Zajęcia sportowe w Radomiu dzielnica Planty

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:00 dziś
    ABT
    Monika Sobieraj
    17:00 dziś
    Fat burning
    Karina Piwowarska
    17:30 dziś
    Trening obwodowy
    Monika Sobieraj
    18:00 dziś
    Pump
    Karina Piwowarska
    18:30 dziś
    ABT
    Małgorzta Wodras
    19:00 dziś
    TBC + Step
    Karina Piwowarska
    19:00 dziś
    Cross Fitness
    19:30 dziś
    Tabata
    Agnieszka Zielińska
    20:00 dziś
    Body shape
    Małgorzta Wodras
    20:00 dziś
    Cross Fitness
    20:30 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Zielińska
    21:00 dziś
    Zumba
    Małgorzta Wodras
    08:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Zielińska
    09:00 wtorek
    Fat burning
    Karina Piwowarska
    10:00 wtorek
    XCO + Brzuch
    Karina Piwowarska
    10:00 wtorek
    Cross Fitness
    11:00 wtorek
    Pump
    Karina Piwowarska
    15:00 wtorek
    ABT
    Daria Polaszek
    16:00 wtorek
    Pump
    Daria Polaszek
    17:00 wtorek
    Aerobox + brzuch
    Daria Polaszek
    17:30 wtorek
    Yoga gr. poczatkująca
    Bartosz Pisarek
    18:00 wtorek
    Boks
    Michał Żeromiński
    18:00 wtorek
    TBC + Step
    Monika Sobieraj
    18:30 wtorek
    TRX
    Ewa Nostitz - Jackowska
    19:00 wtorek
    Body shape
    Monika Sobieraj
    19:00 wtorek
    Cross Fitness
    19:30 wtorek
    Pilates&Stretching
    Ewa Nostitz - Jackowska
    20:00 wtorek
    Zumba
    Ania Sadowska
    20:00 wtorek
    Cross Fitness
    20:30 wtorek
    Tabata
    Monika Sobieraj
    08:00 środa
    ABT
    Monika Sobieraj
    08:30 środa
    Yoga
    Ewa Rumieńczyk
    09:00 środa
    Trening cardio + brzuch
    Monika Sobieraj
    10:00 środa
    Body shape
    Monika Sobieraj
    10:00 środa
    Cross Fitness
    11:00 środa
    Trening obwodowy
    Agnieszka Zielińska
    12:00 środa
    ABT
    Agnieszka Zielińska
    15:00 środa
    XCO
    Karina Piwowarska
    16:00 środa
    Body shape
    Karina Piwowarska
    17:00 środa
    Trening cardio + brzuch
    Karina Piwowarska
    17:30 środa
    ABT
    Monika Sobieraj
    18:00 środa
    Pump
    Daria Polaszek
    18:30 środa
    TRX + BoSu
    Monika Sobieraj
    19:00 środa
    Zumba
    Anna Sadowska
    19:00 środa
    Cross Fitness
    19:30 środa
    Pumpomania
    Daria Polaszek
    20:00 środa
    Step
    Małgorzta Wodras
    20:00 środa
    Cross Fitness
    20:30 środa
    Aerobox + brzuch
    Daria Polaszek
    21:00 środa
    ABT
    Małgorzta Wodras
    08:30 czwartek
    Ball&Shape
    Agnieszka Zielińska
    09:00 czwartek
    TBC + Step
    Małgorzta Wodras
    09:30 czwartek
    Pumpomania
    Agnieszka Zielińska
    10:00 czwartek
    Trening cardio + brzuch
    Małgorzta Wodras
    10:00 czwartek
    Cross Fitness
    11:00 czwartek
    Body shape
    Agnieszka Zielińska
    15:00 czwartek
    Body shape
    Daria Polaszek
    16:00 czwartek
    XCO + Brzuch
    Daria Polaszek
    17:00 czwartek
    TBC + Step
    Ewa Nostitz - Jackowska
    17:30 czwartek
    Kettlebell workout + stretching
    Tomasz Woźniak
    18:00 czwartek
    ABT
    Ewa Nostitz - Jackowska
    18:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Piotr Błędkowski
    19:00 czwartek
    Trening cardio + brzuch
    Ewa Nostitz - Jackowska
    19:00 czwartek
    Cross Fitness
    19:30 czwartek
    Trening obwodowy
    Monika Sobieraj
    20:00 czwartek
    Zumba
    Ania Sadowska
    20:00 czwartek
    Cross Fitness
    20:30 czwartek
    Yoga gr. zaawansowana
    Ewa Rumieńczyk
    21:00 czwartek
    Pump
    Monika Sobieraj
    08:00 piątek
    Trening cardio + brzuch
    Daria Polaszek
    08:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Zielińska
    09:00 piątek
    Body shape
    Daria Polaszek
    10:00 piątek
    TBC + Step
    Agnieszka Zielińska
    10:00 piątek
    Cross Fitness
    11:00 piątek
    ABT
    Agnieszka Zielińska
    12:00 piątek
    Body shape
    Ewa Nostitz - Jackowska
    15:00 piątek
    Trening obwodowy
    Karina Piwowarska
    16:00 piątek
    TBC + Step
    Karina Piwowarska
    17:00 piątek
    Body shape
    Karina Piwowarska
    17:30 piątek
    Ball&Shape
    Małgorzta Wodras
    18:00 piątek
    Zumba
    Kamila Janikow
    18:00 piątek
    Boks
    Michał Żeromiński
    18:30 piątek
    Trening cardio + brzuch
    Monika Sobieraj
    19:00 piątek
    ABT
    Małgorzta Wodras
    19:00 piątek
    Cross Fitness
    19:30 piątek
    TRX
    Monika Sobieraj
    20:00 piątek
    Body shape
    Małgorzta Wodras
    20:00 piątek
    Cross Fitness
    09:00 sobota
    TBC + Step
    Ewa Nostitz - Jackowska
    09:30 sobota
    Tabata
    Agnieszka Zielińska
    10:00 sobota
    Pump
    Ewa Nostitz - Jackowska
    10:00 sobota
    Cross Fitness
    10:30 sobota
    Stretching
    11:00 sobota
    Zumba
    Kamila Janikow
    16:00 sobota
    Trening obwodowy dla kobiet
    Agnieszka Zielińska
    17:00 sobota
    ABT
    Agnieszka Zielińska
    10:00 niedziela
    Trening cardio + brzuch
    11:00 niedziela
    Body shape
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Planty"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub