Zajęcia sportowe w Lublinie dzielnica Śródmieście

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:00 dziś
    Pure fire
    Maciej Mańkowski
    17:00 dziś
    Step
    Ewa Chmielewska
    18:00 dziś
    Kids dance
    Agnieszka Adamczewska
    18:00 dziś
    TRX
    Andrzej Gotner
    18:00 dziś
    TBC
    Ewa Chmielewska
    19:00 dziś
    Cycling
    Małgorzata Pietrzak-Lenart
    19:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Chmielewska
    20:00 dziś
    Power ABS
    Ewa Chmielewska
    20:00 dziś
    Joga
    Barbara Czajkowska
    10:00 czwartek
    ABT
    Ewa Chmielewska
    11:00 czwartek
    Fit ball
    Ewa Chmielewska
    16:00 czwartek
    Fit ball
    Aleksandra Pietroń
    17:00 czwartek
    Joga
    Beata Pniewska
    17:00 czwartek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Aleksandra Pietroń
    18:00 czwartek
    Pure pump
    Aneta Mikołajczyk
    19:00 czwartek
    Cycling
    Katarzyna Satkowska
    19:00 czwartek
    Zumba
    Paweł Borówka
    20:00 czwartek
    Power ABS
    Katarzyna Satkowska
    20:00 czwartek
    Pilates
    Aleksandra Pietroń
    10:00 piątek
    Pure pump
    Ewa Chmielewska
    11:00 piątek
    Cycling
    Andrzej Gotner
    15:00 piątek
    Joga
    Łukasz Lis
    16:00 piątek
    Step
    Katarzyna Satkowska
    17:00 piątek
    TBC
    Katarzyna Satkowska
    18:00 piątek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Katarzyna Satkowska
    12:00 sobota
    Pure fire
    Michał Stępniak
    16:00 sobota
    Samoobrona
    Piotr Smoczyński
    17:30 sobota
    Fight club
    Piotr Smoczyński
    09:00 niedziela
    TBC
    Aleksandra Pietroń
    10:00 niedziela
    Pilates
    Aleksandra Pietroń
    11:00 niedziela
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Aleksandra Pietroń
    16:00 niedziela
    Joga
    Małgorzata Zienkiewicz
    17:00 niedziela
    Step
    Aneta Mikołajczyk
    17:00 niedziela
    Latino
    Paweł Borówka
    18:00 niedziela
    Cycling
    Iwona Karpińska-Spasówka
    18:00 niedziela
    Pure pump
    Aneta Mikołajczyk
    19:00 niedziela
    Cycling
    Małgorzata Pietrzak-Lenart
    19:00 niedziela
    Pilates
    Iwona Karpińska-Spasówka
    20:00 niedziela
    Zumba
    Małgorzata Mojek
    20:00 niedziela
    Power ABS
    Marian Kowalski
    10:00 poniedziałek
    Pure fire
    Mateusz Nowicki
    11:00 poniedziałek
    Joga
    Łukasz Lis
    16:00 poniedziałek
    ABT
    Ewa Chmielewska
    17:00 poniedziałek
    Fit ball
    Ewa Chmielewska
    17:00 poniedziałek
    Kids dance
    Paweł Borówka
    18:00 poniedziałek
    TRX
    Maciej Mańkowski
    18:00 poniedziałek
    Cycling
    Katarzyna Satkowska
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    Iwona Karpińska-Spasówka
    18:00 poniedziałek
    TRX
    Maciej Mańkowski
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Katarzyna Satkowska
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Chmielewska
    20:00 poniedziałek
    Power ABS
    Maciej Mańkowski
    10:00 wtorek
    TBC
    Małgorzata Pietrzak-Lenart
    11:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzata Pietrzak-Lenart
    16:00 wtorek
    Pilates
    Magdalena Bielecka
    17:00 wtorek
    Pure pump
    Aleksandra Pietroń
    18:00 wtorek
    Cycling
    Andrzej Gotner
    18:00 wtorek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Aleksandra Pietroń
    19:00 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Adamczewska
    19:00 wtorek
    Cycling
    Ewa Chmielewska
    20:00 wtorek
    Power ABS
    Ewa Chmielewska
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Śródmieście"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub