default-cover-photo

Renata Kołodziejczyk

3.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, płaski brzuch

Opinie:

04.06.2015 15:48

Renatę Kołodziejczy znam z Body Combat sprzed kilku miesięcy i wówczas zrobiły na mnie dobre wrażenie. Póżniej chcdzałam na różne jej zajęcia, ale po dłużjesz obserwacji mam jednak kilka uwag, do tego jak prowadzi zajęcia. Nie wiem co się zmieniło, może ja stałam się bardziej wymagająca. Jesi chodzi o Body Combat, to instruktorce barkuje energii, tu trzeba mieć osobowość. W przypadku Cardioshape zmienia często układy, ale nie ćwiczy z uczestnikami i to jest na minus. Myślę, że jest dobrym instruktorem, choć nie każdemu musi odpowiadać.

23.05.2015 17:13

Odniose się do Cardioshape z Renatą. Są to zajęcia wzorowane na Tabcie, ale z mniejszą iością powtórzeń, bardziej urozmaicone jeśli chodzi o ćwiczenia. Zajęcia są bardzo wysiłkowe, duż jest ćwiczeń ze sztangą, brzuszków, przeskoków itp. Na Sali jest głośno i każdy wykonuje ćwiczenia w sowim tempie, z tego co zaobserwowałam. Łatwo się poddać przy takij intesywności, ale Renata na to nie pozwala, zmusza do tego, by dać z sibie jak najwięcej. Jedyne, o co mogę się przyczepić, to że nic nie mówi o zajęciach nowym uczestnikom, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi.

Dodaj opinię

Instruktor Renata Kołodziejczyk czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):