Zajęcia sportowe w Szczecinie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 poniedziałek
    Bosu
    Ania Gimpel
    09:05 poniedziałek
    Noodle
    10:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Kuriata
    10:05 poniedziałek
    Ovoball
    Ania Gimpel
    16:30 poniedziałek
    Mama+
    Asia Tyszkiewicz
    17:30 poniedziałek
    Liny podwieszane MiX
    Asia Tyszkiewicz
    17:35 poniedziałek
    Ball&Disc
    Ola Janusz
    18:30 poniedziałek
    Tabata & Stretch
    Iwona Struzik
    18:35 poniedziałek
    Interval
    Asia Tyszkiewicz
    19:30 poniedziałek
    Vinyasa Yoga
    Ola Kuriata
    19:35 poniedziałek
    Betomic
    Ania Krysińska
    09:00 wtorek
    Trening obwodowy
    Iwona Struzik
    09:05 wtorek
    Interval
    Areta Sylwestrzak
    10:00 wtorek
    Pilates
    Ania Gimpel
    10:05 wtorek
    Ball&Disc
    Ania Gimpel
    11:00 wtorek
    Mama+
    Ania Kowalska
    17:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Asia Tyszkiewicz
    17:35 wtorek
    Betomic
    Ania Krysińska
    18:30 wtorek
    Zumba
    Angelika Sokołowska
    18:35 wtorek
    Ovoball
    Ania Krysińska
    19:30 wtorek
    Sztangi
    Iwona Struzik
    19:35 wtorek
    Noodle
    Ola Kuriata
    08:05 środa
    Ball&Disc
    Gosia Wojtaszczyk
    09:00 środa
    Vinyasa Yoga
    Ola Kuriata
    09:05 środa
    Betomic
    Gosia Wojtaszczyk
    10:05 środa
    Noodle
    Ola Kuriata
    17:30 środa
    Liny podwieszane MiX
    Gosia Wojtaszczyk
    17:35 środa
    Ovoball
    Areta Sylwestrzak
    18:30 środa
    Functional shape
    Gosia Wojtaszczyk
    18:35 środa
    Fatburner
    Areta Sylwestrzak
    19:35 środa
    Betomic
    Areta Sylwestrzak
    09:00 czwartek
    Functional shape
    Iwona Struzik
    09:05 czwartek
    Noodle
    Ania Gimpel
    10:05 czwartek
    Betomic
    Aga Szelążek
    17:30 czwartek
    Pilates
    Ola Kuriata
    17:35 czwartek
    Noodle
    Asia Tyszkiewicz
    18:30 czwartek
    Tabata & Core
    Asia Tyszkiewicz
    18:35 czwartek
    Betomic
    Ola Kuriata
    19:30 czwartek
    Yoga Fly
    Ola Kuriata
    19:35 czwartek
    Interval
    Ola Janusz
    20:30 czwartek
    Zumba
    Ola Janusz
    09:05 piątek
    Ovoball
    Ola Kuriata
    10:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Kuriata
    10:05 piątek
    Interval
    Areta Sylwestrzak
    11:00 piątek
    Mama+
    Aga Szelążek
    17:35 piątek
    Ball&Disc
    Justyna Szymańska
    18:30 piątek
    Ashtanga Yoga
    Ola Kuriata
    18:35 piątek
    Ovoball
    Justyna Szymańska
    09:05 sobota
    MIX
    Ola Janusz
    10:05 sobota
    MIX
    Ola Janusz
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Body shape
    Ula Kopańska
    09:30 dziś
    Spin bike
    Małgorzata Szewczyk
    10:00 dziś
    Płaski brzuch
    Ula Kopańska
    16:00 dziś
    Zumba kids
    17:00 dziś
    Zumba
    Joanna Wieczorek
    18:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Katarzyna Górna-Zawadzka
    18:30 dziś
    Power bike
    Aleksandra Noworyta
    19:00 dziś
    Płaski brzuch
    Aleksandra Makowska
    20:00 dziś
    TBC & Step
    Aleksandra Makowska
