Zajęcia sportowe w Lublinie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 dziś
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Katarzyna Satkowska
    12:00 sobota
    Pure fire
    Michał Stępniak
    16:00 sobota
    Samoobrona
    Piotr Smoczyński
    17:30 sobota
    Fight club
    Piotr Smoczyński
    09:00 niedziela
    TBC
    Aleksandra Pietroń
    10:00 niedziela
    Pilates
    Aleksandra Pietroń
    11:00 niedziela
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Aleksandra Pietroń
    16:00 niedziela
    Joga
    Małgorzata Zienkiewicz
    17:00 niedziela
    Step
    Aneta Mikołajczyk
    17:00 niedziela
    Latino
    Paweł Borówka
    18:00 niedziela
    Cycling
    Iwona Karpińska-Spasówka
    18:00 niedziela
    Pure pump
    Aneta Mikołajczyk
    19:00 niedziela
    Cycling
    Małgorzata Pietrzak-Lenart
    19:00 niedziela
    Pilates
    Iwona Karpińska-Spasówka
    20:00 niedziela
    Zumba
    Małgorzata Mojek
    20:00 niedziela
    Power ABS
    Marian Kowalski
    10:00 poniedziałek
    Pure fire
    Mateusz Nowicki
    11:00 poniedziałek
    Joga
    Łukasz Lis
    16:00 poniedziałek
    ABT
    Ewa Chmielewska
    17:00 poniedziałek
    Fit ball
    Ewa Chmielewska
    17:00 poniedziałek
    Kids dance
    Paweł Borówka
    18:00 poniedziałek
    TRX
    Maciej Mańkowski
    18:00 poniedziałek
    Cycling
    Katarzyna Satkowska
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    Iwona Karpińska-Spasówka
    18:00 poniedziałek
    TRX
    Maciej Mańkowski
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Katarzyna Satkowska
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Chmielewska
    20:00 poniedziałek
    Power ABS
    Maciej Mańkowski
    10:00 wtorek
    TBC
    Małgorzata Pietrzak-Lenart
    11:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Małgorzata Pietrzak-Lenart
    16:00 wtorek
    Pilates
    Magdalena Bielecka
    17:00 wtorek
    Pure pump
    Aleksandra Pietroń
    18:00 wtorek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Aleksandra Pietroń
    18:00 wtorek
    Cycling
    Andrzej Gotner
    19:00 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Adamczewska
    19:00 wtorek
    Cycling
    Ewa Chmielewska
    20:00 wtorek
    Power ABS
    Ewa Chmielewska
    10:00 środa
    TBC
    Magdalena Bielecka
    11:00 środa
    Pilates
    Magdalena Bielecka
    16:00 środa
    Pure fire
    Maciej Mańkowski
    17:00 środa
    Step
    Ewa Chmielewska
    18:00 środa
    Kids dance
    Agnieszka Adamczewska
    18:00 środa
    TRX
    Andrzej Gotner
    18:00 środa
    TBC
    Ewa Chmielewska
    19:00 środa
    Cycling
    Małgorzata Pietrzak-Lenart
    19:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Ewa Chmielewska
    20:00 środa
    Power ABS
    Ewa Chmielewska
    20:00 środa
    Joga
    Barbara Czajkowska
    10:00 czwartek
    ABT
    Ewa Chmielewska
    11:00 czwartek
    Fit ball
    Ewa Chmielewska
    16:00 czwartek
    Fit ball
    Aleksandra Pietroń
    17:00 czwartek
    Joga
    Beata Pniewska
    17:00 czwartek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Aleksandra Pietroń
    18:00 czwartek
    Pure pump
    Aneta Mikołajczyk
    19:00 czwartek
    Cycling
    Katarzyna Satkowska
    19:00 czwartek
    Zumba
    Paweł Borówka
    20:00 czwartek
    Power ABS
    Katarzyna Satkowska
    20:00 czwartek
    Pilates
    Aleksandra Pietroń
    pokaż więcej
  • Fight Gym
    Fight Gym
    al. Kraśnicka 102
    Lublin
    17:30 dziś
    Muay Thai
    Rafał Murat
    18:00 dziś
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    19:00 dziś
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    19:00 dziś
    Muay Thai
    Rafał Murat
    20:00 dziś
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    20:45 dziś
    Muay Thai
    Rafał Murat
    09:00 sobota
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    10:00 sobota
    Kickboxing Junior
    Łukasz Bartnik
    11:15 sobota
    Muay Thai
    Łukasz Bartnik
    16:00 poniedziałek
    Muay Thai
    Rafał Murat
    17:00 poniedziałek
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    17:30 poniedziałek
    Muay Thai
    Rafał Murat
    18:00 poniedziałek
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    19:00 poniedziałek
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    19:00 poniedziałek
    Muay Thai
    Rafał Murat
    20:00 poniedziałek
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    20:30 poniedziałek
    Muay Thai
    Rafał Murat
    09:00 wtorek
    Muay Thai
    Łukasz Bartnik
    16:45 wtorek
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    17:30 wtorek
    Krav Maga
    Tomasz Czułnowski
    17:45 wtorek
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    18:45 wtorek
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    19:00 wtorek
    Muay Thai
    Rafał Murat
    19:45 wtorek
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    20:45 wtorek
    Muay Thai
    Rafał Murat
    20:45 wtorek
    Krav Maga
    Tomasz Czułnowski
    16:30 środa
    Muay Thai
    Rafał Murat
    17:00 środa
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    18:00 środa
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    18:00 środa
    Kickboxing Junior
    Łukasz Bartnik
    19:00 środa
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    19:00 środa
    Muay Thai
    Rafał Murat
    20:00 środa
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    20:30 środa
    Muay Thai
    Rafał Murat
    21:00 środa
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    09:00 czwartek
    Muay Thai
    Łukasz Bartnik
    16:45 czwartek
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    17:30 czwartek
    Krav Maga
    Tomasz Czułnowski
    17:45 czwartek
    Cross Training
    Bartosz Gruca
    18:45 czwartek
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    19:00 czwartek
    Muay Thai
    Rafał Murat
    19:45 czwartek
    Fight&Burn
    Magdalena Martyniuk
    20:45 czwartek
    Muay Thai
    Rafał Murat
    20:45 czwartek
    Krav Maga
    Tomasz Czułnowski
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    LesMills Body Pump
    18:00 dziś
    Trening funkcjonalny
    18:30 dziś
    Indoor Walking
    19:00 dziś
    Pilates
    19:00 dziś
    ABT/stretch
    19:30 dziś
    Spinning - siła
    20:00 dziś
    ABS
    20:00 dziś
    Jumping Fitness
    20:30 dziś
    Kickboxing
    09:30 sobota
    Indoor Walking
    10:30 sobota
    Shape
    13:30 sobota
    FIT Kid
    17:00 sobota
    LesMills Body Pump
    09:30 niedziela
    Indoor Walking
    10:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    11:30 niedziela
    FIT Kid
    18:00 niedziela
    LesMills Body Pump
    19:00 niedziela
    LesMills Body Pump
    08:00 poniedziałek
    Trening metaboliczny - tabata
    08:30 poniedziałek
    ABS Strech
    09:00 poniedziałek
    Indoor Walking
    17:00 poniedziałek
    Trening podwieszany
    17:00 poniedziałek
    Jumping Fitness
    18:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    18:00 poniedziałek
    Les Mills CXWORX
    18:30 poniedziałek
    Indoor Walking
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    19:30 poniedziałek
    Indoor Walking
    19:30 poniedziałek
    LesMills Body Pump
    19:30 poniedziałek
    Spinning - interwał
    20:00 poniedziałek
    ABS
    20:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    20:30 poniedziałek
    Kickboxing
    08:00 wtorek
    Trening metaboliczny - tabata
    08:30 wtorek
    LesMills Body Pump
    17:00 wtorek
    ABT
    18:00 wtorek
    Pilates
    18:00 wtorek
    FF Cross
    19:00 wtorek
    Kickboxing
    19:30 wtorek
    Spinning - siła
    19:30 wtorek
    Shape
    20:00 wtorek
    ABS
    20:30 wtorek
    Yoga
    20:30 wtorek
    Indoor Walking
    08:00 środa
    Trening metaboliczny - tabata
    08:30 środa
    Indoor Walking
    09:30 środa
    Fitball
    17:00 środa
    Shape
    17:00 środa
    Trening podwieszany
    17:45 środa
    Tabata
    18:00 środa
    Trening funkcjonalny
    18:30 środa
    Indoor Walking
    18:30 środa
    Zumba
    19:30 środa
    Płaski brzuch
    19:30 środa
    Spinning - interwał
    20:00 środa
    ABS
    20:30 środa
    LesMills Body Pump
    20:30 środa
    Spinning - wytrzymałość
    08:00 czwartek
    Trening metaboliczny - tabata
    08:30 czwartek
    Indoor Walking
    09:00 czwartek
    LesMills Body Pump
    17:00 czwartek
    Salsation
    18:00 czwartek
    Kickboxing
    18:00 czwartek
    FF Cross
    18:30 czwartek
    Indoor Walking
    18:30 czwartek
    Jumping Fitness
    19:30 czwartek
    Shape
    19:30 czwartek
    Spinning - siła
    20:00 czwartek
    ABS
    20:30 czwartek
    Yoga
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Leila
    Leila
    ul. Fabryczna 2 lok. 2.4
    Lublin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Lublin"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub