default-cover-photo

Zofia Budkiewicz

4.67 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, joga dla ciężarnych, abt, pilates, piloxing, płaski brzuch, aerobik dla dzieci

Opinie:

28.08.2015 08:20

Bardzo dobrze przygotowana instruktorka, zarówno merytorycznie, jak i praktycznie, absolwentka AWFu. Jej nieskoplikowane zestawy ćwiczeń pozwalają szybko osiągnąć efekty. Jej specjaność to zajęcia matek z dziećmi i zajęcia dla kobiet w ciąży. Jejt też uatorkom programów ćwiczeniowych dostępnych w internecie. Brałam udział w jej ćwiczeniach przez dwa lata i szczerze polecam.

19.05.2015 21:52

Byłam na zajęciach z dziećmi u Pani Zosi. Gorąco polecam osobom chcącym poćwiczyć nierozstając się z mauchem. Caypso jest dobrze przystosowany do tego typu zajęć, są maty, bujaki dla dzieci. Pani Zosia z wykształcenia jest fizjoterapeutą i duż omożna się od niej dowiedzieć na temat swojego ciała.Ćwiczenia mimi otego, że prowadzone są z dziećmi są naprawdę intensywne. Na początku choreografia połączona z rozgrzewką, następnie ćwiczenia wzmacniające. Do tego instruktorka jest mila i serdecznia, gdyby nie to że dziecko mi urosło, na pewno wybrałabym te zajęcia ponownie.

30.04.2015 10:51

Polecam szczegónie Fatburning, Aeroboxin czy TBC u Pani Ewy., naprawdę można się zmęczyć. Trochę barkuje mi tych kilku minut zajęć, które instruktorka poświęca na dyskusje z uczestnikami, czasami też zadarza jej się spóźnić. Na zajęciach przede wszystkim pracuje się nad wzmocnieniem mięśni, układy sąciekawe i podane w przystępny sposób.

Dodaj opinię

Instruktor Zofia Budkiewicz czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):