default-cover-photo

Szymon Ito

4.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, płaski brzuch, stretching, zdrowy kręgosłup

Opinie:

22.05.2015 12:57

Ciężko ocenić go jako instruktora, bo jego zajęcia zdecydowanie nie sa przeznaczone dla wszystkich. Nowym osobom stanowczo doradzam zajęcia z Szymonem, bo są naprawdę na zaawansowanym poziomie i temepo również jest szybkie. Sama jego rozgrzewka oprócz tego że trwa nawet pół godziny, usian jest skomplikowanymi figurami. Ćwiczenie wzmacniające ma fenomenalne. Daje instrukcje słowne, ale nie poprawia bezpośrednio ćwiczących, więc jesli tkotś nie zna podstawowych komend, np. wykrok, niech nie przychodzi. Jest mistrzem stepu! Nikt, nawet najlepsze naśladowczynie mu nie dorównują. Trochę bywa trudno zapamiętać kroki i utrzymać tempo, ale mnie się jego zajęcia bardzo podobają.

03.05.2015 12:22

Nie jestem może specjalistą, ale myślę, że oceny instruktora powinno się dokonywać poprzez jego skuteczność, czyli wyniki podopiecznych. I tu Szymon jest dla mnie bezkonkurencyjny, bo jego wierni fani naprawdę robią progres, nie tak jak u niektórych, gdzie zajęcia właściwie to góra 15 minut. Bardzo nie lubie zajęć, na których nie mogę się zmęczyć. Lubię czuć się zmęczona do granic możlwiości na treningu. Tak właśnie jest na jego zajęciach. Poprzeczka jest wysoko postawiona. Jeste fenomenalny, gdy oglądam go np. na stepie. Faktem jest, że nie wykonuje wszytskich ćwiczeń z grupą, ale to podobno z powodu jakiejś kontuzji. Dla mnie to jest instruktor idealny, bo jego zajęciach czuje się zmasakrowana i tak powinno być. Zajęcia z kimś innym już mnie nie zadowalają.

Dodaj opinię

Instruktor Szymon Ito czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):