default-cover-photo

Stefan Jakóbczyk

4.22 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: zumba

Opinie:

20.10.2017 12:40

Stefan jest bardzo ok, jest otwarty, bezpośredni i zawsze uśmiechnięty. Myślę, że dziewczynom, które bardziej szukają swojej kobiecosci - kontakt ze Stefanem bardzo się przyda :) Bo Stefan - bardziej badź mniej swiadomie - wpływa na to, że nabiera się śmiałosci podczas zajęć :) Jego plusem jest super energia. Jego minusem fakt, że się spóźnia. I jego psychofanki, których nigdy nie ma na zajęciach jeśli akurat zdarza się zastępstwo to też dość ciekawa grupa dziewczyn :D

08.06.2016 08:03

Stefan Jakóbczyk jest po prostu najlepszy . Gatki szmatki o nim , że robi przerwy na dyskusje z kursantkami? Oczywiście , że dyskutuje ,ale tłumacząc jak wykonać prawidłowo jakiś ruch ciała w choreografii. On nauczy tańczyć nawet głaz....Gwarancją Jego umiejętności tanecznych jest grono wielbicielek, które Go otaczają....A komu nie pasują Jego umiejętności czy też same zajęcia? Niech po prostu na nie nie przychodzi, bo później szemrać pokątnie ...nie ładnie , oj nie ładnie!!!

15.05.2015 19:37

Pewnie moja opinia przez wiele dziewczyn będzie uznana za niewiarygodną, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Prawdą jest, ze Stefan jest nieprzecietna osobowością, jego muzyka, układy są naprawdę wyjątkowe i godne polecenia. Ale moja ocena wynika z tego, że Stefan notorycznie się spóźnia i dodatkowo między piosenkami dyskutuje na jkieś swoje prywatne teamty z fankami, co sprawia że właściwych zajęć pzostaje nie więćej niż 35 minut. Poza tym jest on dla mnie aż za bardzo otwarty, Zdarza mu się ściągać koszulkę, czy klepnać kursantkę w pupę. Jest gwiazdą bez watpienia i tak też się zachowuje. Mnie jego sposób bycia i prowadzenia zajęć nie do końca odpowada. Choć nie mówię, że nie pojawię się nigdy na jego zajęciach.

07.05.2015 09:47

Oceniam na 5, choć powinna to być wyższa nota, bo jest to instruktor ponad przeciętną. Jego zajęcia sa niesamowite, świetnie motywuję i ciągle się uśmiecha. Zawsze przygotowuje się przed zajęciami, do tego ma zawsze idealnie dobrany strój, łaćznie z nakryciem głowy. Ale to co mnie się najbardziej w nim podoab, to osobowść. Pewnie są lepsi od niecgo technicznie, ale on przyciąga rzesze kobiet ze względu na swoją energię i klimat, który tworzy. Uważam, ze jest wzorem do naśladowania dla innych instruktorów.

26.04.2015 19:42

Czlowiek owielkim doświadczeniu, utrzymuje bardzo wysoki poziom na zajęciach, Treningi z nim są zawsze pełne energii w dobrym klimacie. Wystarczy, że raz odwiedzi się zajęcia Stefana i zawsze chce się wrócić. Poza tym jest on organizatorem różnych imprez zumbowych dla zwykłych uczestników, jak i kursantów.

25.04.2015 22:35

Zajęcia Zumby ze Stefanem pozwoliły mi schudnąć aż 9 kilogramów w 8 tygodni. Tak prowadzi zajęcia, że można się zmęczyć, spocić, ale warto, Nie dość, że człowiek czuje się szczęśliwy, chudnie, ujędrnia swoje ciało, to jeszcze pracuje nad kondycją. Wyrobiłam sobie na tych zajęciach mięśnie ramion, z czego jestem bardzo dumna. Dzięki temu człowiekowi i jego zajęciom polubiłam wysiłek! Polecam każdemu!

23.04.2015 13:17

Fanką Zumby jestem nie od dziś a takich zajeć jak u Stefana nigdy wcześniej nie przeżyłam, bo to nie są zwykłe ćwiczenia, a raczej doznanie. Fajny humor, ciekawe choreografie, dobra muzyka, zawsze frontem do grupy. Mimo, że jest ogólnopolską legendą Zumby i ciągle gdzieś wyjeżdza, wogóle nie gwiazdorzy, powiedzialabym nawet że jest człowiekiem skromnym. Dzięki niemu Zumba w Warszawie trzyma poziom. To on organizuje maratony zumbowe, warsztaty taneczne i tp. Widać, że w tym co robi czuje się jak ryba w wodzie i to zostało docenione.

21.04.2015 20:33

Profesjonalista, godny polecenia każdemu kto interesuje sięchoć trochę Zumbą. Ciezko się dostać na jego zajęcia, to niestety minu jak dla mnie. Wszystko co mówią o nim złego to nieprawda. Nikgdy nie widziałam i niesłyszłam, żeby kogokolwiek klepał i żeby zajęcia trwały zaledwie pół godziny. Myślę, że takie opinie to wymysły konkurencji, która nie ma siędo czego przyczepić, bo zajęcia u Stefana są jedyne w sowim rodzaju, dla mnie najlepsze w Warszawie. Inni, zazdrośni instruktorzy niech skupią się na tym co poprawić u siebie, a nie na zajęciach, o ktorych jakości świadczy liczba chętnych.

18.04.2015 15:16

Zajęcia ze Stefanem odwiedzłam regularnie od 2 lat, ogólenie było ok. Co raz bardziej jednak zniechęcałam się do tych zajęć, aż w końcu dojrzalam do decyzji, żeby zrezygnować, ponieważ stefan bardziej na zajęciach zajmował się zobą niż grupą. Spóźniał się i dużo czasu tracił na rozmowy ze swoimi psychofankami w trakcie zajęć. Sława go zmieniła. Ale nalezy mu się pochwała za nienaganne stroje.

Dodaj opinię

Instruktor Stefan Jakóbczyk czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):