default-cover-photo

Sylwia Balcerzewska

4.33 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Opinie:

06.06.2015 08:05

Zajęcia prowadzone z głową i w miłej atmosferze.Instruktorka zainteresowała się nowo przybyłymi na zajęcia, wytłumaczyła zasady ogólne - bardzo mi się to podobało. Sylwia obserwowała i dawała nam cenne uwagi, co do ćwiczeń , które aktualnie robiliśmy. Odwiedzialm te zajęcia tylko raz, ale na pewno wrócę jeszcze na pilates z Sylwią.

15.05.2015 17:20

Moim zdaniem Sylwia jest stworzona do pilatesu. Zanim zacznie zawsze rozmawia z grupą o występujących w niej dolegliwościach - pierwszy raz spotkalam się z takim profesjonalnym podejściem. Łatwo można zrozumieć idee jej ćwiczeń, bo wszystko tłumaczy krok po kroku. Płynie z niej spokój, który udziela się innym. Natomiast wzmacnianie z Sylwią jest już dla mnie na poziomie tylko przeciętnym. Brakuje mi w niej dynamiki, która akurat na takich zajęciach jest niezbędna.Ćwiczenia są nieciekawe, a na rozgrzewce człowiek nawet nie zdąża się zagrzać. No ale nie można być dobrym we wszystkim. W każdym razie pilates z nią polecam gorąco!

04.05.2015 22:23

Ogólnie chyba mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z zajęć z tą Panią, choć nie tak na 100%. Doceniam to, że ma baczne oko na wszytsko co się dzieje w trakcie zajęć, widzi kto, jakie błedy popełnia i je poprawia. Nie podoba mi się, że olewa trochę rozgrzewkę, niespecjalnie się do niej przykłada. Zajęcia wzmacniające bez żadnych uwag, ćwiczeń było dużo i to różnych. Chociaż jakoś specjalnie Sylwia nie zasługuje też na pochwały, po wielokrotne powtórzenia tego samego ćwiczenia są poprostu nudne. Nadrabia swoją osobowością i ogólnym uporządkowaniem.

Dodaj opinię

Instruktor Sylwia Balcerzewska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):