Zajęcia sportowe w Radomiu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 18:30 dziś
    Trening cardio + brzuch
    Monika Sobieraj
    19:00 dziś
    ABT
    Małgorzta Wodras
    19:00 dziś
    Cross Fitness
    19:30 dziś
    TRX
    Monika Sobieraj
    20:00 dziś
    Body shape
    Małgorzta Wodras
    20:00 dziś
    Cross Fitness
    09:00 sobota
    TBC + Step
    Ewa Nostitz - Jackowska
    09:30 sobota
    Tabata
    Agnieszka Zielińska
    10:00 sobota
    Pump
    Ewa Nostitz - Jackowska
    10:00 sobota
    Cross Fitness
    10:30 sobota
    Stretching
    11:00 sobota
    Zumba
    Kamila Janikow
    16:00 sobota
    Trening obwodowy dla kobiet
    Agnieszka Zielińska
    17:00 sobota
    ABT
    Agnieszka Zielińska
    10:00 niedziela
    Trening cardio + brzuch
    11:00 niedziela
    Body shape
    08:00 poniedziałek
    ABT
    Ewa Nostitz - Jackowska
    08:30 poniedziałek
    Yoga
    Ewa Rumieńczyk
    09:00 poniedziałek
    XCO + Brzuch
    Ewa Nostitz - Jackowska
    10:00 poniedziałek
    Cross Fitness
    10:00 poniedziałek
    Body shape
    Daria Polaszek
    11:00 poniedziałek
    Fat burning
    Daria Polaszek
    12:00 poniedziałek
    ABT + Gumy
    Daria Polaszek
    15:00 poniedziałek
    Body shape
    Monika Sobieraj
    16:00 poniedziałek
    ABT
    Monika Sobieraj
    17:00 poniedziałek
    Fat burning
    Karina Piwowarska
    17:30 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Monika Sobieraj
    18:00 poniedziałek
    Pump
    Karina Piwowarska
    18:30 poniedziałek
    ABT
    Małgorzta Wodras
    19:00 poniedziałek
    TBC + Step
    Karina Piwowarska
    19:00 poniedziałek
    Cross Fitness
    19:30 poniedziałek
    Tabata
    Agnieszka Zielińska
    20:00 poniedziałek
    Body shape
    Małgorzta Wodras
    20:00 poniedziałek
    Cross Fitness
    20:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Zielińska
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Małgorzta Wodras
    08:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka Zielińska
    09:00 wtorek
    Fat burning
    Karina Piwowarska
    10:00 wtorek
    XCO + Brzuch
    Karina Piwowarska
    10:00 wtorek
    Cross Fitness
    11:00 wtorek
    Pump
    Karina Piwowarska
    15:00 wtorek
    ABT
    Daria Polaszek
    16:00 wtorek
    Pump
    Daria Polaszek
    17:00 wtorek
    Aerobox + brzuch
    Daria Polaszek
    17:30 wtorek
    Yoga gr. poczatkująca
    Bartosz Pisarek
    18:00 wtorek
    Boks
    Michał Żeromiński
    18:00 wtorek
    TBC + Step
    Monika Sobieraj
    18:30 wtorek
    TRX
    Ewa Nostitz - Jackowska
    19:00 wtorek
    Body shape
    Monika Sobieraj
    19:00 wtorek
    Cross Fitness
    19:30 wtorek
    Pilates&Stretching
    Ewa Nostitz - Jackowska
    20:00 wtorek
    Zumba
    Ania Sadowska
    20:00 wtorek
    Cross Fitness
    20:30 wtorek
    Tabata
    Monika Sobieraj
    08:00 środa
    ABT
    Monika Sobieraj
    08:30 środa
    Yoga
    Ewa Rumieńczyk
    09:00 środa
    Trening cardio + brzuch
    Monika Sobieraj
    10:00 środa
    Body shape
    Monika Sobieraj
    10:00 środa
    Cross Fitness
    11:00 środa
    Trening obwodowy
    Agnieszka Zielińska
    12:00 środa
    ABT
    Agnieszka Zielińska
    15:00 środa
    XCO
    Karina Piwowarska
    16:00 środa
    Body shape
    Karina Piwowarska
    17:00 środa
    Trening cardio + brzuch
    Karina Piwowarska
    17:30 środa
    ABT
    Monika Sobieraj
    18:00 środa
    Pump
    Daria Polaszek
    18:30 środa
    TRX + BoSu
    Monika Sobieraj
    19:00 środa
    Zumba
    Anna Sadowska
    19:00 środa
    Cross Fitness
    19:30 środa
    Pumpomania
    Daria Polaszek
    20:00 środa
    Step
    Małgorzta Wodras
    20:00 środa
    Cross Fitness
    20:30 środa
    Aerobox + brzuch
    Daria Polaszek
    21:00 środa
    ABT
    Małgorzta Wodras
    08:30 czwartek
    Ball&Shape
    Agnieszka Zielińska
    09:00 czwartek
    TBC + Step
    Małgorzta Wodras
    09:30 czwartek
    Pumpomania
    Agnieszka Zielińska
    10:00 czwartek
    Trening cardio + brzuch
    Małgorzta Wodras
    10:00 czwartek
    Cross Fitness
    11:00 czwartek
    Body shape
    Agnieszka Zielińska
    15:00 czwartek
    Body shape
    Daria Polaszek
    16:00 czwartek
    XCO + Brzuch
    Daria Polaszek
    17:00 czwartek
    TBC + Step
    Ewa Nostitz - Jackowska
    17:30 czwartek
    Kettlebell workout + stretching
    Tomasz Woźniak
    18:00 czwartek
    ABT
    Ewa Nostitz - Jackowska
    18:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Piotr Błędkowski
    19:00 czwartek
    Trening cardio + brzuch
    Ewa Nostitz - Jackowska
    19:00 czwartek
    Cross Fitness
    19:30 czwartek
    Trening obwodowy
    Monika Sobieraj
    20:00 czwartek
    Zumba
    Ania Sadowska
    20:00 czwartek
    Cross Fitness
    20:30 czwartek
    Yoga gr. zaawansowana
    Ewa Rumieńczyk
    21:00 czwartek
    Pump
    Monika Sobieraj
    pokaż więcej
  • Rockstep
    Rockstep
    ul. Wierzbicka 26/44
    Radom
    08:30 niedziela
    Płaski brzuch + Smukłe uda
    Ewa Wijatkowska
    16:00 niedziela
    ABT
    Patrycja Nowak
    17:00 niedziela
    Cellu Stop
    Kasia Wnukowska
    17:00 niedziela
    Rockstep dzieci - grupa zaawansowana
    18:00 niedziela
    Power Dumbell - Sztangi
    Kasia Wnukowska
    18:00 niedziela
    Rockstep junior - grupa zaawansowana
    19:00 niedziela
    Latino solo
    Szymon Gniadkowski
    19:00 niedziela
    Hip hop (6-11 lat) - grupa początkująca
    20:00 niedziela
    ABT
    Patrycja Nowak
    20:00 niedziela
    Rockstep senior - grupa zaawansowana
    pokaż więcej
  • 15:30 wtorek
    Aqua Fitness
  • 18:10 poniedziałek
    Aerobik
    19:10 poniedziałek
    ABT
    18:10 wtorek
    ABT
    19:10 wtorek
    Pilates
    18:10 środa
    Aerobik
    19:10 środa
    Fitball
    18:10 czwartek
    ABT
    19:10 czwartek
    Pilates
    pokaż więcej
  • 09:30 niedziela
    Boks
    10:00 niedziela
    Indoor cycling
    Ewa Wijatkowska
    17:00 niedziela
    Pump
    Piotr Pawłowski
    17:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    17:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 niedziela
    TBC
    Agata Skrzypczyńska
    18:00 niedziela
    Pop fit
    18:30 niedziela
    Indoor cycling
    19:00 niedziela
    Break fit
    Karol Lorenc
    19:30 niedziela
    Indoor cycling
    20:00 niedziela
    Kickboxing
    20:00 niedziela
    Yoga
    Magda Lucedarska
    08:30 poniedziałek
    Aero mix
    Ewa Wijatkowska
    09:30 poniedziałek
    Yoga
    Magda Lucedarska
    13:30 poniedziałek
    Kickboxing
    17:00 poniedziałek
    TRX
    18:00 poniedziałek
    Step & Shape
    Agata Skrzypczyńska
    18:00 poniedziałek
    Yoga dla kobiet w ciąży
    Marta Dusińska
    19:00 poniedziałek
    Pump
    Agata Skrzypczyńska
    19:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Sebastian Nawrot
    19:00 poniedziałek
    Indoor cycling
    20:00 poniedziałek
    Boks
    20:00 poniedziałek
    Hula slim
    Ewa Wijatkowska
    pokaż więcej
  • 20:00 poniedziałek
    Super Sylwetka
    19:30 wtorek
    Zumba Fitness + ABS Super brzuch
    20:00 środa
    KONDYCYJNY SZOK STEP/TABATA-INTERWAŁ/ABS- SUPER BRZUCH
    20:00 czwartek
    Zumba Fitness + ABS Super brzuch
    pokaż więcej
  • 18:30 dziś
    Full Body System
    19:30 dziś
    AeroDance
    09:00 sobota
    Kickboxing
    18:00 poniedziałek
    Brzuch+uda+pośladki
    19:00 poniedziałek
    Step
    20:00 poniedziałek
    Boks
    21:00 poniedziałek
    Boks
    17:00 wtorek
    Full Body System
    18:00 wtorek
    Szaleństwo Fitness
    19:20 wtorek
    AeroDance
    18:00 środa
    Brzuch+uda+pośladki
    19:00 środa
    Step
    20:00 środa
    Kickboxing
    21:00 środa
    Kickboxing
    17:30 czwartek
    Płaski brzuch
    18:00 czwartek
    Full Body System
    19:20 czwartek
    Boks
    20:20 czwartek
    Boks
    pokaż więcej
  • 07:00 niedziela
    Trening personalny
    08:00 niedziela
    Trening personalny
    09:00 niedziela
    Trening personalny
    10:00 niedziela
    Trening personalny
    11:00 niedziela
    Trening personalny
    12:00 niedziela
    Trening personalny
    13:00 niedziela
    Trening personalny
    14:00 niedziela
    Trening personalny
    15:00 niedziela
    Trening personalny
    16:00 niedziela
    Trening personalny
    17:00 niedziela
    Trening personalny
    18:00 niedziela
    Trening personalny
    19:00 niedziela
    Trening personalny
    07:00 poniedziałek
    Trening personalny
    08:00 poniedziałek
    Trening personalny
    09:00 poniedziałek
    Trening personalny
    10:00 poniedziałek
    Trening personalny
    11:00 poniedziałek
    Trening personalny
    12:00 poniedziałek
    Trening personalny
    13:00 poniedziałek
    Trening personalny
    14:00 poniedziałek
    Trening personalny
    15:00 poniedziałek
    Trening personalny
    16:00 poniedziałek
    Trening personalny
    17:00 poniedziałek
    Trening personalny
    18:00 poniedziałek
    Trening personalny
    19:00 poniedziałek
    Trening personalny
    07:00 wtorek
    Trening personalny
    08:00 wtorek
    Trening personalny
    09:00 wtorek
    Trening personalny
    10:00 wtorek
    Trening personalny
    11:00 wtorek
    Trening personalny
    12:00 wtorek
    Trening personalny
    13:00 wtorek
    Trening personalny
    14:00 wtorek
    Trening personalny
    15:00 wtorek
    Trening personalny
    16:00 wtorek
    Trening personalny
    17:00 wtorek
    Trening personalny
    18:00 wtorek
    Trening personalny
    19:00 wtorek
    Trening personalny
    07:00 środa
    Trening personalny
    08:00 środa
    Trening personalny
    09:00 środa
    Trening personalny
    10:00 środa
    Trening personalny
    11:00 środa
    Trening personalny
    12:00 środa
    Trening personalny
    13:00 środa
    Trening personalny
    14:00 środa
    Trening personalny
    15:00 środa
    Trening personalny
    16:00 środa
    Trening personalny
    17:00 środa
    Trening personalny
    18:00 środa
    Trening personalny
    19:00 środa
    Trening personalny
    07:00 czwartek
    Trening personalny
    08:00 czwartek
    Trening personalny
    09:00 czwartek
    Trening personalny
    10:00 czwartek
    Trening personalny
    11:00 czwartek
    Trening personalny
    12:00 czwartek
    Trening personalny
    13:00 czwartek
    Trening personalny
    14:00 czwartek
    Trening personalny
    15:00 czwartek
    Trening personalny
    16:00 czwartek
    Trening personalny
    17:00 czwartek
    Trening personalny
    18:00 czwartek
    Trening personalny
    19:00 czwartek
    Trening personalny
    pokaż więcej
  • 18:30 dziś
    Boks
    20:00 dziś
    Boks
    09:00 sobota
    Boks
    10:30 sobota
    Boks
    12:00 niedziela
    Boks
    15:30 poniedziałek
    Boks
    19:30 poniedziałek
    Boks
    21:00 poniedziałek
    Boks
    09:00 wtorek
    Boks
    19:30 środa
    Boks
    21:00 środa
    Boks
    09:00 czwartek
    Boks
    15:30 czwartek
    Boks
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Radom"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub