Zajęcia sportowe w Szczecinie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 poniedziałek
    Bosu
    Ania Gimpel
    09:05 poniedziałek
    Noodle
    10:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Kuriata
    10:05 poniedziałek
    Ovoball
    Ania Gimpel
    16:30 poniedziałek
    Mama+
    Asia Tyszkiewicz
    17:30 poniedziałek
    Liny podwieszane MiX
    Asia Tyszkiewicz
    17:35 poniedziałek
    Ball&Disc
    Ola Janusz
    18:30 poniedziałek
    Tabata & Stretch
    Iwona Struzik
    18:35 poniedziałek
    Interval
    Asia Tyszkiewicz
    19:30 poniedziałek
    Vinyasa Yoga
    Ola Kuriata
    19:35 poniedziałek
    Betomic
    Ania Krysińska
    09:00 wtorek
    Trening obwodowy
    Iwona Struzik
    09:05 wtorek
    Interval
    Areta Sylwestrzak
    10:00 wtorek
    Pilates
    Ania Gimpel
    10:05 wtorek
    Ball&Disc
    Ania Gimpel
    11:00 wtorek
    Mama+
    Ania Kowalska
    17:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Asia Tyszkiewicz
    17:35 wtorek
    Betomic
    Ania Krysińska
    18:30 wtorek
    Zumba
    Angelika Sokołowska
    18:35 wtorek
    Ovoball
    Ania Krysińska
    19:30 wtorek
    Sztangi
    Iwona Struzik
    19:35 wtorek
    Noodle
    Ola Kuriata
    08:05 środa
    Ball&Disc
    Gosia Wojtaszczyk
    09:00 środa
    Vinyasa Yoga
    Ola Kuriata
    09:05 środa
    Betomic
    Gosia Wojtaszczyk
    10:05 środa
    Noodle
    Ola Kuriata
    17:30 środa
    Liny podwieszane MiX
    Gosia Wojtaszczyk
    17:35 środa
    Ovoball
    Areta Sylwestrzak
    18:30 środa
    Functional shape
    Gosia Wojtaszczyk
    18:35 środa
    Fatburner
    Areta Sylwestrzak
    19:35 środa
    Betomic
    Areta Sylwestrzak
    09:00 czwartek
    Functional shape
    Iwona Struzik
    09:05 czwartek
    Noodle
    Ania Gimpel
    10:05 czwartek
    Betomic
    Aga Szelążek
    17:30 czwartek
    Pilates
    Ola Kuriata
    17:35 czwartek
    Noodle
    Asia Tyszkiewicz
    18:30 czwartek
    Tabata & Core
    Asia Tyszkiewicz
    18:35 czwartek
    Betomic
    Ola Kuriata
    19:30 czwartek
    Yoga Fly
    Ola Kuriata
    19:35 czwartek
    Interval
    Ola Janusz
    20:30 czwartek
    Zumba
    Ola Janusz
    09:05 piątek
    Ovoball
    Ola Kuriata
    10:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Kuriata
    10:05 piątek
    Interval
    Areta Sylwestrzak
    11:00 piątek
    Mama+
    Aga Szelążek
    17:35 piątek
    Ball&Disc
    Justyna Szymańska
    18:30 piątek
    Ashtanga Yoga
    Ola Kuriata
    18:35 piątek
    Ovoball
    Justyna Szymańska
    pokaż więcej
  • Milagro Szkoła Tańca
    Milagro Szkoła Tańca
    ul. Henryka Dąbrowskiego 28/31
    Szczecin
    17:00 niedziela
    Zumba
    18:00 niedziela
    Taniec Brzucha
    19:00 niedziela
    Flamenco
    20:30 niedziela
    Taniec Brzucha
    16:30 poniedziałek
    Flamenco
    17:30 poniedziałek
    Jazz
    16:30 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Taniec Brzucha
    16:00 środa
    Zumba
    17:00 środa
    Taniec Brzucha
    18:00 środa
    WZMACNIANIE & ROZCIĄGANIE
    16:00 czwartek
    Zumba
    18:30 czwartek
    Flamenco
    10:00 piątek
    Lyrical jazz
    11:30 piątek
    FLAMENCO TANGOS
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Astra
    Astra
    al. Wyzwolenia 85
    Szczecin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • APLAUZ
    APLAUZ
    ul. Komuny Paryskiej
    Szczecin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Szkoła Tańca DK Dance
    Szkoła Tańca DK Dance
    Wojskiego Polskiego 185
    Szczecin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 12:00 niedziela
    Boks
    19:00 poniedziałek
    Wzmacnianie
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    17:00 wtorek
    Boks
    20:30 wtorek
    Cross
    13:00 środa
    Gimnastyka 50+
    19:00 środa
    Wzmacnianie + spalanie
    20:00 środa
    Rozciąganie
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 czwartek
    Cross
    17:00 piątek
    Boks
    18:00 piątek
    Wzmacnianie + spalanie
    19:00 piątek
    Rozciąganie
    pokaż więcej
  • Aqua-Styl
    Aqua-Styl
    ul. Dunikowskiego 1
    Szczecin
    20:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    20:00 wtorek
    Aqua aerobik
    20:00 czwartek
    Aqua aerobik

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Szczecin"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub