default-cover-photo

Robert Czech

4.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, step, piloxing, trening funkcjonalny

Opinie:

24.07.2015 16:23

Instruktor przykłada się do zajęć, dba o to żeby na każdych pojawiał się jakiś nowy element. Potrafi pochwalić grupę, gdy dobrze jej idzie, mimo wieku, bo są to zajęcia dla seniorów. Choć na początku ćwiczenia wydawały się zbyt łatwe. Teraz gdy poznała już naszą grupę, wie że można wymagać od nas nieco więcej. Ogólnie słucha grupy i zawsze dostosowuje tempo do naszych możliwości. Zwraca też uwagę na tan zdrowia poszczególnych osób i jeśli to konieczne podaje zamienniki ćwiczeń. Po zajęciach z nim zawsze czuję się cudownie, nie ma mowy żebym Pana Roberta zamieniła na kogoś innego.

17.06.2015 14:16

Robert jest instruktorem Reeboka, jednym z bardziej znanych w środowisku. Sympatyczny, wesoły, potrafi wprowadzić dobrą atmosferę w trakcie zajęć. Ucząc kroków zwraca uwagę na to, żeby wszyscy załapali o co chodzi. Choreografie ma raczej na poziomie średnio zaawansowanym, ale początkującym i tak może być ciężko z nadążeniem. Polecam zajęcia z Robertem, gwarantują one naładowanie pozytywną energią.

Dodaj opinię

Instruktor Robert Czech czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):