniedziałek
    MIX CLASS
    20:45 poniedziałek
    Pł.brzuch/zgrabna pupa&streching
    08:15 wtorek
    TBC/STEP
    08:15 wtorek
    PILATES
    16:30 wtorek
    BODY SHAPE
    17:00 wtorek
    WRÓĆ DO FORMY
    17:30 wtorek
    ZDROWY KRĘGOSŁUP
    18:00 wtorek
    POWER FIT
    18:00 wtorek
    MIX CLASS
    18:30 wtorek
    Pump
    19:00 wtorek
    PŁASKI BRZUCH/ZGRABNA PUPA
    19:30 wtorek
    Cross
    20:00 wtorek
    SALSATION
    pokaż więcej
  • 06:00 dziś
    WOD All levels
    13:00 dziś
    WOD All levels
    17:00 dziś
    WOD Intermediate/Advanced
    18:00 dziś
    WOD Beginners
    19:00 dziś
    Mobility
    19:00 dziś
    WOD Intermediate/Advanced
    20:00 dziś
    Barbell Club
    20:00 dziś
    WOD Beginners
    06:00 czwartek
    WOD All levels
    17:00 czwartek
    WOD All levels
    19:00 czwartek
    WOD All levels
    20:00 czwartek
    WOD All levels
    06:00 niedziela
    WOD All levels
    07:00 niedziela
    WOD All levels
    16:30 niedziela
    Kids 3-6
    17:00 niedziela
    WOD Intermediate/Advanced
    18:00 niedziela
    WOD Beginners
    19:00 niedziela
    WOD Intermediate/Advanced
    20:00 niedziela
    WOD Beginners
    06:00 poniedziałek
    WOD All levels
    07:00 poniedziałek
    WOD All levels
    13:00 poniedziałek
    WOD All levels
    17:00 poniedziałek
    WOD Intermediate/Advanced
    18:00 poniedziałek
    WOD Beginners
    19:00 poniedziałek
    WOD Intermediate/Advanced
    20:00 poniedziałek
    WOD Beginners
    06:00 wtorek
    Mobility
    06:00 wtorek
    WOD All levels
    16:30 wtorek
    Kids 3-6
    17:00 wtorek
    WOD All levels
    19:00 wtorek
    WOD Intermediate/Advanced
    20:00 wtorek
    WOD All levels
    pokaż więcej
  • 11:30 niedziela
    FPS
  • S4 - Toruń
    S4 - Toruń
    ul. Rydgiera 30/32
    Toruń
    09:00 dziś
    TBC
    Syliwa Pacholec
    10:00 dziś
    Zdrowe plecy + brzuch
    Syliwa Pacholec
    18:00 dziś
    Tabata+Stretching
    Ilona Wnuk
    19:00 dziś
    TBC
    Syliwa Pacholec
    20:00 dziś
    Zdrowe plecy + brzuch
    Syliwa Pacholec
    09:00 czwartek
    TBC
    Małgorzta Garkowska
    18:00 czwartek
    Interwał
    Ewa Wiśniewska
    19:00 czwartek
    Fatburn + Step
    Ewa Wiśniewska
    20:00 czwartek
    ABT + Brzuch
    Małgorzta Garkowska
    21:00 czwartek
    TBC
    Małgorzta Kurek
    09:00 piątek
    TBC
    Justyna Rumińska
    18:00 piątek
    Pilates
    Justyna Rumińska
    10:00 sobota
    ABT + Brzuch
    Ewa Wiśniewska
    11:00 sobota
    Tabata + Rozciąganie
    Ewa Wiśniewska
    09:00 poniedziałek
    ABT + Brzuch
    Syliwa Pacholec
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Sylwia Wróblewska
    18:00 poniedziałek
    Zdrowe plecy + brzuch
    Syliwa Pacholec
    19:00 poniedziałek
    ABT
    Ewa Barańczyk
    18:00 wtorek
    Power ABT
    Ewa Wiśniewska
    19:00 wtorek
    Cellu Stop Interwał
    Ewa Wiśniewska
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Toruń"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub