default-cover-photo

Robert Ściubidło

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: joga, joga kręgosłupa, joga dla początkujących

Opinie:

30.05.2015 22:46

Robert jest rewelacyjnym intruktorem jogi. Jest opanowany, bardzo dokładany, duża wage przykłada do tego, żeby dokładnie wyjaśnić i opowiedzieć nam o każdym ćwiczeniu. Widać też, że zajęcia sa prowadzoen w bardzo przemyslany sposób, składają się w jedną calość. Dzieki temu asany sa jeszcze bardziej intesywne, czuć każdy mięsień ciala. Nie wiem jak jest na zajęciach dla początkujących, ale zajęcia ogolne z Robertem polecam z całą odpowiedzialnością.

30.05.2015 20:04

Bywam na zajęciach z Robertem na Długiej i są to jedne z moim ulubionych. Robert świetnie instruuje, dzięki szczegółowym opisom szybko widać postępy. Zajęcia z nim sa dla soób bardziej zaawansowanych, ale zawsze przedstawia on inne warianty, dla tych ktorzy z jakichś względów danej asany zrobić nie mogą. Zawsze jest podawana nazwa konkretnej asany i opis szczegółowy jak daną pozycję zbudować. Do tego indywidualnie koryguje ćwiczących i udziela cennych uwag. Z pozoru zajęcia wydaja się łatwe, jednak dopiero na następny dzień czuć włozony w nie wysiłe.

Dodaj opinię

Instruktor Robert Ściubidło czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):