    21:00 dziś
    Chi yoga
    Aleksandra Makowska
    09:00 poniedziałek
    Power pump
    Alicja Sieracka
    10:00 poniedziałek
    Spalanie po obwodzie
    Alicja Sieracka
    16:00 poniedziałek
    Fitness kids
    17:00 poniedziałek
    HIIT - interwał
    Anna Kubas
    17:30 poniedziałek
    Spin bike
    Małgorzata Szewczyk
    18:00 poniedziałek
    Power pump
    Anna Kubas
    19:00 poniedziałek
    Zumba toning
    Magda Kwaśniewska
    19:30 poniedziałek
    Bike
    Aleksandra Noworyta
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Magda Kwaśniewska
    21:00 poniedziałek
    Sexy class
    Agnieszka Dolniak
    09:00 wtorek
    Bike
    Aleksandra Noworyta
    09:00 wtorek
    Functional training
    Ula Kopańska
    10:00 wtorek
    Body shape
    Aleksandra Noworyta
    17:00 wtorek
    Brazylijskie pośladki
    Hanna Tarnowska
    18:00 wtorek
    Full Body Workout
    Hanna Tarnowska
    18:30 wtorek
    Bike
    Anna Brzezińska
    19:00 wtorek
    Fit ball
    Ula Kopańska
    20:00 wtorek
    Joga flow
    Ula Kopańska
    09:00 środa
    Spalanie po obwodzie
    Anna Kubas
    10:00 środa
    Stabilizacja & Stretching
    Anna Kubas
    17:00 środa
    Body shape
    18:00 środa
    Zumba
    Joanna Wieczorek
    18:30 środa
    Spin bike
    Małgorzata Szewczyk
    19:00 środa
    Aeroboxing
    Wioletta Dudarewicz
    20:00 środa
    Stretching
    Wioletta Dudarewicz
    09:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Aleksandra Makowska
    10:00 czwartek
    Zumba
    Agata Plucińska
    17:00 czwartek
    Spalanie po obwodzie
    Wioletta Dudarewicz
    17:30 czwartek
    Bike
    Anna Brzezińska
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Wioletta Dudarewicz
    19:00 czwartek
    ABT equipment
    Anna Brzezińska
    20:00 czwartek
    Cross training
    Dawid Pacześ
    09:00 piątek
    Body shape
    Krzysztof Barcz
    09:30 piątek
    Bike
    Konrad Domagała
    10:00 piątek
    Brazylijskie pośladki
    Hanna Tarnowska
    11:00 piątek
    Zumba
    12:00 piątek
    Zumba kids
    12:45 piątek
    Joga dla dzieci
    10:15 sobota
    TBC
    Aleksandra Makowska
    10:30 sobota
    Power bike
    Konrad Domagała
    11:15 sobota
    Joga
    Aleksandra Makowska
    pokaż więcej
  • 10:00 dziś
    Full Body Workout
    Natalia Bałyk
    11:00 dziś
    Płaski Brzuch / Stretching
    Natalia Bałyk
    09:00 poniedziałek
    Brazylijskie pośladki
    Magda Połeć
    10:00 poniedziałek
    Bike
    Magda Połeć
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Justyna Szymańska
    17:30 poniedziałek
    Extra Brzuch
    18:00 poniedziałek
    Power Pilates
    Anna Niemczynow
    18:00 poniedziałek
    Bike
    Magda Połeć
    19:00 poniedziałek
    Green Fitness
    Anna Niemczynow
    19:00 poniedziałek
    Bike
    Dorota Denisiuk
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Dorota Denisiuk
    21:00 poniedziałek
    Samoobrona dla kobiet
    Piotr Janicki
    09:00 wtorek
    Spalanie po obwodzie
    Ania Brzezińska
    10:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Miaskowska
    17:00 wtorek
    Spalanie po obwodzie
    Ania Brzezińska
    17:30 wtorek
    Brazylijskie pośladki
    18:00 wtorek
    Zumba
    Justyna Szymańska
    18:30 wtorek
    Bike
    Ania Brzezińska
    19:00 wtorek
    Body shape
    Monika Zabawa
    20:00 wtorek
    Joga
    Monika Zabawa
    21:00 wtorek
    Cross Training
    Paulina Łukomska
    09:00 środa
    Slim fit
    Magda Połeć
    10:00 środa
    Body Ball
    Magda Połeć
    16:10 środa
    Zumba Kids
    Ania Dadeło
    17:00 środa
    Zumba
    Ania Dadeło
    17:30 środa
    Extra Brzuch
    18:00 środa
    Pilates / Stretch
    Magda Połeć
    18:00 środa
    Bike
    Ola Kłusek
    18:30 środa
    Brazylijskie pośladki
    19:00 środa
    Power Pump
    Ola Kłusek
    19:00 środa
    Bike
    Magda Połeć
    20:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Kłusek
    09:00 czwartek
    Body shape
    Michał Skudniewski
    10:00 czwartek
    Stretching
    Michał Skudniewski
    17:00 czwartek
    Step
    Magda Połeć
    17:30 czwartek
    Brazylijskie pośladki
    18:00 czwartek
    Zumba
    Justyna Szymańska
    18:30 czwartek
    Bike
    Magda Połeć
    19:00 czwartek
    Spalanie po obwodzie
    Krzysztof Barcz
    19:30 czwartek
    Extra Brzuch
    20:00 czwartek
    Stretching
    Krzysztof Barcz
    09:00 piątek
    TBC
    Dorota Denisiuk
    10:00 piątek
    Fitness with baby
    Dorota Denisiuk
    11:00 piątek
    Forma w ciąży
    Dorota Denisiuk
    17:00 piątek
    Power Pump
    Monika Topolska
    17:30 piątek
    Extra Brzuch
    18:00 piątek
    Brazylijskie pośladki
    18:30 piątek
    Bike
    Monika Topolska
    19:00 piątek
    Body shape
    Krzysztof Barcz
    19:30 piątek
    Turbo Express
    20:00 piątek
    Płaski Brzuch / Stretching
    Krzysztof Barcz
    09:00 sobota
    Body shape
    Ola Kłusek
    10:00 sobota
    Brazylijskie pośladki
    Ola Kłusek
    11:00 sobota
    Zumba
    Ania Dadeło
    12:00 sobota
    Zumba Kids
    Ania Dadeło
    13:00 sobota
    Fitness Kids
    Przemek Franczak
    pokaż więcej
  • Milagro Szkoła Tańca
    Milagro Szkoła Tańca
    ul. Henryka Dąbrowskiego 28/31
    Szczecin
    17:00 dziś
    Zumba
    18:00 dziś
    Taniec Brzucha
    19:00 dziś
    Flamenco
    20:30 dziś
    Taniec Brzucha
    16:30 poniedziałek
    Flamenco
    17:30 poniedziałek
    Jazz
    16:30 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Taniec Brzucha
    16:00 środa
    Zumba
    17:00 środa
    Taniec Brzucha
    18:00 środa
    WZMACNIANIE & ROZCIĄGANIE
    16:00 czwartek
    Zumba
    18:30 czwartek
    Flamenco
    10:00 piątek
    Lyrical jazz
    11:30 piątek
    FLAMENCO TANGOS
    17:00 sobota
    Taniec towarzyski
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Astra
    Astra
    al. Wyzwolenia 85
    Szczecin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • APLAUZ
    APLAUZ
    ul. Komuny Paryskiej
    Szczecin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Szkoła Tańca DK Dance
    Szkoła Tańca DK Dance
    Wojskiego Polskiego 185
    Szczecin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Szczecin"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub