default-cover-photo

LIQRISE DAY SPA

pokaż na mapie › Warszawska 44
05-230 Kobyłka

pokaż dane kontaktowe

W ciągu miesiąca profil odwiedziły
22 osoby

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

O nas:

LIQRISE DAY SPA to salon kosmetyczny oraz SPA dla kobiet i mężczyzn. SPA zostało stworzone właśnie dla Ciebie i Twoich potrzeb. Istniejemy, aby rozpieścić Twoje ciało, duszę i zmysły, abyś mogła wyciszyć się, odprężyć oraz poprawić samopoczucie zostawiając wszystkie problemy i zmartwienia daleko za sobą. LIQRISE DAY SPA w swojej ofercie posiada szeroką gamę zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nad poczuciem komfortu i zadowolenia klientów czuwa profesjonalny zespół Specjalistów. Jesteśmy do państwa dyspozycji i dokładamy wszelkich starań, aby każda chwila z LIQRISE DAY SPA była wyjątkowa. Wykorzystujemy najwyższej klasy kosmetyki oraz najlepszy sprzęt. Współpracujemy z cenionymi i znanymi na całym świecie markami kosmetycznymi. Dodatkowo nasz personel stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze technologie i odkrycia w dziedzinie medycyny estetycznej, kosmetologii czy fizjoterapii. W LIQRISE DAY SPA można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Posiadamy bogatą ofertę masaży, pakietów czy rytuałów przeznaczonych dla każdej grupy wiekowej – dostosowanych do każdych wymagań.

Udogodnienia
  • Przyjazny dla mam z dziećmi
  • Spa
  • Kosmetyczka
  • Masaż

2 powody, żeby wybrać LIQRISE DAY SPA:

1 Wyśmienita lokalizacja!

Klub znajduje się w odległości spaceru od centrum miasta Kobyłka.

2 2 dyscypliny sportowe!

Zajęcia z 2 dyscyplin sportowych, np. basenu, aqua aerobicu.

Dyscypliny zajęć prowadzonych w klubie: basen, aqua aerobic

Dodaj opinię

Klub LIQRISE DAY SPA czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące zajęć i ogólnej atmosfery klubu.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):