Zajęcia sportowe w Szczecinie dzielnica Dąbie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 sobota
    Body shape
    Ola Kłusek
    10:00 sobota
    Brazylijskie pośladki
    Ola Kłusek
    11:00 sobota
    Zumba
    Ania Dadeło
    12:00 sobota
    Zumba Kids
    Ania Dadeło
    13:00 sobota
    Fitness Kids
    Przemek Franczak
    10:00 niedziela
    Full Body Workout
    Natalia Bałyk
    11:00 niedziela
    Płaski Brzuch / Stretching
    Natalia Bałyk
    09:00 poniedziałek
    Brazylijskie pośladki
    Magda Połeć
    10:00 poniedziałek
    Bike
    Magda Połeć
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Justyna Szymańska
    17:30 poniedziałek
    Extra Brzuch
    18:00 poniedziałek
    Power Pilates
    Anna Niemczynow
    18:00 poniedziałek
    Bike
    Magda Połeć
    19:00 poniedziałek
    Green Fitness
    Anna Niemczynow
    19:00 poniedziałek
    Bike
    Dorota Denisiuk
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Dorota Denisiuk
    21:00 poniedziałek
    Samoobrona dla kobiet
    Piotr Janicki
    09:00 wtorek
    Spalanie po obwodzie
    Ania Brzezińska
    10:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Miaskowska
    17:00 wtorek
    Spalanie po obwodzie
    Ania Brzezińska
    17:30 wtorek
    Brazylijskie pośladki
    18:00 wtorek
    Zumba
    Justyna Szymańska
    18:30 wtorek
    Bike
    Ania Brzezińska
    19:00 wtorek
    Body shape
    Monika Zabawa
    20:00 wtorek
    Joga
    Monika Zabawa
    21:00 wtorek
    Cross Training
    Paulina Łukomska
    09:00 środa
    Slim fit
    Magda Połeć
    10:00 środa
    Body Ball
    Magda Połeć
    16:10 środa
    Zumba Kids
    Ania Dadeło
    17:00 środa
    Zumba
    Ania Dadeło
    17:30 środa
    Extra Brzuch
    18:00 środa
    Pilates / Stretch
    Magda Połeć
    18:00 środa
    Bike
    Ola Kłusek
    18:30 środa
    Brazylijskie pośladki
    19:00 środa
    Power Pump
    Ola Kłusek
    19:00 środa
    Bike
    Magda Połeć
    20:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Kłusek
    09:00 czwartek
    Body shape
    Michał Skudniewski
    10:00 czwartek
    Stretching
    Michał Skudniewski
    17:00 czwartek
    Step
    Magda Połeć
    17:30 czwartek
    Brazylijskie pośladki
    18:00 czwartek
    Zumba
    Justyna Szymańska
    18:30 czwartek
    Bike
    Magda Połeć
    19:00 czwartek
    Spalanie po obwodzie
    Krzysztof Barcz
    19:30 czwartek
    Extra Brzuch
    20:00 czwartek
    Stretching
    Krzysztof Barcz
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Dąbie"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub